KIDS TOPky LEGO Dni

Zobraziť katalóg
https://cdn.alza.cz/Foto/ImgGalery/Image/Article/lgthumb/the-quarry-keyart-nahled.jpg

The Quarry (INFO) – dátum vydania, trailer, atď.

The Quarry je najnovší titul od tvorcov zo štúdia Supermassive Games, ktorí stoja za desivým Until Dawn (2016) a v súčasnosti pracujú na hororovej antológii The Dark Pictures (2019–). The Quarry je samotnými vývojármi opisovaný ako tínedžerský horor, v ktorom budú hráčovi do rúk zverené osudy až deviatich protagonistov. Všetko, čo potrebujete o The Quarry vedieť, nájdete v našom článku. Prečítať viac »
https://cdn.alza.cz/Foto/ImgGalery/Image/Article/dying-light-2-special-cover-logo-nahled.jpg

Dying Light 2 Stay Human: dátum vydania, gameplay a ďalšie informácie

Svet plný infikovaných, aktívnych primárne v noci je späť. Čo môžete od pokračovania výbornej hororovej akcie Dying Light očakávať? Ako to je s češtinou, načo sa zameriava príbeh a kedy vyjde, si môžete prečítať v našom špeciále, zameranom na to, čo všetko o Dying Light 2 Stay Human z dielní Techland vieme.

Prečítať viac »
https://cdn.alza.cz/Foto/ImgGalery/Image/Article/chernobylite-key-art-cover-nahled.jpg

Chernobylite (RECENZIA) – RPG, FPS a survival s tajomným príbehom v jednom

Po prečítaní dojmov z hrania z predbežného prístupu Chernobylite od Ondra Zemana som sa menej obával zmutovaných hnusákov, ktorým budem v tomto hororovom survival RPG čeliť, a väčšie starosti mi robila celková optimalizácia a „hotovosť“ produktu. Vyladili vývojári z The Farm 51 finálnu verziu hry? Hneď na začiatok môžem prezradiť, že Chernobylite je pútavá záhada, ktorú budete rozpletať pomocou kombinácie budovania základne, riadenia tímu a prežívania. Ako je na tom zvyšok hry, sa dozviete v nasledujúcej recenzii.

Prečítať viac »
https://cdn.alza.cz/Foto/ImgGalery/Image/Article/tribes-of-midgard-recenze-cover-nahled.jpg

Tribes of Midgard (Mini RECENZIA) – Pre slávu a medovinu!

Vikingský sever v súčasnosti tiahne záujem hráčov po celom svete, o tom nemôže byť pochýb. Assassin's Creed: Valhalla či Valheim sú dva najvýraznejšie tituly súčasnosti a ich hegemóniu by rád narušil projekt vývojárov zo štúdia Norsfell s názvom Tribes of Midgard. V tejto akčnej RPG hre sami alebo so svojimi priateľmi musíte uchrániť bájny strom Yggdrasil pred nájazdmi temných síl. Či sa oplatí vypraviť sa do boja proti Ragnaröku, sa dozviete v našej recenzii.

Prečítať viac »
https://cdn.alza.cz/Foto/ImgGalery/Image/Article/sons-of-the-forest-key-art.jpg

Sons of the Forest: Všetko, čo vieme (ŠPECIÁL)

Sons of the Forest je pripravované pokračovanie úspešného indie titulu The Forest autorov z Endnight Games. Ide o hororový survival v otvorenom svete plnom nebezpečenstva, odohrávajúci sa kdesi na tajomnom ostrove. Rovnako ako v prvom dieli aj tu budú hráči stavať základňu, zháňať potraviny a bojovať o svoj život s miestnymi monštrami. Všetko, čo o titule vieme, si môžete prečítať v tomto špeciáli.

