Alza dni - Logitech Robotický vysavač Siguro

Zobraziť katalóg
https://cdn.alza.cz/Foto/ImgGalery/Image/Article/lgthumb/playstation-plus-og-logo.png

PlayStation Plus Hry mesiaca: májové hry zadarmo

Medzi 2. májom a 6. júnom 2023 si na svoje prídu predovšetkým fanúšikovia multiplayerového hrania, pretože v rámci predplatného PlayStation Plus sa dostanú k súpereniu na dvoch a štyroch kolesách, prípadne s mečom v ruke. Prečítať viac »
https://cdn.alza.cz/Foto/ImgGalery/Image/Article/playstation-plus-katalog-her-kveten-2023-cover-nahled.jpg

PlayStation Plus Katalóg hier (NOVINKY): Ratchet & Clank: Rift Apart, Humanity a Watch Dogs: Legion a ďalšie

Máj je síce lásky čas, ale na svoje si prídu aj predplatitelia služby PlayStation Plus vo variantoch Extra a Premium, pretože sa môžu pustiť do zábavných akčných adventúr, premenia sa na psa, pozbierajú ryžu, odšoférujú šichtu autobusáka či vykradnú niekoľko hrobiek. K dispozícii od 16. mája 2023. Prečítať viac »
https://cdn.alza.cz/Foto/ImgGalery/Image/Article/playstation-plus-verze-predplatneho-nahled.jpg

PlayStation Plus: Všetko, čo potrebujete vedieť

Pravidelný mesačný prísun hier zadarmo, zdieľanie knižnice s jedným zo svojich priateľov, 100 GB na cloudovom úložisku alebo možnosť hrať online, to sú základné výhody predplatného PlayStation Plus. K tomu všetkému ale teraz môžu majitelia predplatných PlayStation Plus Extra, respektíve PlayStation Plus Premium, taktiež hrať až 700 hier z celej histórie konzol PlayStation. Všetko, čo o novom PS Plus a jeho zlúčení s PS Now potrebujete vedieť, nájdete v tomto článku.

Prečítať viac »
https://cdn.alza.cz/Foto/ImgGalery/Image/Article/playstation-5-uvodni-obrazek-nahled.jpg

PlayStation 5: recenzia, updaty, novinky

PlayStation 5 zaznamenalo najlepší štart v histórii herných konzol a zabodovalo ako u hráčov, tak aj v recenziách. Do sveta hier prinieslo rad noviniek aj osvedčených receptov a my sme v tomto článku zhromaždili všetko, čo o PlayStation 5 potrebujete vedieť. Koľko stojí, aké hry si na novej konzole od Sony zahráte, ako veľmi je v skutočnosti PS5 výkonné, ako je to s podporou hier z PlayStation 4 alebo prečo je nový ovládač DualSense taký pokrok – to a oveľa viac zistíte v tomto pravidelne aktualizovanom článku.

Prečítať viac »
https://cdn.alza.cz/Foto/ImgGalery/Image/Article/Video_Recenze_02_2022-nahled.jpg

Gran Turismo 7 (RECENZIA) – Japonský pretekársky simulátor je novým kráľom okruhov

Séria Gran Turismo kedysi patrila k úplnej špičke virtuálnych simulátorov, ale snáď aj kvôli až neznesiteľnému dôrazu na detail s poslednými dielmi nedokázala vnímať celkový obraz a pokrok žánru. Gran Turismo Sport z roku 2017 konkurenciu síce dohnalo, ale zameraním najmä na online pretekanie zabuchlo dvere veľkému množstvu fanúšikov. Gran Turismo 7 chce všetko napraviť a na PS4 a PS5 potešiť vyznávačov kariérneho režimu aj multiplayeru zároveň.

Prečítať viac »
https://cdn.alza.cz/Foto/ImgGalery/Image/Article/gran-turismo-7-vse-co-vime-neoficialni-key-art.jpg

Gran Turismo 7 (INFO) – bezplatný obsah, mikrotransakcie, čeština atď.

