Vyberte prvok na stránke, ktorého sa chyba týka
Produkty ihned k odběru Domácí letní kino

Zobraziť katalóg
https://cdn.alza.sk/Foto/ImgGalery/Image/Article/lgthumb/total-war-saga-troy-dojmy-nahled1.jpg

Total War Saga: Troy (DOJMY Z HRANIA) – Darí sa Creative Assembly kombinovať mýty s históriou?

Prvý diel odnože série Total War zameranej na určité historické konflikty sa páčil primárne recenzentom, hráčov už Thrones of Britannia bohužiaľ tak veľmi nezaujal. V minulých dňoch sme mali exkluzívne možnosť otestovať pokračovanie tejto značky tentoraz zacielené na trójsku vojnu. Čo na Total War Saga: Troy hovoríme, vám načrtneme v nasledujúcich odsekoch.

Prečítať viac »
https://cdn.alza.sk/Foto/ImgGalery/Image/Article/total-war-three-kingdoms-eight-princes-velitel-nahled.jpg

Total War: Three Kingdoms – Eight Princes (Mini RECENZIA) – Cisárovná na koni

Aj napriek niektorým nedostatkom Total War: Three Kingdoms nemožno uprieť skutočnosť, že je to kvalitná stratégia, ktorá sa nakoniec stala jedným z najpredávanejších dielov tejto obľúbenej série. Jej tvorcovia sa ju práve vďaka jej nebývalému úspechu snažia stabilne zásobovať obsahom. Po riadne nahnevaných roľníkoch k nám do redakcie pred niekoľkými dňami dorazil DLC Total War: Three Kingdoms – Eight Princes. Ako na nás zapôsobilo, vám povie naša aktuálna recenzia.

Prečítať viac »
https://cdn.alza.sk/Foto/ImgGalery/Image/Article/e72a7c0e-0774-49e7-be61-4813716016fc.jpg

Total War: Warhammer II – Curse of the Vampire Coast (RECENZIA) – Expanzia nasiaknutá slanou vodou

Dlho očakávaná veľká expanzia do Total War: Warhammer II je konečne tu. Ako sa Creative Assembly tentoraz podarilo odladiť celkovú balanciu, čo všetko nám tento datadisk prináša a či stojí aj napriek vyššej cene za kúpu, si máte možnosť prečítať v našej skutočne podrobnej recenzii Curse of the Vampire Coast.

Prečítať viac »
https://cdn.alza.sk/Foto/ImgGalery/Image/total-war-saga-thrones-of-britannia-logosmall_1.jpg

Total War Saga: Thrones of Britannia (RECENZIA) – veľkolepý boj o osud Británie

Total War Saga: Thrones of Britannia je prvý diel novovzniknutej odnože slávnej strategickej série Total War, ktorú má na svedomí vývojárske štúdio Creative Assembly. Zavítate v ňom na Britské ostrovy plné vikingských a anglosaských kráľov súperiacich o moc. Či sme si túto výpravu do éry štítových hradieb vychutnali, sa dozviete v našej recenzii.

Prečítať viac »
https://cdn.alza.sk/Foto/ImgGalery/Image/Article/total-war-warhammer-2-cover-nahled.jpg

Total War: Warhammer I a II (TIPY) – ako zvíťaziť v bitkách a kampani za všetky národy

Záverečný diel nášho špeciálu zameraného na jedny z najlepších stratégií posledných rokov Total War: Warhammer I a II je tu. Poradíme vám, akú taktiku zvoliť za jednotlivé národy v bitkách a v hlavných kampaniach. Posledná štvrtá epizóda sa konkrétne venuje kampani Total War: Warhammer 2.

Prečítať viac »
https://cdn.alza.sk/Foto/ImgGalery/Image/Article/total-war-three-kingdoms-mandate-of-heaven-nahled.jpg

Total War: Three Kingdoms (RECENZIA) – čínska Hra o tróny

Po doslova nekonečnom čakaní na nový historický diel série Total War tu máme konečne kúsok, ktorý má urobiť radosť predovšetkým fanúšikom dejín. Creative Assembly však so stratégiou Total War: Three Kingdoms nechce potešiť len milovníkov našej minulosti, ale aj fanúšikov fantasy vetvy, ktorá je pre komunitu predsa len atraktívnejšia než staré časy. Ako sa nakoniec vývojárom podarilo skombinovať takmer nezlučiteľné, vám povieme v našej recenzii.

