Vyberte prvok na stránke, ktorého sa chyba týka
Produkty ihned k odběru Alza pro firmy

Ako prepojiť notebook s TV alebo monitorom

Zobraziť katalóg

Článok

Aktualizované

Či už si chcete z notebooku pustiť film, rozšíriť virtuálnu pracovnú plochu, alebo niečo prezentovať tretej strane, určite sa hodí vedieť, ako prepojiť notebook s TV. Pretože sa podobné postupy vzťahujú aj na prepojenie notebooku s monitorom, pokryjeme tento proces tiež. Pokiaľ viete ako na to, alebo aj nie, náš sumarizačný článok o drôtovom i bezdrôtovom pripojení notebooku k TV aj monitoru vám určite príde vhod.

Ako pripojiť notebook k TV

Ako prepojiť notebook s TV alebo monitorom – OBSAH

 1. Proces pripojenia notebooku k TV či monitoru
 2. Prepojenie notebooku s TV/monitorom – nastavenie obrazovky
 3. Pripojenie notebooku k monitoru alebo televízoru vo Windows
 4. Bezdrôtové prepojenie notebooku s TV
 5. Ako pripojiť notebook k TV skrz Chromecast
 6. Ako pripojiť notebook k TV v rámci AirPlay
 7. Možnosti drôtového prepojenia notebooku s televízorom či monitorom
 8. Ako prepojiť notebook s TV, keď má každé zariadenie iný konektor?

Proces pripojenia notebooku k TV a monitoru

Manuálne prepojenie notebooku s TV alebo monitorom nie je žiadna veda. Stačí nájsť, kde sa nachádza konektor na notebooku, kde na televízore a obaja prepojiť káblom. Pokiaľ používate redukciu, pochopiteľne ju musíte zapojiť medzi kábel a vstup zariadenia, ktorých konektory vzájomne nezodpovedajú.

Pripojenie notebooku k TV – konektory na TV
HDMI je jeden z najrozšírenejších konektorov a možno takmer s istotou tvrdiť, že budete prepájať notebook s TV práve jeho pomocou.

Prepojenie notebooku s televízorom/monitorom – nastavenie obrazovky

Ešte pred nastavovaním vo Windows je potrebné prepojenie notebooku s TV či monitorom urobiť na strane „zobrazovadla“. Potom už si vystačíte s ovládačom televízora a tlačidlami na monitore.

Úplne najskôr zo všetkého je ale pochopiteľne nutné prepojiť notebook s monitorom alebo televízorom fyzicky. Tento jednoduchý proces opisuje prvá kapitola článku. Hneď potom môžete monitor alebo televízor veselo nastavovať.

Pripojenie notebooku k televízoru

Na pripojenie notebooku k televízoru vezmite do ruky ovládač a nájdite na ňom tlačidlo „Source“, prípadne „Digital/Analog“ alebo „AUX“. Nemožno pokryť všetky eventuality, je preto možné, že sa bude na vašom ovládači tlačidlo volať inak, prípadne tam vôbec nebude. V takom prípade budete nútení k voľbe vstupného zariadenia pristúpiť skrz hlavné menu televízora. Ak máte jeho prostredia v angličtine, malo by v názve zodpovedajúcej voľby figurovať slovo „input“ alebo po slovensky vstup.

Proces prepojenia notebooku s televízorom – tlačidlo na ovládači
Príklad tlačidla, vďaka ktorému budete môcť pripojiť televízor k notebooku (vyznačené červeno).

V ponuke konektorov vyberte ten, skrz ktorého máte notebook k televízoru pripojený, v tomto prípade to bude pravdepodobne HDMI. Aj tých má ale televízor niekoľko, pokiaľ si teda nepamätáte číslo konektoru, budete sa nimi musieť preklikať.

Pripojenie notebooku k monitoru

Monitory zvyčajne ovládač nemajú, majú ale OSD (On Screen Display), ku ktorému môžete pristúpiť pomocou tlačidiel alebo joysticku na prednej, bočnej, prípadne zadnej strane monitora. Skrz toto nastavenie možno upravovať kadejaké parametre, nás ale zaujíma vstupný konektor. V rýchlosti sa zoznámte so spôsobom navigácie v menu a nájdite v ňom položku, ktorá sa týka vstupu (po anglicky „input“).

