Black Friday květen 2021 HP, Media 15 % zľava SONY

Zobraziť katalóg
https://cdn.alza.sk/Foto/ImgGalery/Image/Article/lgthumb/nestlé bio hlavní.jpg

Testované mamičkami: Kapsičky NESTLÉ NATURNES BIO pre zdravý vývoj našich najmenších

Zamerali sme sa na kapsičky NESTLÉ NATURNES BIO, ktoré sú určené pre deti od šiestich mesiacov, a zaujímalo nás, ako zachutia deťom a ako mamičky ocenia kvalitu aj kombináciu jednotlivých ovocných aj ovocno-zeleninových príkrmov.

Prečítať viac »
https://cdn.alza.sk/Foto/ImgGalery/Image/Article/Sunar BIO.jpg

Ochutnajte nový rad BIO kapsičiek od Sunaru

Nové BIO kapsičky od Sunaru ponúkajú tri lahodné ovocné príchute a jeden ovocno-zeleninový variant. Vyskúšali sme, ako zachutia našim deťom a čo na ich zloženie aj praktickosť povedia samotné mamičky.

Prečítať viac »
https://cdn.alza.sk/Foto/ImgGalery/Image/Article/Beba.jpg

Tekuté náhradné dojčenské mlieko BEBA COMFORT HM-O pre zdravie detí a komfort mamičiek

BEBA COMFORT HM-O je presne to, čo doposiaľ mamičkám na našom trhu chýbalo. Ide o náhradné dojčenské mlieko v tekutej forme, ktoré je pripravené na okamžité podanie v akejkoľvek situácii. Prečítať viac »
https://cdn.alza.sk/Foto/ImgGalery/Image/Article/Detska-vyziva.jpg

Výživa detí alebo čo by nemalo chýbať v jedálničku dojčiat a batoliat

Pre správny rast a vývoj by mal byť detský jedálniček pestrý a bohatý na živiny. Samozrejme je potrebné ho prispôsobiť veku dieťaťa a jeho potrebám. V priebehu mesiacov sa totiž organizmus mení a s tým rastú aj nároky na množstvo a pomer živín v strave. Ako si s tým úspešne poradiť a kedy ktoré potravín správne zavádzať, aby ich detské črevo ľahko strávilo?

Prečítať viac »
https://cdn.alza.sk/Foto/ImgGalery/Image/Article/ciperka-babio-detske-napoje.jpg

Testované mamičkami: detské nápoje Čiperka feniklový a lipový

Postupne som s mojou dcérou vyskúšala trojicu detských nápojov Goldim, a to BABIO feniklový, Čiperka feniklový bez laktózy a Čiperka lipový. Za týmito instantnými nápojmi Čiperka stojí značka Goldim, na ktoré výrobky z kozieho mlieka nedám dopustiť. Na druhej strane som ale doposiaľ nemala príliš veľkú dôveru v instantné nápoje. Zmenili čaje Čiperka a BABIO môj názor?

Prečítať viac »
https://cdn.alza.sk/Foto/ImgGalery/Image/nahledovy-caje-babio.jpg

Testované mamičkami: BABIO detské bionápoje jahoda a pokojný spánok

Asi väčšina mamičiek sa zhodne na tom, že najlepšie pitie pre dieťa je čistá voda. Ale pokiaľ váš miláčik vodu piť nechce, určite skúšate iné alternatívy, len aby mal dostatok tekutín. Alebo možno len hľadáte chutný nápoj vhodný pre deti, ktorý by bol príjemným osviežením v lete. My sme s dcérkou vyskúšali bio nápoje značky BABIO. Ochutnali sme jahodu a pokojný spánok. Ako sme s nimi boli spokojné?

Prečítať viac »
https://cdn.alza.sk/Foto/ImgGalery/Image/Article/mleko-sunar-premium-2.jpg

Testované mamičkami: dojčenské mlieko Sunar Premium 2

Sunar Premium 2 pokračovaciu mliečnu výživu som zvolila, keď som prestala dojčiť svoje dievčatko. Keďže je táto umelá výživa vhodná pre deti od 6 mesiacov, rozhodla som sa ju vyskúšať, pretože značke Sunar dôverovala už moja mamička. Hoci mi ostatné kamarátky radili, aby som na noc malú dokrmovala kašou, skúsila som dievčatku ponúknuť pokračovacie mlieko Sunar Premium 2. Ako prechod z materského na umelé mlieko zvládla, zistíte v našej recenzii.

