Vyberte prvok na stránke, ktorého sa chyba týka
Produkty ihned k odběru Domácí letní kino

Zobraziť katalóg
https://cdn.alza.sk/Foto/ImgGalery/Image/Article/lgthumb/two-point-hospital-nemocnice-nahled.jpg

Odklad konzolovej verzie Two Point Hospital sa oplatil (DOJMY Z HRANIA)

Vyskúšali sme vo februári vychádzajúcu konzolovú verziu budovateľskej stratégie Two Point Hospital, ktorá sa už v roku 2018 usídlila na osobných počítačoch. Teraz však vychádza aj na PlayStation 4, Xbox One a Nintendo Switch, autori sa tak museli popasovať s úplne odlišným ovládaním. Ako sa im to podarilo, sa dozviete v našich dojmoch z hrania.

Prečítať viac »
https://cdn.alza.sk/Foto/ImgGalery/Image/Article/total-war-warhammer-cover-nahled.jpg

Total War: Warhammer 3 (ŠPEKULÁCIE) – 5 frakcií, ktoré pravdepodobne uvidíme na mape finálneho dielu série

Od vydania Total War: Warhammer 2 uplynuli už viac ako dva roky a jeho nástupca je minimálne v tejto chvíli stále v nedohľadne. V našej redakcii však napriek tomu veríme, že skôr alebo neskôr dorazí. Po naštudovaní desiatok kníh z univerza Warhammeru sme sa pre vás rozhodli spracovať článok, v ktorom vám načrtneme, aké národy by sa teoreticky mohli stretnúť na bojiskách Total War: Warhammer 3 a kedy by nám hra mohla pri troche šťastia pristáť na disku.

Prečítať viac »
https://cdn.alza.sk/Foto/ImgGalery/Image/Article/football-manager-2020-recenze-cover-nahled.jpg

Football Manager 2020 (OZNÁMENIE) slovenských hráčov nepoteší

Niektoré tituly sa každoročne vracajú ako oscilujúci bumerang, aby potešili svojich priaznivcov čakajúcich na nové súpisky a mechaniky. Áno, bavíme sa o športových hrách, z ktorých sme doteraz čakali na oficiálne ohlásenie na Slovensku veľmi obľúbeného titulu Football Manager 2020. Tento rok sa opäť pripravíme na závratné počty tabuľkovo spracovaných futbalistov z celého sveta, avšak bez českého jazyka. Viac sa dozviete na ďalších riadkoch.

Prečítať viac »
https://cdn.alza.sk/Foto/ImgGalery/Image/Article/total-war-saga-troy-dojmy-nahled1.jpg

Total War Saga: Troy (DOJMY Z HRANIA) – Darí sa Creative Assembly kombinovať mýty s históriou?

Prvý diel odnože série Total War zameranej na určité historické konflikty sa páčil primárne recenzentom, hráčov už Thrones of Britannia bohužiaľ tak veľmi nezaujal. V minulých dňoch sme mali exkluzívne možnosť otestovať pokračovanie tejto značky tentoraz zacielené na trójsku vojnu. Čo na Total War Saga: Troy hovoríme, vám načrtneme v nasledujúcich odsekoch.

Prečítať viac »
https://cdn.alza.sk/Foto/ImgGalery/Image/Article/total-war-three-kingdoms-eight-princes-velitel-nahled.jpg

Total War: Three Kingdoms – Eight Princes (Mini RECENZIA) – Cisárovná na koni

Aj napriek niektorým nedostatkom Total War: Three Kingdoms nemožno uprieť skutočnosť, že je to kvalitná stratégia, ktorá sa nakoniec stala jedným z najpredávanejších dielov tejto obľúbenej série. Jej tvorcovia sa ju práve vďaka jej nebývalému úspechu snažia stabilne zásobovať obsahom. Po riadne nahnevaných roľníkoch k nám do redakcie pred niekoľkými dňami dorazil DLC Total War: Three Kingdoms – Eight Princes. Ako na nás zapôsobilo, vám povie naša aktuálna recenzia.

Prečítať viac »
https://cdn.alza.sk/Foto/ImgGalery/Image/Article/team-sonic-racing-cover-nahled.jpg

Team Sonic Racing (RECENZIA) – keď slávny rýchlik sadne za volant

Sonic, modrý ježko so záľubou v rýchlosti, legendárna postava videohernej zábavy a popkultúrna ikona, sa po takmer 30 rokoch svojej existencie rozhodol, že už ho pobehovanie po svojich nebaví a spoločne so svojimi priateľmi zasadol za volant športového vozidla. Ako sa mu ale bude dariť na pretekárskom okruhu v najnovšom počine štúdia Sumo Digital s názvom Team Sonic Racing? Viac v našej recenzii.

