Alza dni - Lenovo Robotický vysavač Siguro

Samsung Galaxy A34 5G (RECENZIA): dobrý základ v novom dizajne

Zobraziť katalóg
Samsung Galaxy A34 5G, úvod

Samsung Galaxy A34 5G (RECENZIA):
dobrý základ v novom dizajne

Recenzia

Aktualizované • Autor: Ondřej Chabr

Stredná trieda mobilných telefónov je nahustený segment, kde hrá veľkú rolu pomer ceny a výkonu. Najnovšie sem smeruje mobilný telefón Samsung Galaxy A34 5G. S určitými predsudkami z radov minulých vstupujeme do recenzie tohto modelu značky Samsung, ktorý chce zaujať používateľov svojou nízkou cenou a moderným dizajnom. Bude to však stačiť? A ako sa darí konkurencii?

Samsung Galaxy A34 5G (RECENZIA) – OBSAH

 1. Nový rad Samsung Galaxy A sa nesie v znamení 4 nových modelov
 2. Zmena dizajnu prináša ľahký závan z vyšších radov
 3. Na filmy aj prácu, displej telefónu Samsung Galaxy A34 5G sa hodí na všetko
 4. Systém telefónu by si zaslúžil ešte trochu vyladiť
 5. Fotoaparát Samsungu Galaxy A34 5G nie je zlý, ale neohromí
 6. Veľmi podobné parametre aj cena – toto je konkurencia Samsungu Galaxy A34 5G
 7. Menej nároční používatelia si Samsung Galaxy A34 5G naozaj užijú
 8. Čo sme o Samsungu Galaxy A34 5G napísali skôr

Nový rad Samsung Galaxy A sa nesie v znamení 4 nových modelov

Nižší rad Samsung Galaxy A si do svojho portfólia pripisuje ďalšiu generáciu. Ako obvykle sa skladá z niekoľkých modelov, pri ktorých zvyšujúca sa číslovka značí vyššiu cenu a samozrejme aj výbavu. Tohtoročný prvý štvrťrok so sebou priniesol dvojicu mobilných telefónov Samsung Galaxy A34 5G a Galaxy A54 5G, no zabudnúť nesmieme ani na tie najlacnejšie Samsung Galaxy A14 a A14 5G. Telefóny cielia na používateľov, pre ktorých je najvyšší rad Galaxy S až príliš nákladný, a napríklad aj množstvom funkcií zbytočne obsiahly.

i

Samsung Galaxy A54 5G (PREVIEW): Preborník strednej triedy sa ukazuje v novej generácii

Modelový rad Galaxy A ponúkne aj zopár ústupkov, ktoré nemusia vo väčšine prípadov vôbec vadiť. My sa v recenzii zameriame na prostredný model Samsung Galaxy A34 5G. Ten si v porovnaní s minuloročnou generáciou celkom polepšil. Než niekoľko lepších parametrov možno najviac zaujme nový dizajn telefónu, vďaka ktorému dochádza k zjednoteniu práve s top radom Galaxy S.

Zmena dizajnu prináša ľahký závan z vyšších radov

V ponuke nových mobilných telefónov radu Galaxy A patrí model A34 5G spolu s A14 a A14 5G ku skupine s väčším displejom. Má uhlopriečku 6,6", zatiaľ čo obrazovka Galaxy A54 5G dosahuje „len“ 6,4". To je skôr nečakaný ťah značky Samsung. Väčšia uhlopriečka displeja si vyžiadala konštrukciu vysokú cez 16 cm a širokú 7,8 cm. Predná aj zadná strana sú kompletne rovné, boky potom vypuklé do strán. Uchopiť nový Samsung vyžaduje viac opatrnosti, pretože bez dodatočného puzdra hrozí ľahké vykĺznutie z ruky. Zatiaľ čo displej chráni odolné sklo Gorilla Glass, boky a chrbát sú z plastu. Konštrukcia je vodoodolná spĺňajúca normu IP67.

Samsung Galaxy A34 5G, predná strana Samsung Galaxy A34 5G, zadná strana
Vzhľad prednej strany Galaxy A34 5G zapadá nielen do radu Samsung, ale môžete si ho pomýliť takmer s ľubovoľným Androidom. Na druhej strane chrbát dostal nový vzhľad à la Samsung Galaxy S23.

Celkom široké rámčeky okolo displeja na hornej strane berú do partie aj výstupok v tvare kvapky na prednú kameru. Spodná časť rámčeka je viditeľne hrubšia. Boky a zadná strana potom spoločne žiaria v jednom zo štyroch farebných variantov. Respektíve žiari iba zadná matná strana vďaka odleskom, boky sa pri pohybe zariadenia farebne prakticky nemenia.

Pocit z konštrukcie som mal taký, že model A34 pripomína skôr hračku. Matný plast, minimálne v nevýraznom fialovom variante, môžete pokojne schovať do puzdra. Sklenený chrbát bez výrazných odtlačkov prstov by mu pristal viac.

Samsung Galaxy A34 5G, výstupky fotoaparátov Samsung Galaxy A34 5G, horná hrana Samsung Galaxy A34 5G, USB-C konektor
Sklo a kov v tejto cenovej kategórii nečakám, ale najmä plastové boky išli určite nejako ozvláštniť, takto sú trochu nudné. Navyše kĺžu vďaka vypuklému a hladkému vyhotoveniu. Na chrbte uvidíte tu a tam odtlačky prstov.

Ľahko zaguľatené hrany ničím neprekvapia. Na vrchnej strane sa usadil mikrofón a slot na SIM kartu, do ktorého ide vložiť aj pamäťová karta micro SD. Ľavý bok je úplne pustý, na pravom nájdeme klasicky tlačidlo na ovládanie hlasitosti a to zapínacie. V spodnej časti zostáva už len USB-C port a mriežka reproduktora. Čo však minimálne z diaľky povyšuje dizajn telefónu na vyššiu úroveň, je odstránenie spoločného výstupku zadných fotoaparátov. Preto si môžete tento model veľmi ľahko pomýliť s podstatne drahším modelom Galaxy S23.

Na filmy aj prácu, displej telefónu Samsung Galaxy A34 5G sa hodí na všetko

Ako sme už spomenuli v predchádzajúcej kapitole, uhlopriečka displeja narástla. Už pri otváraní vrchného veka krabičky som sa krátko pozastavil nad tým, či vybaľujem skutočne ten lacnejší z dvojice nových modelov. Konkrétne sa AMOLED displej roztiahol na solídnych 6,6". Samotnej kvalite zobrazenia sa nedá nič vytknúť. Full HD+ rozlíšenie je úplne ideálne, pre danú plochu vykresľuje veľmi peknú jemnosť takmer 400 ppi.

Samsung Galaxy A34 5G, rámčeky displeja
Od Galaxy A54 spoznáme model Galaxy A34 podľa prednej strany. Zatiaľ čo širšie rámčeky okolo displeja mobilné telefóny zdieľajú, lacnejší model Galaxy A34 nemá prednú kameru v priestrele, ale v drobnom výstupku.

