Reklamácia či vrátenie? KIDS TOPky

Zobraziť katalóg
https://cdn.alza.cz/Foto/ImgGalery/Image/Article/lgthumb/hot-wheels-unleashed-recenze-key-art-nahled.jpg

Hot Wheels Unleashed (RECENZIA) – Tie pravé od Mattela

Adaptácia je dôležitá nielen z hľadiska evolúcie a prežitia vo zvieracej ríši, ale aj v tej hernej a biznisovej. O podobný prerod z fyzickej detskej hračky do videohernej zábavy určenej aj dospelým sa rovnako ako stavebnica LEGO pokúšajú autíčka Hot Wheels. A rovnako ako dánske kocky tak aj tieto plastové autíčka od Mattela neskrývajú nič zo svojej podstaty. Hot Wheels Unleashed dáva jasne najavo, o čom tieto autodráhy sú – o zbieraní plastových autíčok, stavaní roztodivných pretekárskych tratí a pochopiteľne pretekaní. Ako sa talianskym vývojárom zo štúdia Milestone podarilo pretaviť hračky Hot Wheels do videohernej podoby, sa dozviete v našej recenzii.

Prečítať viac »
https://cdn.alza.cz/Foto/ImgGalery/Image/Article/hot-wheels-unleashed-vse-co-vime-all-we-know-key-art-nahled.jpg

Hot Wheels Unleashed: Všetko, čo vieme (ŠPECIÁL)

V každej detskej izbe sa snáď aspoň raz preháňali autíčka, ktorým v našich končinách hovoríme „angličáky“. Ich celosvetovú obľubu využil tvorca hračiek Mattel so svojou značkou Hot Wheels, ktorá sa ešte navyše môže pochváliť šialenými dráhami, po ktorých sa vozidlá s roztodivnými karosériami preháňajú zbesilou rýchlosťou. Teraz Hot Wheels prenikajú aj do herného sveta vďaka titulu Unleashed. Čo všetko o ňom vieme? Prečítať viac »
https://cdn.alza.cz/Foto/ImgGalery/Image/Article/need-for-speed-hot-pursuit-remastered-nahled.jpg

Need for Speed: Hot Pursuit Remastered (RECENZIA) – Návrat do minulosti s pedálom na podlahe

Prostredníctvom Need for Speed: Hot Pursuit Remastered ožíva jeden z najúspešnejších titulov v hernej sérii Need for Speed pod taktovkou Criterion Games. Britské štúdio si na pomoc navyše opäť privolalo vývojárov zo Stellar Entertainment a po vydarenej prerábke pretekárskej divočiny Burnout Paradise si vzali na paškál cenami ovenčené Need for Speed: Hot Pursuit. Na to, či titul nestratil na kvalite a relevantnosti aj po dekáde od svojho vydania a ako sa v jeho prípade prejavil prívlastok „remaster“, sme sa pozreli v našej recenzii.

Prečítať viac »
https://cdn.alza.cz/Foto/ImgGalery/Image/Article/dirt-5-recenze-key-art-nahled.jpg

Dirt 5 (RECENZIA) – Zábavná arkáda, ktorá doplatila na medzigeneračné vydanie

Pretekárska séria Dirt od štúdia Codemasters patrí medzi stálice arkádových rally pretekov, pričom jednotlivé diely sa v priebehu rokov pohybovali medzi bezvýhradnou arkádou a rally simuláciou, hoci na podmienky realistického sveta žiadny diel nikdy výraznejšie nepristúpil. Vlani Codemasters prišli so simulátorom Dirt Rally 2.0 a tak to má Dirt 5 čo sa zamerania týka dosť jednoduché. Hra však rieši iný problém, ako medzigeneračný titul totiž driftuje medzi končiacou a práve nastupujúcou generáciou konzol. Ako sa autorom podarilo popasovať sa nielen s obmedzeným výkonom dosluhujúcej generácie, zistíte v našej recenzii PS4 Pro verzie.

