Alza dni - Lenovo Robotický vysavač Siguro

Zobraziť katalóg
https://cdn.alza.cz/Foto/ImgGalery/Image/Article/lgthumb/asus-tuf-rtx-4070-o12g-gaming-nahled.jpg

Asus TUF GeForce RTX 4070 O12G Gaming (RECENZIA A TESTY)

Ste priaznivci grafických kariet taiwanskej spoločnosti ASUS, konkrétne hernej edície TUF (The Ultimate Force)? Potom by ste mali zbystriť, pretože dnes sme pre vás na Alza.sk dôkladne otestovali jej najnovší prírastok, konkrétne grafickú kartu Asus TUF GeForce RTX 4070 O12G Gaming! Prečítať viac »
https://cdn.alza.cz/Foto/ImgGalery/Image/Article/asus-dual-rtx-4070-12g-nahled.jpg

Asus DUAL GeForce RTX 4070 12G (RECENZIA A TESTY)

Nový a svieži vzhľad, priaznivá obstarávacia cena a populárny výrobca k tomu. Presne sú to prvotné dojmy z grafickej karty Asus DUAL GeForce RTX 4070 12G. Ako sa však tejto DUALke viedlo v našich testoch, a vyplatilo by sa vám dať jej prednosť pred drahšími edíciami grafických kariet GeForce RTX 4070? Práve na to sa vám pokúsime odpovedať v tejto recenzii. Prečítať viac »
https://cdn.alza.cz/Foto/ImgGalery/Image/Article/gainward-rtx-4060-ti-ghost-oc-8g-nahled.jpg

Gainward GeForce RTX 4060 Ti GHOST OC 8G (RECENZIA A TESTY)

Predaj nových grafických kariet GeForce RTX 4060 Ti štartuje na Alza.sk a my sme samozrejme nelenili a pripravili pre vás recenziu prvého zástupcu týchto rýdzo mainstreamových grafických kariet, a to Gainward GeForce RTX 4060 Ti GHOST OC 8G. Ako sa jej darilo v našich testoch, a či by sa vám jej kúpa vôbec vyplatila, tak o tom sa môžete dočítať práve v tomto článku. Prečítať viac »
https://cdn.alza.cz/Foto/ImgGalery/Image/Article/msi-rtx-4070-ti-gaming-x-trio-12g-nahled.jpg

MSI GeForce RTX 4070 Ti GAMING X TRIO 12G (RECENZIA A TESTY)

Grafické karty herného radu GAMING TRIO spoločnosti MSI sa vždy mohli pochváliť masívnym a výkonným systémom chladenia, bohatou výbavou a výbornými prevádzkovými vlastnosťami. Či toto pravidlo platí aj pre grafickú kartu MSI GeForce RTX 4070 GAMING X TRIO 12G, tak o tom sa môžete presvedčiť sami práve v tejto recenzii. Prečítať viac »
https://cdn.alza.cz/Foto/ImgGalery/Image/Article/msi-rtx-4070-ti-suprim-x-12g-nahled.jpg

MSI GeForce RTX 4070 Ti SUPRIM X 12G (RECENZIA A TESTY)

Premýšľate o kúpe novej grafickej karty GeForce RTX 4070 Ti a radi by ste vyberali z tých luxusnejších edícií? Možno by vás mohla zaujať grafická karta MSI GeForce RTX 4070 Ti SUPRIM X 12G, ktorá rozhodne patrí k tomu najlepšiemu, čo vám môže známa a populárna spoločnosť MSI vo svojej ponuke grafických kariet ponúknuť. Jej podrobnú recenziu potom nájdete práve tu.

Prečítať viac »
https://cdn.alza.cz/Foto/ImgGalery/Image/Article/gainward-rtx-4070-ghost-12g-nahled.jpg

Gainward GeForce RTX 4070 GHOST 12G (RECENZIA A TESTY)

Ďalším novým prírastkom do rodiny grafických kariet generácie Ada Lovelace spoločnosti NVIDIA sú grafické karty GeForce RTX 4070. A pretože embargo na informácie okolo týchto nových grafických kariet spoločnosti NVIDIA vypršalo, môžeme vám tak na Alza.sk predstaviť ich prvého zástupcu, a to grafickú kartu Gainward GeForce RTX 4070 GHOST 12G. Prečítať viac »
https://cdn.alza.cz/Foto/ImgGalery/Image/Article/gigabyte-rtx-4070-gaming-oc-12g-nahled.jpg

Gigabyte GeForce RTX 4070 GAMING OC 12G (RECENZIA A TESTY)

Predstavenie základných modelov grafických kariet GeForce RTX 4070 spoločnosti NVIDIA máte za sebou, a dnes si teda poďme predstaviť tie vyspelejšie edície. A ako prvú si dnes na Alza.sk otestujeme grafickú kartu Gigabyte GeForce RTX 4070 GAMING OC 12G z ponuky spoločnosti GIGABYTE. Ako teda táto GAMING dopadla v našich testoch?

