Dárkový rádce AlzaBoxy CZ, SK, HU

Zobraziť katalóg
https://cdn.alza.cz/Foto/ImgGalery/Image/Article/lgthumb/vanocni-filmy-2019.jpg

Vianočné filmy (TIPY) – Ako sa naladiť na tú správnu nôtu?

Vianoce prichádzajú a pred nami je veľa klasických dilem, s ktorými vám poradiť nemôžeme. Rady na darčeky pod stromček na vás útočia z každého smeru, z reklám na jedlo musíte byť prekŕmení bez toho, aby ste niečo požili, sneh za oknami chýba, všade stres a zhon. Kde je tá vianočná pohoda? V redakcii sme sa pokúsili pre vás pripraviť niekoľko viac či menej tradičných tipov na vianočné filmy alebo seriály, ktoré by vás mohli naladiť na sviatočnú nôtu. Prečítať viac »
https://cdn.alza.cz/Foto/ImgGalery/Image/Article/pokemon-stolni-hra.jpg

Ako začať s kartovou hrou Pokémon?

Rovnako ako v populárnom kreslenom seriáli, aj v kartovej hre sa môže nádejný tréner Pokémonov uberať dvoma smermi – buď ich chytí (tiež pozbiera) všetkých, alebo sa stane tým najlepším. Pokiaľ chcete vyskúšať svoje strategické myslenie v prostredí sveta Pokémonov, prinášame vám článok, v ktorom sa dozviete všetko potrebné na to, aby ste mohli s kartovou hrou Pokémon začať. Prečítať viac »
https://cdn.alza.cz/Foto/ImgGalery/Image/Article/nahled-albi.jpg

Kvído od Albi otvára svet inteligentného hrania pre malých objaviteľov

Kvído predstavuje vzdelávací koncept, ktorý zábavnou formou rozvíja deťom množstvo dôležitých zručností, ako je komunikácia, zmyslové vnímanie, logické uvažovanie, kreativita, jemná motorika. Deti sa tiež prostredníctvom náučných hier zoznamujú s prírodou alebo spoznávajú krásy našej vlasti. Aké konkrétne hry by nemali chýbať práve u vás doma a v čom spočíva jedinečnosť celého konceptu Kvído? Prečítať viac »
https://cdn.alza.cz/Foto/ImgGalery/Image/Article/playmobil-hasici.jpg

Spoznajte legendárnu stavebnicu Playmobil

Stavebnica Playmobil má čo ponúknuť chlapcom aj dievčatám v každom veku, ktoré nadchne zábavným skladaním aj kreatívnou hrou. Preto nám prišlo dôležité zoznámiť vás s najpopulárnejšími radami tejto obľúbenej stavebnice a dať vám napríklad aj horúci tip na darček pre všetkých šikovných staviteľov. Prečítať viac »
https://cdn.alza.cz/Foto/ImgGalery/Image/Article/adventni-kalendar-2023.jpg

Ako vyrobiť adventný kalendár

Zaujíma vás, ako vyrobiť adventný kalendár? Nechajte sa inšpirovať a prekvapte svojich blízkych vlastnoručne vyrobeným adventným kalendárom. Prinášame nápady, návody a tipy na originálny darček. Prečítať viac »
https://cdn.alza.cz/Foto/ImgGalery/Image/Article/diy-vanocni-dekorace.jpg

Jednoduché nápady na vianočné tvorenie s deťmi

V predvianočnom čase si môžete dlhé zimné večery vyplniť spoločne s deťmi zaujímavou kreatívnou činnosťou. Nechajte sa inšpirovať našimi tipmi a vyskúšajte jednoduché DIY vianočné dekorácie do bytu aj DIY vianočné ozdoby na stromček, ktoré ľahko vyrobíte s deťmi a neutratíte za ne veľa peňazí. Prečítať viac »
https://cdn.alza.cz/Foto/ImgGalery/Image/Article/lego-motorizovany-majak-recenze.jpg

