Reklamácia či vrátenie? Robotický vysavač Siguro

Zobraziť katalóg
https://cdn.alza.cz/Foto/ImgGalery/Image/Article/lgthumb/Image-002_2.jpg

Druhotný softvér a hrozby nelegálnych licencií

Nákup softvéru, najmä operačných systémov alebo produktov Office a Microsoft 365, nie je vôbec jednoduchou záležitosťou. Veľakrát sú totiž koncoví zákazníci v nevýhode a výber je pre nich zložitejší ako pre skúsených IT profesionálov. Náš článok vám pomôže rozlíšiť originálny „nový“ softvér od druhotných licencií, pri ktorých môže nastať množstvo problémov, vrátane straty dôležitých údajov. Prečítať viac »
https://cdn.alza.cz/Foto/ImgGalery/Image/Article/windows-defender-logo.jpg

Zabezpečení PC i mobilů pomocí Microsoft Defender

Společnost Microsoft neustále rozšiřuje své služby, takže není ani divu, že populární služba Microsoft 365 pro jednotlivce nebo pro rodiny se rozrostla o nové funkce. Primárně o zabezpečení vaší identity na internetu. Nechybí ani ochrana proti zákeřným ransomware a phising útokům. A jako bonus dostanete i editor videí Clipchamp. Rozhodně to zní zajímavě, tak se mrkněte, jak to celé funguje! Prečítať viac »
https://cdn.alza.cz/Foto/ImgGalery/Image/Article/nahled_20.jpg

Elegantný a ľahký Microsoft Surface Laptop Go 2

Ľahký a dobre prenosný notebook je snom mnohých používateľov. A práve túto predstavu veľmi dobre napĺňa Surface Laptop Go 2 navrhnutý priamo Microsoftom. Vďaka tomu nielen skvele vyzerá, ale predovšetkým dokonale funguje v prostredí Windows 11. Vrátane zabezpečenia pomocou odtlačkov prstov. Čo všetko notebook s hmotnosťou iba 1,1 kg zvládne? Prečítať viac »
https://cdn.alza.cz/Foto/ImgGalery/Image/Article/nejlepsi-xbox-series-xs-hry-halo-infinite-nahled.jpg

Najlepšie hry na Xbox Series X/S: Top 25

Konzoly Xbox sú domovom mnohých skvelých hier a aj vďaka výborne zvládnutej spätnej kompatibilite už od prvého dňa ponúkajú Xbox Series X a Series S tisíce titulov. Vieme, aké náročné je si medzi nimi vybrať, a preto sme pre vás pripravili náš pravidelne aktualizovaný zoznam najlepších hier pre Xbox Series X/S. 

Prečítať viac »
https://cdn.alza.cz/Foto/ImgGalery/Image/Article/best-of-x-one-nahled.jpg

Najlepšie hry na Xbox One: Top 30

Za viac ako sedem rokov svojho života sa Xbox One stal domovom radu vynikajúcich titulov, ktoré by ste si ako majitelia tejto konzoly nemali nechať ujsť. Ale aké z tých takmer 3 000 hier, ktoré na Xbox One vyšli, naozaj stoja za vašu pozornosť? V našom zozname nájdete tie najlepšie Xbox One hry súčasnosti naprieč všetkými žánrami, pri ktorých sa môžete vždy spoľahnúť na to, že ak si ich kúpite, neurobíte chybu.

Prečítať viac »
https://cdn.alza.cz/Foto/ImgGalery/Image/Article/surface.jpg

Predstavenie nových produktov Microsoft Surface so systémom Windows 11

Už čoskoro budeme mať na sklade nové produkty z oceňovaného radu Surface od Microsoftu. Pôjde o nabúchaný notebook Laptop Studio, atraktívny tablet Surface Pro 8 alebo o skladací telefón Surface Duo 2. Kedy sa novinky chystajú do predaja? Prečítať viac »
https://cdn.alza.cz/Foto/ImgGalery/Image/Article/xbox-series-x-vertikalne-nahled_3.jpg

Xbox Series X: recenzia, updaty, novinky

V tomto článku sa dozviete všetko potrebné o konzole Xbox Series X, najnovšej hernej mašine z dielní Microsoftu. V prvej časti špeciálu sa dozviete základné informácie, ako sú cena, hardvérové špecifikácie či aké hry si novom Xboxe zahráte. Dobrú predstavu o tom, čo táto konzola prináša a aké sú jej výhody aj nedostatky, si urobíte po prečítaní recenzie kolegov z kanála AlzaTech či nášho komentáru.