Prečítať viac »
https://cdn.alza.cz/Foto/ImgGalery/Image/Article/asus-tuf-rtx-4070-ti-o12g-gaming-nahled.jpg

Asus TUF GeForce RTX 4070 Ti O12G Gaming (RECENZIA A TESTY)

Grafické karty TUF z ponuky spoločnosti ASUS sú medzi hráčmi počítačových hier veľmi obľúbené kvôli kvalitnému spracovaniu, bohatej výbave, spoľahlivosti a dobrým prevádzkovým vlastnostiam. Grafická karta ASUS TUF GeForce RTX 4070 Ti O12G Gaming je súčasťou práve tohto obľúbeného herného radu a my sme ju pre vás na Alza.sk nezabudli tiež dôkladne otestovať.

Prečítať viac »
https://cdn.alza.cz/Foto/ImgGalery/Image/Article/gigabyte-rx-7900-xt-gaming-oc-20g-nahled.jpg

Gigabyte Radeon RX 7900 XT GAMING OC 20G (RECENZIA A TESTY)

Vysoký výkon za veľmi slušnú cenu, tak môžeme v krátkosti charakterizovať nedávno vydané grafické karty Radeon RX 7900 XT spoločnosti AMD. Jedným zo zástupcov týchto nových grafických kariet je aj Gigabyte Radeon RX 7900 XT GAMING OC 20G, ktorú sme pre vás na Alza.sk nezabudli dôkladne otestovať. Ako teda táto nová grafická karta zo série GAMING spoločnosti GIGABYTE dopadla v našich testoch? Prečítať viac »
https://cdn.alza.cz/Foto/ImgGalery/Image/Article/asus-strix-rtx-4070-ti-o12g-gaming-nahled.jpg

Asus STRIX GeForce RTX 4070 Ti O12G Gaming (RECENZIA A TESTY)

Ste priaznivcom taiwanskej spoločnosti ASUS a pritom tiež dávate prednosť kvalite pred obstarávacou cenou? Potom by vám určite nemala uniknúť táto recenzia luxusnej grafickej karty Asus ROG STRIX GeForce RTX 4070 Ti O12G, ktorú sme pre vás na Alza.sk pripravili.

Prečítať viac »
https://cdn.alza.cz/Foto/ImgGalery/Image/Article/gigabyte-rtx-4070-ti-gaming-oc-12g-nahled.jpg

Gigabyte GeForce RTX 4070 Ti GAMING OC 12G (RECENZIA A TESTY)

Pri vydaní grafických kariet GeForce RTX 4070 Ti nezostala pozadu ani taiwanská spoločnosť GIGABYTE, ktorá okamžite vo svojej ponuke predstavila hneď niekoľko modelov týchto nových grafických kariet. My si dnes na Alza.sk predstavíme a taktiež dôkladne otestujeme prvého zástupcu z tejto bohatej ponuky, a to grafickú kartu Gigabyte GeForce RTX 4070 Ti GAMING OC 12G. Prečítať viac »
https://cdn.alza.cz/Foto/ImgGalery/Image/Article/asus-tuf-rx-7900-xt-o20g-gaming-nahled.jpg

Asus TUF Radeon RX 7900 XT O20G Gaming (RECENZIA A TESTY)

V poradí druhou grafickou kartou z novej rodiny RDNA 3, ktorú nám spoločnosť AMD prednedávnom predstavila, je grafická karta Radeon RX 7900 XT. My si dnes na Alza.sk predstavíme a tiež riadne otestujeme prvého zástupcu týchto úplne nových grafických kariet generácie RDNA 3, konkrétne grafickú kartu Asus TUF Radeon RX 7900 XT O20G Gaming, ktorú môžete nájsť v bohatej ponuke spoločnosti ASUS. Prečítať viac »
https://cdn.alza.cz/Foto/ImgGalery/Image/Article/gainward-rtx-4070-ti-phoenix-gs-12g-nahled.jpg

Gainward GeForce RTX 4070 Ti PHOENIX GS 12G (RECENZIA A TESTY)

Prišli vám doteraz vydané grafické karty GeForce RTX 4090 a GeForce RTX 4080 príliš drahé a pre vás aj zbytočne výkonné, a tak stále čakáte na niečo cenovo dostupnejšie? Potom ste sa možno dočkali, pretože práve teraz končí embargo na informácie okolo najnovších grafických kariet GeForce RTX 4070 Ti, a my sme pre vás na Alza.sk samozrejme nezabudli pripraviť aj podrobnú recenziu. Na úvod začneme zhurta, dnes si totiž predstavíme a otestujeme grafickú kartu Gainward GeForce RTX 4070 Ti PHOENIX GS 12G z ponuky známej a populárnej značky Gainward.

