Nakupování budoucnosti HP + média Letní slevy

Zobraziť katalóg
https://cdn.alza.sk/Foto/ImgGalery/Image/Article/lgthumb/marshall-major-iv-bt-nahled.jpg

Slúchadlá Marshall Major IV BT si nepomýlite

Slúchadlá Marshall Major IV BT sú ďalším rozšírením portfólia spoločnosti Marshall. Bezdrôtové Bluetooth slúchadlá s nezameniteľným dizajnom vás budú ochotne sprevádzať pri celom rade životných situácií.

Prečítať viac »
https://cdn.alza.sk/Foto/ImgGalery/Image/Article/turistika-kam-na-vylet-nahled.jpg

Kam na výlet? (TIPY)

Turistika a výletovanie je hlavne v letných mesiacoch na vzostupe a Slovensko má v tomto smere naozaj čo ponúknuť. Poďte sa pozrieť na zaujímavé tipy na výlety pre jednotlivé kraje Slovenskej republiky a nechajte sa nimi inšpirovať.

Prečítať viac »
https://cdn.alza.sk/Foto/ImgGalery/Image/Article/iphone-13-spekulace-nahled-1.jpg

iPhone 13 (ŠPEKULÁCIE): Koľko príde modelov a ako to bude s iPhonom bez konektorov?

Nový iPhone 13 bude tento rok na jeseň vylepšovať doterajšie skvelé modely iPhone 12. Koľkých nových telefónov sa dočkáme a čím sa budú snažiť o našu pozornosť?

Prečítať viac »
https://cdn.alza.sk/Foto/ImgGalery/Image/Article/nove-hry-cerven-2021-ratchet-and-clank-rift-apart-nahled.jpg

Nové hry: jún 2021 – Ratchet & Clank, Chivalry 2, Sniper Ghost Warrior Contracts 2 a ďalšie

Jún sa zvyčajne nesie v znamení povestného „herného sucha“, tento rok je však situácia iná. Vychádza totiž veľa hier, ktoré by bola škoda minúť – tie najzaujímavejšie z nich nájdete v našom výbere.

Prečítať viac »
https://cdn.alza.sk/Foto/ImgGalery/Image/Article/5g-sit-clanek-2020.jpg

5G sieť v SR (AKTUALIZOVANÉ): rýchlosť, pokrytie, prípadné riziká

Mobilné siete piatej generácie, tzv. 5G, je nový štandard, ktorý svojimi parametrami výrazne prekračuje súčasné 4G siete. Prináša až desaťnásobný nárast rýchlosti, ktorý spoločne so znížením doby odozvy garantuje vysoko stabilné internetové pripojenie na prakticky ľubovoľné zariadenie.

Prečítať viac »
https://cdn.alza.sk/Foto/ImgGalery/Image/Article/jak-naladit-ukulele.jpg

Ako naladiť ukulele (NÁVOD)

Spôsobov, ako naladiť ukulele je veľa – či už využijete ladičku, mobilnú aplikáciu alebo stavíte na svoj vlastný sluch, my vám poradíme, ako na to.

Prečítať viac »
https://cdn.alza.sk/Foto/ImgGalery/Image/Article/kam-na-kole.jpg

Kam na bicykli?

Cyklistika právom patrí medzi obľúbené spôsoby trávenia letných mesiacov. V dnešnom článku pre vás máme 6 tipov na najlepšie cyklovýlety v ČR. Dozviete sa tiež, ako svoj bicykel na leto za riadidlami pripraviť a prečo tento rok nenechať generálku bicykla a výbavy na poslednú chvíľu.

Prečítať viac »
https://cdn.alza.sk/Foto/ImgGalery/Image/Article/nejlepsi-hry-na-ps5-nahled-dualsense.jpg

Najlepšie hry na PlayStation 5

PlayStation 5 zatiaľ medzi nami nie je príliš dlho, napriek tomu už táto konzola predstavila rad podarených exkluzivít. Zároveň si však vďaka spätnej kompatibilite s PlayStation 4 hrami môžeme užiť rad už skôr vydaných herných klenotov v lepšej grafike či inými novinkami. A pretože vybrať z takého množstva hier tie najlepšie kúsky nie je jednoduché, dali sme si tú prácu a pripravili pre vás zoznam pätnástich najlepších hier na PlayStation 5. V druhej časti článku potom nájdete tiež pätnástku najočakávanejších hier, ktoré v najbližších mesiacoch a rokoch na PlayStation 5 vyjdú.

