Digitální žák 30% zľava na vybrané elektrobicykle

Zobraziť katalóg
https://cdn.alza.cz/Foto/ImgGalery/Image/Article/lgthumb/asus-tuf-rtx-4070-o12g-gaming-nahled.jpg

Asus TUF GeForce RTX 4070 O12G Gaming (RECENZIA A TESTY)

Ste priaznivci grafických kariet taiwanskej spoločnosti ASUS, konkrétne hernej edície TUF (The Ultimate Force)? Potom by ste mali zbystriť, pretože dnes sme pre vás na Alza.sk dôkladne otestovali jej najnovší prírastok, konkrétne grafickú kartu Asus TUF GeForce RTX 4070 O12G Gaming! Prečítať viac »
https://cdn.alza.cz/Foto/ImgGalery/Image/Article/asus-dual-rtx-4070-12g-nahled.jpg

Asus DUAL GeForce RTX 4070 12G (RECENZIA A TESTY)

Nový a svieži vzhľad, priaznivá obstarávacia cena a populárny výrobca k tomu. Presne sú to prvotné dojmy z grafickej karty Asus DUAL GeForce RTX 4070 12G. Ako sa však tejto DUALke viedlo v našich testoch, a vyplatilo by sa vám dať jej prednosť pred drahšími edíciami grafických kariet GeForce RTX 4070? Práve na to sa vám pokúsime odpovedať v tejto recenzii. Prečítať viac »
https://cdn.alza.cz/Foto/ImgGalery/Image/Article/nejlepsi-graficke-karty-rtx-4080-nahled.jpg

Najlepšie grafické karty GeForce RTX 4080

Pokiaľ sa vám páči výkon grafických kariet NVIDIA GeForce RTX 4080 a plánujete si jednu tiež zaobstarať do svojho herného PC, potom by ste rozhodne nemali prehliadnuť tento článok. V jeho aktualizácii, kedy do nášho zoznamu otestovaných grafických kariet po novom pribudla aj Gigabyte RTX 4080 MASTER 16G, sa na tieto grafické karty znovu pozrieme pod drobnohľadom a pokúsime sa medzi nimi opäť vybrať tie absolútne najlepšie. Prečítať viac »
https://cdn.alza.cz/Foto/ImgGalery/Image/Article/gainward-rtx-4060-ti-ghost-oc-8g-nahled.jpg

Gainward GeForce RTX 4060 Ti GHOST OC 8G (RECENZIA A TESTY)

Predaj nových grafických kariet GeForce RTX 4060 Ti štartuje na Alza.sk a my sme samozrejme nelenili a pripravili pre vás recenziu prvého zástupcu týchto rýdzo mainstreamových grafických kariet, a to Gainward GeForce RTX 4060 Ti GHOST OC 8G. Ako sa jej darilo v našich testoch, a či by sa vám jej kúpa vôbec vyplatila, tak o tom sa môžete dočítať práve v tomto článku. Prečítať viac »
https://cdn.alza.cz/Foto/ImgGalery/Image/Article/msi-rtx-4070-ti-gaming-x-trio-12g-nahled.jpg

MSI GeForce RTX 4070 Ti GAMING X TRIO 12G (RECENZIA A TESTY)

Grafické karty herného radu GAMING TRIO spoločnosti MSI sa vždy mohli pochváliť masívnym a výkonným systémom chladenia, bohatou výbavou a výbornými prevádzkovými vlastnosťami. Či toto pravidlo platí aj pre grafickú kartu MSI GeForce RTX 4070 GAMING X TRIO 12G, tak o tom sa môžete presvedčiť sami práve v tejto recenzii. Prečítať viac »
https://cdn.alza.cz/Foto/ImgGalery/Image/Article/intel-a770-desktop-gpu-test-recenze-2023.jpg

