Vyberte prvok na stránke, ktorého sa chyba týka
Black Friday leden Koniec podpory Windows 7

Najlepšie herné telefóny

Zobraziť katalóg

Článok

Aktualizované

Ste milovníci výkonných mobilov, mobilných hier, alebo si hraním len radi krátite dlhé chvíle? Potom stojí za úvahu, či si nekúpiť herný telefón. Tieto smartfóny sú totiž na hry prispôsobené a spravidla vyvinú vyšší výkon než klasické mobily. Ponúkajú napríklad pretaktované procesory, vyššiu obnovovaciu frekvenciu displeja či špičkový zvuk štandardu Dolby Atmos. O aké mobily ide a ktorý z nich je najlepší?

Najlepšie herné telefóny – OBSAH

 1. Čím sa odlišujú herné telefóny od obyčajných?
 2. ASUS ROG Phone II, najlepší herný telefón?
 3. Xiaomi Black Shark 2 Pro bude už čoskoro pripravený znovu vyčíňať
 4. ZTE Nubia Red Magic 3s je najlepšie chladený smartfón na trhu
 5. Razer Phone 2, nástupca obľúbeného herného telefónu
 6. Porovnanie: ASUS ROG Phone 2, Xiaomi Black Shark 2 Pro, Red Magic 3s, Razer Phone 2
 7. Ďalšie telefóny na hranie
 8. E-sporty na inteligentných telefónoch
 9. Staršie herné telefóny

Porovnanie herných telefónov s bežnými smartfónmi

Renesancia mobilného hrania je na spadnutie. Čím sa vlastne herné telefóny odlišujú od bežných smartfónov?

 • Mimoriadne kvalitný obraz na veľkom displeji s vyššou obnovovacou frekvenciou, než je bežných 60 Hz.
 • Skvele zvládnuté chladenie, ktoré garantuje dlhodobý výkon na maximálnej frekvencii CPU a GPU (pri štandardnom telefóne klesá po zahriatí výkon).
 • Výkonný grafický akcelerátor.
 • Výrazný dizajn a celkovo väčšie rozmery, ktoré umožňujú integrovať batériu s vyššou kapacitou.
 • Stereofónny zvuk, ktorý nebude skreslený ani pri držaní telefónu oboma rukami.
 • Šikovne umiestnené konektory umožňujúce v niektorých prípadoch pohodlné hranie aj počas nabíjania.

ASUS ROG Phone II, najlepší herný telefón?

Hľadáte herný telefón, ktorý ponúkne maximálny, nekompromisný výkon? ASUS ROG Phone II sa vám určite bude páčiť. Mieri totiž na tých najnáročnejších z hráčov, a to ako z hľadiska výkonu, tak aj dizajnu. Prvé, čo na telefóne uvidíte, budú agresívne hrany a samozrejme RGB podsvietenie, bez ktorého by akýkoľvek ASUS herný produkt nedal ani ranu. Prednej strane telefónu potom dominuje veľký AMOLED displej s uhlopriečkou 6,59" a obnovovacou frekvenciou 120 Hz. Ten vôbec prvýkrát prichádza s 10-bitovým HDR zobrazením, ktoré zabezpečí lepší pôžitok z hrania.

To najzaujímavejšie však nájdete až vnútri telefónu. ASUS ROG Phone II je totiž v súčasnosti (november 2019) oficiálne najvýkonnejším smartfónom vôbec. Poháňa ho najnovší Qualcomm Snapdragon 855+, ktorý beží na frekvencii takmer 3 GHz. To je v kombinácii s 12 GB rýchlej RAM pamäte naozaj veľa. Koniec-koncov, v benchmarku AnTuTu sa smartfón pomerne suverénne umiestnil na prvej priečke s necelými 400 tisíckami bodov. Každého určite poteší aj extrémne veľká kapacita batérie 6 000 mAh, a to s možnosťou rýchlonabíjania.

ASUS ROG Phone II

ASUS ROG Phone II cieli na najnáročnejších hráčov a dáva to najavo po všetkých stránkach.