Prečítať viac »
https://cdn.alza.sk/Foto/ImgGalery/Image/Article/bylinky-nahled.jpg

Bylinky na balkón a záhradu – pestovanie, využitie a účinky

Bylinky sú obľúbené už po celé tisícročia. Pýšia sa liečivými účinkami, ale okrem toho dokážu tiež príjemne dochutiť jedlo alebo spestriť váš každodenný pobyt v kuchyni svojou zelenou prítomnosťou. Prečítajte si, ako si doma vypestovať bylinky v bio kvalite a ako a kedy je správne žať. Prezradíme vám tiež, ktoré sú najznámejšie bylinky, aké majú účinky a ako ich môžete využiť v kuchyni alebo napríklad pri chudnutí.

Prečítať viac »
https://cdn.alza.sk/Foto/ImgGalery/Image/Article/bazen-nahled.jpg

Ako sa starať o bazén a vírivku

Starostlivosť o bazén a vírivku je dôležitá. Len v čistom a dobre ošetrenom bazéne si kúpanie skutočne vychutnáte. S tými patričnými pomôckami a skúsenosťami na tom navyše nie je nič zložité.

Prečítať viac »
https://cdn.alza.sk/Foto/ImgGalery/Image/Article/x-men-povstani-mutantu-recenze-deskova-stolni-hra-cover-wide-nahled.jpg

X-Men: Povstání mutantů (RECENZIA) – superhrdinské ťahanie naprieč kontinentmi

Vo svete doskových hier majú veľké licencie svoje pevné miesto, pretože na atraktívnu tému sa nechajú nalákať nielen vyznávači súbojov nad doskou stola, ale aj nováčikovia, ktorých privábi obľúbené univerzum. To určite platí pre komiksový fenomén Marvel, s ktorého licenciou v krátkom slede vyšlo hneď niekoľko titulov ako LCG Marvel Champions, kartové Marvel: rukavica nekonečna či marvelovská variácia na Splendor. Teraz sa na trhu objavuje projekt X-Men: Povstání mutantů, ktorý sa spolieha na kocky. Poďme sa na neho pozrieť.

Prečítať viac »
https://cdn.alza.sk/Foto/ImgGalery/Image/Article/jak-vybrat-gril.jpg

Ako vybrať záhradný gril: Na uhlie, plyn či elektrinu?

Chcete si spríjemniť odpočinok na záhrade teplým pokrmom priamo z grilu? Stále váhate, či vybrať plynový, elektrický alebo gril na uhlie? V našom článku vám vysvetlíme rozdiely medzi jednotlivými typmi a pomôžeme s výberom ideálneho spoločníka na vonkajšie aj domáce grilovanie.

Prečítať viac »
https://cdn.alza.sk/Foto/ImgGalery/Image/Article/swimming-pool-1224450.jpg

Odpočinok na záhrade (TIPY A TRIKY)

Urobte zo svojej záhrady ideálne miesto pre odpočinok. Vytvorte si vlastné wellness pre relaxáciu a zábavu, vonkajšiu obývačku s grilom pre stretávanie sa s priateľmi alebo ihrisko pre vaše deti.

Prečítať viac »
https://cdn.alza.sk/Foto/ImgGalery/Image/Article/best-of-x-one-nahled.jpg

Najlepšie hry na Xbox One

Za viac ako sedem rokov svojho života sa Xbox One stal domovom radu vynikajúcich titulov, ktoré by ste si ako majitelia tejto v poradí už tretej konzoly od Microsoftu nemali nechať ujsť. Ale aké z tých takmer 3 000 hier, ktoré na Xbox One vyšli, naozaj stoja za vašu pozornosť? V našom aktualizovanom rebríčku nájdete tie najlepšie Xbox One hry naprieč všetkými žánrami, pri ktorých sa môžete vždy spoľahnúť na to, že ak si ich kúpite, neurobíte chybu. Toto sú totiž tie najlepšie hry na Xbox One.