Prečítať viac »
https://cdn.alza.sk/Foto/ImgGalery/Image/total-war-historie-vs-fantasy-logosmall.png

Total War: história vs. fantasy

Historické diely série Total War si v priebehu rokov získali nemalé množstvo fanúšikov. Ich publikum však nikdy nebolo tak rozsiahle ako komunita pomaly sa rozrastajúcej trilógie zo sveta Warhammeru, ktorá sa teší nebývalej obľube. V našom špeciáli sa vám pokúsime načrtnúť, čím obe vetvy tejto značky skutočne vyčnievajú a v čom naopak zaostávajú.

Prečítať viac »
https://cdn.alza.sk/Foto/ImgGalery/Image/total-war-rome-ii-empire-divided-logosmall_1.jpg

Total War: Rome II – Empire Divided (RECENZIA) – Datadisk ako má byť

Po mnohých rokoch od vydania Total War: Rome II nám jeho tvorcovia z Creative Assembly prinášajú nový obsahový balík Empire Divided, ktorý by mal k ich dielu opäť prilákať hráčov. V našej recenzii sa dočítate, ako veľmi zapôsobila táto cenovo prístupná vábnička na nás.

Prečítať viac »
https://cdn.alza.sk/Foto/ImgGalery/Image/Article/total-war-warhammer-ii-the-shadow-and-the-blade-nahled.jpg

Total War: Warhammer 2 (RECENZIA a NOVINKY) – Update Mortal Empires je tu

Stratégia Total War: Warhammer 2 od britského štúdia Creative Assembly v Ondrovej recenzii dostala skvelé hodnotenie 95 %. Už pred vydaním tohto adeptu na stratégiu roku 2017 vývojári sľubovali, že krátko po základnej hre bude nasledovať update spájajúci mapy prvého a druhého dielu. Prečítajte si, čo nás v aktualizácii Mortal Empires čaká a neminie.

Prečítať viac »
https://cdn.alza.sk/Foto/ImgGalery/Image/total-war-warhammer-norsca-logosmall.jpg

Total War: Warhammer – Norsca. Severania prichádzajú (RECENZIA)

Total War: Warhammer je považovaný za jednu z najvýraznejších stratégií súčasnosti. Väčšina hráčov ho chváli, nájdu sa však aj takí, ktorí ho hlasno kritizujú kvôli pomaly pridávaným obsahovým balíčkom, ktoré podľa nich za veľa peňazí ponúkajú málo obsahu. Dá im Total War: Warhammer – Norsca opäť dôvod k náreku, alebo im svojou výraznosťou vyrazí dych? Nielen to zistíte v našej recenzii nového DLC zo sveta Total War Warhammer.

Prečítať viac »
https://cdn.alza.sk/Foto/ImgGalery/Image/total-war-saga-logo.jpg

Total War Saga od Creative Assembly sa sústredí na výrazné historické momenty

Creative Assembly a Sega dnes prostredníctvom blogového postu oznámili novú Total War sériu. Total War Saga bude čo sa týka hrateľnosti totožná s klasickými titulmi týchto výborných kombinácií ťahových a real-time stratégií, zameria sa však na užšie dejinné obdobia, resp. rozšíri čoby spin-off tie historické periódy, do ktorých Total War už kedysi zavítal. Okrem toho sa v našom článku dočítate, ako bude zrejme vyzerať prvý diel.

Prečítať viac »
Skúste nové Alza Premium Moja Alza Prihlásiť Ako nakúpiť
P-DC1-WEB26
Zavoláme Vám a odborne poradime
+421 2 5710 1800
Otázka na objednávku
Otázka na tovar
Prosím, zadajte svoj telefón:
Zavolajte mi