VIP BOOST LEGO Alza days prosinec

Zobraziť katalóg
https://cdn.alza.cz/Foto/ImgGalery/Image/Article/lgthumb/vanocni-filmy-2019.jpg

Vianočné filmy (TIPY) – Ako sa naladiť na tú správnu nôtu?

Vianoce prichádzajú a pred nami je veľa klasických dilem, s ktorými vám poradiť nemôžeme. Rady na darčeky pod stromček na vás útočia z každého smeru, z reklám na jedlo musíte byť prekŕmení bez toho, aby ste niečo požili, sneh za oknami chýba, všade stres a zhon. Kde je tá vianočná pohoda? V redakcii sme sa pokúsili pre vás pripraviť niekoľko viac či menej tradičných tipov na vianočné filmy alebo seriály, ktoré by vás mohli naladiť na sviatočnú nôtu. Prečítať viac »
https://cdn.alza.cz/Foto/ImgGalery/Image/Article/rodicovska-kontrola-rodina-nahled.jpg

Nastavenie rodičovskej kontroly na konzolách PlayStation 5, PlayStation 4, Xbox One, Xbox Series X/S a Nintendo Switch

Ako docieliť to, aby vaše deti netrávili všetok voľný čas hraním hier a radšej išli napríklad športovať? To netušíme. Ukážeme vám však pre mnohých stále „tajnú“ zbraň rodičovskej kontroly dnešných konzol a poradíme, ako ju efektívne nastaviť a používať. S naším návodom budete schopní na konzolách PlayStation 5, PlayStation 4, Xbox One, Xbox Series X/S a Nintendo Switch nastaviť napríklad aké hry môžu vaše deti hrať, ako dlho, alebo v akom čase.

Prečítať viac »
https://cdn.alza.cz/Foto/ImgGalery/Image/Article/super-mario-rpg-key-art-nahled.jpg

Super Mario RPG (RECENZIE – Súhrn)

Nintendo je známe obľubou v prerábaní svojich starších hier, tentoraz ale siahlo až po klasike z roku 1996, v ktorej sa Mario prvýkrát vydal do žánru hier na hrdinov a podľa recenzií sa táto stávka na nostalgiu vyplatila. Super Mario RPG okrem prerobenej grafiky a vylepšených úrovní prináša aj zmodernizovanú hrateľnosť ťahových súbojov či nový soundtrack. Všetko, čo o Super Mario RPG potrebujete vedieť, nájdete v tomto článku. Prečítať viac »
https://cdn.alza.cz/Foto/ImgGalery/Image/Article/last-train-home-keyart-nahled.jpg

Last Train Home (RECENZIA) – Cez Sibír do Československa

Počiatky Československa sa nám pripomínajú každý rok a nielen vďaka štátnemu sviatku. Pri príležitosti osláv vzniku republiky sa totiž často spomína na heroické ťaženie legionárov naprieč Ruskom, aby sa mohli dostať do novo vytvorenej domoviny. O poslednom vlaku rútiacom sa po Transsibírskej magistrále vytvorilo české štúdio Ashborne Games počítačovú stratégiu Last Train Home. Viac o nej v našej recenzii. Prečítať viac »
https://cdn.alza.cz/Foto/ImgGalery/Image/Article/wo-long-fallen-dynastay-info-cover2-nahled.jpg

Wo Long: Fallen Dynasty – Všetko, čo vieme

Soulslike tituly už nie sú doménou iba ich „materského“ štúdia FromSoftware, pretože mu na päty šliape množstvo ďalších šikovných vývojárov. Medzi nich sa určite radí Team Ninja so svojou sériou Nioh a ich najnovším projektom Wo Long: Fallen Dynasty. Ten nás zaviedol do stredovekej Číny, kde sa postavíme démonickým hordám v náročných súbojoch. Prečítať viac »
https://cdn.alza.cz/Foto/ImgGalery/Image/Article/avatar-frontiers-of-pandora-logo.jpg

Avatar: Frontiers of Pandora – Všetko, čo vieme

Švédske štúdio Massive Entertainment v spolupráci s herným gigantom Ubisoftom usilovne pracuje na akčnej FPS adventúre, ktorá vychádza zo slávnej snímky Avatar Jamesa Camerona a ktorá hráčov zavedie na prekrásnu, ale smrteľne nebezpečnú planétu Pandora. Hry úzko previazané s filmami väčšinou nedopadajú práve slávne, Avatar: Frontiers of Pandora by ale toto prekliatie mohol zlomiť. Všetky potrebné informácie o nadchádzajúcom ambicióznom titule nájdete v našom článku.

