AlzaBoxy Q1 Aplikace

Zobraziť katalóg
https://cdn.alza.cz/Foto/ImgGalery/Image/Article/lgthumb/Samsung-Galaxy-s24-s24-plus-recenze-nahled.jpg

Samsung Galaxy S24 a S24+ (RECENZIA): Umelá inteligencia je tu. Ktorého z bratov si vybrať?

Telefóny Samsung Galaxy S24 prinášajú trendovú inováciu v podobe generatívnej umelej inteligencie. Tá pridáva funkcie, ktoré doteraz neexistovali alebo boli oveľa menej prepracované. My sme ich otestovali na oboch menších modeloch, teda Galaxy S24 a S24+ a prinášame ich zdvojenú recenziu. Dozviete sa, ktorý z modelov je pre vás vhodnejší, a na základe našich testov vám vysvetlíme, čo majú spoločné a čím sa odlišujú. Prečítať viac »
https://cdn.alza.cz/Foto/ImgGalery/Image/Article/oukitel-wp30-pro-recenze-nahled.jpg

Oukitel WP30 Pro (RECENZIA): Špičková odolnosť a nočné videnie vo vrecku

Telefóny Oukitel sa u nás v posledných rokoch čoraz viac presadzujú najmä ako zariadenia so skvelým pomerom ceny a kvality. Presne to chce ponúknuť aj odolný telefón Oukitel WP30 Pro, ktorý popri špičkovej vodoodolnosti ponúkne aj neobvyklé vychytávky v podobe sekundárneho displeja na zadnej strane alebo kamery s nočným videním. Čo všetko telefón ponúkne a ako sa používa? Prečítať viac »
https://cdn.alza.cz/Foto/ImgGalery/Image/Article/xiaomi-14-ultra-3.jpg

Xiaomi 14 Ultra (PREVIEW): Top výbava s 1-palcovým snímačom aj 16 GB RAM

Xiaomi už na jeseň roku 2023 predstavilo modely Xiaomi 14 a Xiaomi 14 Pro. Teraz prichádza najvyšší model Xiaomi 14 Ultra, ktorý má vysoké ambície najmä v oblasti kvality fotoaparátu. Dokáže obstáť v konkurencii vlajkových lodí najsilnejších konkurentov? Prečítať viac »
https://cdn.alza.cz/Foto/ImgGalery/Image/Article/xiaomi-readmi-note-13-pro-plus-recenze-nahled.jpg

Xiaomi Redmi Note 13 Pro+ 5G (RECENZIA): Najlepší model Redmi Note má mnoho predností, negatíva problémom nie sú

Najvýkonnejšia novinka Xiaomi Redmi Note 13 Pro + 5G prešla našimi rukami v novej recenzii. Do histórie značky sa zapisuje jedným prvenstvom, ku ktorému pridáva množstvo pokročilých funkcií. Chýba jej snáď ešte niečo? Prečítať viac »
https://cdn.alza.cz/Foto/ImgGalery/Image/Article/samsung-galaxy-s24-ultra-recenze.jpg

Samsung Galaxy S24 Ultra (RECENZIA): Evolúciu strieda revolúcia umelej inteligencie

Výrobca Samsung sa tento rok odhodlal urobiť zmeny, ktorými chce zásadne zmeniť spôsob, akým používame naše inteligentné telefóny. Reč je o umelej inteligencii, ktorou svoje nové telefóny Galaxy S24 vybavil a ktorá dnes hýbe svetom. Nielen umelú inteligenciu, ale aj všetko ostatné sme na novom telefóne Samsung Galaxy S24 Ultra otestovali a naše dojmy prinášame v recenzii. Prečítať viac »
https://cdn.alza.cz/Foto/ImgGalery/Image/Article/valentin-darek-2024.jpg

Aký darček vybrať priateľke na Valentína?

