Zobraziť katalóg
https://cdn.alza.cz/Foto/ImgGalery/Image/Article/lgthumb/msi_steam_promo_thumb.jpg

Kúpte grafiku MSI GeForce RTX 4060 Ti a získajte 40 EUR na Steam

Máte zálusk na novú grafickú kartu? Pokiaľ si vyberiete niektorú z GeForce RTX 4060 Ti, tak získate aj veľmi pekný bonus vo výške 40 EUR na váš Steam účet. Aké sú pravidlá akcie a kde sa musíte po nákupe zaregistrovať? Prečítať viac »
https://cdn.alza.cz/Foto/ImgGalery/Image/Article/chlazeni-cpu-test.jpg

Najlepšie vzduchové chladiče pre procesory (RECENZIA A TESTY)

Výber toho správneho procesora pre váš nový počítač je snáď tou najdôležitejšou vecou vôbec. Ak máte vybrané, nastáva otázka, čím budete svoj procesor chladiť. V dnešnom teste sme preverili 12 vzduchových chladičov procesora strednej cenovej kategórie ako do chladiaceho výkonu, tak aj do hlučnosti. Po ktorom chladiči siahnuť pre najnovší AMD Ryzen a po ktorom pre Intel Core? Viac v dnešných testoch. Prečítať viac »
https://cdn.alza.cz/Foto/ImgGalery/Image/Article/nahled_11.jpeg

Nakúpte vybrané produkty od MSI a získajte Skull and Bones zadarmo!

Spoločnosť MSI práve teraz odštartovala zaujímavú akciu, ktorá poteší najmä nadšených hráčov. K nákupu vybraných grafických kariet NVIDA GeForce RTX 40 SUPER a ďalších komponentov totiž získate aj hernú pecku Skull and Bones. Aké sú pravidlá? Prečítať viac »
https://cdn.alza.cz/Foto/ImgGalery/Image/Article/msi-rtx-4060-ventus-2x-black-8g-oc-nahled.jpg

MSI GeForce RTX 4060 VENTUS 2X BLACK 8G OC (RECENZIA A TESTY)

Aj keď grafické karty edície VENTUS z ponuky spoločnosti MSI nikdy neponúkali nejako zvlášť bohatú výbavu a sofistikované technické spracovanie, zatiaľ však vždy patrili k tým cenovo najdostupnejším. Platí to však aj pre najnovší prírastok tohto radu, teda grafickú kartu MSI GeForce RTX 4060 VENTUS 2X BLACK 8G OC? Prečítať viac »
https://cdn.alza.cz/Foto/ImgGalery/Image/Article/msi-rtx-4060-ti-gaming-x-trio-8g-nahled.jpg

MSI GeForce RTX 4060 Ti GAMING X TRIO 8G (RECENZIA A TESTY)

Podobne, ako ostatné grafické karty radu GAMING TRIO spoločnosti MSI, aj najnovšia grafická karta MSI GeForce RTX 4060 Ti GAMING X TRIO 8G prichádza s obrím, a hlavne výkonným systémom chladením TRI FROZR 3. A to aj napriek tomu, že grafické čipy GeForce RTX 40 nijako zvlášť energeticky náročné nie sú, a na výkon chladenia teda žiadne väčšie nároky nekladú. A práve na to, ako sa tak výkonný systém chladenia môže podpísať na prevádzkových vlastnostiach tejto obrej grafickej karty, sa pozrieme práve v tej dnešnej recenzii.

Prečítať viac »
https://cdn.alza.cz/Foto/ImgGalery/Image/Article/msi-rtx-4070-ti-gaming-x-trio-12g-nahled.jpg

MSI GeForce RTX 4070 Ti GAMING X TRIO 12G (RECENZIA A TESTY)

Grafické karty herného radu GAMING TRIO spoločnosti MSI sa vždy mohli pochváliť masívnym a výkonným systémom chladenia, bohatou výbavou a výbornými prevádzkovými vlastnosťami. Či toto pravidlo platí aj pre grafickú kartu MSI GeForce RTX 4070 GAMING X TRIO 12G, tak o tom sa môžete presvedčiť sami práve v tejto recenzii. Prečítať viac »
https://cdn.alza.cz/Foto/ImgGalery/Image/Article/msi-rtx-4070-ti-suprim-x-12g-nahled.jpg

MSI GeForce RTX 4070 Ti SUPRIM X 12G (RECENZIA A TESTY)

Premýšľate o kúpe novej grafickej karty GeForce RTX 4070 Ti a radi by ste vyberali z tých luxusnejších edícií? Možno by vás mohla zaujať grafická karta MSI GeForce RTX 4070 Ti SUPRIM X 12G, ktorá rozhodne patrí k tomu najlepšiemu, čo vám môže známa a populárna spoločnosť MSI vo svojej ponuke grafických kariet ponúknuť. Jej podrobnú recenziu potom nájdete práve tu.