Pripojenie notebooku k TV zo strany obrazovky
Či už hľadáte nastavenia na pripojenie notebooku na ovládači televízora, alebo v menu na obrazovke, hľadajte podobnú ikonu, mala by vás vyslať správnym smerom.

Rovnako ako v prípade televízora, aj v ponuke vstupných konektorov monitora vyberte ten, v ktorom máte notebook pripojený. Pri monitoroch to môže byť ktorýkoľvek z VGA, DVI, HDMI alebo DisplayPort.

Pripojenie notebooku k monitoru alebo televízoru vo Windows

Po fyzickom prepojení notebooku s televízorom (alebo monitorom) a ich nastavení je potrebné druhú obrazovku navoliť aj vo Windows. Máme tri, respektíve štyri spôsoby nastavenia, z ktorých môžeme vo Windows vyberať. Prvým je duplikácia, pri ktorej uvidíme na oboch obrazovkách to isté. To sa hodí najmä pri prezentáciách. Druhou možnosťou je rozšírenie – naša pracovná plocha bude z jedného monitora plynule pokračovať na druhý.

Pripojenie notebooku k TV vo Windows
Menu vo Windows 10 na nastavenie obrazovky po prepojení notebooku k TV alebo monitoru.

Dve posledné možnosti zahŕňajú pripojenie len jedného monitora. Pokiaľ máme monitorov pripojených viac, môžeme si vybrať, ktorý, prípadne ktoré z nich budú obsah zobrazovať. Zobrazovanie obsahu len na druhej obrazovke je vhodným spôsobom pri pripojení notebooku k monitoru v prípade dokovania, kedy notebook zastáva len vo funkcii výpočtovej jednotky a je obklopený štandardnými kancelárskymi perifériami. Naopak pri využití integrovaného displeja v notebooku nemá ani zmysel druhý monitor pripájať.

Ako pripojiť notebook k monitoru alebo televízoru vo Windows 10

Vo Windows 10 je celý proces prepojenia notebooku a televízora či monitoru drasticky uľahčený, stačí preto postupovať podľa nasledujúcich krokov:

 1. Monitor alebo televízor pripojte k notebooku najprv fyzicky – káblom.
 2. Nastavte pripojenie notebooku v televízory či v monitore podľa predchádzajúcej kapitoly.
 3. Stlačte klávesovú skratku Win + P.
 4. Vyberte v ľavom bočnom paneli režim zobrazenia, ktoré je tu nazvané premietaním.

Pristúpiť môžete tiež k rozšíreným nastaveniam, ktoré nájdete pod položkou „Nastavenie zobrazenia“ v ponuke, ktorá sa vám ukáže po kliknutí kamkoľvek na plochu. Medzi pokročilými voľbami zobrazenia nájdete aj nasledujúce:

Mierka a rozloženie – umožňuje zväčšiť či zmenšiť veľkosť zobrazovaného obsahu. Zmena tohto nastavenia ovplyvní ako veľkosť písma, tak prvkov vo Windows aj v niektorých aplikáciách. Zmena mierky nie je zmenou rozlíšenia.

Rozlíšenie – po pripojení monitora by malo byť nastavené na najvyššej možnej hodnote, tzv. natívnej. Tá je optimálna, pretože poskytuje najostrejší obraz, akého je schopný monitor alebo televízor dosiahnuť. Vyššie rozlíšenie tiež znamená viac virtuálneho miesta na displeji

Orientácia – monitor môžeme orientovať na šírku alebo na výšku. Je zrejmé, že na šírku je monitor v predvolenom stave, pokiaľ ale disponuje pivotom, teda funkciou otočenia, môžeme orientáciu zmeniť. Napríklad pri práci s dlhými textami je to nadmieru príhodné

Viac displejov – táto ponuka umožňuje výber identický s tým, ktorý sa zobrazí po stlačení klávesovej skratky Win + P, o ktorej sme písali vyššie v tejto kapitole.

Bezdrôtové prepojenie notebooku s TV

Rovnako ako je možné prepojiť notebook s televízorom drôtovo, existujú aj bezdrôtové riešenia. Tie síce nie sú technicky tak jednoduché, poskytujú ale oveľa vyššiu úroveň pohodlia, pretože k prenosu videa využívajú spravidla sieť WiFi.

