Reklamácia či vrátenie? TOPky na dovču

Návod na uplatnenie elektronických licencií – hry

Zobraziť katalóg
návod elektronické licence hry

Článok

Aktualizované

Kúpili ste si v Alze hru vo forme elektronickej licencie a neviete, čo s ňou? Ak potrebujete poradiť s aktiváciou zakúpených elektronických kľúčov, ste na správnej adrese. Dozviete sa, ako uplatniť herné licencie na digitálnych distribučných službách Origin, Steam, Uplay, MS Store, PS Store a Xbox Store a tiež ako a kde uplatniť predplatné Xbox Game Pass. kódy, Ktoré ste si v Alze zaobstarali, nájdete na svojom Alza účte (horná časť obrazovky, Moja Alza – Vaše meno) v záložke Moja knižnica, možnosť Hry alebo Licencia.

i Xbox Game Pass a Xbox Game Pass Ultimate

Kde a ako uplatniť zakúpené predplatné pre Xbox Game Pass a Xbox Game Pass Ultimate, ktoré vám umožní hrať stovky titulov na konzolách Xbox, PC a na mobilných zariadeniach s operačným systémom Android prostredníctvom služby xCloud ? Pozrite sa na náš stručný a prehľadný návod.

Steam logo MS Store logo Uplay logo Xbox Store logo Origin logo PS Store logo


Elektronické licencie hier na PC

 1. MS Store – digitálna distribučná platforma spoločnosti Microsoft
 2. Origin – digitálna distribučná platforma spoločnosti Electronic Arts
 3. Steam – digitálna distribučná platforma spoločnosti Valve
 4. Uplay – digitálna distribučná platforma spoločnosti Ubisoft

Elektronické licencie hier na konzolách

 1. PS Store (PS4) – digitálna distribučná platforma pre konzolu PlayStation 4
 2. PS Store (PS5) – digitálna distribučná platforma pre konzolu PlayStation 5
 3. Xbox Store – digitálna distribučná platforma pre konzolu Xbox

Xbox Game Pass Ultimate na mobilných zariadeniach

 1. Xbox Game Pass Ultimate – ako aktivovať predplatné Xbox Game Pass Ultimate a spustiť xCloud

MS Store – digitálna distribučná platforma spoločnosti Microsoft

Ak ste si zakúpili digitálny kľúč, ktorý je nutné aktivovať v MS Store, musíte mať vytvorený Microsoft účet.

 1. Choďte na oficiálnu stránku Microsoftu, kde v pravom hornom rohu kliknite na položku Prihlásiť sa.
 2. Vyplňte vaše prihlasovacie údaje, ak už Microsoft konto máte. V opačnom prípade si ho vytvorte tu.
 3. Teraz spustite aplikáciu MS Store na vašom PC. Ikonku nájdete buď na ploche, alebo v ponuke Štart.
 4. Na aktiváciu zakúpeného kľúča stlačte symbol troch bodiek v pravej hornej časti MS Store. Zvoľte možnosť Uplatniť kód.
 5. Napíšte kód do určeného poľa a stlačte tlačidlo Ďalej.
 6. Na ďalšej obrazovke vás čaká finálne potvrdenie a rekapitulácia celej transakcie. Kliknite na tlačidlo Potvrdiť.
 7. Hotovo, hra bola úspešne aktivovaná. Teraz ju môžete stiahnuť a nainštalovať.
Návod na uplatnenie elektronických licencií, MS Store Návod na uplatnenie elektronických licencií, MS Store Návod na uplatnenie elektronických licencií, MS Store

Krok 1: Na oficiálnej stránke sa prihláste. Krok 2: Vyplňte vaše prihlasovacie údaje, popr. si vytvorte účet. Krok 3: Kliknite na ikonku troch bodiek a možnosť Uplatniť kód.

Návod na uplatnenie elektronických licencií, MS Store Návod na uplatnenie elektronických licencií, MS Store

Krok 4: Zadajte kód. Krok 5: Kliknite na tlačidlo potvrdiť.

Ak máte pri hraní hry technické či iné problémy, je potrebné kontaktovať podporu spoločnosti Microsoft. Prajeme príjemnú zábavu!


Origin – digitálna distribučná platforma spoločnosti Electronic Arts

Ak si zakúpite kľúč, ktorý je potrebné uplatniť na službe Origin, musíte mať na tejto platforme vytvorený účet. Ak ho nemáte, je nutné ho najskôr stiahnuť a zaregistrovať sa.