Prečítať viac »
https://cdn.alza.sk/Foto/ImgGalery/Image/Article/choroby hlavni.jpg

Najčastejšie choroby rastlín – ako sa s nimi vysporiadať?

V našom článku vás zoznámime s najčastejšími druhmi ochorení a chorobami rastlín, poradíme vám, ako sa ich čo najúčinnejšie zbaviť a čo robiť, aby ste týmto nepríjemnostiam pokiaľ možno predchádzali. Zameriame sa ako na rastliny pestované na záhrade, tak na skleníkové rastliny a nezabudneme spomenúť ani najčastejšie choroby izbových rastlín. Prečítať viac »
https://cdn.alza.sk/Foto/ImgGalery/Image/altan-zahradni-stineni-nahled.jpg

Záhradné tienenie vytvorí príjemné miesto na vonkajšiu relaxáciu

Slniečko je v lete veľmi príjemné. Relaxáciu na záhrade, terase či balkóne vám ale môže aj znepríjemniť. Preto je lepšie schovať sa do záhradného altánku, pergoly, pod slnečník či markízu alebo využiť záhradné tieniace plachty. Kedy zvoliť akú tieniacu techniku ​​a na čo si pri výbere dať pozor?

Prečítať viac »
https://cdn.alza.sk/Foto/ImgGalery/Image/Article/hogwarts-legacy-vse-co-vime-logo-nahled.jpg

Hogwarts Legacy: Všetko, čo vieme (ŠPECIÁL)

Magický svet okuliarnatého chlapca s jazvou na čele nás ani po rokoch neprestáva baviť, a hoci sme z prostredia Harryho Pottera dostali už rad viac či menej podarených titulov, na kvalitné RPG stále čakáme. Dieru na trhu aj trhlinu v herných srdciach „potterheads“ má zaplniť Hogwarts Legacy, akčné RPG odohrávajúce sa v čarodejníckom svete, ktorý poznáme z kníh a filmov. Všetko, čo potrebujete o Hogwarts Legacy vedieť, nájdete v tomto článku.

Prečítať viac »
https://cdn.alza.sk/Foto/ImgGalery/Image/Article/amd-ryzen-5000-recenze-test.jpg

AMD Ryzen 5000 (RECENZIA A TESTY)

Dlho očakávaný moment, na ktorý sa hráči a kreatívci netrpezlivo tešili, je opäť tu! Keď Lisa Su sľubovala, že sa dočkáme agresívneho postupu AMD na trhu, veľa váhy som tomu osobne neprikladal. AMD ale prichádza s ďalšou generáciou Ryzen procesorov na architektúre Zen 3 pod kódovým označením Vermeer a v zmysle posledných udalostí musím uznať, že to asi naozaj myslela vážne. Dosť ale rečí, poďme na reálne testy!

Prečítať viac »
https://cdn.alza.sk/Foto/ImgGalery/Image/Article/jak-socializovat-psa.jpg

Socializácia psa

Chcete mať pohodového psieho parťáka, ktorý bez problémov vychádza s ľuďmi aj ostatnými psami a dobre sa prispôsobí vášmu životnému štýlu? Socializujte ho na ľudí, ostatné psy, rôzne prostredia aj situácie.


Prečítať viac »
https://cdn.alza.sk/Foto/ImgGalery/Image/Article/playstation-plus-hry-logo.jpg

PlayStation Plus: jún 2021: Operation: Tango, Virtua Fighter 5 Ultimate Showdown, Star Wars: Squadrons

Spoločnosť Sony odhalila ďalšiu várku hier, ktorú si v máji budú môcť stiahnuť a ponechať predplatitelia služby PlayStation Plus. Vyskúšajte si FPS z druhej svetovej Battlefield V alebo survival Stranded Deep, a ak patríte medzi šťastných majiteľov PS5, dostanete navyše prístup k automobilovému chaosu v podobe Wreckfest: Drive Hard, Die Last. Sťahovať môžete od 4. do 31. mája roku 2021.

Prečítať viac »
123...
Skúste nové Alza Premium Moja Alza Prihlásiť Pre organizácie Ako nakúpiť
P-DC1-WEB16
Zavoláme Vám a odborne poradime
+421 2 5710 1800
Otázka na objednávku
Otázka na tovar
Prosím, zadajte svoj telefón:
Zavolajte mi