Zobraziť katalóg
https://cdn.alza.cz/Foto/ImgGalery/Image/Article/lgthumb/stavime-pc-s-gigabyte-nahled.jpg

Staviame epické PC - návod krok za krokom! (AKO NA TO)

Firma GIGABYTE nám zapožičala dosku Z490 AORUS ELITE - a tak si s ňou postavíme mašinu, čo na to hovoríte? Komponenty sme vybrali na slušné herné PC - a nezostáva, než sa pustiť do montáže. Tú vám krok za krokom predvedie Matúš! Prečítať viac »
https://cdn.alza.cz/Foto/ImgGalery/Image/Article/jak-vybrat-grafickou-kartu.jpg

Ako vybrať grafickú kartu

Výber grafickej karty do počítača nie je jednoduchá záležitosť. Ako výkonnú GPU vybrať? Aký zvoliť zdroj či procesor? A ako sa zorientovať v pojmoch ako hlučnosť, chladenie či spotreba karty? Presne na tieto a iné otázky tu nájdete odpoveď. Pri pohľade na nemalé ceny (nielen) herných grafických kariet je jasné, že spraviť chybu pri výbere sa nevypláca!

Prečítať viac »
https://cdn.alza.cz/Foto/ImgGalery/Image/Article/nvidia-logo-nahled.jpg

Supervýkonná NVidia RTX 3080: Áno, všetci ju chceme! (RECENZIA)

Recenzia na NVidia RTX 3080 prichádza neskoro, pretože sme kvôli veľkému záujmu nedokázali dostať ani kus do rúk. Nakoniec nám jeden kus zapožičal Asus - pretože nie sú, jednoducho nie sú. Prečítať viac »
https://cdn.alza.cz/Foto/ImgGalery/Image/Article/watch-dogs-legion.jpg

K novej grafickej karte NVIDIA GeForce RTX radu 30 teraz získate hru Watch Dogs: Legions

Nové grafické karty radu NVIDIA GeForce RTX radu 30 prinášajú nové možnosti v zobrazení svetla a efektov. Chcete to vyskúšať v praxi? Teraz môžete. Pri nákupe niektorej z nových grafických kariet totiž získate open-world akciu Watch Dogs: Legion zadarmo. Prečítať viac »
https://cdn.alza.cz/Foto/ImgGalery/Image/Article/nvidia-geforce-rtx-3080-recenze-testy.jpg

NVIDIA GeForce RTX 3080 Founders Edition (RECENZIA A TESTY)

Tiež ste sa nemohli dočkať príchodu novej generácie grafických kariet Ampere spoločnosti NVIDIA? Potom je vaše čakanie práve na konci, dnes si totiž predstavíme a otestujeme grafickú kartu NVIDIA RTX 3080 Founders Edition! Prečítať viac »
https://cdn.alza.cz/Foto/ImgGalery/Image/Article/asus-cashback-brezen-2021-nahled.jpg

Asus Cashback: ušetrite desiatky eur pri nákupe hernej výbavy

Ušetrite až 225 € pri nákupe herných komponentov a príslušenstva od spoločnosti Asus. Stačí len v období od 8. do 27. marca využiť akciu, ktorá sa týka niekoľkých desiatok produktov – od základných dosiek cez monitory, sieťové riešenia po príslušenstvo. Ale nielen to. Prečítať viac »
https://cdn.alza.cz/Foto/ImgGalery/Image/Article/navod-jak-zjistit-grafickou-kartu.jpg

Ako zistiť grafickú kartu? (NÁVOD)

Nestíha vám v počítači grafická karta a potrebujete upgrade? Čo robiť, keď PC úplne nespolupracuje, napríklad hnevá obraz? Pre tieto prípady je dobré vedieť či vedieť zistiť, akú grafickú kartu máte vo svojom počítači. Nemáte potuchy, ako na to? Tak presne pre vás je tento návod.

Prečítať viac »
https://cdn.alza.cz/Foto/ImgGalery/Image/Article/inno3d-geforce-gtx-1660-recenze-a-testy.jpg

Inno3D GeForce GTX 1660 TWIN X2 (RECENZIA A TESTY) – Nový kráľ v pomere cena/výkon?