Prečítať viac »
https://cdn.alza.cz/Foto/ImgGalery/Image/Article/msi-rtx-4080-suprim-x-16g-nahled.jpg

MSI GeForce RTX 4080 SUPRIM X 16G (RECENZIA A TESTY)

Tým najlepším, čím sa môže v súčasnosti pochváliť taiwanská spoločnosť MSI vo svojej ponuke grafických kariet GeForce RTX 4080, je bezpochyby grafická karta z elitnej edície SUPRIM, ktorá nesie označenie MSI GeForce RTX 4080 SUPRIM X 16G. Pokiaľ teda aj vy patríte k fanúšikom tejto rodiny elitných grafických kariet, rozhodne by vám nemala uniknúť jej recenzia, ktorú sme pre vás dnes nachystali. Prečítať viac »
https://cdn.alza.cz/Foto/ImgGalery/Image/Article/msi-rtx-3090-ti-gaming-x-trio-24g-nahled.jpg

MSI GeForce RTX 3090 Ti GAMING X TRIO 24G (RECENZIA A TESTY)

Ste tým najnáročnejším hráčom počítačových hier, ktorý si do svojho herného PC zaobstaráva výhradne len najvýkonnejšie komponenty? Potom by ste mali zbystriť, pretože my si dnes na Alza.sk predstavíme a otestujeme grafickú kartu MSI GeForce RTX 3090 Ti GAMING X TRIO 24G, teda to vôbec najvýkonnejšie TRIO, ktoré spoločnosť MSI vo svojej ponuke má. Prečítať viac »
https://cdn.alza.cz/Foto/ImgGalery/Image/Article/msi-rtx-3070-ti-suprim-x-8g-nahled.jpg

MSI GeForce RTX 3070 Ti SUPRIM X 8G (RECENZIA A TESTY)

Najvyšší rad grafických kariet v ponuke taiwanskej spoločnosti MSI nesie označenie SUPRIM a my si dnes jednu takú fajnovku otestujeme. V dnešnej recenzii si totiž predstavíme grafickú kartu MSI GeForce RTX 3070 Ti SUPRIM X 8G a dôkladne sa jej pozrieme na zúbok. Prečítať viac »
https://cdn.alza.cz/Foto/ImgGalery/Image/Article/oslavte-36-vyroci-znacky-msi.jpg

Oslávte 36. výročie spoločnosti MSI a vyhrajte hodinky Garmin Instinct Esports

Spoločnosť MSI oslavuje 36. výročie, čo je skvelý dôvod urobiť radosť aj verným hráčom. Stačí si zaobstarať herný monitor alebo herný počítač, čím sa zaradíte do súťaže o celkom 14 ks atraktívnych smart hodiniek Garmin Instinct Esports. Aké sú podmienky? A kde je potrebné sa zaregistrovať? Všetko sa dozviete z nášho článku. Prečítať viac »
https://cdn.alza.cz/Foto/ImgGalery/Image/Article/msi-rx-6650-xt-gaming-x-8g-nahled.jpg

MSI Radeon RX 6650 XT GAMING X 8G (RECENZIA A TESTY)

Oslovili vás svojím výkonom najnovšie grafické karty Radeon RX 6650 XT, a radi by ste si preto tiež nejakú zaobstarali, avšak v nejakej vyspelejšej hernej edícii od renomovaného výrobcu? Určite by vás potom mohla zaujať grafická karta Radeon RX 6650 XT GAMING X 8G, ktorú sme pre vás na Alza.sk nezabudli tiež dôkladne otestovať. Prečítať viac »
https://cdn.alza.cz/Foto/ImgGalery/Image/Article/msi-akce.jpg

Vodné chladenie od MSI s bonusom 30 dolárov

Voda je v očiach odbornej verejnosti jednoznačne najelegantnejším a zároveň najefektívnejším médiom na chladenie procesora. Aj preto sa spoločnosť MSI rozhodla zaradiť svojich najlepších „vodníkov“ do špeciálnej akcie, ktorá vám garantuje prísun 30 dolárov do vašej STEAM peňaženky. Ako na to? Prečítať viac »
https://cdn.alza.cz/Foto/ImgGalery/Image/Article/msi_7.jpg

K vybraným herným klávesniciam MSI získate 15 dolárov na STEAM

Ak plánujete nákup kvalitnej hernej klávesnice a myši, zbystrite pozornosť. Spoločnosť MSI práve spustila zaujímavú akciu „Vyťukaj si svoj kľúč", kedy k vybraným mechanickým klávesniciam získate ako odmenu aj 15 dolárov do vašej STEAM peňaženky. Idete do toho? Prečítať viac »
https://cdn.alza.cz/Foto/ImgGalery/Image/Article/msi-rtx-3050-aero-itx-8g-nahled.jpg