Keď sa presunieme na zadnú stranu telefónu, uvidíme podsvietenie a tiež futuristický panel pre fotoaparát v plnej svojej kráse. Čítačku odtlačkov prstov tu nenájdeme, nachádza sa v displeji. Spomínaný fotoaparát potom síce nebol hlavným zameraním výrobcu, rozhodne ale nebol opomenutý. Kamera je dvojitá a na hlavnej šošovke nájdete 48 Mpx so svetelnosťou f/2,0. Garde v podobe sekundárnej šošovky potom robí ultraširoký objektív s rozlíšením 13 Mpx a FOV 125°. Toto duo by si malo bez problémov poradiť aj so 4K 60 FPS videom.

i Asus ROG Phone II (REVIEW): Sen mobilných hráčov?

V neposlednom rade si ešte niečo povieme o nadstavbe ROG UI. Tá je z veľkej časti odvodená z rozhrania ZenUI 6, pre telefóny ASUS bežného, avšak na prvý pohľad to nie je poznať. ROG UI totiž kričí „herný telefón“ na všetky strany, a to vďaka modernému a agresívnemu dizajnu – samozrejme v červenej. Z hľadiska funkcií je potom ZenUI oveľa podobnejší a nečakajte žiadne výrazné novinky. Pár pekných funkcionalít možno však nájsť. Ide napríklad o rozšírenú aplikáciu na optimalizáciu batérie, vďaka ktorej budete môcť z telefónu vytiahnuť ešte viac herných hodín.

Xiaomi Black Shark 2 Pro bude už čoskoro pripravený znovu vyčíňať

Čo sa týka mobilného giganta Xiaomi, na jeho Black Shark 2 Pro sme čakali nejakú dobu. Samozrejme, naše čakanie je na konci, pretože tento herný telefón sa už v Číne predáva a európska verzia je na spadnutie. Čo Black Shark 2 Pro ponúka? 500 000 bodov v AnTuTu, o ktorých sa špekulovalo, síce telefón neponúka, avšak aj napriek tomu sa nám do rúk už čoskoro dostane nový kráľ benchmarkov. Telefón sa zovňajškom celkovo dosť podobá základnej verzii Xiaomi Black Shark 2, rovnaký dizajn, rovnaký fotoaparát, rovnaký displej. Rovnako ako ROG Phone II si totiž to najlepšie necháva vnútri.

Oproti základnému modelu nájdete v Xiaomi Black Shark 2 Pro výkonnejší procesor Qualcomm Snapdragon 855+, ktorý je aj tu doplnený 12 GB pamäte RAM. Vysoké skóre v benchmarku je teda zrejme zaistené lepšou optimalizáciou. A aké to hodnotenie nakoniec je? Aj keď nejde o pol milióna, prvé testy na čínskom trhu ukazujú, že sa Xiaomi Black Shark 2 Pro pohybuje okolo 456 000 bodov, a tak sa asi nie je na čo hnevať. To by prekonávalo aj Asus ROG Phone 2, rebríček AnTuTu ho ale do hodnotenia zatiaľ nezaradil.

Xiaomi Black Shark 2 Pro

Čínsky žralok Xiaomi Black Shark 2 Pro je svojim dizajnom veľmi unikátny.

Nakoniec by sme si mohli spomenúť cenu Black Shark 2 Pro. Hovoríme tu totiž o Xiaomi, a tak je jasné, v čom bude jeho najväčšia sila. V Číne sa zatiaľ predáva za asi 450 € a do Európy by sa mal dostať v najbližších dňoch. Po pripočítaní dane teda môžeme počítať s cenovkou okolo 550 €, čo je cena za hernú beštiu týchto rozmerov naozaj prívetivá.

ZTE Nubia Red Magic 3s je najlepšie chladený smartfón na trhu

Za názorom, že chladenie je veľmi dôležitou časťou herného telefónu, si pevne stojí ZTE Nubia Red Magic 3s. Ide totiž o jeden z mála herných telefónov, ktorý má v sebe nielen zabudovaný ventilátor, ale dokonca aj vodné chladenie. Z hľadiska technických špecifikácií potom bezpochyby hovoríme o jednom z najlepšie vybavených smartfónov na trhu, ktorý navyše vyzerá dobre.