NVIDIA GeForce RTX sú síce výkonné, ale tiež relatívne drahé. Pokiaľ hľadáte lacnú grafickú kartu a uspokojíte sa s Full HD rozlíšením, potom zbystrite. Blíži sa totiž NVIDIA GeForce GTX 1660. Jej cenovka by sa mala pohybovať okolo 200 eur. Ako bude výkonná? A ako sa líši od GTX 1660 Ti? Prečítať viac »
https://cdn.alza.cz/Foto/ImgGalery/Image/Article/gainward-gtx-1660-ti-pegasus-recenze.jpg

Gainward GeForce GTX 1660 Ti Pegasus (RECENZIA A TESTY)

Gainward GTX 1660 Ti Pegasus dozaista patrí k tým vôbec najlacnejším grafickým kartám radu GeForce GTX 1660 Ti, a je tak isté, že sa objaví v hľadáčiku nejedného potencionálneho záujemcu o novú grafickú kartu. Aby ste teda pre informácie o grafickej karte nemuseli chodiť nijako ďaleko, my sme ju pre vás priamo na Alza.sk otestovali. Aká teda je Gainward GTX 1660 Ti Pegasus? Prečítať viac »
https://cdn.alza.cz/Foto/ImgGalery/Image/Article/8c6153f6-4c74-48ab-a27a-448ef907ec0d.jpg

Gigabyte Aorus GeForce RTX 2070 XTREME 8G (RECENZIA A TESTY)

Ak ste u grafických kariet vyznávači pôsobivého vzhľadu, nevšedných svetelných efektov, ale hlavne tiež dobrých výkonov, potom by ste mali zbystriť. V dnešnej recenzii si totiž predstavíme grafickú kartu Gigabyte Aorus RTX 2070 XTREME 8G, ktorá by vám toto všetko mala ponúknuť. Prečítať viac »
https://cdn.alza.cz/Foto/ImgGalery/Image/gigabyte-gtx-1080-ti-gaming-oc-11g-recenze-2.jpg

Gigabyte GTX 1080 Ti Gaming OC 11G (RECENZIA A TESTY)

Ľúbivý bielo-čierno-oranžový dizajn a pod kapotou najvýkonnejší herný grafický čip spoločnosti NVIDIA. Tak to je presne grafická karta Gigabyte GTX 1080 Ti Gaming OC 11G, ktorú si dnes na Alza.sk testujeme. Prečítať viac »
https://cdn.alza.cz/Foto/ImgGalery/Image/msi-rx-570-mech-2-8g-oc-recenze-2.jpg

MSI RX 570 Mech 2 8G OC (RECENZIA A TESTY)

Ďalšou grafickou kartou z novo vydanej hernej edície MECH 2 spoločnosti MSI je MSI RX 570 Mech 2 8G OC. O tom, ako sa tejto grafickej karte darilo v náročných testoch na Alza.sk, sa môžete presvedčiť práve v tomto článku. Prečítať viac »
https://cdn.alza.cz/Foto/ImgGalery/Image/sapphire-nitro-rx-vega64-8g-hbm2-recenze-2.jpg

Sapphire Nitro+ RX Vega64 8G HBM2 (RECENZIA A TESTY)

Vega64 je v súčasnosti najvýkonnejší grafický čip spoločnosti AMD. Grafická karta Sapphire Nitro+ RX Vega64 8G HBM2 je potom vybavená práve týmto najvýkonnejším čipom a my si dnes otestujeme, ako si s jeho uchladením poradila spoločnosť Sapphire. Prečítať viac »
https://cdn.alza.cz/Foto/ImgGalery/Image/msi-rx-580-mech-2-8g-oc-recenze-2.jpg

MSI RX 580 Mech 2 8G OC (RECENZIA A TESTY)

Nová grafická karta pod novou predajnou značkou, presne tak môžeme popísať grafickú kartu MSI RX 580 Mach 2 8G OC, ktorá vznikala narýchlo ako nutná reakcia na nie príliš vydarený, širokou verejnosťou odsudzovaný, ale hlavne nakoniec tiež zrušený program GPP spoločnosti NVIDIA. Ako sa teda tejto novej grafickej karte darí v testoch na Alza.sk? Prečítať viac »
https://cdn.alza.cz/Foto/ImgGalery/Image/gigabyte-gtx-1060-windforce-oc-6g-recenze-2.jpg

Gigabyte GTX 1060 Windforce OC 6G (RECENZIA A TESTY)