Bezdrôtové pripojenie notebooku s televízorom či monitorom
V najbežnejších spôsoboch bezdrôtového pripojenia notebooku k televízoru figuruje sieť WiFi.

Chromecast

Chromecast je riešenie bezdrôtového pripojenia notebooku k TV, ktoré vyvinula spoločnosť Google a ktoré sa posledné roky teší značnej obľube. Samotná služba Chromecast je zadarmo, na zabezpečenie jej funkčnosti však potrebujete zariadenie Android TV alebo zariadenie Chromecast, ktoré urobí z každého televízoru inteligentný.

Pozrite sa, ako pripojiť mobil alebo notebook k TV pomocou Chromecast.

Služba bola pôvodne vyvinutá s myšlienkou zdieľania obsahu z mobilného telefónu do televízora s tým, že obraz nebol prenášaný priamo medzi zariadeniami, ale Chromecast od telefónu obdržal informácie o zdieľanom obsahu, ktorý si následne na internete sám vyhľadal a zabezpečil priamy prenos bez smartfónu ako medzičlánku. To stále platí, dnes ale Chromecast ponúka aj plnohodnotné zrkadlenie obrazovky, ktoré môžete nastaviť vo svojom prehliadači Google Chrome, bezdrôtovo tak pripojiť notebook k TV alebo monitoru a takmer plne nahradiť káblové spojenie.

AirPlay

Služba umožňujúca bezdrôtové prepojenie zariadení značky Apple sa nazýva AirPlay. Nie je to len spôsob, ako pripojiť notebook k televízoru, ale ucelené bezdrôtové zdieľanie obsahu v rámci ekosystému Apple. Aj preto môžete AirPlay využiť len so zariadeniami Apple a videoobsah streamovať len z MacBookov či iPhonov, k čomu budete potrebovať tiež Apple TV. Apple TV je krabička podobná Chromecastu a zapája sa taktiež cez HDMI. Vďaka tomu ju môžete využiť s akýmkoľvek televízorom či monitorom.

Či je pre vás Apple TV tým pravým riešením prepojenia notebooku a TV, sa môžete presvedčiť vo videu z kanála AlzaTech.

Miracast

Za bezdrôtovým štandardom Miracast stojí obchodné združenie WiFi Alliance tvorené a podporované najväčšími výrobcami informačných technológií. Miracast je podobný ako predchádzajúce riešenia, na rozdiel od nich ale nepredstavuje ucelenú službu, ale skôr technológiu umožňujúcu prenášať obraz z jedného zariadenia na druhé. Od Chromecastu alebo AirPlay sa Miracast líši najmä spôsobom prenosu – vie využívať nielen miestnu bezdrôtovú sieť, ale aj WiFi Direct, čo je technológia priamo prepájajúca dve zariadenia podobne ako Bluetooth. Miracast je veľmi prístupnou technológiou a väčšina inteligentných televízorov ho podporuje.

WiDi – Intel Wireless

Spôsob, ako pripojiť notebook k televízoru bez drôtov, predviedla aj spoločnosť Intel. Svoje riešenie označuje ako WiDi – Intel Wireless. Jeho požiadavky na pripojenie notebooku k TV sú jednoduché: notebook musí disponovať procesorom Intel a televízor musí buď WiDi podporovať, alebo byť pripojený k multimediálnemu centru. Rovnako ako v prípade Miracastu, aj WiDi je v rámci inteligentných televízorov značne rozšírený. Pokiaľ tomu tak ale pri vašom modely nie je, môžete použiť Intel Wireless Adapter.

Ako pripojiť notebook k TV – Intel WiDi

DLNA

Do rovnakej skupiny štandardov ako Miracast a WiDi spadá tiež DLNA. Podporuje ho plno televízorov aj počítače s Windows 7,8 a 10. DLNA delí zariadenia na server a klienta. Server je zariadenie, ktoré dáta poskytuje, teda notebook, klient je naopak zobrazovacie zariadenie, ktoré dáta prijíma. Už to napovedá, že DLNA nie je najintuitívnejším spôsobom, ako prepojiť notebook s TV, predtým však patril tento štandard k najrozšírenejším. Dnes sa pravdepodobne oplatí zvoliť niektorú z alternatív, dogmou to ale nie je.