Po výkonnostnej stránke sa nie je na čo sťažovať, v Red Magic 3s nájdete špičkové komponenty, ktoré by ste od plnohodnotného herného smartfónu očakávali. Poháňa ho procesor Qualcomm Snapdragon 855+ v kombinácii s 8 alebo 12 GB pamäte RAM. Úložisko je dostačujúce – môžete si vybrať z variantov 128 a 256 GB. Tento herný telefón potom beží na Androide 9 Pie so špeciálnou gaming nadstavbou Redmagic 2.0. Za zmienku stojí tiež pomerne veľká batéria s kapacitou 5 000 mAh.

ZTE Nubia Red Magic 3s

Skvelé chladenie ZTE Nubia Red Magic 3s určite pridá pár bodov k výkonu.

Ako zobrazovač tu figuruje 6,65 "AMOLED displej s frekvenciou 90 Hz. ZTE Nubia Red Magic 3s nesklame ani po stránke fotoaparátu. Na hornej strane displeja sa nachádza 16 MPx predná kamera so svetelnosťou f/2,0, avšak nie v notchi, ale v klasickom rámčeku. Hlavná fotografická sila smartfónu vychádza z 48 Mpx snímača na zadnej strane so svetelnosťou f/1,7, ktorý zvláda videá až do rozlíšenia 8K. Pokiaľ zháňate dobre vyzerajúci herný telefón, ZTE Nubia Red Magic 3s rozhodne patrí k tým lepším.

Razer Phone 2, nástupca obľúbeného herného telefónu

Americká firma Razer, vyrábajúca predovšetkým príslušenstvo pre hráčov, na svojom konte už jedného zástupcu kategórie herných telefónov má, je ním Razer Phone. A Razer Phone 2 je samozrejme nástupcom tohto modelu. Aj keď ide o model už z minulého roka, stále rozhodne patrí k tým lepším voľbám, ak hľadáte herný telefón. Priniesol najmä o niečo viac výkonu do veľmi podobného dizajnu v porovnaní s predchodcom. Samozrejmosťou je 5,7" (1 440 × 2 560 pixelov) IGZO displej v pomere strán 16 : 9. Ten je rovnako ako v prípade predchodcu obohatený technológiou UltraMotion s obnovovacou frekvenciou 120 Hz. Každý hráč určite spozná, o akú veľkú výhodu ide.

Z hľadiska dizajnu sa Razer Phone 2 prvému modelu silne podobá. Nájdete na ňom veľa presných hrán a vzhľad pôsobí celkovo dosť robustne. Výrobca presunul fotoaparát viac na stred zadnej strany telefónu a logo Razer doplnil RGB podsvietením. Pre niekoho môže byť mínusom absencia 3,5 mm jacku.

i IZGO je displej s konštrukciou napájania LCD elementov z polovodičového materiálu (india, gália, zinku a oxidu). Jeho nespornou výhodou je vyššia priepustnosť svetla. Z toho dôvodu nie je potrebné silné podsvietenie displeja, čím sa šetrí batériu.
Razer Phone 2, dizajn

Razer Phone 2 je skvelý herný mobil za rozumnú cenu.

Razer Phone 2 ponúka stále výkonný procesor Qualcomm Snapdragon 845 a rýchlu 8 GB RAM pamäť. Minulý rok by to bola absolútna špička, ale ani dnes nejde o orezávatko. Na hry je potom pripravených 64 GB vnútornej pamäte a samozrejme možné používať aj pamäťovú kartu až do teoretickej veľkosti 2 TB. Štandardne je potom k dispozícii špeciálna optimalizácia Game Booster na plynulejšie hranie a rýchlejšiu odozvu, s ktorej pomocou posuniete úroveň hrania opäť o niečo vyššie. Silný hardvér dopĺňa Li-ion batéria s kapacitou 4 000 mAh, podporujúca technológiu nabíjania Quick Charge 4+ a najnovšie aj bezdrôtové nabíjanie.

Razer Phone; displej

Razer Phone 2 síce nie je najnovší, avšak vďaka skvelým špecifikáciám aj dnes stojí za to.

