Reklamácia či vrátenie? LEGO Dni

Zobraziť katalóg
https://cdn.alza.cz/Foto/ImgGalery/Image/Article/lgthumb/gothic-remake-info-cover-nahled.jpg

Gothic 1 Remake (INFO) – príbeh, gameplay atď.

Remaky sú v posledných rokoch veľmi obľúbené. Hlavne teda tie, ktoré posúvajú pôvodné dielo predovšetkým hrateľnostne a graficky. Oznámenie Gothic 1 Remake bolo pre mnohých príjemným prekvapením. Čo všetko o tomto očakávanom akčnom RPG vieme, si môžete prečítať v našom info článku.

Prečítať viac »
https://cdn.alza.cz/Foto/ImgGalery/Image/Article/deep-rock-galactic-nej-co-op-cover-nahled.jpg

Kooperatívne hry pre dvoch a viacerých hráčov na PC, PS, Xbox a Switch: Top 30

V tomto pravidelne aktualizovanom článku nájdete výber 30 hier najrôznejších žánrov, ktoré majú okrem vysokej kvality spoločné jedno – predstavujú ideálnu voľbu, ak už vás nudí hranie sólo a chcete sa zabaviť s priateľmi.

Prečítať viac »
https://cdn.alza.cz/Foto/ImgGalery/Image/Article/rainbow-six extraction-recenze-cover-nahled.jpg

Rainbow Six Extraction (RECENZIA) – Amerika v úzkych

Kooperačných hier vychádza v súčasnosti skutočne veľa. Originalita je tým pádom len málokedy ich silným prvkom, takže často veľmi rýchlo zapadnú a už si na nich spomenie len tá najvernejšia fanúšikovská základňa, ktorá v nej nechala svoje srdce. Kooperačné FPS Rainbow Six Extraction sa na prvý pohľad tvári ako ďalšia tuctovka. Čo v skutočnosti ponúka, aké sú jej klady a oveľa viac vám povie naša recenzia. Prečítať viac »
https://cdn.alza.cz/Foto/ImgGalery/Image/Article/warhammer-40000-space-marine-2-cover-logo.jpg

Warhammer 40,000 Space Marine 2: príbeh, platformy, gameplay a ďalšie info

Roky čakania niektorých herných fanúšikov univerza Warhammeru 40,000 sú konečne na konci. Značka Warhammer 40,000 Space Marine sa vracia as ňou aj kapitán Titus. Akým nepriateľom budeme musieť čeliť v rámci nového príbehu, ako bude teoreticky vyzerať gameplay, a či je tu šanca na to, že Warhammer 40,000 Space Marine 2 dostane rovnako ako predchodca češtinu, si môžete prečítať v našom špeciále.

Prečítať viac »
https://cdn.alza.cz/Foto/ImgGalery/Image/Article/jurassic-world-evolution2-recenze-cover-nahled.jpg

Jurassic World Evolution 2 (RECENZIA) – Druhýkrát a lepšie?

Dodatočný obsah je pre rad hier prvkom, ktorý ich reálne posúva dopredu a robí z nich vo svojej podstate lepšie diela, ktoré však boli schopné fungovať viac ako obstojne aj bez ich prispenia. Niekedy však základný titul dorazí v takom stave, že je na ňom očividné isté vykostenie. Jurassic World Evolution by sme do takej kategórie zaradili, pretože mal skutočne problémy s obsahom. Jurassic World Evolution 2 by podľa niektorých nemal trpieť podobným nešvárom. Ako na tom je, vám povieme v našej recenzii. Prečítať viac »
https://cdn.alza.cz/Foto/ImgGalery/Image/Article/back-4-blood-recenze-cover-nahled.jpg

Back 4 Blood (RECENZIA) – Masakrovanie zombie vo veľkom štýle

Už nikto nedúfal, že by sme sa dočkali plnohodnotného pokračovania kultovej kooperačnej strieľačky Left 4 Dead. Aj keď si to komunita neuvedomovala, vylúčené to bolo primárne z toho dôvodu, že tvorcovia nevlastnili práva na značku. Nakoniec ich túžba vytvoriť nasledovníka zrejme viedla k tomu, že sa dali do vývoja Back 4 Blood, ktoré na prvý pohľad pôsobí ako duchovný nástupca obľúbenej FPS. Či dosahuje jej kvalít, vám povieme v našej recenzii. Prečítať viac »
https://cdn.alza.cz/Foto/ImgGalery/Image/Article/age-of-empires-iv-recenze-hrdinove-cover-nahled.jpg

Age of Empires IV (RECENZIA) – Návrat kráľa

Na túto chvíľu čakali fanúšikovia Age of Empires II skutočne dlho. Nakoniec sa ale predsa len dočkali pokračovania, ktoré na prvý pohľad vo všetkom nadväzuje na odkaz druhého dielu tejto série. Na čo sa zameriavajú ťaženia Age of Empires IV, akým spôsobom sa s nimi vývojári vysporiadali, čo nové hra prináša a oveľa viac nájdete v našej recenzii. Prečítať viac »
https://cdn.alza.cz/Foto/ImgGalery/Image/Article/deathloop-key-art-nahled.jpg

