Vyberte prvok na stránke, ktorého sa chyba týka
Sdílej a ušetři Apple Music

Zobraziť katalóg
https://cdn.alza.sk/Foto/ImgGalery/Image/Article/lgthumb/the-last-of-us-part-ii-tipy-a-triky-nahled.jpg

10 tipov a trikov ako prežiť v The Last of Us Part II a užiť si hru na maximum (TIPY/NÁVOD)

Ako už ste sa dozvedeli z našej recenzie, The Last of Us Part II je predovšetkým o pomste a nie je nič horšie, než pred jej dosiahnutím skonať. V našom článku nájdete nielen desiatku tipov a trikov, ako v postapokalyptickom svete The Last of Us prežiť, ale aj rady a postrehy, ktoré vám pomôžu si hru lepšie vychutnať a napríklad aj zaútočiť na platinovú trofej. To všetko samozrejme bez príbehových spojlerov, takže si článok môžete prečítať aj pred prvým spustením hry.

Prečítať viac »
https://cdn.alza.sk/Foto/ImgGalery/Image/Article/half-life-alyx-tipy-nahled.jpg

Half-Life: Alyx – Tipy na začiatok

Half-Life: Alyx rúca všetky hranice, ktoré sme doteraz mali možnosť vo virtuálnom priestore zažiť, o čom referujú nielen novinári, ale aj hráči po celom svete, ktorí už mali príležitosť nakuknúť do ulíc Mesta 17. V dnešnom článku sa však poväčšine nebudeme baviť o úžasnom audiovizuálnom spracovaní a geniálnej fyzike (to si necháme na blížiacu sa recenziu), ale zameriame sa na tipy, ktoré by vám mali pomôcť pri prvých krôčikoch v koži Alyx Vance.

Prečítať viac »
https://cdn.alza.sk/Foto/ImgGalery/Image/Article/vareni-domaciho-piva-nahled.jpg

Domáce varenie piva – ako na to tradične aj netradične (TIPY A TRIKY)

Domáce varenie piva je nový trendy koníček, ktorý si získal veľa zapálených priaznivcov aj u nás. Uvariť si dobré pivo vyžaduje určité znalosti a tiež veľa času. Ak nemáte ani jedno, prečítajte si náš článok. V ňom sa totiž dozviete nielen, ako uvariť pivo tradične. Zameriame sa tiež na jednoduché alternatívne spôsoby prípravy domáceho piva.

Prečítať viac »
https://cdn.alza.sk/Foto/ImgGalery/Image/Article/oblecek-pro-psy.jpg

Ako vybrať oblečenie pre psa

Prečo psy potrebujú oblečenie a aké vybrať? A ako správne psa zmerať, aby mu šaty dobre sedeli? Poradíme v našom článku.

Prečítať viac »
https://cdn.alza.sk/Foto/ImgGalery/Image/Article/vanocni-dekorace-2019.jpg

Vianočná výzdoba od A do Z. Tipy na vianočné ozdoby, dekorácie a vianočný stromček

Hľadáte inšpiráciu na vianočné ozdoby, ktoré si kúpiť alebo vyrobiť, premýšľate, ktoré vianočné dekorácie na stôl budú najlepšie a aký vianočný stromček bude tento rok ten pravý? Máme pre vás tipy a návody, ako si vyzdobiť domov na Vianoce. Povieme vám, ktoré farby sú v roku 2019 in, čo vyzerá skvele vnútri a čo vonku a ako skrášliť každý kút bytu vo vianočnom štýle. Nadchnite sa spolu s nami.

Prečítať viac »
https://cdn.alza.sk/Foto/ImgGalery/Image/Article/vanoce-2019-hlavni.jpg

Vianoce: plán na prežitie

Prinášame vám prehľad všetkého, čo je potrebné pred Vianocami vykonať, zariadiť, nakúpiť a zohnať. Dozviete sa, ako sa pripraviť na Vianoce v pokoji a v pohode, ako by malo prebiehať vianočné upratovanie, ako upiecť to najlepšie vianočné pečivo aj všetko o vianočných darčekoch a ich balení.