Pozadu nechcel tentoraz Razer zostať ani z hľadiska fotoaparátu. Ide síce najskôr o herný mobil, a tak nečakajte hodnoty vlajkových fotomobilov, avšak Razer Phone 2 skvele poslúži, ak chcete zachytiť dôležité spomienky. Fotoaparát je tu duálny. Hlavný snímač sa chváli skvelou svetelnosťou f/1,75 a rozlíšením 12 Mpx. Herný smartfón má ďalej teleobjektív o rozlíšenie 12 Mpx a foto nadšenci určite ocenia aj optickú stabilizáciu na hlavnej šošovke. Predná kamera je potom len tak „do počtu“. Jej rozlíšenie je 8 Mpx a svetelnosť f/2,0.

i Nezaujal vás Razer Phone 2? Na tretiu verzii Razer Phone 3 sa podľa všetkého usilovne pracuje. Žiadne informácie ešte nie sú potvrdené, ale niektoré špekulácie naznačujú, že by sme sa oznámenia mohli dočkať ešte do konca tohto roka.

Porovnanie: ASUS ROG Phone 2, Xiaomi Black Shark 2 Pro, Red Magic 3s, Razer Phone 2

Porovnanie vybraných herných telefónov nie je úplne jednoduché, pretože v tejto chvíli nepoznáme kľúčový parameter, ktorým je cena. Výrobcovia tak síce dávajú na obdiv vynikajúce hardvérové parametre (skoro na úrovni herných notebookov), ale zatiaľ nepoznáme konečnú cenu všetkých modelov. Ich parametre sú nasledovné:

Vybrané parametre ASUS ROG Phone II
Xiaomi Black Shark 2 Pro
ZTE Nubia Red Magic 3s
Razer Phone 2
Displej 6,59" AMOLED 6,39" AMOLED 6,65" AMOLED
5,7" IGZO TFT
Rozlíšenie obrazovky 1 080 × 2 340 px, 19,5 : 9 1 080 × 2 340 px, 19,5 : 9 1 080 × 2 340 px, 19,5 : 9
1 440 × 2 560 px, 16 : 9
Obnovovacia frekvencia 120 Hz 60 Hz 90 Hz
120 Hz
Zvuk Stereo DTS:X Ultra + DTS:X Ultra 7.1 pre slúchadla Stereo Stereo DTS:X Ultra
Dolby Atmos 5.1
Čipset Qualcomm Snapdragon 855+ Qualcomm Snapdragon 855+ Qualcomm Snapdragon 855+
Qualcomm Snapdragon 845
CPU 1× 2,96 GHz Kryo + 3× 2,42 GHz Kryo + 4× 1,78 GHz Kryo
1× 2,96 GHz Kryo + 3× 2,42 GHz Kryo + 4× 1,78 GHz Kryo
1× 2,96 GHz Kryo + 3× 2,42 GHz Kryo + 4× 1,78 GHz Kryo
4× 2,8 GHz Kryo + 4× 1,7 GHz Kryo
GPU Adreno 640 Adreno 640 Adreno 640
Adreno 630
Pamäť
12/512 GB 8/128 GB, 12/128 GB, 12/256 GB
8/128 GB, 12/256 GB
8/64 GB
Zadný fotoaparát 48 Mpx, f/2.0 + 13 Mpx UW (125°)
48 Mpx, f/1.8 + 12 Mpx, f/2.2 teleobjektív
48 Mpx, f/1,7
12 Mpx, f/1.8 (s OIS) + 12 Mpx, f/2.6
Predný fotoaparát 24 Mpx, f/2.0
20 Mpx, f/2.0 16 Mpx, f/2,0
8 Mpx, f/2.0
Batéria
6 000 mAh 4 000 mAh 5 000 mAh
4 000 mAh
Nabíjanie
30 W rýchlonabíjanie
27 W rýchlonabíjanie
18 W rýchlonabíjanie
18 W rýchlonabíjanie
Pripojenie
Bluetooth 5.0, USB-C Bluetooth 5.0, USB-C Bluetooth 5.0, USB-C
Bluetooth 5.0, USB-C
Rozmery
171 × 77,6 × 9,5 mm 163,6 × 75 × 8,8 mm 171,7 × 78,5 × 9,7 mm
158,5 × 79 × 8,5 mm
Váha 240 g 205 g 215 g
220 g
Cena 932,90 €
+- 550 €**
+- 670 €**
500 €
*Ceny sú platné k 7. 11. 2019  **Cena je len špekulatívna