Prečítať viac »
https://cdn.alza.cz/Foto/ImgGalery/Image/Article/xbox-kinect-design.jpg

Xbox Kinect – Najlepšie pohybové hry pre Kinect a jeho (ne)slávny osud (TÉMA)

Podľa vzoru Nintenda Wii mal navždy zmeniť spôsob, akým hráme hry. Pohybový senzor Kinect od Microsoftu napriek tomu skončil v prepadlisku dejín podobne ako 3D televízory… alebo nie? Hoci sa už roky nevyrába, na starších konzolách Xbox stále funguje. Poradíme vám, ako kameru zohnať, ktoré Kinect hry sú najlepšie a pozrieme sa aj na jeho neherné súčasné využitie. Aj na Slovensku a v Českej republike totiž dostáva Kinect druhú šancu. Prečítať viac »
https://cdn.alza.cz/Foto/ImgGalery/Image/Article/microsoft-surface-headphones-2-nuraúhone-wireless.png

Tak trochu iné slúchadlá: Microsoft Surface Headphones 2 a NuraPhone Wireless! (RECENZIA)

V dnešnom videu si predstavíme dvojicu slúchadiel, ktoré sú trochu neobvyklé: Microsoft Surface Headphones 2 a veľmi nevšedné slúchadlá NuraPhone Wireless. Prečítať viac »
https://cdn.alza.cz/Foto/ImgGalery/Image/Article/microsoft-activision-nahled.jpg

Microsoft kúpi Activision Blizzard (NOVINKA)

Áno, čítate správne. Technologický gigant Microsoft sa zrejme rozhodol vyraziť dych konkurencii a včera v popoludňajších hodinách oznámil nákup, ktorý zrejme vstúpi do hernej histórie. Minuloročný, rovnako rekordný nákup Bethesdy za 7,5 miliardy dolárov tak bol zrejme len predjedlom. Akvizícia spoločnosti Activision Blizzard, pod ktorej krídla spadajú populárne značky ako Call of Duty, World of Warcraft, Diablo a mnoho ďalších, prišla Microsoft na dych vyrážajúcich 68,7 miliárd dolárov.

Prečítať viac »
https://cdn.alza.cz/Foto/ImgGalery/Image/Article/game-pass-logo.jpg

Xbox a PC Game Pass: Všetko, čo potrebujete vedieť

Nebaví vás kupovanie fyzických kópií hier a obstaranie tých digitálnych je príliš zaväzujúce? Hráte na Xboxe aj PC a svoje obľúbené hry by ste si chceli zahrať napríklad aj na cestách na mobilnom telefóne? Potom je presne pre vás určené predplatné Game Pass ponúkajúce za jeden mesačný poplatok viac než stovku hier, ktoré môžete bez obmedzenia hrať na PC, konzolách Xbox alebo streamovať pomocou cloudu do prenosných zariadení s operačným systémom Android/iOS. V článku zistíte, čo presne Game Pass je, ako funguje, koľko služba stojí, ako si ju predplatiť a tiež vám odporučíme tie najlepšie hry.

Prečítať viac »
https://cdn.alza.cz/Foto/ImgGalery/Image/Article/microsoft-365_1.jpg

Microsoft 365: buďte pozitívne produktívni

Microsoft 365 (predtým Office 365) je najnovší zástupca obľúbeného kancelárskeho balíka od spoločnosti Microsoft. Ide o predplatné nielen aplikácií Office, ktoré sú k dispozícii vo variante pre jednotlivcov, rodiny, ale aj rôzne veľké firmy. Čo nové Microsoft 365 prináša a prečo si ho zaobstarať? Prečítať viac »
https://cdn.alza.cz/Foto/ImgGalery/Image/Article/co-je-microsoft-365-vyhody.jpg

Predstavujeme Microsoft 365

Microsoft prichádza so zmenou názvu populárnej cloudovek platformy Office 365, a navyše servíruje aj niektoré nové funkcie. Teraz si zapamätajte názov Microsoft 365 pre rodiny alebo pre jednotlivcov. Čo je vlastne obsahom tejto služby? A došlo k nejakým výrazným zmenám na strane financovania? Prečítať viac »
https://cdn.alza.cz/Foto/ImgGalery/Image/Article/w11.jpg

Windows 11: (Veľký) krok vpred?

Aj keď Microsoft tvrdil, že Windows 10 je posledný operačný systém, teraz je všetko inak. Už čoskoro totiž príde Windows 11. Aké novinky Microsoft plánuje? Čo sa zmení v používateľskom prostredí? A ako si možno Windows 11 vyskúšať na vlastnej koži?