Ako pripojiť notebook k TV skrz Chromecast

 1. Pripojte Chromecast k TV, na strane Chromecastu vám bude poskytnutý prehľadný a intuitívny sprievodca nastavením zariadenia krok po kroku.
 2. Pokiaľ nemáte na počítači nainštalovaný Google Chrome, môžete ho stiahnuť na adrese www.google.com/chrome.
 3. V nainštalovanom prehliadači Chrome rozkliknite menu, ktoré skrýva ikona troch bodiek v pravom hornom rohu.
 4. V menu kliknite na „Odoslať...“, anglicky „Cast“.
 5. Ak sa vám zobrazia podmienky a ak s nimi súhlasíte, potvrďte ich tlačidlom „Rozumiem“.
 6. Teraz by sa vám mal pripojený Chromecast zobraziť v zozname. Kliknite na neho a ste pripojení.
 7. V hornej časti rovnakého okna môžete zvoliť, či chcete poslať aktuálnu kartu, alebo celú obrazovku. Druhá voľba bude zdieľať aj prostredie Windows a aplikácie mimo Google Chrome.

Ako pripojiť notebook k TV v rámci AirPlay

 1. Pokiaľ ste tak ešte neurobili, pripojte Apple TV k svojmu televízoru.
 2. Otvorte na svojom MacBooku Apple Menu (ľavý horný roh) a následne „Systém preferencií“.
 3. Vyberte „Monitory“.
 4. V spodnej časti okna uvidíte možnosť „AirPlay monitor“ nastavenú na „Vypnuté“ – zmeňte toto nastavenie na „Apple TV“.
 5. Aby došlo k zrkadleniu, uistite sa, že máte v záložke „Usporiadanie“ aktívnu voľbu „Zrkadliť monitory“.
 6. Teraz by sa vám mala obrazovka MacBooku zobraziť na televízore či monitore pripojenom k ​​Apple TV.

Možnosti drôtového prepojenia notebooku s televízorom či monitorom

Vo väčšine prípadov je drôtové pripojenie najmenej technicky i finančne náročným spôsobom pripojenia notebooku k monitoru alebo televízoru. Na jeho realizáciu používame niekoľko druhov káblov a konektorov, pričom dôležitú súčasť procesu tvoria samotné zistenia, akým konektorom disponuje notebook a akým televízor či monitor. Štandardne by malo každé zo zariadení obsahovať zodpovedajúci konektor typu samica, budeme preto používať káble samec/samec.

Pripojenie notebooku s televízorom – konektory
Štandardné notebooky bývajú vybavené aspoň jedným z konektorov HDMI alebo VGA. Pracovné či štýlové notebooky môžu na pripojenie k monitoru voliť rozšírené či alternatívne riešenia.

VGA: Pripojenie monitora k notebooku zo starej školy

VGA je staršie, napriek tomu hojne rozšírené rozhranie na prenos video signálu, ktoré budete možno chcieť pri prepojení notebooku s TV alebo monitorom využiť. Jeho najväčšou výhodou je fakt, že ho nájdete na takmer každom monitore, projektore, notebooku, televízore i počítači, vrátane väčšiny starších kúskov.

Prepojenie notebooku s televízorom – VGA
Konektor VGA s istiacim mechanizmom síce nájdete na rade notebookov, kvôli jeho analógovému signálu ale nie je ideálnou voľbou pri prepojení notebooku s monitorom, prípadne televízorom.

A prečo je VGA tak rozšírené? Vďaka kvalite obrazu nie. VGA je analógové rozhranie, čo znamená, že prenášaný obraz je náchylný na rušenie a degraduje s narastajúcou dĺžkou kábla. Hoci maximálne rozlíšenie 2 048 × 1 536 px pri 85 Hz nevyzerá tak zle, vzhľadom na svoje ostatné vlastnosti nebude VGA nikdy schopné zabezpečiť obsah tak kvalitný ako jeho digitálni náprotivci. Rozšírenosť tohto rozhrania tak nie je len jeho najväčšou, ale aj jedinou výhodou. Pokiaľ môžete, siahnite pri prepojovaní notebooku s televízorom či s monitorom po niektorom z digitálnych rozhraní, ktoré vám predstavíme nižšie.