V nastavení si môžete vybrať medzi vysokou plynulosťou pohybu 120 Hz a štandardnými 60 Hz. Na priamom slnečnom svite postačuje maximálna hodnota jasu 1 000 nitov a v dolnej časti displeja sa ukrýva čítačka odtlačkov prstov. V porovnaní s vlajkovými loďami značky Samsung je umiestnená trochu nižšie, čo však vôbec nevadí, po chvíli bolo nahmatanie daného miesta istejšie. Cez deň som sa ale viac spoliehal na detekciu tváre, ktorá následne v tme takmer nefunguje.

Systém telefónu by si zaslúžil ešte trochu vyladiť

V modelovom rade Galaxy A samozrejme nemožno očakávať procesor najvyššej kategórie. Samsung Galaxy A34 5G spolieha na Mediatek Dimensity 1 080 s modemom 5G. Čip má klasicky 8 jadier a vyrobený je 6 nm procesom. O jeho výkone svedčí schopnosť zvládnuť až 200 Mpx fotoaparát. Ten však pri tomto modeli samozrejme nenájdeme. Veľkosť operačnej pamäte sa viaže na kapacitu vnútornej pamäte. Nižšia verzia so 128 GB má 6 GB a 256 GB verzia dosahuje 8 GB.

i

Najvýkonnejšie mobilné telefóny 2023

Operačným systémom nie je nič iné ako Android 13 s nadstavbou One UI. Testovaný bol na najnovšom One UI 5.1. Reálne použitie ma o dokonalej súhre systému s hardvérom bohužiaľ nie vždy presvedčilo. Väčšinu času sa dá pohyb v systéme označiť za bezproblémový, ale nie je to tak vždy. Občas sa do galérie z fotoaparátu dostávate až nepríjemne dlho. Zachytil som aj niekoľko problémov pri odomykaní cez čítačku odtlačkov prstov a všeobecne sa mi zdalo, že som na telefón až veľmi rýchly a on nestíha.

Samsung Galaxy A34 5G, domovská obrazovka Samsung Galaxy A34 5G, prehliadač internetu Samsung Galaxy A34 5G, stav telefónu Samsung Galaxy A34 5G, Geekbench
Testovaný bol variant 6/128 GB, ale za občasné pomalšie reakcie systému slabý hardvér nemôže. Pomohol by skorý update Androidu, situácia sa môže do budúcnosti o kus zlepšiť.

V batérii Galaxy A34 5G prekvapenie nehľadajme, tu máme parametre klasického Samsungu. Kapacita teda atakuje 5 000 mAh. Vďaka nej nie je problém s testovaným telefónom A34 5G vydržať aj celé dva dni prevádzky. Nabiť potom môžete v noci počas spánku, a bude to asi najlepšia voľba. O rýchlom nabíjaní sa totiž príliš hovoriť nedá, limit je 25 W. Rozmernému plochému chrbtu by určite pristalo položiť ho na bezdrôtovú nabíjačku, čo však môže zamrzieť skôr pri drahšom modeli Galaxy A54. Za cenu do 400 € sa absencia bezdrôtového nabíjania očakáva.

Fotoaparát Samsungu Galaxy A34 5G nie je zlý, ale neohromí

Oproti predošlému modelu Samsung Galaxy A33 si novinka A34 5G odpustila jeden fotoaparát. Hlavný fotoaparát s rozlíšením 48 Mpx sa o svoje miesto na chrbte delí s 8 Mpx širokouhlým a 5 Mpx makrom. Dopredu potom výrobca umiestnil 16 Mpx snímač na zachytenie detailných selfie. V rámci snímačov teda oproti predchodcovi chýba snímač hĺbky ostrosti. Video natočíte aj so všetkými detailmi v rozlíšení 4K, ale iba so základnom 30 fps. Rovnako je to aj pri prednom selfie videu.

Samsung Galaxy A34 5G, foto, zamračený deň Samsung Galaxy A34 5G, foto, širokouhlý Samsung Galaxy A34 5G, foto, portrét
Rovnaké miesto zachytené hlavným 48 Mpx snímačom s rozlíšením 12 Mpx a taktiež širokouhlým fotoaparátom. Hĺbka ostrosti už nemá vyhradený fotoaparát, spolieha sa na softvér.

Snímky z hlavného fotoaparátu sa samozrejme štandardne vytvárajú s rozlíšením 12 Mpx, kedy sú pixely skombinované na lepší obraz. Snímky sa telefónu celkom vydarili. Ako na záberoch zo zamračeného dňa, tak aj v čase priameho slnečného svitu sa nijako zvlášť nestretávame s nedostatkami. Úbytok detailov na tmavých miestach je očakávaný. Vypozoroval som v pozadí prepálenú oblohu, v ktorej sa strácajú vetvy stromov.

i

5 najlepších telefónov v pomere ceny a výkonu

Samsung sa pri modeli Galaxy A34 nechváli funkciou Nightography, takže som ju ani neočakával. A jej absencia je skutočne poznať. Snímky zhotovené nočným režimom majú oproti bežnému režimu reálnejšie farby, v detailoch však strácajú a použitie je skôr núdzové. Detekcia hrán objektov pri použití režimu portrét by si zaslúžila ešte viac pozornosti, no ak sa snímky nechystáte skúmať dôkladne, budete s výsledkom spokojní.

Samsung Galaxy A34 5G, foto, makro Samsung Galaxy A34 5G, foto, nočný režim
Makro snímky vyhotovené modelom Galaxy A34 5G nevyzerajú vôbec zle, bohužiaľ nočné snímky trpia obrazovým šumom, a to aj s použitím statívu. Aspoň sa tu výrobca neoháňa pojmom Nightography.

Ak sa priblížite k objektu veľmi blízko, telefón vás sám vyzve na aktiváciu makro režimu. Fotografie sú v režime makro svetlé a vydarené, niekedy však ešte lepšiu službu urobí priblíženie objektu 2-násobným digitálnym zoomom. Zato širokouhlé snímky ľahko utlmujú sýtosť farieb a nie sú príliš určené na dodatočné približovanie, drobný text a nápisy si pravdepodobne neprečítate. Pri videu dochádza k ľahkému zliatiu farieb a stačí pomerne málo, aby sa v zábere prejavil obrazový šum.