V období Valentína, sviatku zamilovaných, začína pre mužov ťažký čas, kedy majú svoju milovanú obdarovať. Pre mnohých je to heroický výkon a už mesiace dopredu pátrajú nad všetkými možnými variantmi. Pritom sú tie najjednoduchšie riešenia zvyčajne aj tie najlepšie. Prečítať viac »
https://cdn.alza.cz/Foto/ImgGalery/Image/Article/nejlepsi-male-mobily.jpg

Najlepšie mini telefóny 2023 (AKTUALIZOVANÉ)

Aj keď k nim trend stále smeruje, chápeme, že mobilné telefóny s veľkým displejom nie sú pre každého. Pokiaľ vás zaujíma, aké výhody sa s malými telefónmi spájajú a aké sú vôbec možnosti ich kúpy, určite článok neprehliadnite, pripravili sme pre vás totiž výber tých najmenších mobilov zo všetkých cenových kategórií a veľkostí. Prečítať viac »
https://cdn.alza.cz/Foto/ImgGalery/Image/Article/asus-rog-phone-8-nahled_1.jpg

Zuby si brúsia na ešte viac zákazníkov. Asus ROG Phone 8 a 8 Pro majú nový dizajn aj čipset so špeciálnym režimom

Fanúšikovia sveta herných telefónov sa majú opäť na čo tešiť. Asus predstavil novú generáciu svojej hernej série – dvojicu Asus ROG Phone 8 a ROG Phone 8 Pro. Novinky potešia napríklad špičkovým výkonom nového Snapdragonu s exkluzívnym režimom pre ešte vyšší výkon, vylepšeným chladením alebo úplne novým dizajnom, ktorý viac pripomína konvenčné vlajkové lode. Čo všetko dokážu? Prečítať viac »
https://cdn.alza.cz/Foto/ImgGalery/Image/Article/nejlepsi-mobily-2024-nahled.jpg

Najlepšie telefóny 2024 (AKTUALIZOVANÉ)

Hľadáte najlepšie telefóny na rok 2024? V nasledujúcom článku vám prinášame prehľad súčasných šampiónov. Zahrnuli sme aj najlepšie mobily do 700, 500, 200 eur a najlepšie mobily pre deti a seniorov. Porovnali sme výkon, cenu, fotoaparát, funkcie alebo konštrukciu. Ktoré sú teda najlepšie telefóny súčasnosti? Prečítať viac »
https://cdn.alza.cz/Foto/ImgGalery/Image/Article/samsung-galaxy-xcover7-nahled.jpg

Odolný parťák do nepohody. Nový Samsung Galaxy Xcover7 chce zaujať vysokou odolnosťou

Samsung prichádza s novým odolným telefónom, Samsung Galaxy XCover7. Má toho vydržať veľa, pričom okrem certifikácie IP68 pridáva aj armádnu odolnosť. Poradiť by si teda mal s vodou, prachom, ale aj ďalšími nepriaznivými vplyvmi. Čo všetko prináša? Prečítať viac »
https://cdn.alza.cz/Foto/ImgGalery/Image/Article/xiaomi-redmi-13c-recenze-nahled.jpg

Xiaomi Redmi 13C (RECENZIA): Absolútny základ, ktorý neurazí, ani nenadchne

Koncepcia lacnejších, ale zaujímavých telefónov sa medzi používateľmi teší obľube. Medzi tie najdostupnejšie inteligentné telefóny sa aktuálne radí aj zaujímavý mobil Xiaomi Redmi 13C. Výbava vzhľadom na cenu nevyzerá vôbec zle. Ako dopadol v našej recenzii? Prečítať viac »
https://cdn.alza.cz/Foto/ImgGalery/Image/Article/honor-magic6-lite-nahled.jpg

Honor Magic6 Lite (PREVIEW): Elegantný kúsok s ocenenou výdržou aj dobrou výbavou

Ďalší z výrobcov siahajúcich po najnovších trendoch v oblasti smartfónov je Honor. Do svojich radov práve vpúšťa novú generáciu svojho odľahčeného smartfónu nazvaného Honor Magic6 Lite. Starý známy vzhľad zostáva, vnútornosti doznali zmien. Prečítať viac »
https://cdn.alza.cz/Foto/ImgGalery/Image/Article/poco-x6-pro-5g-uvod-10-nahled.png

Poco X6 5G a X6 Pro 5G predstavené. Konkurencia v strednej triede to s nimi bude mať ťažšie

Poco X6 5G a Poco X6 Pro 5G sú najnovší zástupcovia strednej triedy. Konkurencia je nabitá, napriek tomu majú čím bojovať. Vsádzajú na podarený displej, solídny výkon aj rýchle 67 W nabíjanie, a to v prípade oboch modelov. Prečítať viac »
https://cdn.alza.cz/Foto/ImgGalery/Image/Article/google-pixel-8-nahled.jpg