Prečítať viac »
https://cdn.alza.cz/Foto/ImgGalery/Image/Article/tony-hawks-pro-skater-1-2-recenze-nahled1.jpg

Tony Hawk's Pro Skater 1 + 2 (RECENZIA) – Ako za starých čias

Spoločnosť Activision môže vedľa svojej istoty v podobe série Call of Duty spoliehať na ešte jeden pravidelný prísun peňazí – remaky. Len v posledných niekoľkých rokoch úspešne resuscitovali dráčika Spyra, vačkovca Crasha Bandicoota a teraz sa vracia skateboardová arkáda Tony Hawk’s Pro Skater 1 + 2 spájajúca legendárne začiatky digitálneho vyčíňania v skateparkoch do jednej hry. V našej recenzii zistíte, či je to rovnaká zábava ako pred rokmi.

Prečítať viac »
https://cdn.alza.cz/Foto/ImgGalery/Image/Article/fast-and-furious-crossroads-vybuch-nahled.jpg

Autori Project Cars oznamujú akčné preteky Fast & Furious Crossroads (OZNÁMENIE)

Tohtoročné odovzdávanie cien The Game Awards 2019 malo niekoľko prekvapení, a hoci oznámenie Fast & Furious: Crossroads nebolo tým najväčším, Vin Diesel na pódiu divákov evidentne potešil (hovorme tomu napríklad Keanu Reeves efekt). Fast & Furious Crossroads vyjde budúci rok na PC, Xbox One a PS4, a ak by ste chceli jeden jediný dôvod, prečo ihneď tento titul neodpísať, hru vyvíjajú skúsení vývojári zo Slightly Mad Studios. Viac informácií vnútri článku. Prečítať viac »
https://cdn.alza.cz/Foto/ImgGalery/Image/Article/need-for-speed-heat-pursuit-nahled.jpg

Need for Speed: Heat (RECENZIA) – Nie je to vysnívaný reštart série, ale neurazí

Navrch huj, vnútri fuj. Nejako takto by sa dala popísať séria NFS v posledných rokoch. Neschopnosť priniesť niečo nové a originálne bola v minulom diele s názvom Payback korunovaná vyložene stupídnym príbehom a hrateľnosťou preplnenou mikrotransakciami. Need for Speed: Heat ale už z počiatku vyzeralo veľmi nádejne a výsledok nakoniec nie je úplná katastrofa, avšak ani tentoraz autori z Ghost Games do cieľa víťazoslávne nedošli. Viac v našej recenzii.

Prečítať viac »
https://cdn.alza.cz/Foto/ImgGalery/Image/Article/forza-horizon-4-lego-speed-champions-zavod-nahled.jpg

Forza Horizon 4: LEGO Speed Champions DLC (RECENZIA) – dánske kocky nikdy nesklamú

Tento rok nás nový prírastok do série Forza Motorsport nečaká, vynahradiť nám túto stratu môže aspoň sesterská série Forza Horizon, ktorej štvrtý diel dostal druhé a posledné DLC. Po veľmi vydarenom, ale konzervatívnom Fortune Island prináša LEGO Speed Champions do sveta arkádového pretekania obľúbené kocky LEGO a pokiaľ máte pochybnosti, ako táto stavebnica do Forzy pasuje, prečítajte si našu recenziu.

Prečítať viac »
https://cdn.alza.cz/Foto/ImgGalery/Image/Article/team-sonic-racing-cover-nahled.jpg

Team Sonic Racing (RECENZIA) – keď slávny rýchlik sadne za volant

Sonic, modrý ježko so záľubou v rýchlosti, legendárna postava videohernej zábavy a popkultúrna ikona, sa po takmer 30 rokoch svojej existencie rozhodol, že už ho pobehovanie po svojich nebaví a spoločne so svojimi priateľmi zasadol za volant športového vozidla. Ako sa mu ale bude dariť na pretekárskom okruhu v najnovšom počine štúdia Sumo Digital s názvom Team Sonic Racing? Viac v našej recenzii.