 1. Choďte na oficiálnu stránku služby a vyberte si klienta Origin podľa vášho operačného systému. Kliknite na tlačidlo Download. Budete vyzvaní na stiahnutie klienta, to urobte. Stiahnutý súbor potom spustite a riaďte sa pokynmi na obrazovke.
 2. Po inštalácii spustite klienta Origin. Na hornej lište vyberte položku Create an Account – tu si vytvoríte účet pre službu Origin. Pokiaľ už svoj účet vytvorený máte, prihláste sa pomocou mena a hesla použitých pri registrácii.
 3. Po úspešnom prihlásení do aplikácie kliknite na ponuku Origin v ľavom hornom rohu. Zvoľte možnosť Redeem Product Code.
 4. V okienku Enter your product code do príslušnej kolónky vpíšte kľúče k svojej hre a potom kliknite na tlačidlo Next.
 5. Ďalšie okno zobrazuje titul, ktorý sa práve chystáte aktivovať, opäť stlačte tlačidlo Next.
 6. Finálny krok tohto procesu potvrdzuje úspešnú aktiváciu zakúpeného kľúča. Stačí stlačiť Close.
 7. Aktivovaná hra sa vám automaticky pridá do knižnice (My Game Library) a začne sa sťahovať.
Návod na uplatnenie elektronických licencií, Origin Návod na uplatnenie elektronických licencií, Origin Návod na uplatnenie elektronických licencií, Origin Návod na uplatnenie elektronických licencií, Origin

Krok 1: Choďte oficiálnu stránku služby Origin a stiahnite si klienta. Krok 2: Klienta Origin spustite a vytvorte si konto/prihláste sa. Krok 3: Z ponuky Origin vyberte možnosť Redeem Product Code. Krok 4: Zadajte kód hry.

Ak máte pri hraní hry technické či iné problémy, je potrebné kontaktovať podporu služby Origin. Prajeme príjemnú zábavu!


Steam – digitálna distribučná platforma spoločnosti Valve

Ak si zakúpite kľúč, ktorý je nutné aktivovať na službe Steam, musíte mať na tejto platforme vytvorený účet. Pokiaľ ho náhodou nemáte, je potrebné si stiahnuť aplikáciu Steam a zaregistrovať sa.

 1. Na oficiálnej stránke služby kliknite na zelené tlačidlo nainštalovať Steam v pravom hornom rohu.
 2. Na nasledujúcej obrazovke opäť kliknite na veľké zelené tlačidlo nainštalovať službu Steam. Budete vyzvaní na stiahnutie súboru (klienta), čo urobte. Stiahnutý súbor spustite a riaďte sa pokynmi na obrazovke.
 3. Po úspešnej inštalácii a registrácii (alebo v prípade, že už aplikáciu nainštalovanú máte), spustite službu Steam a prihláste sa pomocou mena a hesla použitých pri registrácii.
 4. Kliknite na nápis Pridať hru (Add a Game) v ľavom dolnom rohu obrazovky, alternatívne môžete kliknúť na ponuku „Hry“ v hornej lište. Z následnej ponuky vyberte možnosť Aktivovať produkt v službe Steam (Activate a Product on Steam).
 5. V okienku, ktoré vám následne vyskočí, je potrebné odkliknúť prvé dve položky. Potom sa dostanete k okienku Aktivácia produktu (Product Activation), v ktorom budete môcť zadať kód produktu, teda vami zakúpenú el. licenciu hry. Dávajte si pozor na správne prepísanie kódu.
 6. Po úspešnej aktivácii kľúča sa vám hra objaví v ponuke Knižnica (Library). Na obrazovke knižnica kliknite na zakúpenú hru a potom na modré tlačidlo Inštalovať. Pri inštalácii postupujte podľa pokynov na obrazovke.
Návod na uplatnenie elektronických licencií, Steam Návod na uplatnenie elektronických licencií, Steam Návod na uplatnenie elektronických licencií, Steam

Krok 1: Choďte na oficiálnu stránku Steamu. Krok 2: Stiahnite klienta Steam. Krok 3: Prihláste sa na Steam.

Návod na uplatnenie elektronických licencií, Steam Návod na uplatnenie elektronických licencií, Steam Návod na uplatnenie elektronických licencií, Steam

Krok 4: Zvoľte položku Pridať hru a potom Aktivovať produkt v službe Steam. Krok 5: Zadajte kód hry. Krok 6: V záložke Knižnica hru nainštalujte.