DVI: Prvé dotyky digitálneho prenosu

DVI, ako prvé široko rozšírené rozhranie na digitálny prenos obrazu, sa môže zdať na prvý pohľad podobné vyššie uvedenému VGA. Nie je tomu tak. Lepším spôsobom prepojenia notebooku s TV alebo monitorom je práve vďaka podstate digitálneho prenosu. Ten je nielenže odolnejší proti rušeniu, taktiež vykazuje oveľa nižšie slabnutie pri použití dlhšieho kábla.

Prepojenie notebooku s televízorom – DVI
Hoci DVI na televízoroch veľmi často nenájdeme, je lepším spôsobom prepojenie notebooku s TV vďaka digitálnemu signálu a ľahkej redukovateľnosti na HDMI.

Čo to znamená? Znamená to, že obraz prenášaný digitálne bude na konci kábla kvalitnejší a jeho kvalita bude konzistentnejšia, DVI možno preto sľubovaných 2 560 × 1 600 px pri 60 Hz bez problémov veriť. Aké sú ale nevýhody? Okrem konektora, ktorý je ešte väčší ako pri VGA, je to tiež rozšírenie. Kým váš stolový počítač a monitor DVI portom disponovať budú, na notebooku a televízore ho nájdete len ťažko. Toto naše tvrdenie nie je stopercentné, pretože notebooky aj televízory s DVI niekde určite existujú, k ich masovému rozšíreniu však nikdy nedošlo. Ak náhodou DVI na notebooku máte, určite ho na prepojenie notebooku s televízorom alebo monitorom použiť môžete.

HDMI: Civilizované prepojenie notebooku s TV, monitorom a vlastne aj všetkým ostatným

Prvým rozšíreným rozhraním na prenos videa, ktoré nie je z minulého tisícročia a jeho konektor vyzerá ako kus modernej technológie, je jednoznačne HDMI. Taktiež ide o digitálne rozhranie, ktoré však stojí na úplne opačnom konci škály rozšírenosti než DVI. HDMI port majú takmer všetky zobrazovacie aj výpočtové zariadenia, ide preto o celkom príhodný spôsob prepojenia notebooku s TV a monitorom.

Pripojenie notebooku s televízorom – HDMI
HDMI je asi najlepší spôsob, ako prepojiť notebook a TV, nájdeme ho totiž takmer všade.

Oproti DVI má HDMI hneď niekoľko výhod. Prvou z nich je menší konektor, vďaka ktorému nielenže kábel nadobúda skladnejší rozmer, ale tiež sa pohodlne zmestí aj na ultrabooky a ďalšie zariadenia. Druhou výhodou je súčasný prenos zvuku, čo znamená, že na pripojenie videa a audia vám stačí jediný kábel. Aj preto HDMI reprezentuje moderný a sofistikovaný spôsob prepojenia notebooku s monitorom alebo televízorom.

HDMI má ale niekoľko verzií, pričom každá výrazne vylepšuje vlastnosti predchádzajúcich. Staršou a najrozšírenejšou verziou je HDMI 1.4, nasledujú taktiež už hojne používané HDMI 2.0 a HDMI 2.1, ktoré je síce už dostupné, jeho širšie použitie je ale stále hudbou budúcnosti. Jednotlivé verzie sa líšia v mnohých aspektoch, máme pre vás preto prehľad aspoň tých základných:

Verzia HDMI1.42.02.1
Maximálne podporované rozlíšenie3 840 × 2 160 pri 30 Hz3 840 × 2 160 pri 60 Hz10 240 x 4320 pri 120 Hz
Celková priepustnosť10,2 Gb/s18 Gb/s48 Gb/s

DisplayPort má zatiaľ k dokonalosti najbližšie

Keď sa zdá, že to už nemôže byť lepšie, prichádza na rad DisplayPort. Pri porovnaní s relatívne novo predstaveným HDMI 2.1 sa môže zdať prekonaný, vo vzťahu k podobne aktuálnym a rozšíreným verziám HDMI 1.4 a 2.0 je však DisplayPort technológiou vyspelejšou, zavedenou však najmä v desktopových počítačoch. Mohol by však DisplayPort poskytnúť vhodný spôsob pripojenia notebooku k televízoru alebo monitoru?

