Ako získať poukaz za nákup televízora Samsung? 

  • V období do 30. 6. 2024 alebo do vypredania zásob si kúpte jeden z vybraných televízorov Samsung:
    Všetky televízory Samsung v akcii
  • Recenziu môžete napísať hneď potom, čo televízor zakúpite a vytvoríte si o ňom názor. Ak máte povolené zasielanie e-mailov, možnosť získať poukaz vám pripomenieme. Poukaz samotný vám zašleme najskôr 14 dní od zakúpenia vami vybraného televízora Samsung, ktorý je zaradený do akcie.
  • Recenzia musí byť schválená obsahovou redakciou. Najmä sa prosím vyvarujte vulgarizmov. Naopak sa nebojte zmieniť aj negatíva – recenzie necenzurujeme. Úplné pravidlá pre publikáciu používateľských recenzií nájdete v samostatnom článku. Každý zákazník môže získať maximálne jeden poukaz.
  • Po schválení dostanete ďalší e-mail s poďakovaním za recenziu a zľavový kód, ktorý je možné uplatniť pri nákupe na Alza.sk
  • A to je všetko. Príliš ale neotáľajte. Akcia končí 30. 4. 2024, môže byť ale ukončená skôr. Poukaz je nutné stihnúť uplatniť najneskôr do 31. 7. 2024. A nezabudnite: vaša recenzia musí byť schválená.Do akcie sa kvalifikujú len overené recenzie

Do akcie sa kvalifikujú iba OVERENÉ RECENZIE. Nezabudnite, že pri písaní svojho hodnotenia musíte byť prihlásený a súčasne písať svoje dojmy a skúsenosti k produktom, ktoré ste zakúpili, prostredníctvom e-mailu priradeného k vášmu používateľskému profilu. Viac informácií o dôvodoch odstránenia neoverených recenzií nájdete v tomto článku

Používateľské recenzie: pravidlá
Pokiaľ budete čítať používateľskú recenziu na Alza.sk, môžete si byť istí, že pochádza od reálneho zákazníka, ktorý má s produktom reálne skúsenosti, a môže vám tak ponúknuť úprimný názor na jeho (ne)kvality.

Pravidlá pre publikáciu používateľských recenzií na Alza.sk

Osobná skúsenosť je nenahraditeľná. Sme vďační za každého zákazníka, ktorý sa rozhodne podeliť sa o svoje poznatky z používania produktu alebo služby zakúpenej u nás. Každá používateľská recenzia prejde schvaľovacím procesom. Cieľom nie je cenzúra alebo snaha o zatajovanie negatív. Naopak. Cieľom je zabezpečiť, aby sme na našom webe nepublikovali falošné hodnotenia, ktoré by našich zákazníkov mohli uviesť do omylu. 

Recenzia je vo svojej podstate subjektívne hodnotenie, nie vedecká práca. Rad vlastností produktov či služieb ani objektívne zhodnotiť nemožno, napríklad dizajn alebo veľkosť. Nebojte sa teda zdieľať aj svoje osobné dojmy či pocity. 

V článku Pravidlá pre publikáciu používateľských recenzií nájdete ďalšie informácie. 

Moja recenzia: nová stránka vo vašom používateľskom profile

Používateľské recenzie sa dočkali aj prehľadnejšieho zázemia vo vašom profile „Moja Alza“. Môžete si tu prezrieť všetky recenzie, ktoré ste doteraz napísali, ale aj pridávať nové hodnotenia a fotografie.

Na stránke Moje recenzie taktiež nájdete zoznam aktuálne prebiehajúcich akcií, ktoré sa k recenziám vzťahujú. Vďaka tomu, že sa podelíte o svoje skúsenosti, robíte nielen dobrý skutok, ale zároveň zaň môžete byť odmenení. 

Moja Alza - recenzie
Parametre na Alza.sk umožnia filtrovať produkty podľa množstva kritérií.

Mohlo by vás zaujímať

Televízor Samsung: Kúpte, napíšte recenziu a získajte poukaz v hodnote 20 €

Akcia trvá až do 30. 6. 2024. Môže byť ukončená predčasne pri vyčerpaní zásob. Podmienkou na získanie poukazu je nákup jedného z vybraných televízorov značky Samsung. Najskôr 14 dní od nákupu dostanete e-mail s výzvou na napísanie recenzie, recenziu ale môžete napísať aj skôr. Poukaz 20 € vám bude priznaný potom, čo bude vaša recenzia schválená.
Televízory Samsung v akcii