Ďalšie telefóny na hranie

Veľa telefónov síce nie je priamo označených ako herné, avšak ich špecifikácie im umožňujú bez problému rozbehnúť akékoľvek hry. Spravidla ide o vlajkové lode ako napríklad:

E-sporty na inteligentných telefónoch

Fínska vývojárska spoločnosť Supercell položila jeden zo základov mobilnej hernej scény. Ich lahôdka Clash Royale (aplikácie pre Android a iOS) sa výrazne podieľala na minuloročnom rekordnom obrate firmy vo výške 2 miliárd dolárov. Práve táto hra má silnú komunitu aj u nás. Ide o kombináciu prvkov kartovej hry, tower defense a on-line arény pre viacerých hráčov. Medzi ďalšie obľúbené mobilné e-sporty patrí MOBA Vainglory alebo Arena of Valor.

i Mohlo by vás zaujímať

Pokiaľ na telefóne radi hráte hry a beriete to vážne, herný telefón je pre vás povinnosťou. S rastúcim trendom e-sportu sú na telefóny kladené čím ďalej väčšie nároky. Kým skvelý výkon nájdete aj v prípade bežných vlajkových lodí, herné telefóny majú vždy niečo navyše, ako napríklad odladený systém, čo posunie vaše hranie o stupienok vyššie. Môžeme len hádať, kam sa herné telefóny ďalej posunú, avšak budúcnosť pre nich vyzerá sľubne.

Staršie herné telefóny

Xiaomi Black Shark, herný trhač asfaltu

Xiaomi sa poslednou dobou derie rýchlo dopredu a predáva desiatky miliónov mobilov po celom svete. Okrem populárnych a cenovo dostupných inteligentných telefónov však chystá aj špeciálny mobil pre náročných hráčov. V tomto smere všetko prebieha v kooperácii s menej známym výrobcom herného príslušenstva Black Shark Technology.

Telefón Xiaomi Black Shark v robustnej kovovej konštrukcii sa skosenými stranami určite upúta pozornosť práve svojím nevšedným dizajnom. Herné zážitky môžete podporiť aj zakúpením špeciálneho gamepadu, ktorý slúži aj ako puzdro. Tento gamepad je vybavený 340 mAh batériou a podporuje pripojenie Bluetooth. Môžete s ním hrať po dobu až 30 hodín na jedno nabitie. Na bočnej strane je tzv. „Shark Key“ tlačidlo, ktorým môžete vstúpiť do extra výkonného herného módu.

Vo výbave telefónu Xiaomi Black Shark nález 5,99" IPS LCD displej s pomerom strán 18 : 9 as rozlíšením 1 080 × 2 160 bodov. Obnovovacia frekvencia je rovnako ako v prípade predchádzajúceho modelu Razer Phone 120 Hz. Na rozdiel od neho má ale o rad vyšší čipset. Výkon nového Xiaomi Black Shark zaisťuje Qualcomm Snapdragon 845 so 6 alebo 8 GB RAM a 64 alebo 128 GB vnútorného úložiska. Proti prehriatiu ho chráni špeciálne navrhnuté chladenie pomocou kvapaliny. Všetko beží na najnovšom operačnom systéme Android 8.1. Aj v tomto telefóne nájdete veľkú batériu s kapacitou 4 000 mAh, čo je pre herný telefón nutnosť. Fotoaparát je opäť duálny, 12 + 20 Mpx so svetelnosťou f/1.75 af/2.2.

Xiaomi Black Shark; herné mobily

Xiaomi pri modeli Black Shark vsadilo na atraktívny dizajn aj na vysoký herný výkon.

Lacná, ale výkonná ZTE Nubia Red Magic

Ak vás predchádzajúce dva telefóny nadchli, ale zúfate nad pravdepodobne veľmi vysokou cenou, je tu ešte Nubia Red Magic. Tento model dokázal skĺbiť parádny výkon za nízku cenu. Zadná strana telefónu je ozdobená ostrým šesťuholníkovým tvarovaním, z ktorého vyčnieva šošovka fotoaparátu, dlhý svietiaci LED pásik a čítačka odtlačkov prstov. Určite si všimnete aj výrazné vetracie ventily. Nubia Red Magic je totiž chladená primárne vzduchom. Priestor na prednej strane zaberá 5,99" IPS LCD displej v rozlíšení 2 160 × 1 080 bodov s pomerom strán 18 : 9.

