Google Pixel 7 Pro (RECENZIA): americký výrobca sa opäť prekonal

Zobraziť katalóg

Google Pixel 7 Pro (RECENZIA):
americký výrobca sa opäť prekonal

Telefón Google Pixel 7 Pro je, ako už názov napovedá, siedmou iteráciou populárnej mobilnej série. Google tu stavia na dizajne z minulého roku, ale navrch pridáva napríklad kovový fotomodul. Pixel 7 Pro rozhodne nesklame ani parametrami. Telefón je vybavený exkluzívnym procesorom Google Tensor G2 a trojitým fotoaparátom. Ako si viedol v recenzii?



Recenzia

Autor: Matěj Toul

Google Pixel 7 Pro (RECENZIA) – OBSAH

  1. Balenie Google Pixel 7 Pro sa od minulého modelu líši iba ilustráciou
  2. Google Pixel 7 Pro stavia na dizajne predchodcu, je však dospelejší
  3. Displej Google Pixel 7 Pro je skutočne výnimočný kúsok
  4. Google Tensor G2 prináša novinky inde ako pri výkone
  5. Google Pixel 7 Pro má jednu z najlepších fotovýbav vôbec
  6. Efektná úprava fotiek jedným kliknutím? S Pixelom 7 Pro áno
  7. Google Pixel 7 Pro má opäť 5 000 mAh batériu
  8. Rozhranie je pochopiteľne v réžii čistého Androidu 13
  9. Ako vyzerá rozhranie Google Pixel 7 Pro?
  10. Ďalšie varianty modelu Google Pixel 7 Pro
  11. Recenzia Google Pixel 7 Pro – verdikt
  12. Čo sme o Google Pixel 7 a 7 Pro napísali skôr?

Balenie Google Pixel 7 Pro sa od minulého modelu líši iba ilustráciou

Google už pri minulej sérii nastúpil na vlnu minimalistických balení. A popravde, jediným rozdielom tohtoročného a minuloročného balenia je názov telefónu a ilustračný obrázok. Google, na druhej strane, nemá veľmi čo vymýšľať. V krabičke nájdete USB-C kábel, adaptér z USB-A na USB-C a príručku k telefónu. Nabíjací adaptér teda buď musíte vlastniť, alebo niektorý dokúpiť. Pixel 7 Pro zvládne 30 W rýchlonabíjanie za predpokladu, že má adaptér dostatočný výkon a podporuje Power Delivery 3.0. Nabíjať môžete aj bezdrôtovo – výkon 23 W poskytne oficiálna nabíjačka od Googlu, 12 W potom akákoľvek Qi nabíjačka.

Balenie Google Pixel 7 Pro je minimalistické a trochu skromné.

Google Pixel 7 Pro stavia na dizajne predchodcu, je však dospelejší

Čo sa týka vzhľadu, podľa môjho názoru si Google Pixel 7 Pro značne polepšil. Výrobca opäť prichádza s unikátnym dizajnom fotomodulu, posúva ho však o stupienok vyššie. Tým stupienkom je materiál – fotomodul je, rovnako ako rám telefónu, vyrobený z lešteného hliníka. Pixel 7 Pro tak podľa môjho názoru vyzerá o niečo uhladenejšie a lesklý kov sa na inak sklenenej zadnej strane krásne vyníma.

Kvalitné materiály Google Pixel 7 Pro zaisťujú certifikát IP68, rovnako ako v prípade predchodcu.

Tak trochu na moje sklamanie oslavuje návrat aj hladké, lesklé sklo, ktoré má úplne rovnaký problém ako Google Pixel 6. Je hladké až príliš. V ruke kĺže, a tak to najlepšie, čo môžete pri držaní telefónu urobiť, je „zavesiť“ ho o prsty za mierne vystúpený fotomodul. Pixel 7 Pro celkom ochotne kĺže aj po naklonenom povrchu, a tak sa uistite, že ho pokladáte na rovný stôl.

Displej Google Pixel 7 Pro je skutočne výnimočný kúsok

Displej Google Pixel 7 Pro sa od modelu 6 Pro nezmenil. Popravde to ale vôbec nie je potrebné. Ide totiž o jeden z najpôsobivejších displejov, s ktorými som mal tú česť. Je založený na technológii LTPO AMOLED a pri najvyššom modeli telefónov Google neprekvapí 120 Hz obnovovacia frekvencia. Už toto by stačilo, ale Google displej predáva ešte ďalej, a to rozlíšením Quad HD (3 120 × 1 440 px).

