Všechny dárky jako na dlani Cetelem

Zobraziť katalóg
https://cdn.alza.sk/Foto/ImgGalery/Image/Article/lgthumb/defragmentace-vycisteni-pocitace-01.jpg

Defragmentácia a čistenie disku (PODROBNÝ NÁVOD)

Naozaj len ťažko nájdete disk, na ktorom by neboli žiadne duplicitné či nadbytočné dáta. Tieto dáta nielen ukrajujú z dostupnej kapacity úložiska, ale tiež spomaľujú chod celého počítača. Raz za čas (napr. za štvrťrok) by ste preto mali svoj disk aspoň čiastočne prečistiť, teda odstrániť nepoužívané inštalačné, spúšťacie a ďalšie súvisiace súbory. Ako na to vám poradíme v našom článku.

Prečítať viac »
https://cdn.alza.sk/Foto/ImgGalery/Image/Article/cisteni-telefonu-nahled.jpg

Ako vyčistiť telefón zvonku aj zvnútra

Mobilný telefón potrebuje pravidelnú údržbu. Čistenie telefónu teda rozhodne patrí k činnostiam, ktoré by ste vynechávať nemali. Nie je ale dôvod na obavy, vyčistiť telefón je hračka. Poradíme, ako udržať telefón v čistote nielen na povrchu, ale aj vnútri.

Prečítať viac »
https://cdn.alza.sk/Foto/ImgGalery/Image/Article/jak-vycistit-pocitac-obrazek.jpg

Ako vyčistiť počítač nielen od prachu? (NÁVOD)

Zaujímali ste sa niekedy o údržbu svojho zariadenia? Trpí váš počítač prehrievaním, náhlymi prepadmi výkonu alebo je jeho chladič nezvyčajne hlučný? Prečo je potrebné počítaču dopriať starostlivosť, ako rozobrať a vyčistiť svoje zariadenie a aké sú benefity pravidelnej údržby? Toto a mnoho ďalšieho sa dozviete v dnešnom podrobnom návode zameranom na čistenie stolného počítača od prachu. 

Prečítať viac »
https://cdn.alza.sk/Foto/ImgGalery/Image/Article/jak-vycistit-lednici-tipy-a-triky.jpg

Ako na čistenie chladničky (NÁVOD)

Aby mali potraviny v chladničke správne podmienky a aby chladnička dobre a dlho slúžila, je treba ju pravidelne čistiť a starať sa o ňu. V našom článku vám poradíme, ako na čistenie chladničky, ako odmraziť chladničku aj ako odstrániť zápach z chladničky.

Prečítať viac »
https://cdn.alza.sk/Foto/ImgGalery/Image/Article/jak-vycistit-plynovy-sporak-nahled.jpg

Ako vyčistiť plynový sporák (TIPY A TRIKY)

Neviete, ako vyčistiť plynový sporák od zaschnutej špiny a váhate, ktorý čistiaci prostriedok bude najúčinnejší? Pozbierali sme osvedčené tipy a v tomto článku vám poradíme, ako vyčistiť horáky, trysky a mriežku plynového sporáka. Nechýbajú ani babské rady, ktoré vám pomôžu s čistením plynového sporáka s tým, čo máte doma.

Prečítať viac »
https://cdn.alza.sk/Foto/ImgGalery/Image/Article/ucpany odpad.jpg

Ako vyčistiť odpad – rady profesionálne aj ľudové

Upchatý odpad môže nemilo prekvapiť každú domácnosť. Možností, ako vyčistiť odpad, je pritom veľa a zaručene pomôžu odstrániť aj nepríjemný zápach z odpadu. Prinášame niekoľko užitočných rád, a to ako prírodných tak chemických, ktoré čistenie odpadového potrubia rozhodne uľahčia, aj to, ako si poradiť, ak vás trápi upchatý záchod.

Prečítať viac »
https://cdn.alza.sk/Foto/ImgGalery/Image/Article/cisteni-klavesnice.jpg

Vyčistením klávesnice znížite riziko nákazy (NÁVOD)

Pravidelné čistenie klávesnice patrí medzi základné činnosti pri snahe o udržanie čistého pracovného prostredia. Tým môžete predísť šíreniu vírusov a nečistôt. Ako a čím klávesnicu správne vyčistiť?

Prečítať viac »
https://cdn.alza.sk/Foto/ImgGalery/Image/Article/cisteni-notebooku.jpg

Ako vyčistiť notebook? (NÁVOD)

Zaujímali ste sa niekedy o údržbu svojho notebooku? Netrpí náhodou na prehrievanie, náhlymi prepadmi výkonu alebo je ventilátor stále hlučnejší a častejšie sa roztáča? V tom prípade budete musieť notebooku poskytnúť prvú pomoc. Poradíme vám, ako ho rozobrať a vyčistiť. Aj aké sú benefity pravidelnej údržby. To a mnoho ďalšieho sa dozviete v našom podrobnom návode zameranom na čistenie notebooku.

Prečítať viac »
https://cdn.alza.sk/Foto/ImgGalery/Image/Article/Renovace-svetlometu-nahled.jpg

Ako na renováciu zažltnutých svetlometov

Svetlomety nových vozidiel sú priezračné a číre. Po rokoch však svoj lesk strácajú, na ich povrchu sa podpisujú vplyvy počasia a kvalita svetla degraduje. Poradíme vám, ako stav svetlometov výrazne vylepšiť.

Prečítať viac »
Skúste nové Alza Premium Moja Alza Prihlásiť Pre organizácie Ako nakúpiť
P-DC1-WEB28
Zavoláme Vám a odborne poradime
+421 2 5710 1800
Otázka na objednávku
Otázka na tovar
Prosím, zadajte svoj telefón:
Zavolajte mi