Deathloop (RECENZIA) – Stratený v časovej slučke

Vývojári z Arkane Studios (Dishonored, Prey) vo svojom najnovšom titule opúšťajú bezpečné vody zabehaných značiek a prichádzajú na PC a PS5 s úplne novou akčnou adventúrou Deathloop, kde sa vžijeme do úlohy muža prežívajúceho jeden deň stále dokola. Dokázali tvorcovia zo zaujímavého konceptu vykresať ničím neobmedzenú zábavu, alebo sa dočkáme len opakujúcej sa nudy? Dozviete sa v našej recenzii.

Prečítať viac »
https://cdn.alza.cz/Foto/ImgGalery/Image/Article/humankind-dojmy-z-hrani-preview-cover-nahled.jpg

Humankind (RECENZIA) – Máme tu konečne súpera pre Civilizáciu?

Dlho očakávaný vyzývateľ všetkými milovanej Civilizácie je konečne tu. Ako sa vývojárom z Amplitude Studios ich dielo podarilo, čo nového prináša a či je revolúciu sľubujúce Humankind schopné konkurovať aktuálnemu kráľovi žánru, vám povieme v našej recenzii.

Prečítať viac »
https://cdn.alza.cz/Foto/ImgGalery/Image/Article/pokemon-legends-arceus-special-cover-nahled.jpg

Pokémon Legends: Arceus: dátum vydania, gameplay a ďalšie info

Pokémon Legends: Arceus je ďalším dielom kultovej japonskej RPG série Pokémon, ktorú dlhodobo vyvíja štúdio Game Freak a vydáva Nintendo, ktoré ju púšťa exkluzívne na konzolu Nintendo Switch. Do istej miery má byť tento kus revolučný. V čom presne a oveľa viac, si prečítate v našom špeciáli.  Prečítať viac »
https://cdn.alza.cz/Foto/ImgGalery/Image/Article/park-beyond-special-logo.jpg

Park Beyond: dátum vydania, gameplay a ďalšie info

Budovateľské stratégie rastú v posledných rokoch ako huby po daždi. Park Beyond je jednou z tých, v ktorej sa pustíte do budovania veľkolepého zábavného parku. Nebudete však správcom, ale ambicióznym architektom. Čo všetko o tomto kúsku vieme, kedy dorazí, ako bude vyzerať gameplay a oveľa viac nájdete v našom článku.

Prečítať viac »
https://cdn.alza.cz/Foto/ImgGalery/Image/Article/dying-light-2-special-cover-logo-nahled.jpg

Dying Light 2 Stay Human: dátum vydania, gameplay a ďalšie informácie

Svet plný infikovaných, aktívnych primárne v noci je späť. Čo môžete od pokračovania výbornej hororovej akcie Dying Light očakávať? Ako to je s češtinou, načo sa zameriava príbeh a kedy vyjde, si môžete prečítať v našom špeciále, zameranom na to, čo všetko o Dying Light 2 Stay Human z dielní Techland vieme.

Prečítať viac »
https://cdn.alza.cz/Foto/ImgGalery/Image/Article/resident-evil-village-special-cover-nahled.jpg

Resident Evil Village: čeština, DLC a ďalšie info

Resident Evil: Village je priame pokračovanie podareného Resident Evil 7 od spoločnosti Capcom. Opäť sme sa vžili do úlohy Ethana Wintersa a dom Bakerovcov hrôzy teraz vystrieda viktoriánska dedina, ktorá bola väčšia, otvorenejšia, ale o fúz menej strašidelnejšia. Všetko, čo tomto survival horore potrebujete vedieť, sa dozviete v našom špeciále.

Prečítať viac »
https://cdn.alza.cz/Foto/ImgGalery/Image/Article/psychonauts-2-recenze-cover-nahled.jpg

Psychonauts 2 (RECENZIA) – Tajomstvo mozgových závitov

Čo sa deje v našom mozgu a kde sa berú všetky naše obavy? To je otázka, na ktorú sa snažia vedecky odpovedať zástupy psychológov, ale hráči počítačových hier už majú vďaka štúdiu Double Fine Productions jasno 16 rokov. V roku 2005 totiž vyšiel humorný titul Psychonauts o špeciálnej jednotke bojujúcej za zdravý rozum ľudstva. Tvorcovia sa na pôvodnú zábavnosť snažia nadviazať v pokračovaní Psychonauts 2. Podarilo sa im naplniť očakávania fanúšikov kultovej jednotky?