Konzola PlayStation je odjakživa spätá s pretekárskou sériou Gran Turismo, ktorá je už dlhé roky hrou zasľúbenou všetkým milovníkom realistického okruhového pretekania. Gran Turismo 7 na tom nič nemení a na PS4 a PS5 priváža vycibrený simulátor s prepracovaným kariérnym režimom aj zábavným multiplayerom. Všetko, čo o Gran Turismo 7 potrebujete vedieť, zistíte v tomto článku.

Prečítať viac »
https://cdn.alza.cz/Foto/ImgGalery/Image/Article/horizon-forbidden-west-special-logo.jpg

Horizon Forbidden West (INFO) – dátum vydania, čeština, gameplay atď.

Aloy síce dočasne odvrátila v akčnom RPG Horizon Zero Dawn (2017) skazu sveta, aby ho však mohla zachrániť, vydáva sa v pokračovaní Horizon Forbidden West na Zakázaný západ, kde musí s pomocou starých známych aj čerstvých spojencov poraziť novú hrozbu. Všetko, čo potrebujete o Horizon Forbidden West vedieť, nájdete v tomto článku.

Prečítať viac »
https://cdn.alza.cz/Foto/ImgGalery/Image/Article/horizon-forbidden-west-recenze-thumbnail-nahled.jpg

Horizon Forbidden West (RECENZIA) – Zakázaný západ vás chytí a nepustí

Záver Horizon Zero Dawn síce pre Aloy dopadol úspešne, hrozba zničenia sveta ale stále trvá, a tak sa vydávame v sprievode starých známych na Zakázaný západ, kde sú hlavnou hrozbou nepriateľské kmene a tajomná nákaza pustošiaca Zem. Dokáže Horizon Forbidden West prekonať predchádzajúci diel a Aloy znova zachrániť svet? Odpoveď aspoň na prvú otázku sa dozviete v našej recenzii.

Prečítať viac »
https://cdn.alza.cz/Foto/ImgGalery/Image/Article/sony-kupuje-bungie-nahled.jpg

Sony kupuje štúdio Bungie, čo to znamená pre hráčov? (TÉMA)

Spoločnosť Sony oznámila nákup štúdia Bungie, pôvodných autorov Halo, ktorí v súčasnosti pracujú na multiplatformovej sérii Destiny. Ako toto nové spojenectvo ovplyvní súčasné aj budúce hry od Bungie a ide snáď o začiatok akvizičnej vojny medzi Sony a Microsoftom? To a ešte viac sa dozviete v článku. Prečítať viac »
https://cdn.alza.cz/Foto/ImgGalery/Image/Article/uncharted-legacy-of-thieves-collection-nahled.jpg

Uncharted: Legacy of Thieves Collection (RECENZIA PS5) – Tento poklad si vás uloví

Uncharted: Legacy of Thieves Collection obsahuje remastery single-playerovej kampane Uncharted 4: A Thief's End a samostatného rozšírenia Uncharted: Lost Legacy. Ako sa nám páčili tieto populárne akčné adventúry od štúdia Naughty Dog po vylepšení pre systém PS5? Zistíte v našej recenzii.

Prečítať viac »
https://cdn.alza.cz/Foto/ImgGalery/Image/Article/god-of-war-recenze-pc-key-art-nahled.jpg

God of War (RECENZIA) – Kratos je na PC v najlepšej forme

V tomto roku má vyjsť jedna z najočakávanejších PlayStation exkluzivít God of War Ragnarok, nie je preto divu, že Sony vydáva predchádzajúci diel na PC práve teraz. Akčná adventúra God of War z roku 2018 majiteľov stolných počítačov láka okrem nevšedného herného zážitku, ktorý im bol do tejto chvíle zakázaný, aj na vylepšené vizuálne spracovanie. Ako sa grécky silák Kratos zabýval na PC, zistíte v našej recenzii. Prečítať viac »
https://cdn.alza.cz/Foto/ImgGalery/Image/Article/horizon-call-of-the-mountain-key-art-nahled.jpg