Intel ARC A770 a A750 (RECENZIA A TESTY): Nový hráč na trhu grafických kariet

Na grafické karty od Intelu sme čakali už peknú dobu. A na konkurenciu, ktorá by trochu potrápila ako AMD, tak NVIDIU rovnako. A konečne sme sa dočkali. Grafické karty Intel ARC sú už pekných pár mesiacov k dispozícii na našich skladoch nielen samostatne, ale aj v našich herných Alza GameBoxoch. V dnešnej mini recenzii porovnáme výkon Intelov ARC A770 a A750 oproti cenovo porovnateľnej konkurencii Radeon RX 6700 XT a RX 6600 a RTX 3050 a RTX 3060 od NVIDIE. Prečítať viac »
https://cdn.alza.cz/Foto/ImgGalery/Image/Article/amd-ryzen-7-recenze-test-2023.jpg

AMD Ryzen 7800X3D (RECENZIA A TESTY)

Dlho očakávané herné osemjadro s 3D-CACHE je už nejaký čas v predaji. Poďme sa teda pozrieť na test výkonu Ryzenu 7 7800X3D so zdravým časovým odstupom od launchu, v ktorom porovnáme celkom 21 procesorov existujúcich aj predchádzajúcich generácií, ako od Intelu, tak od AMD. Oplatí sa vám upgrade Ryzenu 7 5800X3D? A čo prechod z Intelu? Po prečítaní tohto článku budete mať hneď jasno. Prečítať viac »
https://cdn.alza.cz/Foto/ImgGalery/Image/Article/msi-rtx-4070-ti-suprim-x-12g-nahled.jpg

MSI GeForce RTX 4070 Ti SUPRIM X 12G (RECENZIA A TESTY)

Premýšľate o kúpe novej grafickej karty GeForce RTX 4070 Ti a radi by ste vyberali z tých luxusnejších edícií? Možno by vás mohla zaujať grafická karta MSI GeForce RTX 4070 Ti SUPRIM X 12G, ktorá rozhodne patrí k tomu najlepšiemu, čo vám môže známa a populárna spoločnosť MSI vo svojej ponuke grafických kariet ponúknuť. Jej podrobnú recenziu potom nájdete práve tu.

Prečítať viac »
https://cdn.alza.cz/Foto/ImgGalery/Image/Article/gainward-rtx-4070-ghost-12g-nahled.jpg

Gainward GeForce RTX 4070 GHOST 12G (RECENZIA A TESTY)

Ďalším novým prírastkom do rodiny grafických kariet generácie Ada Lovelace spoločnosti NVIDIA sú grafické karty GeForce RTX 4070. A pretože embargo na informácie okolo týchto nových grafických kariet spoločnosti NVIDIA vypršalo, môžeme vám tak na Alza.sk predstaviť ich prvého zástupcu, a to grafickú kartu Gainward GeForce RTX 4070 GHOST 12G. Prečítať viac »
https://cdn.alza.cz/Foto/ImgGalery/Image/Article/nejlepsi-graficke-karty-rtx-4070-nahled.jpg

Najlepšie grafické karty GeForce RTX 4070

Pokiaľ sa vám páči výkon grafických kariet NVIDIA GeForce RTX 4070 a plánujete si jednu tiež zaobstarať do svojho herného PC, potom by ste rozhodne nemali prehliadnuť tento článok. V jeho aktualizácii, kedy do nášho zoznamu otestovaných grafických kariet po novom pribudla aj Asus DUAL GeForce RTX 4070 12G, sa na tieto grafické karty znovu pozrieme pod drobnohľadom a pokúsime sa medzi nimi opäť vybrať tie absolútne najlepšie. Prečítať viac »
https://cdn.alza.cz/Foto/ImgGalery/Image/Article/nejlepsi-graficke-karty-rx-7900-xt-nahled.jpg

Najlepšie grafické karty Radeon RX 7900 XT

Páči sa vám výkon grafických kariet Radeon RX 7900 XT a plánujete si jednu zaobstarať do svojho herného PC? Potom by ste rozhodne nemali prehliadnuť tento článok. V ňom sa totiž na tieto grafické karty pozrieme pod drobnohľadom a pokúsime sa medzi nimi vybrať tie absolútne najlepšie. Vďaka ich porovnaniu podľa rozličných kritérií si budete môcť urobiť prehľadný obrázok o tom, ktorá z nich by mohla byť tou najlepšou voľbou práve pre vás.