Prečítať viac »
https://cdn.alza.cz/Foto/ImgGalery/Image/Article/kings-bounty-II-dojmy-cover-nahled.jpg

King's Bounty 2 (RECENZIA) – Máme tu nástupcu Heroes of Might and Magic?

Pokračovanie slávnej série King's Bounty je po rokoch čakania konečne tu. Ako sa King's Bounty 2 nakoniec podarilo, čo prináša v rámci volieb, akou transformáciou prešli bojové polia a oveľa viac nájdete v našej recenzii.  Prečítať viac »
https://cdn.alza.cz/Foto/ImgGalery/Image/Article/rainbow-six-extraction-special-cover-nahled.jpg

Rainbow Six Extraction: dátum vydania, gameplay a ďalšie info

Rainbow Six Extraction je na kooperáciu orientovaná taktická FPS, ktorá vznikla z obľúbenej FPS Rainbow Six Siege, v ktorej sa najskôr objavila ako dočasný režim PvE. Na jej vývoji pracuje Ubisoft Montreal, zatiaľ čo vydavateľom je Ubisoft. Primárnym rozdielom medzi oboma titulmi má byť zameranie, tentoraz sa totiž budete stretávať hlavne s monštrami ovládanými umelou inteligenciou. Čo ďalšie o Rainbow Six Extraction vieme, si prečítate v našom špeciále. Prečítať viac »
https://cdn.alza.cz/Foto/ImgGalery/Image/Article/chernobylite-key-art-cover-nahled.jpg

Chernobylite (RECENZIA) – RPG, FPS a survival s tajomným príbehom v jednom

Po prečítaní dojmov z hrania z predbežného prístupu Chernobylite od Ondra Zemana som sa menej obával zmutovaných hnusákov, ktorým budem v tomto hororovom survival RPG čeliť, a väčšie starosti mi robila celková optimalizácia a „hotovosť“ produktu. Vyladili vývojári z The Farm 51 finálnu verziu hry? Hneď na začiatok môžem prezradiť, že Chernobylite je pútavá záhada, ktorú budete rozpletať pomocou kombinácie budovania základne, riadenia tímu a prežívania. Ako je na tom zvyšok hry, sa dozviete v nasledujúcej recenzii.

Prečítať viac »
https://cdn.alza.cz/Foto/ImgGalery/Image/Article/dungeons-and-dragons-dark-alliance-cover-nahled.jpg

Dungeons & Dragons: Dark Alliance (RECENZIA) – Pokrivkávajúci hrdinovia Icewind Dale

Akčné RPG z pohľadu tretej osoby a svet Forgotten Realms (konkrétne tundru Icewind Dale) sa pokúsili spojiť kanadskí vývojári zo štúdia Tuque Games. Ako sa im hra, na ktorej spolupracoval aj autor knižnej série „The Legend of Drizzt“ R. A. Salvatore podarila, si môžete prečítať v našej recenzii.

Prečítať viac »
https://cdn.alza.cz/Foto/ImgGalery/Image/Article/battlefield-2042-special-cover-nahled.jpg

Battlefield 2042: Hazard Zone, dojmy z hrania a ďalšie info

Nový zástupca série Battlefield sa pomaly, ale iste blíži. Čo všetko o chystanom Battlefield 2042 vieme, na aký konflikt sa tentoraz zameria príbeh, a koľko hráčov sa stretne na bojových poliach, si prečítate v našom špeciále.

Prečítať viac »
https://cdn.alza.cz/Foto/ImgGalery/Image/Article/stalker-2-heart-of-chornobyl-key-art-nahled.jpg

S.T.A.L.K.E.R. 2: Heart of Chernobyl: Všetko, čo vieme (ŠPECIÁL)

Kultové FPS S.T.A.L.K.E.R. z dielní vývojárskeho štúdia GSC Game World sa po mnohých rokoch ticha vráti na naše pevné disky. Kedy by k nám mal S.T.A.L.K.E.R. 2: Heart of Chernobyl doraziť, aké nebezpečenstvo nám postaví do cesty, za koho si zahráme, kde sa presne bude odohrávať a rad ďalších detailov, ktoré o tejto očakávanej strieľačke vieme, nájdete v našom špeciáli.

Prečítať viac »
P-DC1-WEB06
Zavoláme Vám a odborne poradime
+421 2 5710 1800
Otázka na objednávku
Otázka na tovar
Prosím, zadajte svoj telefón:
Zavolajte mi
Na vašom súkromí nám záleží My, spoločnosť Alza.cz a.s., IČO 27082440, používame súbory cookies na zaistenie funkčnosti webu a s vaším súhlasom o. i. aj na personalizáciu obsahu našich webových stránok. Kliknutím na tlačidlo „Rozumiem“ súhlasíte s využívaním cookies a predaním údajov o správaní na webe na zobrazenie cielenej reklamy na sociálnych sieťach a reklamných sieťach na ďalších weboch.
Viac informácií Menej informácií