Horizon Call of the Mountain: platformy, gameplay a ďalšie info

Sony svoj nový headset na virtuálnu realitu PS VR2 odprevadí novými hrami a vôbec prvou oznámenou PS VR2 exkluzivitou je Horizon Call of the Mountain. O hre toho zatiaľ príliš nevieme, pokiaľ by sme však mali hádať, najskôr nás čaká trošku odlišný náhľad na udalosti v postapokalyptickom svete Horizon, možno priamo druhého dielu Horizon Forbidden West. Vžijeme sa totiž do úlohy novej postavy, zatiaľ čo známe tváre vrátane Aloy nám budú pomáhať. Všetko, čo zatiaľ o Horizon Call of the Mountain vieme, nájdete v tomto článku.

Prečítať viac »
https://cdn.alza.cz/Foto/ImgGalery/Image/Article/god-of-war-pc-logo.jpg

God of War: PC verzia, čeština, dátum vydania a ďalšie info

Spoločnosť Sony pokračuje v nastolenom trende a nedávno oznámila, že na osobné počítače prinesie ďalší zo svojich first-party titulov. Tentoraz sa PC verzie dočká parádna akčná adventúra God of War (2018) a zaprisahaní PC hráči si tak budú môcť prežiť strasti otca Krata a jeho podareného syna Atrea. Užijú si titul aj neanglicky hovoriaci? Aké rozdiely oproti PlayStation verzii bude obsahovať PC port? To, a ešte viac, sa dozviete v našom článku.

Prečítať viac »
https://cdn.alza.cz/Foto/ImgGalery/Image/Article/marvels-spider-man-2-logo.jpg

Marvel's Spider-Man 2: dátum vydania, trailer, príbeh a ďalšie info

Akčná adventúra Marvel's Spider-Man z roku 2018 patrí medzi najlepšie komiksové hry a exkluzivity konzoly PlayStation zároveň, fanúšikovia tak druhý diel očakávali prakticky od konca záverečných titulkov. O dva roky neskôr dorazil spin-off Marvel's Spider-Man: Miles Morales, plnohodnotný druhý diel bol ale oznámený až v roku 2021 v rámci PlayStation Showcase. Ako sa bude Marvel's Spider-Man 2 hrať, kedy (snáď) vyjde a ďalšie potrebné informácie nájdete v našom článku.

Prečítať viac »
https://cdn.alza.cz/Foto/ImgGalery/Image/Article/knights-of-the-old-republic-remake-logo.jpg

Star Wars: Knights of the Old Republic Remake: platformy, trailer, príbeh a ďalšie info

Remake jedného z najobľúbenejších RPG, Star Wars: Knights of the Old Republic, je vo vývoji. Bastila Shan, HK-47, Darth Malak a Revan sú späť a my sa už nemôžeme dočkať, keď sa s nimi znova zoznámime v kompletnej prerábke. Čo zatiaľ o Knights of the Old Republic Remaku vieme, sa dočítate v tomto článku.  Prečítať viac »
https://cdn.alza.cz/Foto/ImgGalery/Image/Article/uncharted-legacy-of-thieves-collection-thumbnail.jpg

Uncharted: Legacy of Thieves Collection – dátum vydania, čeština, platformy a ďalšie info

Kým fanúšikovia akčných adventúr série Uncharted netrpezlivo čakajú na ďalšie pokračovanie, vývojári nám aspoň nachystali remastrovanú kolekciu posledných dvoch dielov. Uncharted 4: A Thief's End (2016) a nepriame pokračovanie Uncharted: The Lost Legacy (2017). Oba diely známe svojou zábavnou hrateľnosťou kombinujúce akčné pasáže, priestorové puzzle a pútavý príbeh ponúknu nielen vylepšenú grafiku, ale vôbec prvýkrát sa pozrú aj na PC. Všetko, čo potrebujete o Uncharted: Legacy of Thieves Collection vedieť, nájdete v tomto článku.