Prečítať viac »
https://cdn.alza.cz/Foto/ImgGalery/Image/Article/xbox-cloud-gaming-dojmy-z-hrani-cover-nahled.jpg

Xbox Cloud Gaming (DOJMY Z HRANIA) – Testovali sme na PC a iOS, je budúcnosť hrania konečne tu?

Microsoft v minulom roku spustil betu svojej hernej streamovacej služby Xbox Cloud Gaming (predtým xCloud) na Androide a začlenil ju do populárneho predplatného Xbox Game Pass Ultimate. Teraz pokračuje v plnení svojich sľubov a spúšťa streamovanie hier na PC a iOS. Xbox Cloud Gaming sme otestovali ako na hernom PC, tak aj slabšom notebooku, obyčajnom kancelárskom PC a tiež iPade Pro. Budeme v budúcnosti vôbec potrebovať výkonné herné stroje, alebo bude stačiť len rýchly internet?

Prečítať viac »
https://cdn.alza.cz/Foto/ImgGalery/Image/Article/microsoft-access-navod.jpg

Microsoft Access (NÁVOD): využijete dáta na maximum

V programe Access môžete vytvoriť a zdieľať databázu behom pár sekúnd. Stačí importovať informácie a Access sa postará o zvyšok, takže je ľahké vytvoriť a usporiadať ohromné množstvo dát. K dispozícii tiež získate zaujímavých sprievodcov, ktorí vám v začiatkoch pomôžu. Skúsite si vytvoriť vlastnú databázu? Prečítať viac »
https://cdn.alza.cz/Foto/ImgGalery/Image/Article/windows-10.jpg

10 najlepších funkcií operačného systému Windows 10, o ktorých možno neviete

Máme pre vás pripravený prehľad hneď 10 zaujímavých funkcií operačného systému Windows 10. Ide najmä o tipy, ktoré nie sú tak známe, ale napriek tomu vám zjednodušia každodennú prácu s PC alebo notebookom. O ktoré ide konkrétne? Prečítať viac »
https://cdn.alza.cz/Foto/ImgGalery/Image/Article/kutil-kazdym-coulem.jpg

Domáci majster každým kúskom tela – najnovšie trendy, tipy a nápady

Domáce majstrovanie je krásna a užitočná záľuba. Navyše v dnešných časoch nájdete nekonečné množstvo postupov a inštruktážnych videí online. Nemusíte nikam chodiť a napriek tomu sa prostredníctvom vášho PC, mobilu alebo tabletu môžete naučiť nové techniky a postupy. Kreatívna činnosť je skvelý relax a ako bonus si lacno vyrobíte originálne dekorácie do bytu, obnovíte staré kusy nábytku alebo vymyslíte jednoduché projekty pre deti. Prečítajte si, aké sú najpopulárnejšie trendy súčasnosti, a inšpirujte sa. Prečítať viac »
https://cdn.alza.cz/Foto/ImgGalery/Image/Article/Image-005_1_HU.jpg

Získajte naviac 3 mesiace predplatného Microsoft 365 pri nákupe vybraných zariadení

Pokiaľ používate Microsoft Office 2016, alebo dokonca starší, prechod na Microsoft 365 bude ohromná zmena. Čo všetko táto služba dokáže? A ako získať 3 mesiace zadarmo? Prečítať viac »
https://cdn.alza.cz/Foto/ImgGalery/Image/Article/Image-001_3.jpg

Microsoft Account – jediný účet na Windows, Xbox alebo Skype

Od prístupu k obľúbeným produktom a aplikáciám Microsoft až po možnosť mať obsah po ruke aj na cestách - to všetko získate pomocou jedného konta Microsoft. Ukážeme vám, ako si ho založiť a používať v každodennej praxi. Prečítať viac »
P-DC1-WEB11
Zavoláme Vám a odborne poradime
+421 2 5710 1800
Otázka na objednávku
Otázka na tovar
Prosím, zadajte svoj telefón:
Zavolajte mi
Na vašom súkromí nám záleží My, spoločnosť Alza.cz a.s., IČO 27082440, používame súbory cookies na zaistenie funkčnosti webu a s vaším súhlasom o. i. aj na personalizáciu obsahu našich webových stránok. Kliknutím na tlačidlo „Rozumiem“ súhlasíte s využívaním cookies a predaním údajov o správaní na webe na zobrazenie cielenej reklamy na sociálnych sieťach a reklamných sieťach na ďalších weboch.
Viac informácií Menej informácií