Ak máte pri hraní hry technické či iné problémy, je potrebné kontaktovať podporu služby Steam. Prajeme príjemnú zábavu!


Uplay – digitálna distribučná platforma spoločnosti Ubisoft

V prípade, že ste si zakúpili kľúč, ktorý je nutné uplatniť na službe Uplay, musíte mať na tejto platforme vytvorený účet. Najprv je nutné zaregistrovať sa na stránke Ubisoftu.

 1. Choďte na oficiálnu stránku Ubisoftu, kde v pravom hornom rohu kliknite na tlačidlo Sign in.
 2. Objaví sa prihlasovacie okno. Kliknite na zelené tlačidlo Create a Ubisoft Account. Vytvoríte si tak vlastný účet, na ktorý si budete následne ukladať všetky hry vydávané spoločnosťou Ubisoft.
 3. Ďalej je potrebné stiahnuť klienta služby Uplay. Na tejto stránke kliknite na zelené tlačidlo Download Uplay for PC. Stiahnutý súbor spustite a riaďte sa pokynmi na obrazovke.
 4. Po úspešnej inštalácii (alebo v prípade, že už aplikáciu nainštalovanú máte), spustite službu Uplay a prihláste sa pomocou mena a hesla použitých pri registrácii.
 5. Pre aktiváciu el. licencie hry kliknite na ikonku kľúča nachádzajúce sa na hornej lište naľavo od vašej profilovej fotky.
 6. V okienku Aktivovať kľúč, ktoré vám následne vyskočí, zadajte aktivačný kľúč zakúpenej hry. Dávajte si pozor na správne prepísanie kódu.
 7. Po uplatnení kľúča sa vám zakúpená hra objaví v záložke Moje hry, z ktorej ju následne môžete nainštalovať. Inštaláciu spustíte tak, že kliknete na obrázok danej hry a potom na modré tlačidlo Stiahnuť. Pri inštalácii postupujte podľa pokynov na obrazovke.
Návod na uplatnenie elektronických licencií, Uplay Návod na uplatnenie elektronických licencií, Uplay Návod na uplatnenie elektronických licencií, Uplay Návod na uplatnenie elektronických licencií, Uplay

Krok 1: Choďte oficiálnu stránku Ubisoftu. Krok 2: Vytvorte si Ubisoft účet. Krok 3: Stiahnite si službu Uplay. Krok 4: Prihláste sa do Uplay.

Návod na uplatnenie elektronických licencií, Uplay Návod na uplatnenie elektronických licencií, Uplay Návod na uplatnenie elektronických licencií, Uplay Návod na uplatnenie elektronických licencií, Uplay

Krok 5: Kliknite na ikonku kľúča. Krok 6: Zadajte kód hry. Krok 7: Kliknite na záložku Moje hry a na obrázok vašej hry. Krok 8: Kliknite na tlačidlo Stiahnuť.

Ak máte pri hraní hry technické či iné problémy, je potrebné kontaktovať podporu spoločnosti Ubisoft. Prajeme príjemnú zábavu!


PS Store (PS4) – digitálna distribučná platforma pre konzolu PlayStation 4

Zakúpený kľúč je nutné aktivovať v PS Store, ktorý nájdete na ľavom kraji obrazovky hlavného menu vášho PS.

 1. Prejdite na ikonu PS Store v hlavnom menu a krížikom ju spustite.
 2. Po otvorení PS Store zíďte v ľavom postrannom menu takmer na koniec, kde nájdete riadok s textom Uplatniť kódy (Redeem Codes). Opäť stlačte krížik.
 3. Zobrazí sa vám vstupné pole na zadanie 12-miestneho kódu. V prípade kódov nezáleží na veľkých či malých písmenách a vždy ich píšte bez pomlčiek. Po zdarnom zadaní stlačte tlačidlo Hotovo (Done) a následne Pokračovať (Continue).
 4. Na ďalšej obrazovke vás čaká finálne potvrdenie a rekapitulácia celej transakcie. Pre ďalší krok stlačte Potvrdiť (Confirm).
 5. Na nasledujúcej obrazovke stlačte Stiahnuť (Download) – sťahovanie sa spustí automaticky. Môžete opustiť PS Store. Priebeh sťahovania môžete skontrolovať v sekcii Notifications v Rýchlej ponuke, ktorú vyvoláte podržaním PS tlačidla na ovládači).
 6. Stiahnutá položka sa vám automaticky pridá do Knižnice (Library).
Návod na uplatnenie elektronických licencií, PS Store Návod na uplatnenie elektronických licencií, PS Store Návod na uplatnenie elektronických licencií, PS Store

Krok 1: Otvorte PS Store. Krok 2: Zvoľte možnosť uplatniť kódy. Krok 3: Zadajte kód.