Prečítať viac »
https://cdn.alza.cz/Foto/ImgGalery/Image/Article/days-gone-logo-nahled.jpg

Days Gone: Všetko, čo vieme (ŠPECIÁL)

V akčnej adventúre Days Gone sa hráč ujme úlohy bývalého motorkára Deacona St. Johna, ktorý bojuje o prežitie v zombíkmi zamorenej Amerike. Pod vývoj postapokalyptického titulu sa podpísali tvorcovia z Bend Studio, ktorí stoja napríklad za sériou strieľačiek Syphon Filter. Všetky podstatné informácie o Days Gone nájdete v našom špeciále.

Prečítať viac »
https://cdn.alza.cz/Foto/ImgGalery/Image/Article/subnautica-below-zero-special-key-art-nahled.jpg

Subnautica: Below Zero: Všetko, čo vieme (ŠPECIÁL)

Pokračovanie výbornej podmorské adventúry Subnautica je konečne tu. Aké novinky čerstvá hra z dielní Unknown Worlds Entertainment prináša, načo cieli príbeh a ako sa jej darí v recenziách, nájdete v našom špeciáli, ktorý vám povie všetko, čo o tomto titule vieme.

Prečítať viac »
https://cdn.alza.cz/Foto/ImgGalery/Image/Article/subnautica-below-zero-recenze-robin-nahled.jpg

Subnautica: Below Zero (RECENZIA) – Dvadsaťtisíc míľ pod ľadom

Pokračovania úspešných projektov to majú vždy veľmi náročné. Všetci od nich totiž očakávajú, že zastupovanú sériu určitým spôsobom opäť posunú dopredu, a keď sa tak nestane, väčšinou sa na ne zosype vlna kritiky. Subnautica: Below Zero je ďalším titulom z dielní spoločnosti Unknown Worlds Entertainment, ktorá nám pred pár rokmi dala výbornú survival adventúru Subnautica. Či má ich nový výtvor rovnaké grády ako prvá Subnautica, nájdete v našej recenzii. Prečítať viac »
https://cdn.alza.cz/Foto/ImgGalery/Image/Article/valheim-cover-nahled.jpg

Valheim (DOJMY Z HRANIA) – Nečakane podarený severský survival

Asi len málokomu by pri prvom zbežnom pohľade na trailer švédskeho survival Valheim štúdia Iron Gate napadlo, o aký netušený hit práve zakopol. Hra, ktorá na prvý pohľad nezaujme grafikou ani superoriginálnym nápadom, sa napriek tomu stala úspešnou už pri svojom nedávnom vydaní v Early Access. Čím presne dokázala zaujať, si môžete prečítať v tomto článku.

Prečítať viac »
https://cdn.alza.cz/Foto/ImgGalery/Image/Article/ark-2-cover-nahled.jpg

Ark 2: Všetko, čo vieme (ŠPECIÁL)

Jednou z novo oznámených hier, ktoré na tohtoročných The Game Awards rozhodne nezapadli, je aj Ark 2 štúdiá Wildcard. Ide o pokračovanie úspešného ARK: Survival Evolved, teda jedného z najobľúbenejších titulov žánru, ktorý je možné hrať aj vďaka predplatnému na Xbox Game Passe. Zároveň bol s hrou Ark 2 oznámený aj animovaný seriál, v ktorom sa v dabingu objavia herci ako napríklad Russell Crowe, Gerard Butler, David Tennant a Vin Diesel, ktorý je zároveň hlavnou hviezdou vypusteného traileru k hre.

Prečítať viac »
https://cdn.alza.cz/Foto/ImgGalery/Image/Article/the-dark-pictures-anthology-little-hope-nahled_1.jpg

The Dark Pictures Anthology: Little Hope (RECENZIA) – Zbierka hororoviek získava na kvalite

Tvorcovia interaktívneho survivalu Until Dawn, Supermassive Games, sa tvorby strašidelných titulov nechceli len tak vzdať a vlani predstavili zbrusu novú značku The Dark Pictures Anthology obsahujúcu niekoľko kratších príbehov. Jej prvým dielom bol Man of Medan, kde mal hráč na starosti osud piatich ľudí uviaznutých na lodi duchov. Plavidlo z druhej svetovej vojny v Little Hope vystriedalo malé mestečko zmietané následkami ekonomického úpadku a obrovskej tragédie, ktorá sa v ňom kedysi odohrala. Aké desivé dobrodružstvo si pre nás v britskom štúdiu pripravili tentoraz, a či nám počas hrania stáli vlasy dupkom, sa dozviete v našej recenzii.