Prečítať viac »
https://cdn.alza.sk/Foto/ImgGalery/Image/Article/judgment-cover-recenze.jpg

Judgment (RECENZIA) – detektív s Jakuzou za chrbtom

Invázia japonských hier do euroamerického priestoru trvá už niekoľko desaťročí, čo predovšetkým fanúšikovia východného životného štýlu vítajú s otvorenou náručou. Niektoré projekty upadnú do zabudnutia, ale iné sa držia medzi stálicami hernej scény. A práve medzi ne patrí séria Yakuza, pre ktorú spoločnosť SEGA vydala detektívny spin-off Judgment. Ako sa nám vyšetrovanie brutálnej vraždy v štvrti Kamurocho páčilo, sa dozviete v našej recenzii.

Prečítať viac »
https://cdn.alza.sk/Foto/ImgGalery/Image/fotball-manager-2019-cover-nahledsmall.jpg

Football Manager 2019 (RECENZIA) – Trénerská drina

Futbaloví fanúšikovia virtuálnych líg sa opäť dočkali ďalšieho pokračovania obľúbeného simulátora života manažéra svetových klubov. Football Manager 2019 od Sports Interactive prináša klasickú porciu prieskumu štatistík, určovania najlepšej taktiky a pridáva niekoľko noviniek, ktoré odlíšia tento ročník od minulých rokov. Podrobnejšie informácie nájdete v našej recenzii.

Prečítať viac »
https://cdn.alza.sk/Foto/ImgGalery/Image/yakuza-kiwami-uvod-nahledsmall.jpg

Yakuza Kiwami 2 (RECENZIA) – Kazumy Kiryu v novom kabáte

Yakuza Kiwami 2 je remake druhého dielu populárnej série, ktorý pôvodne vyšiel už v roku 2006. Dokáže táto akčná adventúra z prostredia japonského organizovaného zločinu predať svoje prednosti i dnes, alebo mladším hráčom už nemá čo ponúknuť? Dozviete sa v našej recenzii.

Prečítať viac »
https://cdn.alza.sk/Foto/ImgGalery/Image/Article/e72a7c0e-0774-49e7-be61-4813716016fc.jpg

Total War: Warhammer II – Curse of the Vampire Coast (RECENZIA) – Expanzia nasiaknutá slanou vodou

Dlho očakávaná veľká expanzia do Total War: Warhammer II je konečne tu. Ako sa Creative Assembly tentoraz podarilo odladiť celkovú balanciu, čo všetko nám tento datadisk prináša a či stojí aj napriek vyššej cene za kúpu, si máte možnosť prečítať v našej skutočne podrobnej recenzii Curse of the Vampire Coast.

Prečítať viac »
https://cdn.alza.sk/Foto/ImgGalery/Image/total-war-saga-thrones-of-britannia-logosmall_1.jpg

Total War Saga: Thrones of Britannia (RECENZIA) – veľkolepý boj o osud Británie

Total War Saga: Thrones of Britannia je prvý diel novovzniknutej odnože slávnej strategickej série Total War, ktorú má na svedomí vývojárske štúdio Creative Assembly. Zavítate v ňom na Britské ostrovy plné vikingských a anglosaských kráľov súperiacich o moc. Či sme si túto výpravu do éry štítových hradieb vychutnali, sa dozviete v našej recenzii.

Prečítať viac »
https://cdn.alza.sk/Foto/ImgGalery/Image/Article/total-war-warhammer-2-cover-nahled.jpg

Total War: Warhammer I a II (TIPY) – ako zvíťaziť v bitkách a kampani za všetky národy

Záverečný diel nášho špeciálu zameraného na jedny z najlepších stratégií posledných rokov Total War: Warhammer I a II je tu. Poradíme vám, akú taktiku zvoliť za jednotlivé národy v bitkách a v hlavných kampaniach. Posledná štvrtá epizóda sa konkrétne venuje kampani Total War: Warhammer 2.

Prečítať viac »
https://cdn.alza.sk/Foto/ImgGalery/Image/yakuza-6-small.jpg

Yakuza 6: The Song of Life (RECENZIA) – Kazuma Kiryu sa vracia

Séria Yakuza nám už po šiestykrát umožní nahliadnuť do fascinujúceho sveta japonskej mafie. SEGA vo svojom najnovšom titule Yakuza 6: The Song of Life opäť predstavuje krásne spracovaný otvorený svet kombinovaný s klasickou bojovkou, predovšetkým ale ide o posledný príbeh hlavného hrdinu Kazumu Kiryu. Ako sa táto PS4 exkluzivita, ktorá vyšla 17. apríla 2018, podarila? Dozviete sa v recenzii.