LEGO® Ideas 21335 (RECENZIA) – Za svetlom majáka

S novým setom motorizovaného majáka sa LEGO dizajnéri skutočne vytiahli. Nebál by som sa ho označiť za jeden z dvoch najkrajších setov. Samozrejme zásluhy patria aj Sandrovi Quattrinimu – dizajnérovi pôvodného modelu, z ktorého maják vychádza. Rad LEGO Ideas totiž označuje, že maják vznikol v rukách fanúšika a do oficiálnej distribúcie bol zaradený po výraznej podpore celej komunity. Poďme teda preskúmať, čím si to zaslúžil. Prečítať viac »
https://cdn.alza.cz/Foto/ImgGalery/Image/Article/jak-vybrat-lego.jpg

Ako vybrať stavebnicu LEGO®

Stavebnica LEGO® ponúka mnoho rôznych radov pre malých, väčších aj pokrokových staviteľov. Výber je naozaj široký, a preto sme pre vás pripravili prehľadného sprievodcu, vďaka ktorému sa v ponuke ľahko zorientujete a zvolíte ideálnu stavebnicu podľa veku, záujmu a schopností dotyčného. Prečítať viac »
https://cdn.alza.cz/Foto/ImgGalery/Image/Article/barbie-movie.jpeg

Legendárna bábika Barbie v hlavnej úlohe ružového trháka

Do kín ide „ružový trhák“. Ikonická bábika Barbie ožíva v rovnomennom filme, ktorý má celosvetovú premiéru 20. júla. Spoločnosť Mattel pri tejto príležitosti uvádza na trh rad produktov, aby deti mohli rozohrať scény s Barbie aj doma v izbičke. Prečítať viac »
https://cdn.alza.cz/Foto/ImgGalery/Image/Article/jak-zabavit-deti_1.jpg

Ako zabaviť deti v záhrade

Doprajte svojim ratolestiam poriadne vyžitie v záhrade a vytvorte im perfektné zázemie na detské hry aj radovánky. Ak im zaobstaráte detský domček, pieskovisko, hojdačku, alebo dokonca multifunkčné detské ihrisko do záhrady, určite ich na pobyt vonku nebudete musieť prehovárať a vymýšľať inú zložitú zábavu. Prečítať viac »
https://cdn.alza.cz/Foto/ImgGalery/Image/Article/TrueLife_banner_premium_guarantee.jpg

Získajte ešte väčšiu istotu a spoľahlivosť s novými výhodami TrueLife

Nové audio a video opatrovateľky TrueLife patria medzi moderných pomocníkov všetkých rodičov, ktorí chcú mať svoje dieťatko spoľahlivo pod kontrolou v každej situácii. Vďaka programu Premium Guarantee s nimi teraz okrem inovatívnych funkcií a dokonalého zvukového a obrazového prenosu získate aj ďalšie výhody, ako napríklad nárok na náhradnú pestúnku, predĺženú záruku a ďalšie zľavy. Prečítať viac »
https://cdn.alza.cz/Foto/ImgGalery/Image/Article/lego-akce.jpg

Stavebnica LEGO®: Kúpte, napíšte recenziu a získajte poukaz v hodnote 8 €

Kúpte si u nás vybranú stavebnicu LEGO®, napíšte recenziu a získajte navyše poukaz v hodnote 8 € na ďalší nákup na Alza.sk. Akcia prebieha v období od 21. 5. 2023 do 31. 12. 2023, prípadne do vypredania zásob. Prečítať viac »
https://cdn.alza.cz/Foto/ImgGalery/Image/Article/detska-elektronika-decko.jpg

Hravá elektronika, ktorú si deti zamilujú – to je GoGEN Déčko

Aké novinky z oblasti detskej elektroniky si pre nás pripravila spoločnosť GoGEN? V spolupráci s obľúbenou detskou TV stanicou Déčko prichádza s hravou elektronikou v podobe karaoke mikrofónov, CD prehrávačov, farebných reproduktorov a ďalších zaujímavých produktov, ktoré nadchnú ako deti, tak mnohých hravých dospelákov. Prečítať viac »
https://cdn.alza.cz/Foto/ImgGalery/Image/Article/lego-uvod.jpg

Ako vybrať hračku pre chlapcov od 6 do 10 rokov

Malý školák túži po nových vedomostiach a poznaní, avšak občas sa mu cnie aj po klasickom hraní a rád si niečo poskladá alebo sa zabaví s autíčkami. Preto vám prinášame prehľad tých naj hier, hračiek a aktivít, s ktorými u chlapca vo veku od 6 do 10 rokov určite zabodujete. Prečítať viac »
https://cdn.alza.cz/Foto/ImgGalery/Image/Article/hracky-pro-miminka.jpg