Návod na uplatnenie elektronických licencií, PS Store Návod na uplatnenie elektronických licencií, PS Store

Krok 4: Potvrďte. Krok 5: Stlačte tlačidlo Stiahnuť (Download).

Ak máte pri hraní hry technické či iné problémy, je potrebné kontaktovať podporu pre konzolu PlayStation. Prajeme príjemnú zábavu!


PS Store (PS5) – digitálna distribučná platforma pre konzolu PlayStation 5

Pred aktiváciou produktu sa uistite, že ste prihlásení k účtu, na ktorom chcete kľúč aktivovať. Pokiaľ ho ešte nemáte vytvorený, môžete tak urobiť rovno prostredníctvom konzoly na úvodnej obrazovke.

Zakúpený kľúč je nutné aktivovať v obchode PS Store, ktorý nájdete na ľavom kraji obrazovky hlavného menu vášho PlayStation 5. Tento návod je platný len pre konzolu PlayStation 5. Návod pre PlayStation 4 nájdete tu.

 1. Uistite sa, že ste prihlásení k účtu, na ktorom chcete kľúč aktivovať. Prejdite na ikonu PS Store v hlavnom menu a krížikom ju spustite. Ide o úplne prvú ikonu zľava.
 2. Po otvorení PS Store choďte v hornom menu na ponuku Viac (More) s ikonou troch bodiek a stlačte krížik. Ponuku nájdete v pravom hornom rohu obrazovky.
 3. PS Store; screenshot: uplatnenie elektronickej licencie – PS5 PS Store; screenshot: uplatnenie elektronickej licencie – PS5

  Krok 1: Otvorte PS Store. Krok 2: Zvoľte možnosť Viac (More).

 4. Otvorí sa vám vertikálna ponuka, v ktorej nabehnete na druhú položku zhora, Uplatniť kód (Redeem Code) a potvrdíte krížikom.
 5. Zobrazí sa vám vstupné pole na zadanie 12-miestneho kódu. V prípade kódov nezáleží na veľkých či malých písmenách a vždy ich píšte bez pomlčiek. Ak ste nakupovali u nás, nájdete ho na svojom Alza účte (horná časť obrazovky, Moja Alza – Vaše Meno) v záložke Moja knižnica, možnosť Hry alebo Licencie. Ak ste kód zadali správne, zobrazí sa popis produktu, ktorý chcete aktivovať. Stlačte tlačidlo Uplatniť (Redeem).
 6. PS Store; screenshot: uplatnenie elektronickej licencie – PS5 PS Store; screenshot: uplatnenie elektronickej licencie – PS5

  Krok 3: Zvoľte možnosť Uplatniť kód (Redeem Code). Krok 4: Zadajte kód.

 7. Na ďalšej obrazovke vás čaká finálne potvrdenie a rekapitulácia celej transakcie. Pre ďalší krok stlačte Pokračovať (Continue).
 8. Na ďalšej obrazovke budete len informovaní o vykonanej aktivácii produktu. Ak ste aktivovali elektronický kľúč k hre, stlačením tlačidla Stiahnuť (Download) sa začne hra sťahovať. Obrazovku zatvorte tlačidlom Pokračovať (Continue). Teraz môžete PS Store opustiť. Priebeh sťahovania môžete skontrolovať v sekcii Sťahovanie/Nahrávanie (Downloads/Uploads) v rýchlej ponuke, ktorú vyvoláte stlačením PS tlačidla na ovládači.
 9. PS Store; screenshot: uplatnenie elektronickej licencie – PS5 PS Store; screenshot: uplatnenie elektronickej licencie – PS5

  Krok 5: Potvrďte aktiváciu kódu tlačidlom Pokračovať (Continue). Krok 6: Ak ste aktivovali elektronický kľúč na hru, stlačením tlačidla Stiahnuť (Download) sa začne hra sťahovať. Obrazovku zatvorte tlačidlom Pokračovať (Continue).