Veľmi podobné parametre aj cena – toto je konkurencia Samsungu Galaxy A34 5G

Záujemcovia o nočné fotografie a vyšší výkon by mohli dať šancu mobilnému telefónu Samsung Galaxy A54 5G. Mierne kompaktnejšia uhlopriečka nemusí vôbec vadiť a priestrel selfie vyzerá modernejšie ako výstupok v tvare kvapky. To všetko za 100 € navyše nad cenu A34 5G začínajúcu vo výške 389 €. Nebude ale lepšia voľba zaobstarať si konkurenčný telefón za rovnakú cenu? V rámci podpory budúcich aktualizácií systému je však na tom Galaxy A34 5G veľmi dobre, to sa mu musí nechať.

i

Samsung Galaxy S23 5G (RECENZIA): malý, ale skutočne šikovný fotomobil

Prvým mobilom konkurenčnej stajne je Redmi Note 12 Pro 5G od Xiaomi. Aj ten sa pohral so vzhľadom zadnej strany a nová generácia mení usporiadanie výstupku s fotoaparátmi. Od Galaxy A34 nie je vnútorne príliš odlišný. O chĺpok väčší displej nehrá zásadnú úlohu. Parametre fotoaparátov sú v podstate totožné. Výkonnosť je opäť diktovaná čipom Mediatek Dimensity 1 080 a RAM s veľkosťou 6 alebo 8 GB. Redmi však už nezvládne pamäťovú kartu. Kde sa však misky váh prevažujú na jeho stranu, je rýchlejšie 67 W nabíjanie, prítomnosť 3,5 mm jacku na slúchadlá a cena nižšia o 10 €.

Samsung Galaxy A34 5G, konkurencia, Redmi Note 12 Pre 5G Samsung Galaxy A34 5G, konkurencia, OnePlus Nord 2T
Xiaomi Redmi Note 12 Pro 5G a OnePlus Nord 2T 5G sú zdatnými súpermi Samsungu. Niekde je lepšie to, inde zase ono. Záleží, čo považujete za podstatnejšie funkcie.

Druhý konkurent už má niečo za sebou. OnePlus Nord 2T 5G prišiel na trh v polovici minulého roka, napriek tomu zvládne novinku ohroziť. Veľkosťou displeja sa doťahuje na Galaxy A54, má teda o niečo menší 6,4" AMOLED panel so stále rýchlou 90 Hz odozvou. Namiesto makro snímača tu máme senzor hĺbky, selfie nabrala na rozlíšení a dočkali sme sa 32 Mpx. Už v čase svojho uvedenia bol OnePlus obdarený výkonným procesorom Mediatek Dimensity 1 300 s možnosťou konfigurácie až s 12 GB operačnej pamäte. Ani tu nemôžeme úložisko navýšiť kartami. Zo všetkých spomínaných telefónov disponuje najrýchlejším drôtovým nabíjaním - 80 W. Zamrzí absencia oficiálneho stupňa odolnosti.

Parametre/ Model Samsung Galaxy A34 5G Xiaomi Redmi Note 12 Pro 5G OnePlus Nord 2T 5G
Displej 6,6" (19,5 : 9) 6,67" (20 : 9) 6,4" (20 : 9)
2 340 × 1 080 px, 390 ppi 2 400 × 1 080 px, 395 ppi 2 400 × 1 080 px, 409 ppi
Super AMOLED, 120 Hz OLED, 120 Hz AMOLED, 90 Hz
Zadné fotoaparáty hlavný: 48 Mpx, f/1,8, 4K video s 30 fps
hlavný: 50 Mpx, f/1,9, OIS, 4K video s 30 fps
hlavný: 50 Mpx, f/1,9, OIS, 4K video s 30 fps
širokouhlý: 8 Mpx, f/2,2, 123°
širokouhlý: 8 Mpx, f/2,2, 120°
širokouhlý: 8 Mpx, f/2,2, 120°
makro: 5 Mpx, f/2,4
makro: 2 Mpx, f/2,4
hĺbkový senzor: 2 Mpx, f/2,2
Predný fotoaparát 13 Mpx, f/2,2, 4K video s 30 fps
16 Mpx, f/2,5, Full HD video s 60 fps
32 Mpx, f/2,4, Full HD video s 30 fps
Čipset Mediatok Dimensity 1 080, 8-jadrový Mediatok Dimensity 1 080, 8-jadrový Mediatok Dimensity 1 300, 8-jadrový
GPU Mali-G68 Mali-G68 Mali-G77
RAM 6/8 GB 6/8 GB 8/12 GB
Interné úložisko 128/256 GB, micro SD 128/256 GB 128/256 GB
Operačný systém Android 13 Android 12 Android 12
Podpora sietí 5G
Akumulátor 5 000 mAh 5 000 mAh 4 500 mAh
rýchlonabíjanie / bezdr. nabíjanie: 25 W/- rýchlonabíjanie / bezdr. nabíjanie: 67 W/-
rýchlonabíjanie / bezdr. nabíjanie: 80 W/-
USB-C
3,5 mm jack
Stupeň krytia IP67 IP53 nie je
Audio stereo, Dolby stereo, Dolby stereo, Dolby
Rozmery 161,3 × 78,1 × 8,2 mm 162,9 × 76 × 9 mm 159,1 × 73,2 × 8,2 mm
Hmotnosť 199 g 187 g 190 g
Cena 389 €* 379 €* 399 €*
*Ceny sú platné ku dňu 10. 4. 2023.

Menej nároční používatelia si Samsung Galaxy A34 5G naozaj užijú

Samsung Galaxy A34 5G; recenzie

Samsung Galaxy A34 5G

Mobily

Pokiaľ zháňate nový telefón, nechcete riskovať menej známeho výrobcu a vzhľadom k ľudovejšej cene ste vopred zmierení s chýbajúcim bezdrôtovým nabíjaním či bežnými fotografiami, neurobíte s výberom mobilného telefónu Samsung Galaxy A34 5G chybu. Ide o solídny Android strednej triedy, ktorému občas môže ľahko zlomiť väz systém. Telefón je však na trhu pár týždňov a na zlepšenie situácie je dosť času. V podobnej cene však na trhu existuje relatívne dosť iných modelov, ktoré stoja za zváženie.

Klady

 • Displeju nemôžem nič vytknúť
 • Podpora micro SD kariet
 • Kapacita batérie
 • Prísľub budúcich updatov

Zápory

 • Plastová konštrukcia pôsobí lacnejšie
 • Fotografie sú priemer
 • Občasné oneskorenie systému
i Mohlo by vás zaujímať

To je nový mobilný telefón Samsung Galaxy A34 5G. Jeho prednosti aj neduhy sme zmienili, celkovo ho však po skúsenostiach s telefónmi radu Galaxy A a tiež všeobecným hodnotením používateľov môžem nielen milovníkom Androidu smelo odporučiť. So sviežim dizajnom navyše krásne zapadá medzi ďalšie najnovšie modely značky. 

Čo sme o Samsungu Galaxy A34 5G napísali skôr

Článok

• Autor: Jozef Kišantal

Mobilný telefón Samsung Galaxy A34 5G bude pre výrobcu nepochybne dôležitý telefón, aj keď nepatrí medzi vlajkové lode, ale radí sa do strednej triedy. Jeho predchodcovia sa totiž predávali veľmi dobre vďaka solídnej výbave v kombinácii s priaznivou cenou. Ako sa vydarila novinka s označením A34 5G? Vylepšení síce nie je plné priehrštie, ale výrobca si predsa len niečo zaujímavé pripravil.

