Nakupování budoucnosti HP + média Grilovací sezóna

Zobraziť katalóg
https://cdn.alza.sk/Foto/ImgGalery/Image/Article/lgthumb/nikon-z50-informace.jpg

Nikon Z50 (RECENZIA) – APS-C bezzrkadlovka za priateľské peniaze

Nikon Z50 je prvá APS-C (DX) bezzrkadlovka tohto výrobcu. Vychádza z obľúbených zrkadloviek Nikon aj drahších bezzrkadloviek Z6 a Z7. Ako si fotoaparát Nikon Z50 viedol v našej podrobnej recenzii?

Prečítať viac »
https://cdn.alza.sk/Foto/ImgGalery/Image/photokina-2018-veletrh-232.jpg

Photokina 2018 (TOP 6 NOVINIEK) – Najväčší veľtrh fototechniky. Čo stálo za to?

Veľtrh Photokina 2018, konaný každé dva roky v Kolíne nad Rýnom, je za nami. Nechýbal tu nikto, kto má niečo spoločné s fotografickou technikou, vrátane nás. Čo najzaujímavejšie sa na Photokina 2018 predstavilo? Máme pre vás TOP 6 noviniek.

Prečítať viac »
https://cdn.alza.sk/Foto/ImgGalery/Image/nikon-d3500-nahled.jpg

Nikon D3500 (PREVIEW)

Nikon sa počas prázdnin rozbehol a predstavil ďalšiu novinku, tentoraz v podobe zrkadlovky Nikon D3500. Najväčšia zmena sa udiala na poli ergonómie, kedy sa ovládanie zjednocuje s bezzrkadlovkami Nikon Z6 a Nikon Z7. Čo ďalšie sa toho od predchodcu zmenilo? Na to vám odpovie náš článok.

Prečítať viac »
https://cdn.alza.sk/Foto/ImgGalery/Image/Article/nikon-z6-z7-preview-2.jpg

Nikon Z6 a Nikon Z7 (PREVIEW)

Nikon predstavil dve dlho očakávané novinky – bezzrkadlovky Nikon Z6 a Nikon Z7 s Full Frame senzorom Nikon FX, ktoré majú rozlíšenie 24,5 Mpx (Z6) a 45,7 Mpx (Z7). Kedy budú tieto bezzrkadlovky dostupné a koľko budú stáť? Všetko sa dozviete v našom článku.

Prečítať viac »
https://cdn.alza.sk/Foto/ImgGalery/Image/Article/Nikon-coolpix-p1000-ultarzoom.jpg

Nikon Coolpix P1000 je nový kráľ medzi ultrazoomami

Nikon Coolpix P1000 prichádza z nevídaným 125-násobným optickým zoomom a zosadzuje tak z trónu doposiaľ najvýkonnejší ultrazoom fotoaparát značky, model P900. Umožní tiež napríklad nahrávanie 4K/30fps videa s kombináciou optickej a digitálnej stabilizácie. Na trh príde v septembri tohto roku.​

Prečítať viac »
https://cdn.alza.sk/Foto/ImgGalery/Image/nikon-35mm-f1,8-dx-02.jpg

Nikon 35mm f/1,8 AF-S DX (RECENZIA)

Prinášame vám recenziu objektívu Nikon 35mm f/1,8 AF-S DX, ktorý vyhľadávajú ako amatéri tak profesionáli pre jeho malé rozmery, ľahkosť a rokmi preverenú a vyladenú optickú sústavu. K vyššie uvedeným kladom pridáva navyše aj niektoré príslušenstvo zahrnuté v cene. Zistite aké sme mu dali výsledné ohodnotenie!

Prečítať viac »
https://cdn.alza.sk/Foto/ImgGalery/Image/oceneni-tipa-2018-1.jpg

Ocenenia TIPA 2018 – Canon a Sony opäť vo vedení

Radi by ste si zaobstarali nový kúsok fotovybavenia a neviete po čom zrovna siahnuť? Možno by vám mohol pomôcť názor odborníkov z celého sveta, ktorí sa každoročne stretnú a pod záštitou asociácie TIPA vyberajú tie najlepšie výrobky nielen na poli digitálnej fotografie.

Prečítať viac »
https://cdn.alza.sk/Foto/ImgGalery/Image/Article/nikon-d850-nahled.jpg

Nikon D850 (RECENZIA)

Ešte pred začiatkom oficiálneho predaja sa nám na recenzovanie podarilo získať asi najočakávanejšiu fotonovinku tohto roka, fullframe zrkadlovku Nikon D850. Prezrite si ukážkové snímky v plnej kvalite (vrátane RAW súborov) a zistite, ako fotoaparát hodnotí profesionál Michal Kupsa.