Prečítať viac »
https://cdn.alza.cz/Foto/ImgGalery/Image/Article/factorio-recenze-nahled1.jpg

Factorio (RECENZIA) – Český budovateľský hit

Vývoj malých a stredne veľkých hier je pre vývojárov často citeľne náročnejší ako údel autorov AAA projektov, pretože za sebou väčšinou nemajú vydavateľskú spoločnosť, ktorá by im kryla chrbát – a tak volia cestu Early Accessu. Ten im ponúka nebývalú slobodu, ktorá je pre niektorých prínosná, iných však privedie do záhuby. Akým smerom sa vydali tvorcovia českého budovateľského survivalu Factorio, ktorý sa stal vzorom pre aktuálny hit Satisfactory, vám povie naša recenzia.

Prečítať viac »
https://cdn.alza.cz/Foto/ImgGalery/Image/Article/last-oasis-dojmy-nahled.jpg

Last Oasis (DOJMY Z HRANIA) – Podarené nomádske MMORPG s vysokým potenciálom

Po nevalnom štarte a týždennej odstávke serverov sa vývojárom z Donkey Crew podarilo Last Oasis na druhýkrát spustiť už bez väčších ťažkostí. Ako sa nám ich nomádske MMORPG páči, si môžete prečítať v tomto článku.

Prečítať viac »
https://cdn.alza.cz/Foto/ImgGalery/Image/Article/fallout-76-wastelanders-recenze-nahled.jpg

Fallout 76: Wastelanders (Mini RECENZIA) – Je Západná Virgínia konečne plná života?

Osudy niektorých herných projektov jasne ukazujú, že nie vždy je dobré na vydanie tlačiť. Jedným z najvýraznejších zlyhaní vývojárov posledných rokov je rozhodne Fallout 76, na ktorom však jeho tvorcovia následne aktívne pracovali s tým, že na Steam dorazí v lepšej forme. Tak čo myslíte, podarilo sa Bethesde prostredníctvom Fallout 76: Wastelanders konečne uviesť svoju hru do stavu, v akom mala pri vydaní byť?

Prečítať viac »
https://cdn.alza.cz/Foto/ImgGalery/Image/Article/resident-evil-resistance-recenze-cover-nahled.jpg

Resident Evil: Resistance (RECENZIA) – Pokusné králiky v zombie klietke

V žánri hororových hier ukoristil vavríny slávy za mesiac apríl do svojich pazúrov neodvratný Nemesis z remaku Resident Evil 3, ktorý avšak nezískal tak vrelé prijatie ako dvojka minulý rok. Napriek tomu sa nájdu fanúšikovia série, ktorí sú z akčnejšieho poňatia nadšení. A práve na nich by mal cieliť tiež Capcomom samostatne vyvíjaný asynchrónny multiplayer Resident Evil: Resistance, na ktorý sa pozrieme v dnešnej recenzii.

Prečítať viac »
https://cdn.alza.cz/Foto/ImgGalery/Image/Article/resident-evil-3-remake-recenze-cover-nahled.jpg

Resident Evil 3 (RECENZIA) – Krátky návrat do Raccoon City

Na mesto Raccoon City padla skaza v podobe vírusovej nákazy z laboratórií spoločnosti Umbrella a vy ako hráči sa musíte potýkať s mutantnými dopadmi týchto pokusov v uliciach. Prvé tri diely série Resident Evil od spoločnosti Capcom síce majú veľmi jednoduchú premisu, ale hráči ju milujú už viac ako dvadsať rokov. Po minuloročnom remaku dvojky muselo nutne prísť na rad pokračovanie s podtitulom Nemesis. Ako sa Resident Evil 3 Remake podaril, sa dočítate v našej recenzii. Prečítať viac »
https://cdn.alza.cz/Foto/ImgGalery/Image/Article/resident-evil-8-spekulace-cover-nahled.jpg

Resident Evil „8“ (ŠPEKULÁCIE) – Vráti sa slávna séria do Európy?