Displej vyzerá na pohľad úžasne, telefón sa však kvôli hladkej zadnej strane horšie drží.

Toto rozlíšenie na uhlopriečke 6,7" robí jemnosť zhruba 512 ppi a pri používaní je to naozaj poznať. Na displeji vidíte každý detail, všetky animácie rozhrania sú precízne, plynulé, skrátka pekné na pohľad. Podpora HDR10+ je potom už len čerešničkou na torte pri prezeraní fotografií alebo sledovaní videí.

Google Tensor G2 prináša novinky inde ako pri výkone

Čip Google Tensor G2 sa stal po oznámení terčom miernej kritiky. Všetci totiž očakávali, že Google prejde na moderný 4 nm výrobný proces a svoj čip tak z hľadiska výkonu značne vyzdvihne. Konkurenčné 4 nm čipsety sa však stretávali s problémami, a tak je Tensor G2 nakoniec 5 nm. Pomerne zanedbateľné je tiež zvýšenie kmitočtu jadier v rádoch desatín GHz. Tak čo teda nový Tensor ponúkne?

i iPhone 14 (RECENZIA): decentné novinky v starom známom vyhotovení

Google Tensor G2 sa skrátka drží svojho remesla. Už podľa názvu má ísť predovšetkým o čipset orientovaný na tenzorové výpočty, ktoré sa hojne využívajú pri umelej inteligencii. TPU (Tensor processing unit) je v prípade G2 až o 60 % výkonnejší ako v prípade predchodcu. A ako je známe, mobily Google Pixel sú umelé inteligencie a komplexného softvéru plné. Vylepšený čipset okrem iného poháňa funkcie na úpravu fotiek ako vrelo prijaté „Zaostrenie“ alebo „Kúzelná guma“. O tých ale až o chvíľu.

Google Pixel 7 Pro má jednu z najlepších fotovýbav vôbec

Na prvý pohľad sa fotoaparáty Google Pixel 7 Pro od minulého roka nijako nezmenili, na ten druhý však zistíte, že rovnaké je len rozlíšenie snímačov. Siedmy Pixel je vybavený veľmi slušnou sadou nových objektívov pre telekameru a širokouhlý snímač. Hlavný fotoaparát je však naozaj bez zmeny. Ide o 50 Mpx snímač s objektívom so svetelnosťou f/1,9 a optickou stabilizáciou, ktorý sa však už v prípade predchodcu tešil veľkej chvále, tak prečo meniť?

Google na Pixeli 7 Pro opäť ukazuje, že patrí k špičke. Zľava: hlavný, širokouhlý, 5× zoom.

Teleobjektív si vyslúžil väčšiu ohniskovú vzdialenosť a s ňou 5-násobný optický zoom. S ním sa dajú urobiť pomerne zaujímavé zábery a funguje naozaj skvele, keď svetelné podmienky dovolia. Kvôli svetelnosti f/3,5 však stačí trochu väčšie šero a dostaví sa šum.

Pri testovaní som si všimol jednu zaujímavosť. Pri 5× priblížení Pixel sám vyhodnotí, či snímka teleobjektívu „za niečo stojí“, a ak nie, radšej prepne na digitálny zoom hlavného fotoaparátu. Zábery z neho môžu, ale nemusia vyzerať úplne dobre a osobne som nenašiel spôsob, ako funkciu vypnúť alebo ako voliť medzi objektívmi manuálne.

Aj nočný režim Night Vision čerpá z nového TPU na Google Tensor G2. Uprostred bez nočného režimu, ostatné s Night Vision.

Solídne si prilepšil aj širokouhlý objektív. Zatiaľ čo minulý rok sme sa museli uspokojiť so 114° záberom, Pixel 7 Pro ponúkne zorný uhol až 126°. Širokouhlý fotoaparát je potom jediný, ktorému chýba optická stabilizácia.

i Tieto a ďalšie fotky nájdete v plnej kvalite na Google Disku.

K umelej inteligencii a automatickým funkciám pri fotografovaní sa ešte hodí vrátiť podrobnejšie. Google Pixel 7 Pro toho za vás robí skutočne veľa. Keď nemá dostatok svetla, sám si zapne nočný režim. Keď hlavný objektív nemôže doostriť, telefón prepne na makro režim. Mobil má dokonca funkciu „Najlepší záber“, ktorá funguje ako Live Photos od Applu. Namiesto fotky sa zachytí krátke video a mobil vám potom prezentuje najlepšiu/najostrejšiu snímku. Automatická zmena objektívu, ktorú som spomenul vyššie, navyše ani nie je sprevádzaná oznámením.