Prečítať viac »
https://cdn.alza.sk/Foto/ImgGalery/Image/Article/mleko-sunar-complex-3.jpg

Testované mamičkami: dojčenské mlieko Sunar Complex 3

Keď náš Martinko oslávil prvé narodeniny, rozhodli sme sa pre zmenu detského mlieka, pretože v určitom veku detský organizmus potrebuje na správny vývoj dostatočné množstvo vitamínov a minerálov. Mlieko pre deti od 1 roka Sunar Complex 3 ma oslovilo práve zložením všetkých potrebných látok, ktoré sú pre Martinka v jeho veku toľko dôležité. Bude synček z tejto zmeny tiež nadšený? Dozviete sa v našej recenzii.

Prečítať viac »
https://cdn.alza.sk/Foto/ImgGalery/Image/Article/sunarek-kase-krupicova-skorice-nahled.jpg

Testované mamičkami: Sunárek kaša mliečna krupicová na dobrú noc

Sunárek mliečna krupicová kaša na dobrú noc je pre mňa i pre moju dcérku novinka. Dievčatko je dosť vyberavé a má maškrtný jazýček, takže pokiaľ jej niečo hneď nezachutí, jedlo odmietne. Mňa osobne zaujímalo, aký vplyv bude mať označenie „na dobrú noc“ na jej pokojný spánok, a ako sa vysporiada so škoricovou príchuťou. Obstála u nás krupicová kaša od Sunárka? Prečítajte si v našej recenzii.

Prečítať viac »
https://cdn.alza.sk/Foto/ImgGalery/Image/Article/sunarek-kase-krupicova-vanilkova-nahled.jpg

Testované mamičkami: Sunárek kaša krupicová vanilková

Keď som zazrela v obchode krupicová kašu vanilkovú na dobrú noc, spomenula som si na svoje detstvo a moju mamičku, ktorá mi krupicovú kašu často pripravovala. Povedala som si, že ju skúsim tiež ponúknuť môjmu dievčatku, ktorému by mohlo zachutiť na večeru. Ako si krupicovú kašu od Sunárka obľúbila? Prečítajte si v našej recenzii.

Prečítať viac »
https://cdn.alza.sk/Foto/ImgGalery/Image/Article/kozi-kase-vicerznna-s-boruvkami-nahled.jpg

Testované mamičkami: Goldim Kozia kaša viaczrnná s čučoriedkami

Kozia kaše Goldim je pre mňa i pre moju dcérku úplná novinka. Nič z kozieho mlieka som jej zatiaľ neponúkala a úprimne – ani ja sama som si nevedela predstaviť, ako bude táto viaczrnná kaša s čučoriedkami chutiť. Líši sa od klasických kaší chuťou či vzhľadom? Prečítajte si v našej recenzii.

Prečítať viac »
https://cdn.alza.sk/Foto/ImgGalery/Image/Article/sunarek-medunkovy-napoj-s-hruskami-nahled.jpg

Testované mamičkami: Sunárek instantný nápoj medovka s hruškami

Instantný nápoj Sunárek medovka s hruškami má pomôcť so zaspávaním všetkých nezbedných detí. Preto keď sa ku mne tento nápoj dostal, rozhodla som sa ho bez váhania vyskúšať. Ako chutil môjmu Peťkovi a či splnil účel – upokojenie dieťaťa, to si môžete prečítať v mojej recenzii.

Prečítať viac »
https://cdn.alza.sk/Foto/ImgGalery/Image/Article/goldim-kozi-kase-krupicova-nahled.jpg

Testované mamičkami: Goldim Kozia kaša krupicová

Kozia kaše Goldim je pre mňa i pre moju dcérku úplná novinka. Nič z kozieho mlieka som jej zatiaľ neponúkala a úprimne – ani ja sama som si nevedela predstaviť, ako bude táto krupicová kaša chutiť. Líši sa od klasických kaší chuťou či vzhľadom? Prečítajte si v našej recenzii.

Prečítať viac »
Skúste nové Alza Premium Moja Alza Prihlásiť Pre organizácie Ako nakúpiť
P-DC1-WEB26
Zavoláme Vám a odborne poradime
+421 2 5710 1800
Otázka na objednávku
Otázka na tovar
Prosím, zadajte svoj telefón:
Zavolajte mi