Google Pixel 8 Pro (RECENZIA): Skvelý, ale predvídateľný nástupca radu Pixelov

Nové nadupané smartfóny Google Pixel 8 so sebou prinášajú vylepšené fotoaparáty alebo nový displej. Na vyšší z dvojice, Google Pixel 8 Pro, sme sa zblízka pozreli v našej recenzii. Čo všetko najnovší model prináša a ako sa používa v praxi? Prečítať viac »
https://cdn.alza.cz/Foto/ImgGalery/Image/Article/The-Last-of-Us-Part-II-Remastered-key-art-nahled.jpg

Najlepšie hry roka 2023/24

Pokiaľ ide o hry, patril minulý rok k tým najnabitejším, aké vôbec pamätáme… a zatiaľ sa zdá, že v nastolenom tempe pokračujeme. Prvé mesiace už totiž stačili priniesť niekoľko lahôdok, ktoré bez výčitiek môžeme zaradiť medzi kandidátov na hru roka 2024. V druhej časti článku nájdete náš výber toho najlepšieho z ročníka 2023. Prečítať viac »
https://cdn.alza.cz/Foto/ImgGalery/Image/Article/platby-btc-alza.jpg

V Alze zaplatíte aj Bitcoinmi

Bitcoin sa v posledných rokoch teší vzrastajúcej obľube. Aj preto sme sa na Alze rozhodli vyjsť v ústrety početným žiadostiam zákazníkov a podporujeme možnosť hradiť nákupy nielen touto virtuálnou menou. Chcete vedieť viac? Prečítať viac »
https://cdn.alza.cz/Foto/ImgGalery/Image/Article/poco-m6-pro-24.jpg

Poco M6 Pro (PREVIEW): Za 200 € pekný displej, 64 Mpx fotoaparát aj rýchle nabíjanie

Poco M6 Pro je najnovší počin značky, ktorá mieri na menej náročných používateľov. Za zhruba 200 € chce lákať na AMOLED displej, 64 Mpx fotoaparát a 67 W rýchlonabíjanie. Čo ďalšia výbava? Prečítať viac »
https://cdn.alza.cz/Foto/ImgGalery/Image/Article/nejlepsi-fotomobily-test.jpg

Najlepšie fotomobily 2023 (AKTUALIZOVANÉ)

Fotoaparáty boli predtým v telefónoch okrajovou záležitosťou, dnes sú mnohokrát tým hlavným kritériom pre ich výber. Pripravili sme pre vás prehľad najlepších fotomobilov v troch cenových kategóriách a tiež pár stručných rád k tomu, ako sa vo fotografických vlastnostiach mobilov orientovať. Prečítať viac »
https://cdn.alza.cz/Foto/ImgGalery/Image/Article/samsung-galaxy-s23-fe-nahledova.jpg

Samsung Galaxy S23 FE (RECENZIA): Dostupnejšie funkcie radu Galaxy S, avšak v tele Galaxy A

Príchod nového smartfónu Samsung Galaxy FE znamená výkonné komponenty v tele cenovo dostupnejšieho telefónu. V minulých rokoch sa tomuto modelu darilo a ponúkol rozumný kompromis. Ako je na tom najnovší Samsung Galaxy S23 FE? To sme sa rozhodli v recenzii zistiť. Prečítať viac »
https://cdn.alza.cz/Foto/ImgGalery/Image/Article/nejlepsi-sluchatka-headphones-nahled_1.jpg

Najlepšie slúchadlá 2024 (AKTUALIZOVANÉ): Herné, True Wireless, HiFi a ďalšie

Ktoré sú tie najlepšie slúchadlá v roku 2024? Pozreli sme sa na výber najlepších modelov v rôznych kategóriách vrátane herných, True Wireless, HiFi a ďalších. Povieme si tiež, aké sú v súčasnosti trendy medzi slúchadlami.

Prečítať viac »
123...
P-DC1-WEB12
Zavoláme Vám a odborne poradime
+421 2 5710 1800
Otázka na objednávku
Otázka na tovar
Prosím, zadajte svoj telefón:
Zavolajte mi
Na vašom súkromí nám záleží My, spoločnosť Alza.cz a.s., IČO 27082440, používame súbory cookies na zaistenie funkčnosti webu a s vaším súhlasom o. i. aj na personalizáciu obsahu našich webových stránok. Kliknutím na tlačidlo „Rozumiem“ súhlasíte s využívaním cookies a predaním údajov o správaní na webe na zobrazenie cielenej reklamy na sociálnych sieťach a reklamných sieťach na ďalších weboch.
Viac informácií Menej informácií