Prečítať viac »
https://cdn.alza.sk/Foto/ImgGalery/Image/Article/nikon-10-20-nahled.jpg

Recenzia objektívu NIKKOR 10–20 mm F4,5–5,6G AF-P VR DX

Ako v našom teste obstál NIKKOR 10–20 mm F4,5–5,6G AF-P VR DX, lacný širokouhlý objektív pre APS-C zrkadlovky od Nikonu? Je aj napriek svojej hmotnosti 230 gramov dostatočne robustný a opticky kvalitný? Je vhodný aj na nahrávanie videa? Odpovede nájdete v recenzii.

Prečítať viac »
https://cdn.alza.sk/Foto/ImgGalery/Image/Article/nikkor-70-300mm-f45-56e-af-p-ed-vr-nahled.jpg

Recenzia objektívu NIKKOR 70–300 mm F4,5–5,6 AF-P ED VR

Michal Kupsa dostal do rúk úplne nový teleobjektív NIKKOR 70–300 mm F4,5–5,6 AF-P ED VR. V článku nájdete jeho poznatky z praktického používania, porovnanie s jeho predchodcom a nechýbajú ukážkové snímky v plnej kvalite.

Prečítať viac »
https://cdn.alza.sk/Foto/ImgGalery/Image/Article/nikon-d7500-preview.jpg

Nikon D7500 predstavený (PREVIEW)

Nikon predstavil poloprofesionálnu zrkadlovku Nikon D7500. Zásadných noviniek je veľa. V prvom rade fotoaparát vyzerá prekvapivo úplne inak ako predchodca. Koľko bude fotoaparát stáť, kedy vyjde a ako si povedie v porovnaní s Nikonom D500?

Prečítať viac »
https://cdn.alza.sk/Foto/ImgGalery/Image/Article/Nikon-objektivy-nove-sirokouhle-nahled.jpg

Nové širokouhlé objektívy Nikon potešia nielen krajinárov

Ak vám v ponuke objektívov na zrkadlovky Nikon nejaký chýbal, možno vaše požiadavky uspokojí niektorý z troch novopredstavených širokouhlých objektívov.

Prečítať viac »
https://cdn.alza.sk/Foto/ImgGalery/Image/Article/nikon-d5600-nahled.jpg

Nikon D5600 (RECENZIA)

Malá a ľahká, napriek tomu nekompromisná, taká je nová digitálna zdrkadlovka Nikon D5600. Navyše vyniká dlhou výdržou batérie. Najdôležitejšou otázkou však zostáva – ako fotografuje? Odpoveď nájdete v našej recenzii, ktorá obsahuje testovacie snímky aj detailné výrezy.

Prečítať viac »
https://cdn.alza.sk/Foto/ImgGalery/Image/Article/nikon-70-200-nahled.jpg

Recenzia objektívu NIKKOR 70-200mm F4.0G AF-S VR ED

V poslednej recenzii sme sa zamerali na populárny zoom objektív NIKKOR 70-200mm F4.0G AF-S VR ED. Hoci ide o starší kúsok, stále ide o jeden z najlepšie kresliacich objektívov, ktorý sa môže porovnávať aj s dvakrát drahšími modelmi.

Prečítať viac »
https://cdn.alza.sk/Foto/ImgGalery/Image/Article/5_11.jpg

Získajte v akcii Nikon CashBack časť peňazí za nákup späť

Ak si plánujete kúpiť fotoaparát alebo objektív značky Nikon, môžete získať časť peňazí späť. Radíme vám však neotáľať. Nikon CashBack bude prebiehať do 15. 1. 2017. Ktorých výrobkov sa akcia týka a akú sumu môžete získať?

Prečítať viac »
https://cdn.alza.sk/Foto/ImgGalery/Image/Article/nikon.jpg

Nikon: Skratky a základné parametre objektívov Nikkor

V dnešnom článku sme vám pripravili súhrn skratiek a označení, ktoré používa Nikon v rámci svojich objektívov. Tiež si vysvetlíme niekoľko základných parametrov, ktoré by ste pri výbere objektívu nemali opomenúť. Viac sa dozviete v článku.

Prečítať viac »
Skúste nové Alza Premium Moja Alza Prihlásiť Pre organizácie Ako nakúpiť
P-DC1-WEB26
Zavoláme Vám a odborne poradime
+421 2 5710 1800
Otázka na objednávku
Otázka na tovar
Prosím, zadajte svoj telefón:
Zavolajte mi