Viem, že ale existuje veľa ľudí, čo tieto vychytávky príliš nemusia. Okrem toho, že je Pixel 7 Pro smart funkcií a automatických procesov plný, a preto by som im možno odporučil zvážiť iný telefón, ide väčšina týchto funkcií vypnúť alebo ovládať manuálne. A pokiaľ vás ani toto nepresvedčilo o sile umelej inteligencie vo fotografii, Google Pixel 7 Pro vybojoval druhé miesto v globálnom rebríčku mobilných kamier DxOMark.

Efektná úprava fotiek jedným kliknutím? S Pixelom 7 Pro áno

Zachytením fotografie to v prípade Google Pixel 7 Pro rozhodne nekončí. Možnosti úprav sú totiž obrovské. Okrem štandardných úprav vám mobil ponúkne napríklad simuláciu HDR, vyčistenie šumu alebo celý rad predpripravených filtrov. Vôbec najzaujímavejšie sú však nástroje poháňané umelou inteligenciou – Kúzelná guma a Zaostrenie.

Nástroj Čarovná guma na Pixeli 7 Pro umožňuje z fotky odstrániť rušivé elementy ako napríklad elektrické vedenie.

Nástroj Kúzelná guma slúži na jednoduché odstránenie rušivých elementov z fotografie. Elektrické vedenie, stĺpy alebo napríklad autá telefón často sám vytipuje a vám potom stačí doslova jediné kliknutie a z fotky razom zmizne. Odstránenie väčšinou funguje pekne. Neodporúčal by som fotky približovať, pretože vyretušované miesta často vyzerajú trochu podivne, ale na prvý pohľad spravidla nejde úpravu spoznať.

Nástroj Zaostrenie potom robí presne to, čo hovorí, teda doostrí rozmazané snímky. Zaujímavé je, že funkcie môžete použiť aj na staré snímky, ktoré ste nevyhotovili na Pixeli 7 Pro.

Nepodarila sa vám fotka? Nástroj Zaostrenie ju možno ešte zvládne zachrániť.

Google Pixel 7 Pro má opäť 5 000 mAh batériu

Čo sa týka batérie, má Google Pixel 7 Pro rovnakú kapacitu ako model 6 Pro. S minuloročným variantom Pro nemám skúsenosti, a tak nemôžem priamo porovnávať. Niektorí recenzenti sa však sťažujú na znateľné zhoršenie výdrže. Za seba potom môžem povedať, že výdrž Pixelu 7 Pro nie je nijako zlá. Vlastný telefón som zvyknutý na konci každého dňa nabíjať, ale pri siedmom Pixeli som často ani nemusel. Po dni testovania väčšinou skončil niekde okolo 40 %, čo by malo sporivejším používateľom na dva dni vystačiť. Nabíjal som 22 W adaptérom (Pixel 7 Pro umožňuje až 30 W) zhruba hodinu a 20 minút.

Rozhranie je pochopiteľne v réžii čistého Androidu 13

Rozhranie Google Pixel 7 Pro je samozrejme čistý Android 13 vrátane nových funkcií, prioritných aktualizácií a všemožných optimalizácií pre Google Tensor G2. Mobil je tak plynulejší a celkovo funguje lepšie (pokiaľ vám nejde vyložene o gaming), aj keď má Tensor G2 papierovo horšie parametre ako napríklad čipy Qualcomm Snapdragon. Rozhranie čistého Androidu mám osobne rád, a tak tu nemám čo vytknúť. Skrátka len aplikácia od Googlu a prehľadné, farebné rozhranie.

Ako vyzerá rozhranie Google Pixel 7 Pro?

Google Pixel 7 Pro ponúkne klasický vzhľad čistého Androidu 13.
Telefón vám poskytne celý rad nastavení.
Notifikácie aj rýchle nastavenia sú jednoduché a prehľadné.
Všetky predvolené aplikácie má pod palcom priamo Google.
Samozrejmosťou je aj integrácia celého rozhrania s Google účtom.
Možností fotoaparátu a následného upravovania je naozaj veľa.