Prečítať viac »
https://cdn.alza.cz/Foto/ImgGalery/Image/Article/gigabyte-rtx-4070-gaming-oc-12g-nahled.jpg

Gigabyte GeForce RTX 4070 GAMING OC 12G (RECENZIA A TESTY)

Predstavenie základných modelov grafických kariet GeForce RTX 4070 spoločnosti NVIDIA máte za sebou, a dnes si teda poďme predstaviť tie vyspelejšie edície. A ako prvú si dnes na Alza.sk otestujeme grafickú kartu Gigabyte GeForce RTX 4070 GAMING OC 12G z ponuky spoločnosti GIGABYTE. Ako teda táto GAMING dopadla v našich testoch?

Prečítať viac »
https://cdn.alza.cz/Foto/ImgGalery/Image/Article/ssr-nvme-pcie-4-velky-srovnavaci-test.jpg

Aký disk SSD NVMe PCIe 4.0 je ten najlepší? (POROVNÁVACÍ TEST)

V dnešnom článku preskúmame hranice a možnosti jedenástich 1 TB PCIe 4.0 NVMe SSD diskov. Pozrieme sa na rozdiely vo výkone ako v herných testoch, tak v zabehnutej klasike. Dobrý výber poriadneho úložiska nie je totiž len tak, a málokedy záleží na číslach, ktorými sa výrobcovia radi chvália. A ako bonus sa pozrieme na horúcu novinku, na jeden z prvých PCIe 5.0 diskov. Ktorý disk si vybrať? A má cenu počkať na novú generáciu? Viac už v dnešnej porovnávacej recenzii, čítajte ďalej! Prečítať viac »
https://cdn.alza.cz/Foto/ImgGalery/Image/Article/AMD-Ryzen-3d-v-cache.jpg

AMD Ryzen 9 7950X3D (RECENZIA A TESTY)

Zatiaľ čo výkon grafických kariet s každou novou generáciou výrazne rastie, pri procesoroch to už taká sláva nie je. A práve rýchle a výkonné procesory sú to, bez čoho sa jednoducho nezaobídeme, obzvlášť v prípade hrania hier. V dnešnej recenzii sa pozrieme na horúcu novinku Ryzen 9 7950X3D, šestnásťjadrový procesor s V-CACHE, ktorá sľubuje výrazné navýšenie herného výkonu. Zároveň sme čerstvo otestovali celkom 20 procesorov ako od Intelu, tak od AMD. Má upgrade alebo zmena platformy zmysel? Posúďte sami! Prečítať viac »
https://cdn.alza.cz/Foto/ImgGalery/Image/Article/amd-ryzen-9-7900x3d-recenze-nahled.jpg

AMD Ryzen 9 7900X3D (RECENZIA A TESTY)

Dlho očakávané herné verzie vlani vypustených Ryzenov 7000 sú konečne tu. Tieto procesory dostali upgrady vo forme 3D V-CACHE, ktorá sľubuje nielen výrazne vyšší výkon v náročných hrách na procesor, ale aj výbornú energetickú efektivitu. V tejto recenzii sa pozrieme na výkon Ryzenu 7900X3D od AMD v tých najnáročnejších hrách a scenároch. Pri tejto príležitosti sme zároveň namerali 20 modelov procesorov, aby ste mali z čoho vyberať. Tak poďme na to! Prečítať viac »
https://cdn.alza.cz/Foto/ImgGalery/Image/Article/asus-tuf-rtx-4070-ti-o12g-gaming-nahled.jpg

Asus TUF GeForce RTX 4070 Ti O12G Gaming (RECENZIA A TESTY)

Grafické karty TUF z ponuky spoločnosti ASUS sú medzi hráčmi počítačových hier veľmi obľúbené kvôli kvalitnému spracovaniu, bohatej výbave, spoľahlivosti a dobrým prevádzkovým vlastnostiam. Grafická karta ASUS TUF GeForce RTX 4070 Ti O12G Gaming je súčasťou práve tohto obľúbeného herného radu a my sme ju pre vás na Alza.sk nezabudli tiež dôkladne otestovať.