Prečítať viac »
https://cdn.alza.cz/Foto/ImgGalery/Image/Article/roller-champions-logo-nahled.jpg

Roller Champions (NOVINKY) – koniec špekuláciám, futuristickí korčuliari prichádzajú

Na konci mája na internet unikli informácie o pripravovanej športovej hre Roller Champions, kde jednotliví hráči budú súťažiť v bizarnom mixe korčuliarskych pretekov, rugby a vybíjanej. A čuduj sa svete, všetko to bola pravda. Ubisoft tieto správy oficiálne potvrdil na svojej vlastnej prezentácii počas E3 2019. Viac informácií nájdete v našom článku. Prečítať viac »
https://cdn.alza.cz/Foto/ImgGalery/Image/Article/the-lego-movie-2-videogame-emmet-a-lucy-nahled.jpg

The Lego Movie 2: Videogame (RECENZIA) – dochádza kockovaným dych?

Hier s Lego licenciou vychádza aj niekoľko do roka, hrateľnosťou sú si podobné ako vajce vajcu a pritom vždy žnú nadpriemerné hodnotenia. Mix nesmrteľných kociek, filmových i iných licencií a charakteristického humoru je takmer doslova na nezaplatenie. Tento rok navyše vstúpil do kín druhý diel populárneho filmu Lego Movie (u nás ako Lego Príbeh) a podobne ako v roku 2014 aj tentoraz nechýba videoherná adaptácie od TT Games. Ako The Lego Movie 2: Videogame obstálo, zistíte v našej recenzii.

Prečítať viac »
https://cdn.alza.cz/Foto/ImgGalery/Image/Article/8f9d0def-7818-4159-8a4f-edf4df540722.jpg

Forza Horizon 4: Fortune Island (RECENZIA) – honba za pokladom

Málokto by si želal stráviť záver roka na daždivom severe Veľkej Británie, ale práve tam by ste mali zamieriť, ak ste majiteľmi Forzy Horizon 4. Tieto arkádové preteky od britského štúdia Playground Games práve v týchto dňoch dostali rozšírenie Fortune Island, ktoré si v našej recenzii vyslúžilo skvelé hodnotenie. Prečo, to sa dozviete v článku.

Prečítať viac »
https://cdn.alza.cz/Foto/ImgGalery/Image/Article/crash-team-racing-nitro-fueled-nahled.jpeg

Crash Team Racing Nitro-Fueled (RECENZIA) – arkádové pozdravy z minulosti

Písal sa rok 1999 a na monitory televízorov pripojených k systému PlayStation vtrhol Crash Bandicoot a jeho priatelia, aby vás potešili motokárovo arkádovým pretekaním na krivoľakých tratiach. Ubehlo dvadsať rokov a štúdio Beenox sa s posvätením vydavateľa Activision rozhodlo dokázať, že Crash Team Racing neotupil zub času a dokáže v remasterovanej verzii Nitro-Fueled zabaviť hráčov každého veku. Či sme im museli dať za pravdu, sa dozviete v našej recenzii.

Prečítať viac »
https://cdn.alza.cz/Foto/ImgGalery/Image/Article/f5d8ef32-7cc9-4858-801d-87152a6e7f25.jpg

Lego Harry Potter Collection (RECENZIA) – Kockovaný Harry Potter konečne aj na Nintende Swtich

Lego Harry Potter Collection od šikovných zo štúdia Traveller's Tales nie je žiadnou novinkou. Až teraz však kolekcia dorazila na Nintendo Switch, kde predvádza nielen svoj charakteristický humor, ale tiež profituje z predností hybridnej konzoly od Nintenda. Prečo sa podľa nás táto arkáda na Switch skvele hodí, zistíte v našej recenzii.

Prečítať viac »
https://cdn.alza.cz/Foto/ImgGalery/Image/Article/aba51189-ccf2-4be4-998a-52155af24f6b.jpg

Lego DC Super-Villains (RECENZia) – Je dobré byť zlý

Lego DC Super-Villains je ďalšia Lego arkáda z už niekoľkokrát navštíveného univerza DC Comics, tentoraz však zabudnime na Batmana, Supermana a ďalších superhrdinov. Vývojári zo štúdia Traveller's Talessi pre nás prichystali čisto supergaunerskú zábavu. Ako sa nám najnovšia Lego skákačka páči, sa dozviete v recenzii.