Prepojenie notebooku s televízorom – DisplayPort
Mini DisplayPort (vľavo) sa často vyskytuje najmä na profesionálnych notebookoch, klasický konektor (vpravo) však nájdete len na stolných počítačoch a monitoroch.

Určite sa však na notebooku DisplayPort v bežnej podobe veľmi často nenachádza. Keď už tam je, má konektor obvykle podobu mini DisplayPort, prípadne USB-C s podporou rozhrania Thunderbolt 3. DisplayPort robí jedným z najlepších riešení pri prepojení notebooku s monitorom aj TV tiež široká kompatibilita s ostatnými štandardmi – s pomocou primitívnej redukcie je možné týmto káblom prenášať signál z HDMI, DVI, a dokonca aj VGA.

Aj DisplayPort, ktorý je populárny najmä ako typ prepojenie počítačov a notebookov s monitormi, má svoje špecifiká. Oproti konkurencii dokáže obsluhovať výrazne väčšie množstvo zobrazovacích zariadení skrz jediný konektor, čo je príhodné najmä pri dokovaní notebookov. Medzi rozšírené verzie patrí:

Verzia DisplayPort1.21.31.4
Maximálne podporované rozlíšenie3 840 × 2 160 pri 30 Hz7 680 × 4 320 pri 30 Hz7 680 × 4 320 pri 60 Hz
Celková priepustnosť17,28 Gb/s32,4 Gb/s32,4 Gb/s
i A aký spôsob pripojenia by ste si mali vybrať? Pri prepojení notebooku s TV by ste mali zvoliť HDMI, v ideálnom prípade HDMI 2.0, pretože je najpravdepodobnejšie, že ním bude váš televízor disponovať. Nezabudnite sa ale pozrieť aj na druhú stranu, teda na stranu notebooku. Aj ten by mal HDMI konektorom disponovať, pokiaľ nie, bude treba zvoliť alternatívne riešenie a spojenie zaistiť skrz redukciu.

Ako prepojiť notebook s TV, keď má každé zariadenie iný konektor?

Ako sme načrtli vyššie, jednoduché riešenie pri pripojení notebooku k televízoru v prípade, že má každé zariadenie iný konektor, predstavuje redukcia. Sú to špeciálne prvky, ktoré sa zapájajú medzi konektormi dvoch rôznych typov a umožňujú ich vzájomné prepojenie. Jednoduchými, čisto mechanickými redukciami možno spravidla prepojiť štandardy, ktoré využívajú digitálny signál. Výnimku tvoria štandardy DisplayPort a DVI-I, ktoré môžu prenášať ako analógový, tak digitálny signál. Nasleduje tabuľka, ktorá natívnu kompatibilitu štandardov lepšie približuje:

VGADVI-DDVI-IHDMIDisplayPort
VGA××
DVI-D×
DVI-I
HDMI×
DisplayPort

Avšak aj vzájomne nekompatibilné štandardy možno prepojiť pomocou redukcií, ktoré obsahujú digitálne-analógový alebo analógovo-digitálny prevodník. Do takých redukcií možno z jednej strany priviesť napríklad VGA a z druhej vyviesť HDMI. Pri prepojovaní notebooku a televízora či monitora s využitím akejkoľvek redukcie platí, že kvalitu bude udávať najpomalší článok v zapojení. V prípade spojenia VGA-HDMI by to teda bolo VGA.

Pokiaľ ste si nevedeli s pripojením notebooku k TV či monitoru rady, dúfame, že sme vaše hlavné nejasnosti osvetlili. Po objektívnom zhodnotení všetkých pre a proti je jasné, že najlepšie drôtové prepojenie notebooku a TV poskytuje HDMI, aj pohodlie bezdrôtového prenosu však má niečo do seba.