Ďalšie varianty modelu Google Pixel 7 Pro

Google Pixel 7 Pro sa u nás predáva v dvoch pamäťových variantoch s jednotnou kapacitou RAM, a to 12 GB. Dostupný je tiež hneď v troch farebných vyhotoveniach – čiernom, bielom a zelenom. Práve to posledné vyhotovenie som mal k dispozícii na recenziu.

*Ceny sú platné k 28. 12. 2022

Recenzia Google Pixel 7 Pro – verdikt

Google Pixel 7 Pro

Mobily

Google Pixel 7 Pro sa americkému výrobcovi nesmierne vydaril. Oproti predchodcovi ponúka vyspelejší dizajn, úplne nové unikátne funkcie, za ktoré mobil vďačí čipu Google Tensor G2, a tiež mierne vylepšené fotoaparáty. Pokiaľ hľadáte Android telefón ako žiadny iný, alebo už s Pixelmi máte skúsenosť z minulosti, v prípade Google Pixel 7 Pro nie je nad čím premýšľať.

Klady

  • Ešte lepší dizajn s použitím hliníka
  • Neskutočne jemný 120 Hz AMOLED panel
  • Exkluzívny čipset Google Tensor G2
  • V súčasnosti jeden z najlepších fotomobilov
  • Päťnásobné optické priblíženie
  • Unikátna funkcia nabitá umelou inteligenciou
  • Čistý Android 13 s prioritnými aktualizáciami
  • Minimálne 3 roky veľkých aktualizácií a 5 rokov záplat

Zápory

  • Nad niektorými automatickými funkciami nemáte kontrolu
  • Hladká zadná strana kĺže po krivých plochách aj v ruke

Čo sme o Google Pixel 7 a 7 Pro napísali skôr?

Mobilné telefóny Google Pixel patria k najpopulárnejším predovšetkým vďaka skvele vyladeným parametrom, čistému Androidu a unikátnym procesorom Tensor. Nie je tak divu, že na oznámenie siedmeho radu čakalo desaťtisíce fanúšikov. Najnovšie modely Google Pixel 7 a Pixel 7 Pro prichádzajú s pozmeneným dizajnom, procesorom Google Tensor G2 a zaujímavou fotovýbavou. Čo všetko nové Pixely ponúknu a kedy sa na ne môžeme tešiť?

Google Pixel 7 a 7 Pro hlavný

Google Pixel 7 a 7 Pro (PREVIEW) – OBSAH

  1. Telefóny Google Pixel 7 prídu v celkom 4 farebných variantoch
  2. Google pri nových Pixeloch zostáva verný technológii OLED
  3. Google Pixel 7 ponúkne dvojitý fotoaparát, 7 Pro potom rovno trojitý
  4. Google Pixel 7 a 7 Pro ponúknu čipy Tensor novej generácie
  5. O zabezpečenie telefónu a dát sa stará čip Titan alebo vstavaná VPN
  6. Google Pixel 7 aj 7 Pro poteší veľkou batériou s podporou bezdrôtového nabíjania
  7. Google Pixel 7 vs. Google Pixel 7 Pro – tabuľka parametrov
  8. Google Pixel 7 vs. Google Pixel 7 Pro – cena a dostupnosť

Telefóny Google Pixel 7 prídu v celkom 4 farebných variantoch

Siedmy rad Pixelov, Pixel 7 a 7 Pro, stavia na dizajne predchodcu, prináša však niekoľko zaujímavých inovácií. Asi najvýraznejší je prepracovaný fotomodul z matného hliníka v prípade základného variantu a brúsený hliník pri modeli Pro. Materiály sú okrem iného 100 % recyklované, čím Google pripomína svoj ambiciózny cieľ dosiahnuť kompletnú uhlíkovú neutrálnosť do roku 2030, a to vrátane využitej elektriny.

Google Pixel 7 a 7 Pro dizajn
Unikátne farebné varianty – vľavo Google Pixel 7 Pro Hazel, vpravo Google Pixel 7 Lemongrass.

S novým radom Google Pixel 7 tradične prichádzajú aj nové farebné vyhotovenia. Tie budú celkom štyri. Ako základný variant, tak model Pro ponúkne čiernu Obsidian a bielu Snow. Každý z modelov potom má tiež niečo svoje. Exkluzívne vyhotovenie modelu Pro je tmavo zelené, nazvané Hazel. Veľmi svetlozelený kabátik Lemongrass potom dostane len základný variant.