Prečítať viac »
https://cdn.alza.cz/Foto/ImgGalery/Image/Article/the-last-of-us-part-2-remastered-key-art-nahled.jpg

The Last of Us Part 2 Remastered – Všetko, čo vieme

Dlho očakávaná remasterovaná verzia druhého dielu série The Last of Us vyjde začiatkom roku 2024 a svojím obsahom ju možno považovať za definitívnu edíciu TLoU Part 2. Okrem vylepšenej grafiky totiž ponúkne aj nový obsah, ktorý poteší ako tých, čo chcú nakuknúť do zákulisia vývoja svojej obľúbenej hry, ako aj tých, ktorých lákajú skôr nové herné zážitky. Všetko, čo o The Last of Us Part 2 Remastered potrebujete vedieť, nájdete v tomto článku. Prečítať viac »
https://cdn.alza.cz/Foto/ImgGalery/Image/Article/the-last-of-us-part-1-key-art-ellie-nahled.jpg

The Last of Us Part I – Všetko, čo vieme

The Last of Us z roku 2013 patrí k najlepším PlayStation hrám a nemožno sa preto čudovať, že po PS4 remasteri vychádza prvý diel aj na PlayStation 5. Emotívny príbeh Joela a Ellie môžeme po novom prežiť prostredníctvom remaku, ktorý sa pýši skvelou grafikou aj vylepšenou hrateľnosťou. Všetko, čo o The Last of Us Part I potrebujete vedieť, nájdete v tomto článku.

Prečítať viac »
https://cdn.alza.cz/Foto/ImgGalery/Image/Article/cities-skylines-2-key-art-nahled.jpg

Cities: Skylines 2 (RECENZIE – Súhrn)

Pre všetkých milovníkov mestských simulácií sa oznámenie pokračovania Cities Skylines od vydavateľa Paradox Interactive, jednej z najlepších hier v tomto žánri, stalo splneným snom. Autori zo štúdia Colossal Order sa v Cities: Skylines 2 snažili dosiahnuť najrealistickejší zážitok doteraz, ktorý preverí vaše kreatívne schopnosti a umenie čeliť problémom. Čo všetko o druhom dieli vieme, sa dozviete v našom článku. Prečítať viac »
https://cdn.alza.cz/Foto/ImgGalery/Image/Article/warcraft-rumble-key-art-nahled.jpg

Warcraft Rumble (RECENZIE – Súhrn)

Blizzard okrem mobilného Diablo Immortal vydal na prenosné zariadenia s Androidom a iOS aj Warcraft Rumble čerpajúce nielen zo sveta Warcraftu, ale aj mobilných strategických hier v štýle Clash Royale. Cieľom Warcraft Rumble je vytvoriť si vlastnú armádu a na mapách šitých na mieru pozdĺžnym displejom dobyť súperove strategické body a poraziť hlavného bossa. Všetko, čo o Warcraft Rumble potrebujete vedieť, zistíte v tomto článku. Prečítať viac »
https://cdn.alza.cz/Foto/ImgGalery/Image/Article/nejlepsi-rpg-hry-top-25-nahled.jpg

Najlepšie RPG na PC, PS, Xbox a Switch: TOP 30

Chcete si zahrať RPG zo starej školy? Alebo máte radšej modernejšie a akčnejšie poňatie tohto žánru? V tomto zozname nájdete oba varianty a možno aj nejakú perlu, o ktorú ste doteraz nezavadili. Prečítať viac »
https://cdn.alza.cz/Foto/ImgGalery/Image/Article/asus-rog-ally-handheld-nahled.jpg

Asus ROG Ally (RECENZIE – Súhrn)

Spoločnosť Asus predstavila novú konkurenciu pre populárne prenosné herné zariadenie Steam Deck od Valve alebo napríklad čínsku značku AYANEO. Asus ROG Ally sa vyznačuje najmä vysokým výkonom, ale aj kvalitným displejom a prítomnosťou Windows 11, vďaka čomu na zariadení spustíte všetky hry aj programy, ktoré máte na svojom stolnom PC alebo notebooku. Všetko, čo o Asus ROG Ally potrebujete vedieť, nájdete v tomto článku. Prečítať viac »
https://cdn.alza.cz/Foto/ImgGalery/Image/Article/the-sims-4-characters-key-art-nahled.jpg

The Sims 4 (NOVINKY) – free to play, gameplay, DLC

The Sims 4 je zatiaľ najnovším dielom série simulátorov života s názvom The Sims, ktorej tituly si od vydania toho prvého v roku 2000 našli cestu na herné zariadenia desiatok miliónov hráčov. Všetko, čo o The Sims 4 potrebujete vedieť, sa dozviete v našom článku. Prečítať viac »
https://cdn.alza.cz/Foto/ImgGalery/Image/Article/kingdome-come-deliverance-2-info-cover-nahled.jpg

Kingdom Come Deliverance 2 – Všetko, čo vieme (ŠPEKULÁCIA)

Česká hra Kingdom Come Deliverance od štúdia Warhorse patrí k najúspešnejším projektom českej hernej histórie, veď sa jej za päť rokov existencie podarilo predať viac ako päť miliónov kópií. Predpokladáme teda, že na druhom diele sa horlivo pracuje, aj keď nebol ešte oznámený. Čo všetko o ňom zatiaľ vieme? Prečítať viac »
https://cdn.alza.cz/Foto/ImgGalery/Image/Article/civilization-7-cover-nahled.jpg