Samsung Galaxy A34 5G

Samsung Galaxy A34 5G - OBSAH

 1. Samsung Galaxy A34 5G modernizuje vzhľad
 2. Displej mierne narástol a je opäť Super AMOLED
 3. Fotoaparát má podobné parametre, získal však nové schopnosti
 4. Galaxy A34 5G stavil na nový procesor s podporou 5G
 5. Aká je ďalšia výbava Galaxy A34 5G
 6. Samsung Galaxy A34 5G - cena a dostupnosť

Samsung Galaxy A34 5G modernizuje vzhľad

Keď sa na telefón Samsung Galaxy A34 5G prvýkrát pozrieme, sme svedkami očakávaného vzhľadu. Striedmeho, elegantného a bez extra dizajnových výstrelkov či experimentov. Zaujímavá je najmä zadná strana s trojicou objektívov samostatne zapustených do konštrukcie bez fotomodulu, ako to môžeme vidieť v modelovom rade Samsung Galaxy S23. Toto bude zrejme poznávacie znamenie hlavných mobilných telefónov značky Samsung na tento rok.

Pekne vyzerá aj tradičný nápis SAMSUNG v spodnej časti. Vzhľad je čistý a nie je mu čo vytknúť. Čo sa týka farieb, Samsung pri Galaxy A34 5G zvolil pomerne netradičné odtiene. Ďalším poznávacím prvkom tohtoročnej generácie sú najmä svieže farby ako limetková a fialová. Nie sú extra decentné, ale nie sú to ani farby ako z teletextu. Ďalej sú k dispozícii v klasickom farebnom vyhotovení grafitovej a striebornej.

Samsung Galaxy A34 5G Samsung Galaxy A34 5G
Poznávacím zamením Samsungu Galaxy A34 5G je svieža limetková a fialová farba.

Displej mierne narástol a je opäť Super AMOLED

Displej mierne narástol na veľkosť uhlopriečky 6,6" (Galaxy A33 5G má uhlopriečku 6,4") a opäť sa jedná o AMOLED panel, tentoraz s rozlíšením 2 340 × 1 080 px a s obnovovacou frekvenciou 120 Hz. Obrazovka bude pravdepodobne na vysokej úrovni, pretože Samsung v tejto disciplíne patrí na úplnú špičku. Hore zasahuje do displeja len výrez typu Infinity-U so selfie kamerou. Škoda, keby výrobca ponechal len priestrel v podobe ostrova, vyzeralo by to lepšie.

i

Samsung Galaxy A54 5G (PREVIEW): Preborník strednej triedy sa ukazuje v novej generácii

Fotoaparát má podobné parametre, získal však nové schopnosti

Samsung Galaxy A34 5G bude fotografovať, ako sme už spomenuli vyššie, s trojitým fotoaparátom. Rozlíšenie zostáva nezmenené, teda 48 Mpx pre hlavný, 8 Mpx pre ultraširokouhlý a 5 Mpx pre makro. Novinku však opustil 2 Mpx senzor na hĺbku ostrosti. Očakáva sa, že dôjde ešte k vylepšeniu schopností fotoaparátu. Na to, ako telefón fotografuje v praxi, si však musíme počkať, kým ho vyskúšame. Rozhodne ale neurazí, že Galaxy A34 5G podporuje napríklad HDR alebo 4K videá s 30 snímkami za sekundu. Predný fotoaparát má opäť rozlíšenie 13 Mpx a svetelnosť f/2,2.

Samsung Galaxy A34 5G
Samsung Galaxy A34 5G v grafitovej farbe. Dá sa očakávať, že tento farebný variant bude najpredávanejší.

Galaxy A34 5G stavil na nový procesor s podporou 5G

Výkon mobilného telefónu Samsung Galaxy A34 5G zodpovedá strednej triede, vo vnútri dostal hlavné slovo procesor Mediatek Dimensity 1080 s podporou okrem iného aj 5G sietí. Predchodcov poháňal vlastný procesor Samsung Exynos 1280, aktuálne sa teda odkláňa od tohto konceptu a uchyľuje sa k čipu od inej spoločnosti. Operačná pamäť bude dosahovať štandardných 6 alebo 8 GB podľa konfigurácie. Interné úložisko ponúkne 128 alebo 256 GB priestoru. Náročnejší zákazníci si potom budú môcť miesto rozšíriť pomocou pamäťovej karty.

i

Samsung Galaxy A14 a A14 5G (PREVIEW): nové Samsungy za dostupnú cenu

Dôležitá je nesporne aj kapacita batérie – novinka Samsung Galaxy A34 5G, rovnako ako predchodca, disponuje 5 000 mAh batériou, výdrž teda bude podobná. Predchádzajúci model sa udržal pri živote približne jeden a pol dňa, ako si môžete prečítať v našej recenzii - Samsung Galaxy A33 5G (RECENZIA): výrobca vylepšoval, kde sa dalo. Telefón bude možné nabíjať výkonom až 25 W, čo nie je v tejto cenovej relácii rekord. Väčšie hodnoty nájdeme skôr pri drahších modeloch, navyše Samsung to dlhodobo s nabíjaním nepreháňa, preto viac momentálne ani nemôžeme očakávať. Určite tiež neprekvapí, že chýba bezdrôtové nabíjanie.

Samsung Galaxy A34 5G
Samsung Galaxy A34 5G.

Aká je ďalšia výbava Galaxy A34 5G

Samsung Galaxy A34 5G beží na operačnom systéme Android 13, ktorý dopĺňa nadstavba One UI 5. iPhone so 6-ročnou podporou to nie je, ale možno očakávať upgrade minimálne na Android 14, rovnako ako ide predchodcu aktualizovať na súčasnú generáciu operačného systému so zeleným robotom.

Slúchadlový jack chýba, ale majitelia Galaxy A34 5G sa môžu tešiť na stereo reproduktory.