Prečítať viac »
https://cdn.alza.cz/Foto/ImgGalery/Image/Article/nejlepsi-graficke-karty-rx-6650-xt-nahled.jpg

Najlepšie grafické karty Radeon RX 6650 XT

Je vám výkon grafických kariet AMD Radeon RX 6650 XT sympatický a plánujete si jednu zaobstarať do svojho herného PC? Potom by ste rozhodne nemali prehliadnuť tento článok. V ňom sa totiž na tieto grafické karty pozrieme pod drobnohľadom a pokúsime sa medzi nimi vybrať tie absolútne najlepšie. Koniec-koncov, vďaka ich porovnaniu podľa rozličných kritérií si budete môcť aj vy urobiť prehľadný obrázok o tom, ktorá z nich by mohla byť tou najlepšou voľbou práve pre vás.

Prečítať viac »
https://cdn.alza.cz/Foto/ImgGalery/Image/Article/gigabyte-rx-7900-xt-gaming-oc-20g-nahled.jpg

Gigabyte Radeon RX 7900 XT GAMING OC 20G (RECENZIA A TESTY)

Vysoký výkon za veľmi slušnú cenu, tak môžeme v krátkosti charakterizovať nedávno vydané grafické karty Radeon RX 7900 XT spoločnosti AMD. Jedným zo zástupcov týchto nových grafických kariet je aj Gigabyte Radeon RX 7900 XT GAMING OC 20G, ktorú sme pre vás na Alza.sk nezabudli dôkladne otestovať. Ako teda táto nová grafická karta zo série GAMING spoločnosti GIGABYTE dopadla v našich testoch? Prečítať viac »
https://cdn.alza.cz/Foto/ImgGalery/Image/Article/asus-strix-rtx-4070-ti-o12g-gaming-nahled.jpg

Asus STRIX GeForce RTX 4070 Ti O12G Gaming (RECENZIA A TESTY)

Ste priaznivcom taiwanskej spoločnosti ASUS a pritom tiež dávate prednosť kvalite pred obstarávacou cenou? Potom by vám určite nemala uniknúť táto recenzia luxusnej grafickej karty Asus ROG STRIX GeForce RTX 4070 Ti O12G, ktorú sme pre vás na Alza.sk pripravili.

Prečítať viac »
https://cdn.alza.cz/Foto/ImgGalery/Image/Article/gigabyte-rtx-4070-ti-gaming-oc-12g-nahled.jpg

Gigabyte GeForce RTX 4070 Ti GAMING OC 12G (RECENZIA A TESTY)

Pri vydaní grafických kariet GeForce RTX 4070 Ti nezostala pozadu ani taiwanská spoločnosť GIGABYTE, ktorá okamžite vo svojej ponuke predstavila hneď niekoľko modelov týchto nových grafických kariet. My si dnes na Alza.sk predstavíme a taktiež dôkladne otestujeme prvého zástupcu z tejto bohatej ponuky, a to grafickú kartu Gigabyte GeForce RTX 4070 Ti GAMING OC 12G. Prečítať viac »
123...
P-DC1-WEB16
Zavoláme Vám a odborne poradime
+421 2 5710 1800
Otázka na objednávku
Otázka na tovar
Prosím, zadajte svoj telefón:
Zavolajte mi
Na vašom súkromí nám záleží My, spoločnosť Alza.cz a.s., IČO 27082440, používame súbory cookies na zaistenie funkčnosti webu a s vaším súhlasom o. i. aj na personalizáciu obsahu našich webových stránok. Kliknutím na tlačidlo „Rozumiem“ súhlasíte s využívaním cookies a predaním údajov o správaní na webe na zobrazenie cielenej reklamy na sociálnych sieťach a reklamných sieťach na ďalších weboch.
Viac informácií Menej informácií