PremiumCord DisplayPort 1.2 M/M prepojovací 2 m čierny
Video kábel obojstranný, pozlátené konektory, dĺžka 2 m, prepojovací kábel, rovné zakončenie konektora, čierna farba

6,89 € bez DPH 5,74 €
Kúpiť
Akciová cena
Na sklade > 10 ks
Môžete mať dnes od 7:00
Objednávací kód: WD942o2g
Google Chromecast 2 čierny - Mini PC
-11%
Google Chromecast 2 čierny
Mini PC neuvedené, RAM 0.5GB, Flash 0.256GB, bez mechaniky, WiFi, bez operačného systému

-11% 44,90 €
39,90 € bez DPH 33,25 €
Kúpiť
Na sklade > 5 ks
Môžete mať dnes od 7:00
Objednávací kód: GO180a
PremiumCord GOLD HDMI High Speed prepojovací 10m - Video kábel
-23%
PremiumCord GOLD HDMI High Speed prepojovací 10m
Video kábel obojstranný, rozhranie HDMI 1.4, a opletený kábel, dĺžka 10 m, prepojovací kábel, rovné zakončenie konektora, tienený, čierna farba

-23% 12,90 €
9,89 € bez DPH 8,24 €
Kúpiť
Na sklade > 10 ks
Môžete mať dnes od 7:00
Objednávací kód: WD968i8l
PremiumCord Mini DisplayPort -> HDMI M/F - Adaptér
-6%
PremiumCord Mini DisplayPort -> HDMI M/F
Adaptér na pripojenie MacBook, MacBook Pro, MacBook Air s TV, podpora HDMI 1080p, 2x tienený

-6% 9,61 €
8,99 € bez DPH 7,49 €
Kúpiť
Akciová cena
Na sklade > 10 ks
Môžete mať dnes od 7:00
Objednávací kód: MN450f
PremiumCord DisplayPort - HDMI prepojovací, 2 m čierny - Video kábel
-13%
PremiumCord DisplayPort - HDMI prepojovací, 2 m čierny
Video kábel prepájací HDMI M a DisplayPort M, rozhranie HDMI 1.3, dĺžka 2 m, prepojovací kábel, rovné zakončenie konektora, čierna farba

-13% 14,90 €
12,90 € bez DPH 10,75 €
Kúpiť
Akciová cena
Na sklade > 10 ks
Môžete mať dnes od 7:00
Objednávací kód: WD942n
PremiumCord DisplayPort prepojovací, tienený, 2m - Video kábel
-10%
PremiumCord DisplayPort prepojovací, tienený, 2m
Video kábel obojstranný, dĺžka 2 m, prepojovací kábel, rovné zakončenie konektora, čierna farba

-10% 6,79 €
6,10 € bez DPH 5,08 €
Kúpiť
Na sklade > 10 ks
Môžete mať dnes od 7:00
Objednávací kód: WD940c
PremiumCord DVI - HDMI prepojovací, tienený, 2 m - Video kábel
-6%
PremiumCord DVI - HDMI prepojovací, tienený, 2 m
Video kábel prepájací HDMI M a DVI-D M, dĺžka 2 m, prepojovací kábel, rovné zakončenie konektora, tienený, čierna farba

-6% 5 €
4,69 € bez DPH 3,91 €
Kúpiť
Akciová cena
Na sklade > 10 ks
Môžete mať dnes od 7:00
Objednávací kód: WD960x
PremiumCord HDMI 1,4 prepojovací 3 m - Video kábel
-8%
PremiumCord HDMI 1,4 prepojovací 3 m
Video kábel obojstranný, rozhranie HDMI 1.4, dĺžka 3 m, prepojovací kábel, rovné zakončenie konektora, čierna farba

-8% 4,69 €
4,30 € bez DPH 3,58 €
Kúpiť
Na sklade > 10 ks
Môžete mať dnes od 7:00
Objednávací kód: WD968i3
PremiumCord HDMI 1.4 prepojovací 2m
Video kábel obojstranný, rozhranie HDMI 1.4, dĺžka 2 m, prepojovací kábel, čierna farba

Od 2,84 € bez DPH 2,37 €
Kúpiť
Na sklade > 20 ks
Môžete mať dnes od 7:00
Objednávací kód: WD968i2
0
Vytlačiť
Skúste nové Alza Premium Moja Alza Prihlásiť Ako nakúpiť
WEB11
Zavoláme Vám a odborne poradime
+421 2 5710 1800
Otázka na objednávku
Otázka na tovar
Prosím, zadajte svoj telefón:
Zavolajte mi