i

Recenzia Samsung Galaxy S23 Ultra: opäť lepší fotoaparát a brutálny výkon

Parametre/Model Samsung Galaxy A34 5G Samsung Galaxy A33 5G
Displej 6,6" (20 : 9) 6,4" (20 : 9)
2 340 × 1 080 px 2 400 × 1 080 px
AMOLED Super AMOLED
120 Hz 90 Hz
Zadné fotoaparáty hlavný: 48 Mpx, f/1,8, 1/2,0“, 0,8 µm, 4K video s 30 fps, Full HD s 30/60 fps hlavný: 48 Mpx, f/1,8, 1/2,0“, 0,8 µm, 4K video s 30 fps, Full HD s 30/60 fps
širokouhlý: 8 Mpx, f/2,2, 123° širokouhlý: 8 Mpx, f/2,2, 123°
makro: 5 Mpx, f/2,4 makro: 5 Mpx, f/2,4
- hĺbkový senzor: 2 Mpx, f/2,4
Predný fotoaparát 13 Mpx, f/2,2, 4K s 30 fps, Full HD video s 30 fps 13 Mpx, f/2,2, 4K s 30 fps, Full HD video s 30 fps
Čipset Mediatek Dimensity 1080 Samsung Exynos 1280
GPU Mali G68 Mali G68
RAM 6/8 GB 4/6/8 GB
Interné úložisko 128/256 GB 128/256 GB
Operačný systém Android 13, One UI 5 Android 12, možnosť upgradu na Android 13, One UI 5
Podpora sietí 5G
Akumulátor 5 000 mAh 5 000 mAh
rýchlonabíjanie / bezdr. nabíjanie: 25 W/- rýchlonabíjanie / bezdr. nabíjanie: 25 W/-
USB-C
3,5 mm jack
Audio stereo stereo
Rozmery - 159,7 × 74 × 8,1 mm
Hmotnosť - 186 g
Cena od 389 € od 299 €
*Ceny sú platné k 15. 3. 2023
Samsung Galaxy A34 5G
Samsung Galaxy A34 5G.

Samsung Galaxy A34 5G - cena a dostupnosť

Je už isté, že sa novinka Samsung Galaxy A34 5G pozrie aj na Slovensko. V nasledujúcich dňoch ju očakávame aj na pultoch Alzy. V ponuke bude vo všetkých farbách a v týchto konfiguráciách. Tie sa samozrejme budú líšiť aj cenou.

i Mohlo by vás zaujímať

Samsung Galaxy A34 5G je novinkou v strednej triede. Bojovať o priazeň chce modernejším dizajnom v kombinácii s dobrou výbavou, solídnou podporou a priaznivou cenou. Podľa nás má slušné šance na predajný úspech. 