Google pri nových Pixeloch zostáva verný technológii OLED

Čo sa týka displejov sa nové Pixely 7 a 7 Pro od predchodcov zas až toľko nelíšia. Prvý z dvojice príde s o chlp menším, 6,3" OLED panelom s obnovovacou frekvenciou až 90 Hz, model Pro potom prináša 6,7" s technológiou LTPO OLED a variabilnou frekvenciou 10 – 120 Hz. Kde si však oba modely polepšili, je jas. Pri zachovaní HDR zhodne zvládnu jasnosť až 1 000 nitov, maximálny jas je potom pri základnom variante 1 400, v prípade modelu Pixel 7 Pro až 1 500 nitov.

i

Samsung Galaxy Z Flip4 (RECENZIA): Aká je skladačka za rozumnú cenu?

Google Pixel 7 ponúkne dvojitý fotoaparát, 7 Pro potom rovno trojitý

Pre svoje fotografické schopnosti sú Pixely preslávené, Google však hrá predovšetkým na softvér (o tom nižšie). Z hardvérového hľadiska sú naopak zmeny minimálne. Hlavný snímač pri oboch modeloch pracuje s 50 Mpx a dopĺňa ho objektív so svetelnosťou f/1,85. Používatelia sa potom môžu spoľahnúť aj na optickú stabilizáciu a laserový autofokus. Zhodná je aj 12 Mpx širokouhlá kamera s objektívom f/2,2. Líšia sa len zorným uhlom. Pixel 7 ponúkne 114°, zatiaľ čo Pixel 7 Pro až 125,8°.

Google Pixel 7 a 7 Pro modely
Úplne nových modelov Google Pixel 7 a Pixel 7 Pro je celý rad.

Teleobjektív je tento rok opäť výsadou vyššieho z modelov. Snímač Pixelu 7 Pro je 48 Mpx, objektív ponúkne svetelnosť f/3,5 a tešiť sa oproti predchodcovi môžeme na 5-násobný optický zoom. Google sa však zameral aj na technológiu digitálneho zoomu, než aby ste sa museli vždy spoliehať na 5-násobné priblíženie teleobjektívu. Ich Super Res Zoom, poháňaný čipom G2, je schopný prelínať snímky z jednotlivých kamier a aplikovať rôzne algoritmy tak, aby ste získali kvalitnú fotku v plnom rozlíšení až do 10-násobného priblíženia. Pre vyššie hodnoty potom rad Pixel 7 ponúkne napríklad upscaling pomocou strojového učenia alebo stabilizáciu priblíženia.

i

Teleobjektív je zároveň schopný makro fotografie. Fotografovanie tak bude možné ako z bezprostrednej blízkosti, tak aj na veľkú diaľku.

Google Pixel 7 a 7 Pro ponúknu čipy Tensor novej generácie

Jednou z hlavných vlastností telefónov Google Pixel 7 je pochopiteľne úplne nový procesor Google Tensor G2. Ten mobilom prepožičiava množstvo funkcií založených na strojovom učení pre systém, ale aj fotoaparát, a v neposlednom rade aj skvelý výkon.

V prípade Pixelu 7 čip spolupracuje s 8 GB RAM, pri Pixeli 7 Pro potom rovno s 12 GB. Telefóny bude poháňať čistý operačný systém Android 13 s maximálnou optimalizáciou pre Tensor G2, prioritnými aktualizáciami Pixel Feature Drops, ktoré softvérovú výbavu telefónov obohacujú ešte roky po vydaní, a bezpečnostnými záplatami po dobu 5 rokov.

Google Pixel 7 vlastnosti
Takmer všetky vlastnosti Google Pixel 7 sa odvíja od čipu Tensor G2.

Tensorová výpočtová jednotka, unikátna pre čipy Google Tensor, sa zaoberá urýchľovaním výpočtov pre strojové učenie a umelú inteligenciu. Kde všade sa uplatňuje? Na oznamovacej akcii Made By Google sme mohli vidieť napríklad spracovanie hlasu. Mobily zvládnu napríklad prekladanie rozhovorov v reálnom čase, takmer úplné ovládanie hlasom alebo napríklad prepis hlasových správ a nahrávok do textu, vrátane označenia jednotlivých hovorcov.

Google Pixel 7 Pro vlastnosti
Google Pixel 7 Pro zaujme okrem špičkového fotoaparátu aj elegantným dizajnom.