Výborný mainstreamový výkon v celkom malých rozmeroch. Tak presne to by mala ponúkať grafická karta Gigabyte GTX 1060 WINDFORCE OC 6G. Či to tak naozaj je, o tom sa môžete sami presvedčiť v našej recenzii, kde sme túto grafickú kartu riadne otestovali. Prečítať viac »
https://cdn.alza.cz/Foto/ImgGalery/Image/sapphire-pulse-rx-570-4gd5-recenze-2.jpg

Sapphire Pulse RX 570 4GD5 (RECENZIA A TESTY)

Máte zálusk na grafickú kartu Radeon RX 570 od spoločnosti Sapphire a len neviete, či zvoliť Nitro+, či lacnejšie Pulse? Aké sú vôbec medzi týmito dvoma kartami rozdiely? Odpoveď nájdete práve v tomto článku! Dnes si totiž otestujeme grafickú kartu Sapphire Pulse RX 570 4GD5. Prečítať viac »
https://cdn.alza.cz/Foto/ImgGalery/Image/inno3d-ichill-gtx-1070-ti-x3-v2-recenze-2.jpg

Inno3D iChill GTX 1070 Ti X3 V2 (RECENZIA A TESTY)

Pekný strieborný dizajn chladiča s tromi čiastočne zakrytými ventilátormi, pod ktorými sa skrýva grafický čip GeForce GTX 1070 Ti spoločnosti NVIDIA. Tak to sú neklamné znaky toho, že v dnešnej recenzii si otestujeme grafickú kartu Inno3D iChill GTX 1070 Ti X3 V2. Prečítať viac »
https://cdn.alza.cz/Foto/ImgGalery/Image/gainward-gtx-1060-3gb-recenze-2.jpg

Gainward GTX 1060 3GB (RECENZIA A TESTY)

Grafické karty GeForce GTX 1060 sú medzi stredne náročnými hráčmi počítačových hier veľmi populárne a na tejto vlne sa vezie aj spoločnosť Gainward, v ktorej ponuke môžete nájsť hneď niekoľko týchto grafických kariet. Jednou z nich je grafická karta s jednoduchým názvom Gainward GTX 1060 3GB, ktorú si dnes tiež otestujeme. Prečítať viac »
https://cdn.alza.cz/Foto/ImgGalery/Image/asus-cerberus-gtx-1050-ti-o4g-recenze-2.jpg

Asus Cerberus GTX 1050 Ti O4G (RECENZIA A TESTY)

Asus Cerberus GTX 1050 Ti O4G patrí do novšej edície grafických kariet s názvom Cerberus, ktoré sú spoločnosťou Asus špeciálne „vyšľachtené“ pre vysporiadanie sa s dlhodobou hernou záťažou. Ako táto grafická karta nakoniec dopadla v našich testoch na Alza.cz, o tom sa môžete dočítať práve v tejto recenzii. Prečítať viac »
https://cdn.alza.cz/Foto/ImgGalery/Image/asus-rx-560-o4g-evo-recenze-2.jpg

Asus RX 560 O4G EVO (RECENZIA A TESTY)

Možno ani neviete, že pod označením Radeon RX 560 sa dnes predávajú hneď dva rozdielne výkonné varianty grafických kariet. V dnešnej recenzii si predstavíme grafickú kartu Asus RX 560 O4G EVO, ktorá je predstaviteľom práve toho slabšieho variantu, ale hlavne si tiež ukážeme, ako v ponuke grafických kariet správne rozpoznať výkonnejší Radeon RX 560. Prečítať viac »
P-DC1-WEB14
Zavoláme Vám a odborne poradime
+421 2 5710 1800
Otázka na objednávku
Otázka na tovar
Prosím, zadajte svoj telefón:
Zavolajte mi
Na vašom súkromí nám záleží My, spoločnosť Alza.cz a.s., IČO 27082440, používame súbory cookies na zaistenie funkčnosti webu a s vaším súhlasom o. i. aj na personalizáciu obsahu našich webových stránok. Kliknutím na tlačidlo „Rozumiem“ súhlasíte s využívaním cookies a predaním údajov o správaní na webe na zobrazenie cielenej reklamy na sociálnych sieťach a reklamných sieťach na ďalších weboch.
Viac informácií Menej informácií