MSI GeForce RTX 3050 AERO ITX 8G (RECENZIA A TESTY)

Staviate si doma počítač za účelom vytvorenia multimediálneho centra zábavy s možnosťou príležitostného hrania moderných počítačových hier a zháňate doň aj nejakú kompaktnú hernú grafickú kartu, ktorá by sa vám zmestila do počítačovej skrine formátu ITX? Ak áno, potom by vás mohla zaujať naša recenzia grafickej karty MSI GeForce RTX 3050 AERO ITX 8G, ktorú sme špeciálne pre vás otestovali. Prečítať viac »
https://cdn.alza.cz/Foto/ImgGalery/Image/Article/msi-rtx-6800-xt-gaming-x-trio-16g-nahled.jpg

MSI Radeon RX 6800 XT Gaming X TRIO 16G (RECENZIA A TESTY)

Medzi hráčmi počítačových hier dozaista patrí k tým vôbec najobľúbenejším edíciám grafických kariet herný rad s označením GAMING TRIO spoločnosti MSI. Grafická karta Radeon RX 6800 XT Gaming X TRIO 16G patrí práve do tejto skvelej hernej edície a my sme ju pre vás na Alza.sk samozrejme nezabudli tiež dôkladne otestovať. Ako teda dopadla v našich testoch? Prečítať viac »
https://cdn.alza.cz/Foto/ImgGalery/Image/Article/msi-rtx-3070-gaming-trio-plus-8g-nahled.jpg

MSI GeForce RTX 3070 Gaming TRIO Plus 8G (RECENZIA A TESTY)

Len veľmi ťažko dnes medzi hráčmi počítačových hier nájdete niekoho, kto by nepoznal či dokonca nechcel mať doma nejakú grafickú kartu z elitnej herného radu Gaming TRIO spoločnosti MSI. Grafická karta MSI GeForce RTX 3070 Gaming TRIO Plus 8G patrí práve do tejto elitnej edície a my sme ju pre vás na Alza.sk dôkladne otestovali. Prečítať viac »
https://cdn.alza.cz/Foto/ImgGalery/Image/Article/monitory-msi-artemys.jpg

MSI ARTYMIS – zakrivenie monitora 1000R je pre hráčov najlepšie. Prečo?

Nové monitory MSI ARTYMIS sa snažia osloviť hráča najmä výrazným zakrivením 1000R, ktoré výborne kopíruje zorné pole. Medzi ich prednosti ale patrí aj rýchly 165 Hz panel. Viac sa o týchto novinkách dočítate v článku. Prečítať viac »
https://cdn.alza.cz/Foto/ImgGalery/Image/Article/msi-rx-6900-xt-gaming-x-trio-16g-nahled.jpg

MSI Radeon RX 6900 XT Gaming X TRIO 16G (RECENZIA A TESTY)

Masívny systém chladenia, vysoký výkon a skvelé prevádzkové vlastnosti, to boli vždy prednosti grafických kariet série GeForce GAMING TRIO spoločnosti MSI. Či to však platí aj pre grafické karty osadené grafickými čipmi Radeon spoločnosti AMD, o tom sa môžete presvedčiť sami práve v tejto recenzii grafickej karty MSI Radeon RX 6900 XT Gaming X TRIO 16G. Prečítať viac »
https://cdn.alza.cz/Foto/ImgGalery/Image/Article/msi-notebooky.jpg

Vykročte do nového školského roka s notebookom od MSI

Potrebujete nový notebook? Určite nezaháľajte, pretože ku koncu roka sa ceny zvyšujú a zároveň klesá počet dostupných modelov. Preto má spoločnosť MSI už teraz skvelé ceny na vybrané notebooky! Ktoré konkrétne, to sa dozviete v našom článku. Prečítať viac »
P-DC1-WEB04
Zavoláme Vám a odborne poradime
+421 2 5710 1800
Otázka na objednávku
Otázka na tovar
Prosím, zadajte svoj telefón:
Zavolajte mi
Na vašom súkromí nám záleží My, spoločnosť Alza.cz a.s., IČO 27082440, používame súbory cookies na zaistenie funkčnosti webu a s vaším súhlasom o. i. aj na personalizáciu obsahu našich webových stránok. Kliknutím na tlačidlo „Rozumiem“ súhlasíte s využívaním cookies a predaním údajov o správaní na webe na zobrazenie cielenej reklamy na sociálnych sieťach a reklamných sieťach na ďalších weboch.
Viac informácií Menej informácií