Strojové učenie je v prípade Pixelov 7 samozrejme hojne využívané predovšetkým pri fotografiách. Okrem výpočtovej fotografie, ktorú Google predstavil už v minulých rokoch, budete teraz môcť využiť novú funkciu Photo Unblur. Tá umožní aplikovať obľúbené funkcie (zníženie rozmazania, odstránenie rušivých elementov v pozadí fotky atď.) aj na staršie fotografie, ktoré ste nezaobstarali Pixelom. Funkcia bude, aspoň teraz, exkluzívna pre modely s Google Tensor G2, teda telefóny Google Pixel 7 a 7 Pro.

i

Xiaomi 12 Pro (RECENZIA): Stačí najvýkonnejší Android na konkurenciu?

O zabezpečenie telefónu a dát sa stará čip Titan alebo vstavaná VPN

Google pri Pixeli 7 a 7 Pro veľmi myslí aj na zabezpečenie. To má na starosti v prvom rade koprocesor Titan M2 v spolupráci s tensorovými jadrami. Čip Titan M2 je založený na podobnej technológii ako zabezpečenie, ktoré Google používa na svojich vlastných serveroch, ktoré využívajú banky a ďalšie korporáty po celom svete. Nestačí vám to? Google prihadzuje ešte ďalšiu vrstvu zabezpečenia vo forme vstavanej VPN od Google One, a to úplne zadarmo. Do mobilov sa dostane formou aktualizácie do konca roka.

Google Pixel 7 ekosystém
Okrem telefónov sa predstavili aj hodinky, slúchadlá a tablety. Základ nového ekosystému Google.

Google Pixel 7 aj 7 Pro poteší veľkou batériou s podporou bezdrôtového nabíjania

V prípade oboch nových telefónov Google uvádza viac ako 24 hodín výdrže pri bežnom využívaní a až 72 hodín pri používaní šetriča batérie. To znie pri priemernej kapacite základného modelu 4 355 mAh pomerne odvážne, ale pri početných optimalizáciách systému, kto vie? Lepšie má nakročený model Pro, vybavený hneď 5 000 mAh batériou. Oba telefóny Pixel 7 a 7 Pro podporujú 30 W rýchlonabíjanie, bezdrôtové nabíjanie (20 W, 23 W v prípade modelu Pro) a tiež reverzné nabíjanie.

i

Telefóny iPhone 14 a 14 Pro sú tu. Prinášajú množstvo noviniek

Google Pixel 7 vs. Google Pixel 7 Pro – tabuľka parametrov

Kľúčové parametre oboch noviniek z radu Google Pixel 7 sme zhrnuli do nasledujúcej tabuľky.

Parametre/Model Google Pixel 7 5G Google Pixel 7 Pro 5G
Displej 6,3" (20 : 9) 6,7" (19,5 : 9)
2 400 × 1 080 px, 416 ppi 3 120 × 1 440 px, 512 ppi
OLED, 90 Hz LTPO OLED, 120 Hz
Zadné fotoaparáty Hlavný: 50 Mpx, f/1,85, 4K video s 60 fps, optická stabilizácia
Hlavný: 50 Mpx, f/1,85, 4K video s 60 fps, optická stabilizácia
Širokouhlý: 12 Mpx, f/2,2, 114°
Širokouhlý: 12 Mpx, f/2,2, 125,8°
Teleobjektív: 48 Mpx, f/3,5, 5× optický zoom
Predný fotoaparát 10,8 Mpx, f/2,2, 4K video s 60 fps
10,8 Mpx, f/2,2, 4K video s 60 fps
Čipset Google Tensor G2 Google Tensor G2
Pamäť RAM 8 GB 12 GB
Interné úložisko 128/256 GB 128/256/512 GB
Podpora sietí 5G
Akumulátor 4 355 mAh 5 000 mAh
rýchlonabíjanie/bezdr. nabíjanie: 30 W/20 W rýchlonabíjanie/bezdr. nabíjanie: 30 W/23 W
Stupeň krytia IP68 IP68
Audio Stereo Stereo
Rozmery
155,6 × 73,2 × 8,7 mm 162,9 × 76,6 × 8,9 mm
Hmotnosť
197 g 212 g
Cena od 699 € od 1 099 €
*Ceny sú platné k 10. 10. 2022. 