Prečítať viac »
https://cdn.alza.sk/Foto/ImgGalery/Image/Article/death-stranding-tipy-a-triky-nahled.jpg

Ako sa stať profi kuriérom, alebo 10 tipov a trikov pre Death Stranding (TIPY)

Hideo Kojima vytvoril úplne nový svet. Svet, v ktorom z vás kvapky dažďa urobia starčeka, svet, v ktorom sú nedonosené deti cennejšie než čokoľvek iné, a napriek tomu sú považované za vybavenie. A hoci úvodný tutoriál Death Stranding trvajúci niekoľko hodín je jasný a nápomocný, zo všetkých tých podivností sa môže niekomu točiť hlava a presne pre takéto prípady je tu náš článok plný tipov a trikov, ktoré sme kompletne oklieštili o príbehové spojlery. Pripravení?

Prečítať viac »
https://cdn.alza.sk/Foto/ImgGalery/Image/Article/harry-potter-wizards-unite-cover-tipy-nahled.jpg

Ako nevyzerať ako mukel, alebo 10 tipov na hranie Harry Potter: Wizards Unite (TIPY)

Chcete sa vyvarovať začiatočníckej chyby a hrať Harry Potter: Wizards Unite ako čarodejnícky profík? Alebo horšie, nechcete vyzerať pri hraní ako šmukel alebo snáď dokonca úplný mukel? Tu je našich 10 tipov, ktoré sa hodia nielen začiatočníkom – aj taký Vy-viete-kto by nad nimi iste nejedenkrát spokojne dychčal nosom. Teda, keby nejaký mal.

Prečítať viac »
https://cdn.alza.sk/Foto/ImgGalery/Image/Article/deska4.jpg

Rozdiel medzi sklokeramickou a indukčnou doskou (TIPY A TRIKY)

Rozdiel medzi sklokeramickou a indukčnou doskou môže byť o dosť väčší, než sa na prvý pohľad zdá. Náš sprievodca vám poskytne najdôležitejšie informácie, ktoré oceníte pri výbere indukčnej či sklokeramickej varnej dosky, a tiež vám poradí ohľadom čistenia aj zapojenia varnej dosky.

Prečítať viac »
https://cdn.alza.sk/Foto/ImgGalery/Image/Article/usb-b-jak-povolit-zapis.jpg

USB kľúč je chránený proti zápisu – ako povoliť zápis?

Už sa vám niekedy stalo, že váš obľúbený USB kľúč naraz prestal fungovať a nešlo naň ukladať súbory? Máme riešenie pre túto situáciu a zároveň vám poradíme, ako zabezpečiť flash disk proti strate. Iste totiž nechcete, aby si niekto prezeral vaše fotky z dovolenky alebo iné dôležité súbory.

Prečítať viac »
https://cdn.alza.sk/Foto/ImgGalery/Image/Article/apex-legends-zachrana-nahled.jpg

Apex Legends (TIPY) – 12 vychytávok, o ktorých možno neviete

Apex Legends, battle royale FPS štúdia Respawn síce vyšlo len pred mesiacom, už za tak krátku dobu si ale stihla získať milióny fanúšikov a aktívnych hráčov. A aj keď z pohľadu herných princípov nejde o nijako zvlášť zložitú hru, obsahuje veľa malých detailov a vychytávok, ktoré vám ľahko mohli uniknúť. Poďme sa teda pozrieť na 12 tipov, ktoré vám v tomto titule trochu uľahčia boj o prežitie.

Prečítať viac »
https://cdn.alza.sk/Foto/ImgGalery/Image/Article/mereni-teploty-pc-a-notebooku.jpg

Ako zmerať teplotu počítača (NÁVOD)

V dnešnom článku sa pozrieme na to, ako zistiť teplotu pc a čím merať teplotu komponentov v počítači. Prečo a kedy je takéto meranie vhodné vykonať? Aký softvér na to budeme potrebovať, čo tým získame a na čo si dať pri meraní pozor? Dozviete sa v našom návode na meranie teploty pc! 

Prečítať viac »
https://cdn.alza.sk/Foto/ImgGalery/Image/Article/5ecb9734-9842-4564-ad95-bb9fd30994d8.jpg

Kúrenie klimatizáciou – úsporné a pohodlné vykurovanie vášho domova

Klimatizáciu v lete pozná každý. Ale vedeli ste, že klimatizáciou sa dá v zime aj kúriť? Aj keď to v našich končinách ešte nie je veľmi rozšírené, klimatizácia sa v domácnosti môže uplatniť ako veľmi úsporný a zároveň ekologický zdroj tepla. Ďalej tiež veľmi rýchly ohrev vzduchu v miestnosti je ďalším dôvodom, prečo tento spôsob kúrenia nachádza čím ďalej tým častejšie svojich priaznivcov. Klimatizácia vďaka funkcii kúrenia môže byť skvelým celoročne využívaným prístrojom vo vašom byte, kedy v lete bude vzduch príjemne ochladzovať a v zime ho vyhrievať. V našom článku sa pozrieme na to, aké sú výhody a nevýhody kúrenia klimatizáciou, na akom princípe to vlastne funguje a koľko sa dá vykurovaním klimatizáciou ušetriť.