Samsung Galaxy A34 5G Mobilné telefóny
4,6 15×
Samsung Galaxy A34 5G 6 GB/128 GB limetková
Mobilný telefón – 6.6" AMOLED 2340 × 1080, 120Hz, procesor MediaTek Dimensity 1080 8-jadrový, RAM 6GB, interná pamäť 128GB, zadný fotoaparát 48Mpx (f/1.8)+8Mpx (f/2.2)+5Mpx (f/2.4), predný fotoaparát 13Mpx, optická stabilizácia, GPS, Glonass, NFC, LTE, 5G, USB-C, čítačka odtlačkov prstov na displeji, vodoodolný podľa IP67, hybridný slot, neblokovaný, rýchle nabíjanie 25W, batéria 5000mAh, Android 13
319 € S využitím výkupného bonusu
Super cena
369 € Ušetríte 20 €
Na sklade > 5 ks
Do polnoci objednáš, ráno v AlzaBoxe máš!
Info
Objednávací kód: SAMO0249b1
4,6 15×
Samsung Galaxy A34 5G 6 GB/128 GB fialová
Mobilný telefón – 6.6" AMOLED 2340 × 1080, 120Hz, procesor MediaTek Dimensity 1080 8-jadrový, RAM 6GB, interná pamäť 128GB, zadný fotoaparát 48Mpx (f/1.8)+8Mpx (f/2.2)+5Mpx (f/2.4), predný fotoaparát 13Mpx, optická stabilizácia, GPS, Glonass, NFC, LTE, 5G, USB-C, čítačka odtlačkov prstov na displeji, vodoodolný podľa IP67, hybridný slot, neblokovaný, rýchle nabíjanie 25W, batéria 5000mAh, Android 13
319 € S využitím výkupného bonusu
Super cena
369 € Ušetríte 20 €
Na sklade > 5 ks
Objednávací kód: SAMO0249b2
4,6 15×
Samsung Galaxy A34 5G 6 GB/128 GB grafitová
Mobilný telefón – 6.6" AMOLED 2340 × 1080, 120Hz, procesor MediaTek Dimensity 1080 8-jadrový, RAM 6GB, interná pamäť 128GB, zadný fotoaparát 48Mpx (f/1.8)+8Mpx (f/2.2)+5Mpx (f/2.4), predný fotoaparát 13Mpx, optická stabilizácia, GPS, Glonass, NFC, LTE, 5G, USB-C, čítačka odtlačkov prstov na displeji, vodoodolný podľa IP67, hybridný slot, neblokovaný, rýchle nabíjanie 25W, batéria 5000mAh, Android 13
319 € S využitím výkupného bonusu
Super cena
369 € Ušetríte 20 €
Na sklade > 5 ks
Do polnoci objednáš, ráno v AlzaBoxe máš!
Info
Objednávací kód: SAMO0249b3
4,6 15×
Samsung Galaxy A34 5G 6 GB/128 GB strieborná
Mobilný telefón – 6.6" AMOLED 2340 × 1080, 120Hz, procesor MediaTek Dimensity 1080 8-jadrový, RAM 6GB, interná pamäť 128GB, zadný fotoaparát 48Mpx (f/1.8)+8Mpx (f/2.2)+5Mpx (f/2.4), predný fotoaparát 13Mpx, optická stabilizácia, GPS, Glonass, NFC, LTE, 5G, USB-C, čítačka odtlačkov prstov na displeji, vodoodolný podľa IP67, hybridný slot, neblokovaný, rýchle nabíjanie 25W, batéria 5000mAh, Android 13
319 € S využitím výkupného bonusu
Super cena
369 € Ušetríte 20 €
Na sklade > 5 ks
Do polnoci objednáš, ráno v AlzaBoxe máš!
Info
Objednávací kód: SAMO0249b4
4,6 15×
Samsung Galaxy A34 5G 8 GB/256 GB limetková
Mobilný telefón – 6.6" AMOLED 2340 × 1080, 120Hz, procesor MediaTek Dimensity 1080 8-jadrový, RAM 8GB, interná pamäť 256GB, zadný fotoaparát 48Mpx (f/1.8)+8Mpx (f/2.2)+5Mpx (f/2.4), predný fotoaparát 13Mpx, optická stabilizácia, GPS, Glonass, NFC, LTE, 5G, USB-C, čítačka odtlačkov prstov na displeji, vodoodolný podľa IP67, hybridný slot, neblokovaný, rýchle nabíjanie 25W, batéria 5000mAh, Android 13
409 € S využitím výkupného bonusu
459 €
Na sklade > 5 ks
Do polnoci objednáš, ráno v AlzaBoxe máš!
Info
Objednávací kód: SAMO0249c1
4,6 15×
Samsung Galaxy A34 5G 8 GB/256 GB fialová
Mobilný telefón – 6.6" AMOLED 2340 × 1080, 120Hz, procesor MediaTek Dimensity 1080 8-jadrový, RAM 8GB, interná pamäť 256GB, zadný fotoaparát 48Mpx (f/1.8)+8Mpx (f/2.2)+5Mpx (f/2.4), predný fotoaparát 13Mpx, optická stabilizácia, GPS, Glonass, NFC, LTE, 5G, USB-C, čítačka odtlačkov prstov na displeji, vodoodolný podľa IP67, hybridný slot, neblokovaný, rýchle nabíjanie 25W, batéria 5000mAh, Android 13
409 € S využitím výkupného bonusu
459 €
Na sklade > 5 ks
Do polnoci objednáš, ráno v AlzaBoxe máš!
Info
Objednávací kód: SAMO0249c2
4,6 15×
Samsung Galaxy A34 5G 8 GB/256 GB grafitová
Mobilný telefón – 6.6" AMOLED 2340 × 1080, 120Hz, procesor MediaTek Dimensity 1080 8-jadrový, RAM 8GB, interná pamäť 256GB, zadný fotoaparát 48Mpx (f/1.8)+8Mpx (f/2.2)+5Mpx (f/2.4), predný fotoaparát 13Mpx, optická stabilizácia, GPS, Glonass, NFC, LTE, 5G, USB-C, čítačka odtlačkov prstov na displeji, vodoodolný podľa IP67, hybridný slot, neblokovaný, rýchle nabíjanie 25W, batéria 5000mAh, Android 13
409 € S využitím výkupného bonusu
459 €
Na sklade > 5 ks
Do polnoci objednáš, ráno v AlzaBoxe máš!
Info
Objednávací kód: SAMO0249c3
4,6 15×
Samsung Galaxy A34 5G 8 GB/256 GB strieborná
Mobilný telefón – 6.6" AMOLED 2340 × 1080, 120Hz, procesor MediaTek Dimensity 1080 8-jadrový, RAM 8GB, interná pamäť 256GB, zadný fotoaparát 48Mpx (f/1.8)+8Mpx (f/2.2)+5Mpx (f/2.4), predný fotoaparát 13Mpx, optická stabilizácia, GPS, Glonass, NFC, LTE, 5G, USB-C, čítačka odtlačkov prstov na displeji, vodoodolný podľa IP67, hybridný slot, neblokovaný, rýchle nabíjanie 25W, batéria 5000mAh, Android 13
409 € S využitím výkupného bonusu
459 €
Na sklade > 5 ks
Do polnoci objednáš, ráno v AlzaBoxe máš!
Info
Objednávací kód: SAMO0249c4
4,7 60×
Samsung Galaxy A54 5G 8 GB/128 GB limetková
Mobilný telefón – 6.4" AMOLED 2340 × 1080, 120Hz, procesor Samsung Exynos 1380 8-jadrový, RAM 8GB, interná pamäť 128GB, zadný fotoaparát 50Mpx (f/1.8)+12Mpx (f/2.2)+5Mpx (f/2.4), predný fotoaparát 32Mpx, optická stabilizácia, GPS, Glonass, NFC, LTE, 5G, USB-C, čítačka odtlačkov prstov na displeji, vodoodolný podľa IP67, hybridný slot + eSIM, neblokovaný, rýchle nabíjanie 25W, batéria 5000mAh, Android 13
379 € S využitím výkupného bonusu
Super cena
459 € Ušetríte 30 €
Na sklade > 5 ks
Do polnoci objednáš, ráno v AlzaBoxe máš!
Info
Objednávací kód: SAMO0250b1
4,7 60×
Samsung Galaxy A54 5G 8 GB/128 GB fialová
