Zobraziť katalóg

UPnP

UPnP, Universal Plug and Play, je súbor sieťových protokolov, ktorý umožňuje zariadeniam v sieti automaticky vyhľadávať a komunikovať medzi sebou, čím sa zjednodušuje sieťové pripojenie a zdieľanie medzi zariadeniami. Prečítať viac »

DMZ (demilitarizovaná zóna)

DMZ, demilitarizovaná zóna, izoluje vybrané zariadenia od vnútornej siete a zároveň je stále prístupná z internetu, často sa používa na umiestnenie verejných služieb s vyššími bezpečnostnými požiadavkami. Prečítať viac »

Port Triggering

Port Triggering je bezpečnejšia alternatíva k presmerovaniu portov, ktorá dočasne otvára porty na základe špecifickej prevádzky z miestnej siete a automaticky ich zatvára po ukončení aktivity, čo je vhodné pre aplikácie, ktoré vyžadujú prerušované prichádzajúce spojenia. Prečítať viac »

Port Forwarding

Port Forwarding umožňuje externým používateľom prístup k službám na zariadeniach v miestnej sieti, čo je užitočné pri hosťovaní aplikácií, ktoré vyžadujú externý prístup. Prečítať viac »

Funkcie NAT

Funkcia NAT alebo preklad sieťových adries umožňuje viacerým zariadeniam v miestnej sieti zdieľať jednu verejnú IP adresu, čím sa zvyšuje bezpečnosť a efektívnosť sieťovej prevádzky. Prečítať viac »

Rozšírenie siete GSM

Rozšírenie siete GSM umožňuje sieťovým zariadeniam pripojiť sa k mobilným dátovým sieťam prostredníctvom integrovaného alebo externého modemu GSM alebo kľúča USB, čo je ideálne v situáciách, keď nie je k dispozícii pevné internetové pripojenie. Prečítať viac »

Apple Time Machine

Apple Time Machine umožňuje automatické zálohovanie dát do externého úložiska pripojeného k sieti pre zariadenia so systémom macOS, čím poskytuje pohodlné a efektívne zálohovanie bez priameho pripojenia k počítaču. Prečítať viac »

Media Server

Media Server v sieťovom zariadení umožňuje zdieľanie multimediálneho obsahu, ako sú filmy, hudba a fotografie, v domácej sieti a zjednodušuje prístup k mediálnym súborom z rôznych zariadení. Prečítať viac »

Server FTP

Server FTP je sieťová funkcia, ktorá umožňuje nastaviť server FTP na sieťovom zariadení s portom USB a poskytuje centrálne miesto na ukladanie, zdieľanie a vzdialený prístup k súborom. Prečítať viac »

Print Server

Print Server je sieťová funkcia, ktorá umožňuje zdieľanie tlačiarne USB v sieťových zariadeniach, čo umožňuje viacerým používateľom tlačiť z rôznych zariadení bez nutnosti priameho pripojenia k tlačiarni. Prečítať viac »

Guest Zone

Guest Zone vytvára samostatnú sieť Wi-Fi pre hostí, izolovanú od hlavnej siete, čo zvyšuje bezpečnosť a ochranu citlivých údajov v sieti. Prečítať viac »

Smart Connect

Funkcia Smart Connect automaticky priraďuje zariadenia k najvhodnejšiemu pásmu Wi-Fi, čím zlepšuje výkon a stabilitu pripojenia vo viacpásmových sieťach. Prečítať viac »

Airtime Fairness

Funkcia Airtime Fairness zabezpečuje rovnomerné rozdelenie času medzi zariadenia v sieti, čím sa predchádza spomaleniu siete staršími zariadeniami a zlepšuje sa celkový výkon siete. Prečítať viac »

Agregácia prepojení

Agregácia prepojení spája viaceré sieťové pripojenia do jedného prepojenia s cieľom zvýšiť šírku pásma a zlepšiť redundanciu, čím sa zvyšuje celková spoľahlivosť siete. Prečítať viac »

Load Balancing

Load Balancing rozdeľuje sieťovú prevádzku medzi viacero pripojení alebo spojení, čím zvyšuje spoľahlivosť pripojenia a optimalizuje využívanie sieťových zdrojov. Prečítať viac »

QoS (Quality of Service)

Kvalita služieb (QoS) v sieťových zariadeniach umožňuje uprednostniť sieťovú prevádzku pre aplikácie vyžadujúce nízku latenciu, ako je VoIP alebo online hry, čím sa zabezpečí optimálny výkon siete. Prečítať viac »

Rodičovská kontrola

Rodičovská kontrola v sieťových zariadeniach poskytuje nástroje na monitorovanie a obmedzovanie prístupu detí na internet vrátane časových limitov a blokovania nevhodného obsahu, čím sa zabezpečí bezpečnejšie online prostredie. Prečítať viac »

VPN

VPN (virtuálna privátna sieť) v sieťových zariadeniach umožňuje šifrovaný a bezpečný prenos údajov medzi vzdialenými počítačmi alebo sieťami, čo je kľúčom k bezpečnému prístupu do podnikových sietí a ochrane vo verejných sieťach Wi-Fi. Prečítať viac »

Virtual Server

Funkcia virtuálneho servera v sieťových zariadeniach umožňuje presmerovať komunikačné porty z internetu na miestne zariadenie, čo je užitočné na vzdialený prístup k serverom a poskytuje bezpečnejší prístup k miestnym službám. Prečítať viac »

Sieť Wi-Fi Mesh

Sieťová technológia Wi-Fi Mesh je sieťová technológia, ktorá umožňuje vytvoriť jednu bezdrôtovú sieť pokrývajúcu väčšiu oblasť pomocou viacerých pripojených smerovačov alebo uzlov, čím sa zabezpečí bezproblémový roaming a optimálna rýchlosť v celej pokrytej oblasti, vhodná pre veľké domácnosti alebo kancelárie. Prečítať viac »
P-DC1-WEB19
Zavoláme Vám a odborne poradime
+421 2 5710 1800
Otázka na objednávku
Otázka na tovar
Prosím, zadajte svoj telefón:
Zavolajte mi
Na vašom súkromí nám záleží My, spoločnosť Alza.cz a.s., IČO 27082440, používame súbory cookies na zaistenie funkčnosti webu a s vaším súhlasom o. i. aj na personalizáciu obsahu našich webových stránok. Kliknutím na tlačidlo „Rozumiem“ súhlasíte s využívaním cookies a predaním údajov o správaní na webe na zobrazenie cielenej reklamy na sociálnych sieťach a reklamných sieťach na ďalších weboch.
Viac informácií Menej informácií