Prečítať viac »
https://cdn.alza.sk/Foto/ImgGalery/Image/total-war-warhammer-ii-rise-of-the-tomb-kings-logosmall.jpg

Total War: Warhammer 2 – Rise of the Tomb Kings (RECENZIA)

Zahrali sme si nové platené DLC do Total War: Warhammer 2. Informácie o tom, ako sa nám novinka z dielne Creative Assembly páčila a čo ponúka, nájdete v našej recenzii.

Prečítať viac »
https://cdn.alza.sk/Foto/ImgGalery/Image/Article/total-war-three-kingdoms-mandate-of-heaven-nahled.jpg

Total War: Three Kingdoms (RECENZIA) – čínska Hra o tróny

Po doslova nekonečnom čakaní na nový historický diel série Total War tu máme konečne kúsok, ktorý má urobiť radosť predovšetkým fanúšikom dejín. Creative Assembly však so stratégiou Total War: Three Kingdoms nechce potešiť len milovníkov našej minulosti, ale aj fanúšikov fantasy vetvy, ktorá je pre komunitu predsa len atraktívnejšia než staré časy. Ako sa nakoniec vývojárom podarilo skombinovať takmer nezlučiteľné, vám povieme v našej recenzii.

Prečítať viac »
https://cdn.alza.sk/Foto/ImgGalery/Image/total-war-rome-ii-empire-divided-logosmall_1.jpg

Total War: Rome II – Empire Divided (RECENZIA) – Datadisk ako má byť

Po mnohých rokoch od vydania Total War: Rome II nám jeho tvorcovia z Creative Assembly prinášajú nový obsahový balík Empire Divided, ktorý by mal k ich dielu opäť prilákať hráčov. V našej recenzii sa dočítate, ako veľmi zapôsobila táto cenovo prístupná vábnička na nás.

Prečítať viac »
https://cdn.alza.sk/Foto/ImgGalery/Image/Article/total-war-warhammer-ii-the-shadow-and-the-blade-nahled.jpg

Total War: Warhammer 2 (RECENZIA a NOVINKY) – Update Mortal Empires je tu

Stratégia Total War: Warhammer 2 od britského štúdia Creative Assembly v Ondrovej recenzii dostala skvelé hodnotenie 95 %. Už pred vydaním tohto adeptu na stratégiu roku 2017 vývojári sľubovali, že krátko po základnej hre bude nasledovať update spájajúci mapy prvého a druhého dielu. Prečítajte si, čo nás v aktualizácii Mortal Empires čaká a neminie.

Prečítať viac »
https://cdn.alza.sk/Foto/ImgGalery/Image/total-war-warhammer-norsca-logosmall.jpg

Total War: Warhammer – Norsca. Severania prichádzajú (RECENZIA)

Total War: Warhammer je považovaný za jednu z najvýraznejších stratégií súčasnosti. Väčšina hráčov ho chváli, nájdu sa však aj takí, ktorí ho hlasno kritizujú kvôli pomaly pridávaným obsahovým balíčkom, ktoré podľa nich za veľa peňazí ponúkajú málo obsahu. Dá im Total War: Warhammer – Norsca opäť dôvod k náreku, alebo im svojou výraznosťou vyrazí dych? Nielen to zistíte v našej recenzii nového DLC zo sveta Total War Warhammer.

Prečítať viac »
https://cdn.alza.sk/Foto/ImgGalery/Image/total-war-saga-logo.jpg

Total War Saga od Creative Assembly sa sústredí na výrazné historické momenty

Creative Assembly a Sega dnes prostredníctvom blogového postu oznámili novú Total War sériu. Total War Saga bude čo sa týka hrateľnosti totožná s klasickými titulmi týchto výborných kombinácií ťahových a real-time stratégií, zameria sa však na užšie dejinné obdobia, resp. rozšíri čoby spin-off tie historické periódy, do ktorých Total War už kedysi zavítal. Okrem toho sa v našom článku dočítate, ako bude zrejme vyzerať prvý diel.

Prečítať viac »
https://cdn.alza.sk/Foto/ImgGalery/Image/warhammer-40000-dawn-of-war-3-logo.jpeg

Warhammer 40,000: Dawn of War III dorazila. Stálo čakanie za to? (RECENZIA)

Séria Dawn of War má za sebou perfektný prvý aj druhý diel. Na tretí titul sa čakalo dlhých osem rokov, takže sa poďte v našej recenzii pozrieť na to, či rozoznieť oslavné chorály, alebo sa v zúfalstve oddať bohom chaosu.

Prečítať viac »
Skúste nové Alza Premium Moja Alza Prihlásiť Ako nakúpiť
WEB11
Zavoláme Vám a odborne poradime
+421 2 5710 1800
Otázka na objednávku
Otázka na tovar
Prosím, zadajte svoj telefón:
Zavolajte mi