Mobilný telefón – 6.4" AMOLED 2340 × 1080, 120Hz, procesor Samsung Exynos 1380 8-jadrový, RAM 8GB, interná pamäť 128GB, zadný fotoaparát 50Mpx (f/1.8)+12Mpx (f/2.2)+5Mpx (f/2.4), predný fotoaparát 32Mpx, optická stabilizácia, GPS, Glonass, NFC, LTE, 5G, USB-C, čítačka odtlačkov prstov na displeji, vodoodolný podľa IP67, hybridný slot + eSIM, neblokovaný, rýchle nabíjanie 25W, batéria 5000mAh, Android 13
379 € S využitím výkupného bonusu
Super cena
459 € Ušetríte 30 €
Na sklade > 5 ks
Do polnoci objednáš, ráno v AlzaBoxe máš!
Info
Objednávací kód: SAMO0250b2
4,7 60×
Samsung Galaxy A54 5G 8 GB/128 GB grafitová
Mobilný telefón – 6.4" AMOLED 2340 × 1080, 120Hz, procesor Samsung Exynos 1380 8-jadrový, RAM 8GB, interná pamäť 128GB, zadný fotoaparát 50Mpx (f/1.8)+12Mpx (f/2.2)+5Mpx (f/2.4), predný fotoaparát 32Mpx, optická stabilizácia, GPS, Glonass, NFC, LTE, 5G, USB-C, čítačka odtlačkov prstov na displeji, vodoodolný podľa IP67, hybridný slot + eSIM, neblokovaný, rýchle nabíjanie 25W, batéria 5000mAh, Android 13
379 € S využitím výkupného bonusu
Super cena
459 € Ušetríte 30 €
Na sklade > 5 ks
Do polnoci objednáš, ráno v AlzaBoxe máš!
Info
Objednávací kód: SAMO0250b3
4,7 60×
Samsung Galaxy A54 5G 8 GB/128 GB biela
Mobilný telefón – 6.4" AMOLED 2340 × 1080, 120Hz, procesor Samsung Exynos 1380 8-jadrový, RAM 8GB, interná pamäť 128GB, zadný fotoaparát 50Mpx (f/1.8)+12Mpx (f/2.2)+5Mpx (f/2.4), predný fotoaparát 32Mpx, optická stabilizácia, GPS, Glonass, NFC, LTE, 5G, USB-C, čítačka odtlačkov prstov na displeji, vodoodolný podľa IP67, hybridný slot + eSIM, neblokovaný, rýchle nabíjanie 25W, batéria 5000mAh, Android 13
379 € S využitím výkupného bonusu
Super cena
459 € Ušetríte 30 €
Na sklade > 5 ks
Do polnoci objednáš, ráno v AlzaBoxe máš!
Info
Objednávací kód: SAMO0250b4
4,7 60×
Samsung Galaxy A54 5G 8 GB/256 GB limetková
Mobilný telefón – 6.4" AMOLED 2340 × 1080, 120Hz, procesor Samsung Exynos 1380 8-jadrový, RAM 8GB, interná pamäť 256GB, zadný fotoaparát 50Mpx (f/1.8)+12Mpx (f/2.2)+5Mpx (f/2.4), predný fotoaparát 32Mpx, optická stabilizácia, GPS, Glonass, NFC, LTE, 5G, USB-C, čítačka odtlačkov prstov na displeji, vodoodolný podľa IP67, hybridný slot + eSIM, neblokovaný, rýchle nabíjanie 25W, batéria 5000mAh, Android 13
419 € S využitím výkupného bonusu
Super cena
499 € Ušetríte 40 €
Na sklade > 5 ks
Do polnoci objednáš, ráno v AlzaBoxe máš!
Info
Objednávací kód: SAMO0250c1
4,7 60×
Samsung Galaxy A54 5G 8 GB/256 GB fialová
Mobilný telefón – 6.4" AMOLED 2340 × 1080, 120Hz, procesor Samsung Exynos 1380 8-jadrový, RAM 8GB, interná pamäť 256GB, zadný fotoaparát 50Mpx (f/1.8)+12Mpx (f/2.2)+5Mpx (f/2.4), predný fotoaparát 32Mpx, optická stabilizácia, GPS, Glonass, NFC, LTE, 5G, USB-C, čítačka odtlačkov prstov na displeji, vodoodolný podľa IP67, hybridný slot + eSIM, neblokovaný, rýchle nabíjanie 25W, batéria 5000mAh, Android 13
419 € S využitím výkupného bonusu
Super cena
499 € Ušetríte 40 €
Na sklade > 5 ks
Do polnoci objednáš, ráno v AlzaBoxe máš!
Info
Objednávací kód: SAMO0250c2
4,7 60×
Samsung Galaxy A54 5G 8 GB/256 GB grafitová
Mobilný telefón – 6.4" AMOLED 2340 × 1080, 120Hz, procesor Samsung Exynos 1380 8-jadrový, RAM 8GB, interná pamäť 256GB, zadný fotoaparát 50Mpx (f/1.8)+12Mpx (f/2.2)+5Mpx (f/2.4), predný fotoaparát 32Mpx, optická stabilizácia, GPS, Glonass, NFC, LTE, 5G, USB-C, čítačka odtlačkov prstov na displeji, vodoodolný podľa IP67, hybridný slot + eSIM, neblokovaný, rýchle nabíjanie 25W, batéria 5000mAh, Android 13
419 € S využitím výkupného bonusu
Super cena
499 € Ušetríte 40 €
Na sklade > 5 ks
Objednávací kód: SAMO0250c3
4,7 60×
Samsung Galaxy A54 5G 8 GB/256 GB biela
Mobilný telefón – 6.4" AMOLED 2340 × 1080, 120Hz, procesor Samsung Exynos 1380 8-jadrový, RAM 8GB, interná pamäť 256GB, zadný fotoaparát 50Mpx (f/1.8)+12Mpx (f/2.2)+5Mpx (f/2.4), predný fotoaparát 32Mpx, optická stabilizácia, GPS, Glonass, NFC, LTE, 5G, USB-C, čítačka odtlačkov prstov na displeji, vodoodolný podľa IP67, hybridný slot + eSIM, neblokovaný, rýchle nabíjanie 25W, batéria 5000mAh, Android 13
419 € S využitím výkupného bonusu
Super cena
499 € Ušetríte 40 €
Na sklade > 5 ks
Do polnoci objednáš, ráno v AlzaBoxe máš!
Info
Objednávací kód: SAMO0250c4
4,6 34×
Samsung Galaxy A14 4 GB/64 GB zelená
Mobilný telefón – 6.6" PLS 2408 × 1080, procesor Mediatek Helio G80 8-jadrový, RAM 4GB, interná pamäť 64GB, zadný fotoaparát 50Mpx (f/1.8)+5Mpx (f/2.2)+2Mpx (f/2.4), predný fotoaparát 13Mpx, GPS, Glonass, NFC, LTE, Jack (3.5mm) a USB-C, čítačka odtlačkov prstov, dual SIM + pamäťová karta, neblokovaný, rýchle nabíjanie 15W, batéria 5000mAh, Android 13
178,90 €
Na sklade > 5 ks
Do polnoci objednáš, ráno v AlzaBoxe máš!
Info
Objednávací kód: SAMO0247b1
4,6 34×
Samsung Galaxy A14 4 GB/64 GB čierna
Mobilný telefón – 6.6" PLS 2408 × 1080, procesor Mediatek Helio G80 8-jadrový, RAM 4GB, interná pamäť 64GB, zadný fotoaparát 50Mpx (f/1.8)+5Mpx (f/2.2)+2Mpx (f/2.4), predný fotoaparát 13Mpx, GPS, Glonass, NFC, LTE, Jack (3.5mm) a USB-C, čítačka odtlačkov prstov, dual SIM + pamäťová karta, neblokovaný, rýchle nabíjanie 15W, batéria 5000mAh, Android 13
179 €
Na sklade > 5 ks
Objednávací kód: SAMO0247b2
4,6 34×
Samsung Galaxy A14 4 GB/64 GB strieborná
Mobilný telefón – 6.6" PLS 2408 × 1080, procesor Mediatek Helio G80 8-jadrový, RAM 4GB, interná pamäť 64GB, zadný fotoaparát 50Mpx (f/1.8)+5Mpx (f/2.2)+2Mpx (f/2.4), predný fotoaparát 13Mpx, GPS, Glonass, NFC, LTE, Jack (3.5mm) a USB-C, čítačka odtlačkov prstov, dual SIM + pamäťová karta, neblokovaný, rýchle nabíjanie 15W, batéria 5000mAh, Android 13
178,90 €
Na sklade > 5 ks
Do polnoci objednáš, ráno v AlzaBoxe máš!