Prečítať viac »
https://cdn.alza.cz/Foto/ImgGalery/Image/Article/msi-rtx-4080-suprim-x-16g-nahled.jpg

MSI GeForce RTX 4080 SUPRIM X 16G (RECENZIA A TESTY)

Tým najlepším, čím sa môže v súčasnosti pochváliť taiwanská spoločnosť MSI vo svojej ponuke grafických kariet GeForce RTX 4080, je bezpochyby grafická karta z elitnej edície SUPRIM, ktorá nesie označenie MSI GeForce RTX 4080 SUPRIM X 16G. Pokiaľ teda aj vy patríte k fanúšikom tejto rodiny elitných grafických kariet, rozhodne by vám nemala uniknúť jej recenzia, ktorú sme pre vás dnes nachystali. Prečítať viac »
https://cdn.alza.cz/Foto/ImgGalery/Image/Article/asus-tuf-rtx-4080-o16g-gaming-nahled.jpg

Asus TUF GeForce RTX 4080 O16G Gaming (RECENZIA A TESTY)

Pokiaľ patríte medzi priaznivcov značky ASUS, potom by vám rozhodne nemala ujsť recenzia najnovšej grafickej karty Asus TUF GeForce RTX 4080 O16G Gaming. Práve v nej vám totiž tento najnovší prírastok edície TUF (The Ultimate Force) nielen predstavíme, ale aj ho riadne otestujeme. Prečítať viac »
https://cdn.alza.cz/Foto/ImgGalery/Image/Article/gigabyte-rtx-4080-gaming-oc-16g-nahled.jpg

Gigabyte GeForce RTX 4080 GAMING OC 16G (RECENZIA A TESTY)

Vysoký výkon, výparníková komora, obrie rozmery, atraktívne ARGB LED osvetlenie a 4-ročná záruka k tomu. Presne týmito atribútmi sa môže pýšiť grafická karta Gigabyte GeForce RTX 4080 GAMING OC 16G, ktorú si dnes na Alza.sk taktiež dôkladne otestujeme. Prečítať viac »
https://cdn.alza.cz/Foto/ImgGalery/Image/Article/gainward-rtx-4080-phantom-gs-16g-nahled.jpg

Gainward GeForce RTX 4080 PHANTOM GS 16G (RECENZIA A TESTY)

Embargo na informácie okolo nových grafických kariet GeForce RTX 4080 skončilo, a my sa tak o ne s vami môžeme konečne podeliť. Dnes si totiž predstavíme a taktiež dôkladne otestujeme prvého zástupcu, a to grafickú kartu Gainward GeForce RTX 4080 PHANTOM GS 16G. Ako teda tento nový prírastok do rodiny Ada Lovelace spoločnosti NVIDIA dopadol v našich testoch? Len posúďte sami. Prečítať viac »
https://cdn.alza.cz/Foto/ImgGalery/Image/Article/gainward-rtx-4090-phantom-gs-24g-nahled.jpg

Gainward GeForce RTX 4090 PHANTOM GS 24G (RECENZIA A TESTY)

Ste priaznivci značky GAINWARD? Potom by ste rozhodne nemali prehliadnuť recenziu najnovšej grafickej karty Gainward GeForce RTX 4090 PHANTOM GS 24G, ktorú sme pre vás na Alza.sk dnes pripravili a v ktorej sme sa tejto grafickej karte riadne pozreli na zúbky. Prečítať viac »
https://cdn.alza.cz/Foto/ImgGalery/Image/Article/sapphire-pulse-rx-6500-xt-8g-nahled.jpg

Sapphire PULSE Radeon RX 6500 XT 8G (RECENZIA A TESTY)

Grafická karta Sapphire PULSE RX 6500 XT 8G je prvou a v súčasnosti tiež jedinou grafickou kartou Radeon RX 6500 XT, ktorá dostala do vienka dvojnásobnú porciu grafickej pamäte s kapacitou 8 GB. Ako sa toto navýšenie kapacity VRAM prejaví na jej hernom výkone a oplatí sa vám ísť do tohto vylepšeného variantu Radeon RX 6500 XT? Tak presne na tieto otázky sa vám pokúsime odpovedať práve v tejto recenzii. Prečítať viac »
https://cdn.alza.cz/Foto/ImgGalery/Image/Article/evga-rtx-3050-xc-gaming-8g-nahled.jpg

EVGA GeForce RTX 3050 XC GAMING 8G (RECENZIA A TESTY)

Obzeráte sa po nejakom upgrade grafickej karty do svojho staršieho PC bez toho, aby ste pri tom museli meniť aj svoju menšiu počítačovú skriňu či nejako posilňovať zdroj napájania? Možno by vás mohla zaujať grafická karta EVGA GeForce RTX 3050 XC GAMING 8G, ktorú sme pre vás dnes na Alza.sk dôkladne otestovali. Prečítať viac »
P-DC1-WEB13
Zavoláme Vám a odborne poradime
+421 2 5710 1800
Otázka na objednávku
Otázka na tovar
Prosím, zadajte svoj telefón:
Zavolajte mi
Na vašom súkromí nám záleží My, spoločnosť Alza.cz a.s., IČO 27082440, používame súbory cookies na zaistenie funkčnosti webu a s vaším súhlasom o. i. aj na personalizáciu obsahu našich webových stránok. Kliknutím na tlačidlo „Rozumiem“ súhlasíte s využívaním cookies a predaním údajov o správaní na webe na zobrazenie cielenej reklamy na sociálnych sieťach a reklamných sieťach na ďalších weboch.
Viac informácií Menej informácií