Google Pixel 7 vs. Google Pixel 7 Pro – cena a dostupnosť

Telefóny Google Pixel 7 a Google Pixel 7 Pro ponúknu okrem rôznych farieb aj rozmanité varianty úložiska. Oficiálny dátum predaja je v zahraničí nastavený na 13. októbra, u nás však ešte Google priamo nepredáva. Na naše pulty by sa tak mali dostať zhruba o týždeň neskôr. Už teraz si však mobily môžete predobjednať, a to s nasledujúcimi cenami:

i Mohlo by vás zaujímať

Telefón Google Pixel 7 Pro je bezpochyby schopným zástupcom najvyššej triedy, hoci dokonalý nie je. Jeho prednosti sú jasné – schopnosti fotoaparátu, skvelý displej, solídny výkon, novší dizajn a samozrejme napríklad aj čistý Android. Pokiaľ chcete najlepší Android bez grafickej nadstavby, zvoľte tento model.

4,8 446×
iPhone 14 128 GB modrý
Mobilný telefón – 6,1" OLED 2532 × 1170, vnútorná pamäť 128 GB, single SIM + eSIM, procesor Apple A15 Bionic, fotoaparát: 12Mpx (f/1,5) hlavný + 12Mpx širokouhlý, predná kamera 12Mpx, GPS, NFC, LTE, 5G, Lightning port, vodoodolný podľa IP68, rýchle nabíjanie 15W, bezdrôtové nabíjanie, model 2022, iOS
+Darček SIM karta Radosť – Prvú Nekonečnú Radosť si vyskúšaj na týždeň zadarmo! v hodnote 1 €
719 €
Na sklade > 5 ks
Do polnoci objednáš, ráno v AlzaBoxe máš!
Info
Objednávací kód: RI041b3
iPhone 14 Plus 128 GB biely - Mobilný telefón Doručenie na
predajňu zadarmo
4,8 155×
iPhone 14 Plus 128 GB biely
Mobilný telefón – 6,7" OLED 2778 × 1284, vnútorná pamäť 128 GB, single SIM + eSIM, procesor Apple A15 Bionic, fotoaparát: 12Mpx (f/1,5) hlavný + 12Mpx širokouhlý, predná kamera 12Mpx, GPS, NFC, LTE, 5G, Lightning port, vodoodolný podľa IP68, rýchle nabíjanie 20W, bezdrôtové nabíjanie 15W, model 2022, iOS
+Darček SIM karta Radosť – Prvú Nekonečnú Radosť si vyskúšaj na týždeň zadarmo! v hodnote 1 €
849 €
Na sklade > 5 ks
Do polnoci objednáš, ráno v AlzaBoxe máš!
Info
Objednávací kód: RI042b2
Motorola EDGE 30 Ultra 12 GB/256 GB sivá - Mobilný telefón Doprava
zadarmo
4,6 96×
Motorola EDGE 30 Ultra 12 GB/256 GB sivá
Mobilný telefón – 6,7" P-OLED 2400 × 1080 (144Hz), operačná pamäť 12 GB, vnútorná pamäť 256 GB, dual SIM, procesor Qualcomm Snapdragon 8+ Gen 1, fotoaparát: 200Mpx (f/1,9) hlavný + 50Mpx širokouhlý + 12Mpx teleobjektív, predná kamera 60Mpx, čítačka odtlačkov prstov, GPS, NFC, LTE, 5G, USB-C, rýchle nabíjanie 125W, bezdrôtové nabíjanie, batéria 4610 mAh, model 2022, Android
+Darček SIM karta Radosť – Prvú Nekonečnú Radosť si vyskúšaj na týždeň zadarmo! v hodnote 1 €
419 €
Momentálne nedostupné
Objednávací kód: SMTR514b1
Vytlačiť
P-DC1-WEB11
Zavoláme Vám a odborne poradime
+421 2 5710 1800
Otázka na objednávku
Otázka na tovar
Prosím, zadajte svoj telefón:
Zavolajte mi
Na vašom súkromí nám záleží My, spoločnosť Alza.cz a.s., IČO 27082440, používame súbory cookies na zaistenie funkčnosti webu a s vaším súhlasom o. i. aj na personalizáciu obsahu našich webových stránok. Kliknutím na tlačidlo „Rozumiem“ súhlasíte s využívaním cookies a predaním údajov o správaní na webe na zobrazenie cielenej reklamy na sociálnych sieťach a reklamných sieťach na ďalších weboch.
Viac informácií Menej informácií