Xbox Store – digitálna distribučná platforma pre konzolu Xbox

Pred aktiváciou produktu sa uistite, že ste prihlásení k Microsoft účtu, na ktorom chcete produkt aktivovať. Pokiaľ ho ešte nemáte vytvorený, môžete tak urobiť rovno prostredníctvom konzoly Xbox, alebo na internetovej stránke Microsoftu. Tento návod je platný pre konzoly Xbox One, Xbox One X/S a Xbox Series X/S.

 1. V hlavnom menu konzoly prejdite pomocou ľavej analógovej páčky alebo šípok na záložku Store. Stlačením tlačidla A na ovládači otvorte Xbox Store.
 2. Po otvorení aplikácie Store v ponuke na ľavom kraji obrazovky choďte na záložku Uplatniť (Redeem) a stlačením tlačidla A na ovládači voľbu potvrďte.
 3. Zadajte 25-miestny kód (pomlčky zadávať nemusíte, konzola to urobí za vás). Ak ste nakupovali u nás, nájdete ho na svojom Alza účte (horná časť obrazovky, Moja Alza – Vaše Meno) v záložke Moja knižnica, možnosť Hry alebo Licencie. Potvrďte tlačidlom Skontrolovať kód (Check code).
 4. Ak ste kód zadali správne, zobrazí sa popis produktu, ktorý chcete aktivovať. Aktiváciu potvrdíte tlačidlom Potvrdiť (Confirm).
 5. Na ďalšej obrazovke budete len informovaní o vykonanej aktivácii produktu. Obrazovku zatvorte tlačidlom Zatvoriť (Close).
Xbox Store; screenshot: uplatnenie elektronickej licencie Xbox Store; screenshot: uplatnenie elektronickej licencie Xbox Store; screenshot: uplatnenie elektronickej licencie

Krok 1: Prejdite na záložku Store a stlačte tlačidlo A. Krok 2: V ponuke na ľavej strane obrazovky vyberte možnosť Uplatniť (Redeem). Krok 3: Zadajte kód a potvrďte tlačidlom Skontrolovať kód (Check code). Následne aktiváciu potvrďte tlačidlom Potvrdiť (Confirm).


Xbox Game Pass – Ako aktivovať predplatné Xbox Game Pass Ultimate a spustiť xCloud

Ak si kúpite digitálny kľúč k predplatnému Xbox Game Pass alebo Xbox Game Pass Ultimate, môžete ho aktivovať tromi spôsobmi. Kód je možné zadať na PC prostredníctvom obchodu Microsoft Store (návod tu), na konzolu Xbox One (návod tu) alebo cez mobilný telefón, ako si ukážeme nižšie. Vo všetkých prípadoch musíte mať vytvorený Microsoft účet, ak ho ešte nemáte, môžete si ho vytvoriť na internetových stránkach Microsoftu.

Ak ste si kúpili predplatné Xbox Game Pass Ultimate kvôli streamovacej službe xCloud, môžete predplatné aktivovať rovno z mobilného telefónu. Ak kód aktivujete na PC alebo na konzole Xbox, začnite v návode nižšie až krokom č. 3.

Ako aktivovať predplatné Xbox Game Pass Ultimate na mobilnom zariadení

 1. Na mobilnom zariadení si otvorte internetový prehliadač a prejdite na adresu microsoft.com/redeem
 2. Ak nie ste prihlásení k svojmu Microsoft účtu, na ktorom chcete predplatné aktivovať, prihláste sa. Ak už prihlásení ste, budete vyzvaní na zadanie 25-miestneho kódu, ktorý sme dostali po zakúpení predplatného Xbox Game Pass Ultimate a ktorý nájdete na svojom Alza účte (horná časť obrazovky, Moja Alza – Vaše meno) v záložke Moja knižnica, možnosť Hry alebo Licencia.
 3. Návod na uplatnenie elektronických licencií, Xbox Game Pass Ultimate Návod na uplatnenie elektronických licencií, Xbox Game Pass Ultimate

  Krok 1: Zadajte do internetového prehliadača adresu microsoft.com/redeem. Krok 2: Po vyzvaní zadajte 25-miestny kód.

  Prevzatie a nastavenie aplikácie Xbox Game Pass


 4. Z obchodu Google Play si stiahnite aplikáciu Xbox Game Pass.
 5. Spustite aplikáciu a kliknite v dolnej lište na prostrednú ikonku v tvare osoby.
 6. Tu kliknete v hornej polovici obrazovky na tlačidlo Prihlásiť sa.
 7. Návod na uplatnenie elektronických licencií, Xbox Game Pass Ultimate Návod na uplatnenie elektronických licencií, Xbox Game Pass Ultimate Návod na uplatnenie elektronických licencií, Xbox Game Pass Ultimate

  Krok 3: Aplikáciu Xbox Game Pass nájdete v obchode Google Play. Krok 4: Po spustení aplikácie kliknite v dolnej lište na prostrednú ikonku. Krok 5: Kliknite na zelené tlačidlo Prihlásiť sa.