Hoci je to tohtoročná novinka, je osadená vlaňajším Snapdragonom 835. Má 6 alebo 8 GB operačnej pamäte a k tomu 64 alebo 128 GB vnútorného úložiska. Do tohto telefónu bohužiaľ nemožno pridať pamäťovú kartu, čo by mohla byť najmä v prípade 64 GB modelu celkom prekážka pre náročnejších používateľov. Konkurenčnú výhodu má okrem ceny aj pri fotoaparáte. Ponúka 24 + 8 Mpx rozlíšenie a výbornú clonu f/1.7 a f/2.0. Batéria s kapacitou 3 800 mAh vám podľa výrobcu vydrží až 7 hodín intenzívneho hrania.

Nubia Red Magic; herné mobily

Nubia Red Magic je lacná, napriek tomu ponúkne dostatočne vysoký výkon aj na najnovšie hry.

Očakávaný idol herných mobilov ASUS ROG Phone

Herný svet tiež očakáva vydanie mobilného telefónu značky ASUS, zaradeného do populárnej série ROG (Republic of Gamers). Asus ROG Phone ZS600KL ponúkne 6"AMOLED displej s rozlíšením 1 080 × 2 160 pixelov, pretaktovaný procesor, špičkový zvuk a mnohé ďalšie. S týmto zariadením sa chce ASUS vydať do boja dokonca aj proti PlayStation 4 alebo XBOX One. My si myslíme, že bude skôr súperiť s Nintendom Switch.

ASUS ROG Phone je vybavený procesorom Snapdragon 845. V prípade herného telefónu je na HW výbavu kladený mimoriadny dôraz, a preto má CPU pretaktované hlavné 4 jadrá až na 2,96 GHz, čo je zatiaľ najvyššia frekvencia mobilných CPU. HW platforma poskytne tiež 8 GB LPDDR4X pamäte a GPU Adreno 630. Kapacita batérie sa bude pohybovať na úrovni 4 000 mAh. To by malo stačiť približne na 7 hodín tuhého hrania. Zaujímavosťou sú hneď dva USB-C porty, keď jeden z nich okrem nabíjania slúži aj na pripojenie dokovacej stanice. Áno, ASUS ROG Phone podporuje pripojenie celého radu príslušenstva, čím nebude mať na trhu žiadnu konkurenciu. Cenu možno v túto chvíľu len tipovať, ale určite bude vzhľadom k výbave veľmi vysoká.

Honor Play, lacný herný telefón

Zameranie na hráčov je zrejmé už z názvu nového smartfónu Honor Play. Jeho základom je obrovský displej s uhlopriečkou 6,3", ktorému nechýba populárne horné „vykusnutie“ a samozrejme úplne minimálne rámčeky. To je trochu zmena, pretože od herného telefónu sa nečaká dizajn vlajkových lodí. V tomto smere nás teda Honor mimoriadne prekvapil.

Trefou do čierneho v prípade Honor Play je potom využitie špičkového osemjadrového procesora Kirin 970, ktorý je doplnený 4 GB alebo 6 GB RAM. Po pravde by sme volili vyššiu kapacitu, čo by sa v hrách prejavilo rýchlejším načítaním. Je dôležité, že telefón podporuje pamäťové karty, pretože 64 GB veľkosť by tvorila časom zásadné obmedzenie aj pre menej náročných používateľov. Takýto herný telefón totiž veľmi dobre poslúži napríklad aj na sledovanie filmov a seriálov. Aj keď to nie je z pohľadu hráča úplne dôležité, napriek tomu výrobca nasadil duálnu zadnú kameru. 16 MPx čip disponuje svetelnosťou f/2,2. Sekundárna kamerka potom vsádza na rozlíšenie 2 Mpx a svetelnosť f/2,4.