Prečítať viac »
https://cdn.alza.sk/Foto/ImgGalery/Image/Article/c72af3a1-6f38-4185-9c1c-b6957dacf583.jpg

Print screen na Macu (TIPY A RADY)

Kláves print screen MacOS nemá. Funkcia je skrytá pod klávesovou skratkou a oproti východiskovému nastaveniu systému Windows ponúka oveľa viac možností! Aké kombinácie tlačidiel je dobré si pamätať? A ktoré aplikácie pomôžu prispôsobiť používateľské prostredie vášho MacBooku?

Prečítať viac »
https://cdn.alza.sk/Foto/ImgGalery/Image/Article/jak-fotit-mobilnim-telefonem_1.jpg

10 tipov a trikov, ako fotografovať mobilným telefónom

Prečítajte si 10 tipov a trikov, ako fotiť mobilom. Zistíte, ako na nočnú fotografiu, v čom tkvie tajomstvo rozmazaného pozadia, načo si zaobstarať statív, prečo sa radšej vyhnúť poludňajšiemu slnku či čo je to zlatý rez. Alebo vás zaujíma, aké sú najlepšie fotomobily? Všetko o fotení mobilným telefónom v článku!

Prečítať viac »
https://cdn.alza.sk/Foto/ImgGalery/Image/Article/autem-do-italie-2019.jpg

Autom do Talianska a Dolomitov (2020) – RADY A TIPY

Chystáte sa autom do Talianska? Potom pre vás máme tipy na rýchlu cestu k preslneným talianskym plážam v oblasti turistického letoviska Bibione. Pokiaľ však radšej vyznávate aktívnu dovolenku, odporučíme vám niekoľko výletov do oblasti talianskych Dolomitov. Cesta vlastným autom vám zaberie približne 8 hodín. Navyše vám ešte poradíme, ako sa zachovať v prípade nečakaných technických problémov.

Prečítať viac »
https://cdn.alza.sk/Foto/ImgGalery/Image/Article/total-war-warhammer-2-cover-nahled.jpg

Total War: Warhammer I a II (TIPY) – ako zvíťaziť v bitkách a kampani za všetky národy

Záverečný diel nášho špeciálu zameraného na jedny z najlepších stratégií posledných rokov Total War: Warhammer I a II je tu. Poradíme vám, akú taktiku zvoliť za jednotlivé národy v bitkách a v hlavných kampaniach. Posledná štvrtá epizóda sa konkrétne venuje kampani Total War: Warhammer 2.

Prečítať viac »
https://cdn.alza.sk/Foto/ImgGalery/Image/zahradni-kalendar-prosinec-nahled.jpg

Záhradný kalendár: December na záhrade

Záhrada si zaslúži starostlivosť aj v zime. Predovšetkým okrasné stromčeky treba chrániť pred polámaním a nemali by ste prestať ani v pravidelnom zavlažovaní. To samozrejme nie je všetko, v zimnom období, obzvlášť v decembri, sa môžete krásne vyhrať s vianočnou výzdobou alebo pripraviť nádherné kŕmidlo pre vtáčiky. Prečítate si, čo všetko by ste mali v zime urobiť.

Prečítať viac »
https://cdn.alza.sk/Foto/ImgGalery/Image/Article/foto_tipy_triky_motyl.jpg

Skleník Fata Morgana, fotografovanie orchideí a motýľov

Výstava orchideí a motýľov v Botanickej záhrade hl. m. Prahy je skvelou príležitosťou na precvičenie makrofotografie. V článku sa s vami podelíme nielen o tipy a triky na fotografovanie hmyzu a kvetov, ale aj poradíme, akú fototechniku ​​si so sebou vziať a ako správne objektív a fotoaparát nastaviť.

Prečítať viac »
Skúste nové Alza Premium Moja Alza Prihlásiť Ako nakúpiť
P-DC1-WEB26
Zavoláme Vám a odborne poradime
+421 2 5710 1800
Otázka na objednávku
Otázka na tovar
Prosím, zadajte svoj telefón:
Zavolajte mi