Prečítať viac »
https://cdn.alza.cz/Foto/ImgGalery/Image/forza-horizon-4-nahledsmall.jpg

Forza Horizon 4 (RECENZIA) – Kráľ je mŕtvy, nech žije kráľ

Séria Forza Horizon patrí k tomu najlepšiemu, čo si možno na poli pretekárskych arkád v otvorenom svete zahrať. Vývojári z Playground Games presúvajú dianie festivalu Horizon do Británie a ozvláštňujú hru najmä o pravidelné zmeny ročných období, ktoré menia vizuál aj hrateľnosť. Ako sa nám Forza Horizon 4 páčila, sa dozviete v recenzii.

Prečítať viac »
https://cdn.alza.cz/Foto/ImgGalery/Image/the-crew-2-small.jpg

The Crew 2 (RECENZIA) – Naprieč Amerikou autom, loďou a lietadlom

Po neuspokojivom prvom diele prichádzajú vývojári z Ivory Tower s The Crew 2. Pod záštitou Ubisoftu sa hra navyše rozrástla: ani nie tak rozlohou (tá zostala rovnaká), ale okrem dvojstopového pretekania môžeme po novom rozvíriť vodnú hladinu aj oblaky. V jadre však zostáva The Crew 2 čistou pretekárskou arkádou, ktorá sa pokúša napraviť pošramotenú reputáciu prvého dielu. Či sa jej to podarilo, sa dozviete v našej recenzii.

Prečítať viac »
https://cdn.alza.cz/Foto/ImgGalery/Image/Article/kingdom-come-3-thumbnail-nahled.jpg

Kingdom Hearts 3 (RECENZIA) – srdce na dlani

Japonský gigant Square Enix vypustil do sveta svoje najnovšie akčné RPG Kingdom Hearts 3, do ktorého sme sa s chuťou pustili. Dlhých päť rokov starostlivo vyvíjaný projekt, ktorý v spolupráci s animačnými štúdiami Disney dávalo dohromady integrované štúdio vydavateľa sľubuje ďalšie veľké dobrodružstvo v rozmanitých svetoch a zakončenie epického príbehu. Viac v našej recenzii.

Prečítať viac »
https://cdn.alza.cz/Foto/ImgGalery/Image/starlink-logosmall.jpg

Starlink: Battle For Atlas (NOVINKY) – Vesmírne hračky v akcii

Starlink: Battle For Atlas je jednou z mnohých nových hier, ktoré na svojej E3 konferencii predstavila spoločnosť Ubisoft. Táto vesmírna akčná adventúra pre PS4, Xbox One a Nintendo Switch láka na arkádovú akciu v hlbokom vesmíre, vylepšovanie vlastnej lode, prieskum rôznorodých planét a trochu prekvapivo aj na zbieranie plastových modelov. Viac sa dozviete v našom článku. Prečítať viac »
https://cdn.alza.cz/Foto/ImgGalery/Image/donkey-kong-country-tropical-freeze-small.jpg

Donkey Kong Country: Tropical Freeze (RECENZIA) – skvelá skákačka, ktorá preverí vaše schopnosti

Donkey Kong sa svojím tropicko-ľadovým dobrodružstvom dorazil aj na Nintendo Switch. Vývojári z Retro Studios si však nachystali zaujímavú novinku v podobe Funky módu, ktorý spolu s lepším vizuálom obohacuje pôvodnú verziu určenú na Nintendo Wii U. Ako sa podarila arkádová skákačka Donkey Kong Country: Tropical Freeze, sa dozviete v našej recenzii.

Prečítať viac »
P-DC1-WEB06
Zavoláme Vám a odborne poradime
+421 2 5710 1800
Otázka na objednávku
Otázka na tovar
Prosím, zadajte svoj telefón:
Zavolajte mi
Na vašom súkromí nám záleží My, spoločnosť Alza.cz a.s., IČO 27082440, používame súbory cookies na zaistenie funkčnosti webu a s vaším súhlasom o. i. aj na personalizáciu obsahu našich webových stránok. Kliknutím na tlačidlo „Rozumiem“ súhlasíte s využívaním cookies a predaním údajov o správaní na webe na zobrazenie cielenej reklamy na sociálnych sieťach a reklamných sieťach na ďalších weboch.
Viac informácií Menej informácií