V prípade Honora Play očakávame svižný chod všetkých aplikácií aj vďaka modernej softvérovej konfigurácii Androidu 8.1 a grafickej nadstavby EMUI 8.2. Hrubý prepočet ceny vychádza v prípade základného modelu (4 GB RAM) okolo 350 €. Uvidíme, ako to dopadne so vstupom telefónu na európsky trh.

i Nie nadarmo je Čína jednou z veľmocí v oblasti počítačového a iného hrania. Pozrite sa na čínske telefóny, na ktorých si tiež všeličo zahráte.

Lacné telefóny na hry

Ak predsa len netúžite po drahom hernom telefóne, sú tu aj iné varianty. Napríklad v pomere ceny a výkonu sú tieto modely v súčasnosti jednými z najlepších. Aj keď by nesplnili požiadavky profesionálnych hráčov, na vyplnenie času čakania alebo pri jazde autobusom a vlakom sú ideálne. Navyše, väčšinou zvládnu aj tie náročnejšie hry, takže sa nie je čoho báť. A ktoré to teda sú?

 • Xiaomi Redmi Note 4 – displej vo Full HD, Snapdragon 625, 4/64 GB pamäte, 4 100 mAh
 • Honor 9 – displej vo Full HD, Kirin 960, 4/64 GB pamäte, 3 200 mAh
 • HTC U11 – displej v WQHD, Snapdragon 835, 4/64 GB, 3 000 mAh
 • Oneplus 5 T – displej vo Full HD, Snapdragon 835, 6/64 GB, 3 300 mAh
Xiaomi Mi 9 LTE 128 GB čierny - Mobilný telefón
-15%
Xiaomi Mi 9 LTE 128 GB čierny
Mobilný telefón 6,39" AMOLED 2340 × 1080, procesor Qualcomm Snapdragon 855 8jadrový, RAM 6 GB, interná pamäť 128 GB, zadný fotoaparát s optickým zoomom 48 Mpx (f/1,8) + 12 Mpx (f/2,2) + 16 Mpx (f/2,2), predný fotoaparát 20 Mpx, elektronická stabilizácia, GPS, Glonass, IrDA, NFC, LTE, USB-C, čítačka odtlačkov na displeji, dual SIM, neblokovaný, bezdrôtové nabíjanie, rýchle nabíjanie 20W, batéria 3300 mAh, Android 9.0 Pie

+ ZADARMO Darčekový poukaz na nákup produktov z ekosystému Xiaomi v hodnote 20 EUR
+ ZADARMO Antivírus Bitdefender Mobile Security pro Android pro 1 zařízení na 6 měsíců (elektronická licence)

-15% 459,90 €
388,90 € bez DPH 324,08 €
Kúpiť
Akciová cena
Na sklade > 5 ks
Môžete mať zajtra od 8:00
Objednávací kód: XI191c1
OnePlus 7 Pro 12/256GB Nebula Blue - Mobilný telefón
OnePlus 7 Pro 12/256GB Nebula Blue
Mobilný telefón 6,67" AMOLED 3 120 × 1 440, procesor Qualcomm Snapdragon 855 8jadrový, RAM 12 GB, interná pamäť 256 GB, zadný fotoaparát 48 Mpx (f/1,6) + 8 Mpx (f/2,4) + 16 Mpx (f/2,2), , predný fotoaparát 16 Mpx, optická stabilizácia, GPS, Glonass, NFC, LTE, USB-C, čítačka odtlačkov na displeji, dual SIM, neblokovaný, rýchle nabíjanie 30W, batéria 4000 mAh, Android 9.0 Pie

+ ZADARMO Antivírus Bitdefender Mobile Security pro Android pro 1 zařízení na 6 měsíců (elektronická licence)

784,90 € bez DPH 654,08 €
Kúpiť
Na sklade > 5 ks
Môžete mať zajtra od 8:00
Objednávací kód: ONE0005axnebl
Honor 8X 64 GB modrý - Mobilný telefón
-13%
Honor 8X 64 GB modrý
Mobilný telefón 6,5" LTPS 2340 × 1080, 8jadrový procesor, RAM 4 GB, interná pamäť 64 GB, microSD až 400 GB, zadný fotoaparát 20 Mpx (f/1,8) + 2 Mpx (f/2,4), predný fotoaparát 16 Mpx, GPS, Glonass, NFC, LTE, Jack (3,5mm) a USB micro, čítačka odtlačkov, dual SIM + karta, neblokovaný, rýchle nabíjanie 10W, batéria 3750 mAh, Android 8.1 Oreo