Info
Objednávací kód: SAMO0247b3
4,6 34×
Samsung Galaxy A14 4 GB/128 GB zelená
Mobilný telefón – 6.6" PLS 2408 × 1080, procesor Mediatek Helio G80 8-jadrový, RAM 4GB, interná pamäť 128GB, zadný fotoaparát 50Mpx (f/1.8)+5Mpx (f/2.2)+2Mpx (f/2.4), predný fotoaparát 13Mpx, GPS, Glonass, NFC, LTE, Jack (3.5mm) a USB-C, čítačka odtlačkov prstov, dual SIM + pamäťová karta, neblokovaný, rýchle nabíjanie 15W, batéria 5000mAh, Android 13
Cenová bomba
196,90 € Ušetríte 22,10 €
Na sklade > 5 ks
Do polnoci objednáš, ráno v AlzaBoxe máš!
Info
Objednávací kód: SAMO0247c1
4,6 34×
Samsung Galaxy A14 4 GB/128 GB čierna
Mobilný telefón – 6.6" PLS 2408 × 1080, procesor Mediatek Helio G80 8-jadrový, RAM 4GB, interná pamäť 128GB, zadný fotoaparát 50Mpx (f/1.8)+5Mpx (f/2.2)+2Mpx (f/2.4), predný fotoaparát 13Mpx, GPS, Glonass, NFC, LTE, Jack (3.5mm) a USB-C, čítačka odtlačkov prstov, dual SIM + pamäťová karta, neblokovaný, rýchle nabíjanie 15W, batéria 5000mAh, Android 13
Cenová bomba
197,90 € Ušetríte 21,10 €
Na sklade > 5 ks
Do polnoci objednáš, ráno v AlzaBoxe máš!
Info
Objednávací kód: SAMO0247c2
4,6 34×
Samsung Galaxy A14 4 GB/128 GB strieborná
Mobilný telefón – 6.6" PLS 2408 × 1080, procesor Mediatek Helio G80 8-jadrový, RAM 4GB, interná pamäť 128GB, zadný fotoaparát 50Mpx (f/1.8)+5Mpx (f/2.2)+2Mpx (f/2.4), predný fotoaparát 13Mpx, GPS, Glonass, NFC, LTE, Jack (3.5mm) a USB-C, čítačka odtlačkov prstov, dual SIM + pamäťová karta, neblokovaný, rýchle nabíjanie 15W, batéria 5000mAh, Android 13
Cenová bomba
196,90 € Ušetríte 22,10 €
Na sklade > 5 ks
Do polnoci objednáš, ráno v AlzaBoxe máš!
Info
Objednávací kód: SAMO0247c3
4,7 17×
Samsung Galaxy A14 5G 4 GB/64 GB zelená
Mobilný telefón – 6.6" PLS 2408 × 1080, 90Hz, procesor MediaTek MT6833 Dimensity 700 5G 8-jadrový, RAM 4GB, interná pamäť 64GB, zadný fotoaparát 50Mpx (f/1.8)+2Mpx (f/2.4)+2Mpx (f/2.4), predný fotoaparát 13Mpx, GPS, Glonass, NFC, LTE, 5G, Jack (3.5mm) a USB-C, čítačka odtlačkov prstov, dual SIM + pamäťová karta, neblokovaný, rýchle nabíjanie 15W, batéria 5000mAh, Android 13
Super cena
219 € Ušetríte 10 €
Na sklade > 5 ks
Do polnoci objednáš, ráno v AlzaBoxe máš!
Info
Objednávací kód: SAMO0248b1
4,7 17×
Samsung Galaxy A14 5G 4 GB/64 GB čierna
Mobilný telefón – 6.6" PLS 2408 × 1080, 90Hz, procesor MediaTek MT6833 Dimensity 700 5G 8-jadrový, RAM 4GB, interná pamäť 64GB, zadný fotoaparát 50Mpx (f/1.8)+2Mpx (f/2.4)+2Mpx (f/2.4), predný fotoaparát 13Mpx, GPS, Glonass, NFC, LTE, 5G, Jack (3.5mm) a USB-C, čítačka odtlačkov prstov, dual SIM + pamäťová karta, neblokovaný, rýchle nabíjanie 15W, batéria 5000mAh, Android 13
Super cena
219 € Ušetríte 10 €
Na sklade > 5 ks
Do polnoci objednáš, ráno v AlzaBoxe máš!
Info
Objednávací kód: SAMO0248b2
4,7 17×
Samsung Galaxy A14 5G 4 GB/64 GB strieborná
Mobilný telefón – 6.6" PLS 2408 × 1080, 90Hz, procesor MediaTek MT6833 Dimensity 700 5G 8-jadrový, RAM 4GB, interná pamäť 64GB, zadný fotoaparát 50Mpx (f/1.8)+2Mpx (f/2.4)+2Mpx (f/2.4), predný fotoaparát 13Mpx, GPS, Glonass, NFC, LTE, 5G, Jack (3.5mm) a USB-C, čítačka odtlačkov prstov, dual SIM + pamäťová karta, neblokovaný, rýchle nabíjanie 15W, batéria 5000mAh, Android 13
Super cena
219 € Ušetríte 10 €
Na sklade > 5 ks
Do polnoci objednáš, ráno v AlzaBoxe máš!
Info
Objednávací kód: SAMO0248b3
4,7 17×
Samsung Galaxy A14 5G 4 GB/128 GB zelená
Mobilný telefón – 6.6" PLS 2408 × 1080, 90Hz, procesor MediaTek MT6833 Dimensity 700 5G 8-jadrový, RAM 4GB, interná pamäť 128GB, zadný fotoaparát 50Mpx (f/1.8)+2Mpx (f/2.4)+2Mpx (f/2.4), predný fotoaparát 13Mpx, GPS, Glonass, NFC, LTE, 5G, Jack (3.5mm) a USB-C, čítačka odtlačkov prstov, dual SIM + pamäťová karta, neblokovaný, rýchle nabíjanie 15W, batéria 5000mAh, Android 13
Super cena
239 € Ušetríte 10 €
Na sklade > 5 ks
Do polnoci objednáš, ráno v AlzaBoxe máš!
Info
Objednávací kód: SAMO0248c1
4,7 17×
Samsung Galaxy A14 5G 4 GB/128 GB čierna
Mobilný telefón – 6.6" PLS 2408 × 1080, 90Hz, procesor MediaTek MT6833 Dimensity 700 5G 8-jadrový, RAM 4GB, interná pamäť 128GB, zadný fotoaparát 50Mpx (f/1.8)+2Mpx (f/2.4)+2Mpx (f/2.4), predný fotoaparát 13Mpx, GPS, Glonass, NFC, LTE, 5G, Jack (3.5mm) a USB-C, čítačka odtlačkov prstov, dual SIM + pamäťová karta, neblokovaný, rýchle nabíjanie 15W, batéria 5000mAh, Android 13
Super cena
239 € Ušetríte 10 €
Na sklade > 5 ks
Do polnoci objednáš, ráno v AlzaBoxe máš!
Info
Objednávací kód: SAMO0248c2
4,7 17×
Samsung Galaxy A14 5G 4 GB/128 GB strieborná
Mobilný telefón – 6.6" PLS 2408 × 1080, 90Hz, procesor MediaTek MT6833 Dimensity 700 5G 8-jadrový, RAM 4GB, interná pamäť 128GB, zadný fotoaparát 50Mpx (f/1.8)+2Mpx (f/2.4)+2Mpx (f/2.4), predný fotoaparát 13Mpx, GPS, Glonass, NFC, LTE, 5G, Jack (3.5mm) a USB-C, čítačka odtlačkov prstov, dual SIM + pamäťová karta, neblokovaný, rýchle nabíjanie 15W, batéria 5000mAh, Android 13
Super cena
239 € Ušetríte 10 €
Na sklade > 5 ks
Do polnoci objednáš, ráno v AlzaBoxe máš!
Info
Objednávací kód: SAMO0248c3
Vytlačiť
P-DC1-WEB06
Zavoláme Vám a odborne poradime
+421 2 5710 1800
Otázka na objednávku
Otázka na tovar
Prosím, zadajte svoj telefón:
Zavolajte mi
Na vašom súkromí nám záleží My, spoločnosť Alza.cz a.s., IČO 27082440, používame súbory cookies na zaistenie funkčnosti webu a s vaším súhlasom o. i. aj na personalizáciu obsahu našich webových stránok. Kliknutím na tlačidlo „Rozumiem“ súhlasíte s využívaním cookies a predaním údajov o správaní na webe na zobrazenie cielenej reklamy na sociálnych sieťach a reklamných sieťach na ďalších weboch.
Viac informácií Menej informácií