Prečítať viac »
https://cdn.alza.cz/Foto/ImgGalery/Image/Article/death-stranding-directors-cut-key-art-nahled.jpg

Death Stranding Director's Cut (RECENZIA) – Kojimov klenot žiari aj na PS5

Hideo Kojima to zasa dokázal – tak by som spätne opísal vydanie Death Stranding. Akčná adventúra od pre mnohých geniálneho japonského tvorcu hier v roku 2019 zaujala celý herný svet, hoci na mnohých môže pôsobiť len ako nudné postapokalyptické PPL, čo je však pohľad dosť krátkozraký. Death Stranding vás zaujme fantastickým príbehom aj originálnou hrateľnosťou a koniec koncov aj skvelou grafikou a práve posledné dva prvky vylepšuje Death Stranding Director's Cut. Čo presne obsahuje a či jeho obstaranie stojí za to, zistíte v recenzii.

Prečítať viac »
https://cdn.alza.cz/Foto/ImgGalery/Image/Article/marvels-wolverine-special-logo.jpg

Marvel's Wolverine: trailer a ďalšie info

Drsňák Wolverine patrí medzi najobľúbenejšie postavy, ktoré vzišli z marvelovského univerza. Večne nevrlého mutanta s výnimočnými regeneračnými schopnosťami a vysúvacími pazúrmi nájdeme nielen v partičke X-Menov, ale aj ako externého člena Avengers, pri ktorých platí za brutálneho mlátiča vrhajúceho sa bez strachu do víru bitiek. Práve jeho si vybralo štúdio Insomniac Games (Marvel's Spider-Man) ako ďalší charakter, ktorému sa budú venovať v samostatnom akčne adventúrnom spracovaní. čo všetko o Marvel's Wolverine vieme, sa dočítate v našom článku.

Prečítať viac »
https://cdn.alza.cz/Foto/ImgGalery/Image/Article/god-of-war-ragnarok-special-nahled.jpg

God of War: Ragnarök: Gameplay, príbeh, trailer, dátum vydania a ďalšie info

Škandinávsky chlad mal upokojiť žeravú nenávisť Krata ku gréckym bohom, ktorých rady počas trojdielnej série God of War značne preriedil. Na severe si našiel Kratos manželku, zostarol a splodil syna Atrea. Lenže aj v nordickom reštarte značky nakoniec spoznal miestny božský panteón ostrosť Kratových čepelí, čo sa neobišlo bez odozvy. Ako bude vyzerať pokračovanie krvavej akčnej adventúry s názvom Ragnarök a čo všetko o titule štúdia SIE Santa Monica vieme, sa dočítate na nasledujúcich riadkoch.

Prečítať viac »
https://cdn.alza.cz/Foto/ImgGalery/Image/Article/ghost-of-tsushima-directors-recenze-ps5-cover-nahled.jpg

Ghost of Tsushima Director's Cut (RECENZIA) – Ťažký život samuraja

Predpokladané sa stalo skutočnosťou. Spoločnosť Sony sa rozhodla svoje exkluzivity z posledných rokov života konzoly PS4 prevádzať na nový, výkonnejší systém PS5. Okrem Spider-Mana či pripravovanej režisérskej verzie Death Stranding sa dostalo aj na minuloročný hit Ghost of Tsushima. Vydanie označené ako Director's Cut prináša okrem vylepšenej grafiky či plného využitia DualSense tiež príbehovú expanziu na ostrove Iki. Na ďalších riadkoch sa dozviete, či sa oplatí do stredovekého Japonska vrátiť. 

Prečítať viac »
P-DC1-WEB01
Zavoláme Vám a odborne poradime
+421 2 5710 1800
Otázka na objednávku
Otázka na tovar
Prosím, zadajte svoj telefón:
Zavolajte mi
Na vašom súkromí nám záleží My, spoločnosť Alza.cz a.s., IČO 27082440, používame súbory cookies na zaistenie funkčnosti webu a s vaším súhlasom o. i. aj na personalizáciu obsahu našich webových stránok. Kliknutím na tlačidlo „Rozumiem“ súhlasíte s využívaním cookies a predaním údajov o správaní na webe na zobrazenie cielenej reklamy na sociálnych sieťach a reklamných sieťach na ďalších weboch.
Viac informácií Menej informácií