+ ZADARMO Antivírus Bitdefender Mobile Security pro Android pro 1 zařízení na 6 měsíců (elektronická licence)

-13% 276,90 €
239,90 € bez DPH 199,92 €
Kúpiť
Na sklade 3 ks
Môžete mať zajtra od 8:00
Objednávací kód: UM299b2
Xiaomi MI 9T LTE 128 GB modrá - Mobilný telefón
Viac ako98%spoľahlivosť
-22%
Xiaomi MI 9T LTE 128 GB modrá
Mobilný telefón 6,39" AMOLED 2340 x 1080, procesor Qualcomm Snapdragon 730 8jadrový, RAM 6 GB, interná pamäť 128 GB, zadný fotoaparát s optickým zoomom 48 Mpx (f/1,8) + 8 Mpx (f/2,4) + 13 Mpx (f/2,4), , predný fotoaparát 20 Mpx, elektronická stabilizácia, GPS, Glonass, NFC, LTE, Jack (3,5mm) a USB-C, čítačka odtlačkov na displeji, dual SIM, neblokovaný, rýchle nabíjanie 18W, batéria 4000 mAh, Android 9.0 Pie

+ ZADARMO Darčekový poukaz na nákup produktov z ekosystému Xiaomi v hodnote 20 EUR
+ ZADARMO Antivírus Bitdefender Mobile Security pro Android pro 1 zařízení na 6 měsíců (elektronická licence)

-22% 399,90 €
311,90 € bez DPH 259,92 €
Kúpiť
Akciová cena
Na sklade > 5 ks
Môžete mať zajtra od 8:00
Objednávací kód: XI195c3
iPhone Xs 64GB vesmírne sivá - Mobilný telefón
-32%
iPhone Xs 64GB vesmírne sivá
Mobilný telefón 5,8" P-OLED 2436 × 1125, procesor Apple A12 Bionic 6jadrový, RAM 4 GB, interná pamäť 64 GB, zadný fotoaparát s optickým zoomom 12 Mpx (f/1,8) + 12 Mpx (f/2,4), predný fotoaparát 7 Mpx, optická stabilizácia, GPS, Glonass, NFC, LTE, Lightning port, single SIM + eSIM, vodoodolný podľa IP68, neblokovaný, bezdrôtové nabíjanie, rýchle nabíjanie 15W, batéria 2658 mAh, iOS 12

-32% 1 049 €
712 € bez DPH 593,33 €
Kúpiť
Black Friday
Posledných 20 ks
Môžete mať zajtra od 8:00
Objednávací kód: RI025b2
LG G8s ThinQ Čierny - Mobilný telefón
LG G8s ThinQ Čierny
Mobilný telefón 6,21" OLED 2248 × 1080, procesor Qualcomm Snapdragon 855 8jadrový, RAM 6 GB, interná pamäť 128 GB, microSD až 2048 GB, zadný fotoaparát s optickým zoomom 12 Mpx (f/1,8) + 12 Mpx (f/2,6) + 13 Mpx (f/2,4), predný fotoaparát 8 Mpx, optická stabilizácia, ToF, GPS, Glonass, NFC, LTE, Jack (3,5mm) a USB-C, čítačka odtlačkov, dual SIM, vodoodolný podľa IP68, neblokovaný, bezdrôtové nabíjanie, rýchle nabíjanie 18W, batéria 3550 mAh, Android 9.0 Pie

469,90 € bez DPH 391,58 €
Kúpiť
Na ceste > 5 ks
Očakávame 23.2.2020
Objednávací kód: LGE1013b1as
0
Vytlačiť
Skúste nové Alza Premium Moja Alza Prihlásiť Ako nakúpiť
WEB1
Zavoláme Vám a odborne poradime
+421 2 5710 1800
Otázka na objednávku
Otázka na tovar
Prosím, zadajte svoj telefón:
Zavolajte mi