Ako vybrať hračku pre bábätko a batoľa

Neviete si poradiť s tým, akú hračku vybrať pre bábätko alebo batoľa? V našom prehľadnom sprievodcovi vás zoznámime s obľúbenými hračkami pre najmenších, s ktorými určite vykúzlite úsmev na tvári každému dieťaťu. A pretože detský vývoj do 3 rokov letí vo veľmi rýchlom tempe, zamerali sme sa vždy na hračky na určité vývojové obdobie. Prečítať viac »
https://cdn.alza.cz/Foto/ImgGalery/Image/Article/LO75969_4.jpg

Ako vybrať hračku pre dievča od 11 do 14 rokov

U 11 až 14-ročných slečien sa už skôr než na klasické hračky zameriame na darčeky pre mladú generáciu. Konkrétne pre dievčatá sa ponúkajú šperky, kozmetické i dekoratívne produkty, inteligentné hodinky alebo nejaké zaujímavé dievčenské čítanie. Ponuka je skutočne široká a na lepšiu orientáciu vám opäť poslúži náš prehľadný sprievodca. Prečítať viac »
https://cdn.alza.cz/Foto/ImgGalery/Image/Article/kontrastni-hracky-nahled.jpg

Podporujú kontrastné hračky zdravý vývoj najmenších detí?

Výberom vhodných hračiek dokážete podporiť zdravý vývoj zraku, kognitívnych a motorických funkcií najmenších detí. Kontrastné hračky tieto podmienky spĺňajú do bodky. Vyberať môžete zo širokej ponuky rôznych typov vrátane kartičiek, hrkálok a praktických podložiek. Prečítať viac »
https://cdn.alza.cz/Foto/ImgGalery/Image/Article/lego_3.jpg

Sprievodca svetom LEGO – Pre najmenších

Zorientovat se v nabídce LEGO může být ošemetné. Kostičky LEGO totiž mají nepřeberné množství tvarů, barev i určení. Nejoblíbenější řadou je LEGO DUPLO® si oblíbí ty nejmenší děti od 1,5 roku. A oblíbíte si ji i vy, a to díky jejího důrazu na bezpečnost. Náš průvodce vám pomůže vybrat tu nejlepší stavebnici, která bude rozvíjet kreativitu pro vašeho malého stavitele👶 nebo princezny 👸. Prečítať viac »
https://cdn.alza.cz/Foto/ImgGalery/Image/Article/LEGO-Rebuild-the-World.jpg

Stavebnica LEGO® tentokrát v dievčenskom kabátiku

Tentokrát sa pri stavebnici LEGO® zameriame dievčenské portfólio. Spomenieme rady ako LEGO® Friends alebo LEGO® │ Disney Princess™, ale aj univerzálny rad LEGO® Classic a mnohé ďalšie. Prečítať viac »
https://cdn.alza.cz/Foto/ImgGalery/Image/Article/sonic-a-partaci-deskova-stolni-hra-recenze-cover-wide-nahled.jpg

Sonic a parťáci (RECENZIA) – Pretekanie s bodlináčmi

Modrý ježko Sonic patrí medzi jeden z tradičných symbolov spoločnosti SEGA, resp. celého počítačového hrania. Aktuálne sa dostal aj do hľadáčika filmových fanúšikov, takže záujemcov o rodinnú pretekársku doskovú hru Sonic a priatelia bude určite dosť. V našej recenzii sa tiež dozviete, ako funguje chytľavý mix podpory vlastného tímu a škodenia ostatným.

Prečítať viac »
123...
P-DC1-WEB06
Zavoláme Vám a odborne poradime
+421 2 5710 1800
Otázka na objednávku
Otázka na tovar
Prosím, zadajte svoj telefón:
Zavolajte mi
Na vašom súkromí nám záleží My, spoločnosť Alza.cz a.s., IČO 27082440, používame súbory cookies na zaistenie funkčnosti webu a s vaším súhlasom o. i. aj na personalizáciu obsahu našich webových stránok. Kliknutím na tlačidlo „Rozumiem“ súhlasíte s využívaním cookies a predaním údajov o správaní na webe na zobrazenie cielenej reklamy na sociálnych sieťach a reklamných sieťach na ďalších weboch.
Viac informácií Menej informácií