Civilization 7 – Všetko, čo vieme

Dobrá správa pre všetkých milovníkov 4X stratégií – to, čo sme všetci už tak nejako tušili, je skutočnosťou: Civilization 7 od Firaxis Games je vo vývoji. Od vydania poslednej „cievky“ v roku 2016 ubehlo už pekných pár dní, takže nemôžeme povedať, že by sme si občas nehovorili: „Kedy už bude nová Civilizácia?“. Zdá sa, že ten čas nadíde už čoskoro a my sa teraz pozrieme na to, čo môžeme od Civilization 7 očakávať. Prečítať viac »
https://cdn.alza.cz/Foto/ImgGalery/Image/Article/cyberpunk-2077-phantom-liberty-key-art-nahled.jpg

Cyberpunk 2077: Phantom Liberty (RECENZIE – Súhrn)

Štúdio CD Projekt Red má vo zvyku vydávať k svojim hrám tak rozsiahle DLC, že by ich iní vývojári bez uzatvorenia pokojne predávali ako plnú hru. Nie je to inak ani v prípade DLC Phantom Liberty, ktoré akčné RPG Cyberpunk 2077 rozšírilo o úplne novú lokáciu a samozrejme ďalej rozvíja aj príbeh. Čo všetko o podarenom DLC vieme, sa dozviete v našom článku. Prečítať viac »
https://cdn.alza.cz/Foto/ImgGalery/Image/Article/witcher-3-logo.jpg

Witcher 3: Wild Hunt (INFO): Novinky

Zaklínač Geralt a jeho príbeh zo série počítačových hier Witcher neprestáva očarovať milióny fanúšikov akčných RPG už od roku 2007, ale stále sa teší veľkej popularite. „Na vine“ je okrem seriálovej adaptácie od Netflixu tiež vydarene napísaný príbeh v živom svete s drsnými reáliami a podarená hrateľnosť. Vývojárske štúdio sa o svoj klenot Witcher 3: Wild Hunt (2015) neprestalo starať ani po rokoch, a preto sa pripravuje next-gen upgrade pre nové konzoly a PC. Čo viac nielen o ňom vieme, sa dočítate v našom článku.

Prečítať viac »
https://cdn.alza.cz/Foto/ImgGalery/Image/Article/world-of-warcraft-dragonflight-logo.jpg

World of Warcraft: Dragonflight (RECENZIE – Súhrn)

Nová expanzia pre World of Warcraft je tu. Čo všetko o čerstvo predstavenom datadisku vieme, kam sa v ňom pozrieme, čím obohatia obľúbené MMORPG a oveľa viac, vám povieme v našom info článku zameranom na zatiaľ posledný datadisk World of Warcraft: Dragonflight. Prečítať viac »
https://cdn.alza.cz/Foto/ImgGalery/Image/Article/pokemon-stolni-hra.jpg

Ako začať s kartovou hrou Pokémon?

Rovnako ako v populárnom kreslenom seriáli, aj v kartovej hre sa môže nádejný tréner Pokémonov uberať dvoma smermi – buď ich chytí (tiež pozbiera) všetkých, alebo sa stane tým najlepším. Pokiaľ chcete vyskúšať svoje strategické myslenie v prostredí sveta Pokémonov, prinášame vám článok, v ktorom sa dozviete všetko potrebné na to, aby ste mohli s kartovou hrou Pokémon začať. Prečítať viac »
https://cdn.alza.cz/Foto/ImgGalery/Image/Article/resident-evil-4-remake-cover-nahled_1.jpg

Resident Evil 4 Remake (INFO): Recenzia, Čeština, Separate Ways

Kritikmi oceňovaný a hráčmi milovaný Resident Evil 4 sa dočkal remaku. Nešlo navyše iba o presnú 1 : 1 modernizáciu grafiky a gameplayu – tvorcovia síce sľúbili, že „zachovajú podstatu pôvodnej štvorky“, ale zároveň chceli ponúknuť „čerstvý“ zážitok aj pre skalných fanúšikov tohto survival hororu, čo sa im z väčšej časti podarilo. Všetko podstatné o Resident Evil 4 Remake nájdete tu. Prečítať viac »
123...
P-DC1-WEB17
Zavoláme Vám a odborne poradime
+421 2 5710 1800
Otázka na objednávku
Otázka na tovar
Prosím, zadajte svoj telefón:
Zavolajte mi
Na vašom súkromí nám záleží My, spoločnosť Alza.cz a.s., IČO 27082440, používame súbory cookies na zaistenie funkčnosti webu a s vaším súhlasom o. i. aj na personalizáciu obsahu našich webových stránok. Kliknutím na tlačidlo „Rozumiem“ súhlasíte s využívaním cookies a predaním údajov o správaní na webe na zobrazenie cielenej reklamy na sociálnych sieťach a reklamných sieťach na ďalších weboch.
Viac informácií Menej informácií