Málokto asi čakal, že v čase, keď vrcholí propagačná kampaň na remake Resident Evil 3, sa začne hovoriť o možnom pokračovaní série s číslovkou osem. V posledných dňoch však špekulácie rastú ako huby po daždi, čo nás nenechalo chladnými a naplno sme roztočili kolesá našej fantázie. V nasledujúcom článku sa dočítate o prvých nepotvrdených špekuláciách a možných scenároch budúceho príbehu, tak smelo pokračujte. Prečítať viac »
https://cdn.alza.cz/Foto/ImgGalery/Image/Article/resident-evil-3-remake-nemesis-trailer-cover-nahled.jpg

Resident Evil 3 Remake (NOVINKA) – Jill Valentine má problém, veľmi veľký problém

Vydanie Resident Evil 3, remaku tretieho dielu kultovej série hororových akčných adventúr, sa blíži, vďaka čomu sú vývojári zo štúdia Capcom stále zhovorčivejší. Po prvých indíciách z prezentácie Raccoon City v rámci The Game Awards 2019 a z článku v PlayStation Magazíne sa konečne objavuje obludný ústredný zabijak Nemesis v plnej kráse. Čím všetkým potrápi ústrednú hrdinku Jill Valentine a ďalšie detaily o vedľajších postavách, sa dozviete v našej novinke. Prečítať viac »
https://cdn.alza.cz/Foto/ImgGalery/Image/Article/outlast-trials-red-barrels-nahled.jpg

The Outlast Trials (OZNÁMENIE) v znamení experimentov na ľuďoch v období studenej vojny

Niet pochýb o tom, že Outlast má v srdciach milovníkov hororového herného žánru nezameniteľné miesto. Druhé pokračovanie však svojho staršieho bračeka nedokázalo prekonať a mnohí začali očakávať tretí diel v nádeji, že im dopraje podobný zážitok ako prvá, kvalitnejšia časť. Ak patríte medzi práve túto skupinu hráčov, máme pre vás dobré správy. Nového dielu od štúdia Red Barrels obohacujúceho sériu Outlast sa skutočne dočkáme, nepôjde ale o priame pokračovanie. Viac v našom článku. Prečítať viac »
https://cdn.alza.cz/Foto/ImgGalery/Image/Article/grounded-key-art-nahled_1.jpg

Grounded (OZNÁMENIE) – Boj o prežitie v mikrosvete amerického predmestia

Už dlhšiu dobu sa hovorilo, že štúdio Obsidian Entertainment, autori Fallout: New Vegas a nedávneho The Outer Worlds, tajne pracujú na ďalšom originálnom titule. Všetci sme ale tak nejako predpokladali, že sa nebudú púšťať do žiadnych experimentov a pôjdu po vychodenej cestičke žánru RPG. Ako veľmi sme sa mýlili, nám predviedla včerajšia ukážka titulu Grounded na prezentácii Xbox X019. Viac v našom článku.

Prečítať viac »
P-DC1-WEB16
Zavoláme Vám a odborne poradime
+421 2 5710 1800
Otázka na objednávku
Otázka na tovar
Prosím, zadajte svoj telefón:
Zavolajte mi
Na vašom súkromí nám záleží My, spoločnosť Alza.cz a.s., IČO 27082440, používame súbory cookies na zaistenie funkčnosti webu a s vaším súhlasom o. i. aj na personalizáciu obsahu našich webových stránok. Kliknutím na tlačidlo „Rozumiem“ súhlasíte s využívaním cookies a predaním údajov o správaní na webe na zobrazenie cielenej reklamy na sociálnych sieťach a reklamných sieťach na ďalších weboch.
Viac informácií Menej informácií