 8. Aplikácia vás sama prihlási k účtu, ku ktorému ste sa pred chvíľou prihlásili v internetovom prehliadači v mobile (ak ste predplatné aktivovali na PC alebo Xboxe One, budete vyzvaní na prihlásenie do svojho Microsoft účtu). Pokračujte kliknutím na tlačidlo Ideme hrať!
 9. V dolnej lište kliknete a ikonku domčeka, tým sa presuniete späť do hlavnej ponuky. Uistite sa, že máte v polovici obrazovky zelene označenú záložku CLOUD. Ak máte všetky hry, ktoré vám aplikácia ponúka, idú streamovať pomocou služby xCloud. Akonáhle si nejakú hru vyberiete, kliknete na tlačidlo HRAŤ a hra sa sama spustí.
 10. Návod na uplatnenie elektronických licencií, Xbox Game Pass Ultimate Návod na uplatnenie elektronických licencií, Xbox Game Pass Ultimate

  Krok 6: Ak ste kód aktivovali na tomto mobilnom telefóne a nie na PC alebo Xboxe, aplikácia vás automaticky prihlási k vášmu účtu. Pokračujte kliknutím na tlačidlo Ideme hrať! Krok 7: Vráťte sa na domovskú obrazovku kliknutím na ikonku domčeku v dolnej lište a uistite sa, že máte vybranú záložku CLOUD.

  Spárovanie ovládača a mobilného zariadenia


  Pred prvým hraním je potrebné ovládač spárovať s mobilným telefónom alebo tabletom. Aplikácia podporuje napríklad ovládače pre konzoly Xbox One alebo PlayStation 4. Zoznam všetkých podporovaných ovládačov nájdete tu.

 11. Na mobilnom zariadení prejdite do nastavení bluetooth. Ponuka je umiestnená v závislosti na tom, akú máte verziu Androidu a značku mobilného telefónu. Najjednoduchšia cesta väčšinou vedie prostredníctvom stiahnutia hornej notifikačnej lišty, kde nájdete bluetooth ikonku.
 12. Zapnite párovanie na ovládači. V prípade Xbox One ovládača stlačte logo Xboxu na hornej strane ovládača a potom malé okrúhle tlačidlo na prednej strane ovládača (viď. obrázok). Tlačidlo s logom Xboxu začne blikať a ovládač sa stane viditeľný pre mobilný telefón. Párovanie PlayStation 4 ovládača spustíte súčasným stlačením tlačidla s logom PlayStation a tlačidlá Share (viď. obrázok).
 13. Na telefóne vyberiete ovládač a obe zariadenia spárujete. Teraz sa môžete vrátiť späť do aplikácie Xbox Game Pass a hrať.
 14. Návod na uplatnenie elektronických licencií, Xbox Game Pass Ultimate Návod na uplatnenie elektronických licencií, Xbox Game Pass Ultimate Návod na uplatnenie elektronických licencií, Xbox Game Pass Ultimate

  Krok 8: V hornej notifikačnej lište prejdite do ponuky bluetooth. (Obrázok zhotovený na mobilnom telefóne Galaxy S20 s Androidom 10). Krok 9: Na ovládači zapnite párovanie. Krok 10: Akonáhle sa ovládač zobrazí vo vyhľadaných zariadeniach, kliknutím potvrďte párovanie.


Vytlačiť
P-DC1-WEB06
Zavoláme Vám a odborne poradime
+421 2 5710 1800
Otázka na objednávku
Otázka na tovar
Prosím, zadajte svoj telefón:
Zavolajte mi
Na vašom súkromí nám záleží My, spoločnosť Alza.cz a.s., IČO 27082440, používame súbory cookies na zaistenie funkčnosti webu a s vaším súhlasom o. i. aj na personalizáciu obsahu našich webových stránok. Kliknutím na tlačidlo „Rozumiem“ súhlasíte s využívaním cookies a predaním údajov o správaní na webe na zobrazenie cielenej reklamy na sociálnych sieťach a reklamných sieťach na ďalších weboch.
Viac informácií Menej informácií