Reklamácia či vrátenie? Robotický vysavač Siguro

Najlepšie odolné telefóny

Zobraziť katalóg

Článok

Aktualizované

Odolné mobilné telefóny sú čoraz obľúbenejšie. Nerozhodí ich dážď, prach, a niektoré dokonca bez problémov prežijú aj pád na zem. Zástupcu telefónov so zvýšenou odolnosťou pritom nájdeme vo všetkých cenových kategóriách. Bude pre vás vhodný mobilný telefón s certifikáciou IP68, alebo mobil odolný proti nárazom? A aké sú najlepšie odolné telefóny ?

CAT a vodoodolnosť

Najlepšie odolné telefóny – OBSAH

  1. Prečo si zaobstarať telefón so zvýšenou odolnosťou
  2. Mobily so zvýšenou odolnosťou vs. extrémne odolné telefóny
  3. Prémiové odolné telefóny alebo to najlepšie na trhu
  4. Odolné mobilné telefóny do 600 € sú vodoodolné a majú štýl
  5. Nerozbitné telefóny do 400 € ponúkajú solídny výkon a výbavu
  6. Odolné mobily do 200 € majú menej funkcií, sú však robustné
  7. Odolné tlačidlové mobilné telefóny ponúkajú perfektnú odolnosť v kompaktnom balení

Prečo si zaobstarať mobilný telefón so zvýšenou odolnosťou

Odolné telefóny nemusia byť nutne určené len pre dobrodruhov a tých, ktorí pracujú v extrémnych podmienkach. Využijete ich tiež v podstatne bežnejších situáciách. Nie je to teda len o tom, že s telefónom odolným proti vlhkosti môžete pracovať aj v daždi. To je len jeden z benefitov. Odolný telefón využijete aj pri športe, pretože odolnosť voči vlhku znamená aj odolnosť voči potu.

i

Nothing Phone (1) (RECENZIA): Jednoznačný dizajnový originál. A tiež skvelý telefón

Nemusíte tak zložito zháňať špeciálne puzdrá určené pre športovcov. Odolný mobil sa hodí aj v tak častej situácii, ako je jeho poliatie tekutinou. V zime potom vyššiu odolnosť oceníte v prípade, keď sa premiestnite zo zimy do tepla a v telefóne následne skondenzujú pary.

Mobily so zvýšenou odolnosťou vs. extrémne odolné telefóny

Než sa dostaneme k samotným modelom, vysvetlíme si rozdiel medzi telefónmi so zvýšenou odolnosťou a veľmi odolnými mobilmi. Nie všetky odolné telefóny totiž vydržia to isté. Prvotným kritériom, podľa ktorého spoznáte odolný mobilný telefón, je stupeň krytia IPxx. Ide o certifikáciu, ktorá pomocou dvoch koncových čísel hovorí, ako sú odolné mobily rezistentné voči vode a prachu. Najvyššia odolnosť predstavuje IP68, bežné sú ale aj IP67 alebo napríklad IP57. Tabuľky nižšie znázorňujú, akú ochranu jednotlivé stupne ponúkajú.

Tabuľka s jednotlivými stupňami krytia – prvá číslica

Stupeň Pred nebezpečným dotykom Pred vniknutím cudzích predmetov
IP 0x bez ochrany bez ochrany
IP 1x dlaní (> 5 × 5 cm) veľkých
IP 2x (IPxxB) prstom (> 12 × 12 mm) malých
IP 3x nástrojom (> 2,5 mm) drobných
IP 4x (IPxxD) nástrojom, drôtom (> 1 mm) veľmi drobných
IP 5x akoukoľvek pomôckou prachu čiastočne
IP 6x akoukoľvek pomôckou prachu úplne

Tabuľka s jednotlivými stupňami krytia – druhá číslica

Stupeň Pred vniknutím vody (špecifikácia IPX) Prax
IP x0 bez ochrany
IP x1 Chránené proti kvapkajúcej vode 1 + 0,5 mm za minútu. Jednotka je umiestnená vo svojej pracovnej polohe a otáča sa okolo vertikálnej osi. Doba skúšky 10 minút. Kvapkajúca voda
IP x2 Chránené proti kvapkajúcej vode 3 + 0,5 mm za minútu. Jednotka je testovaná v 4 pozíciách, naklonených o 15° od normálnej prevádzkovej polohy. Doba skúšky 2,5 minúty na polohu. Mierne mrholenie
IP x3 Chránené proti vodnej triešti. Voda strieka na prístroj v uhle 60° vertikálne, v množstve 10 litrov za minútu a pri tlaku 80 – 100 kN/m2 po dobu najmenej 5 minút. Mrholenie
IP x4 Chránené proti striekajúcej vode. Rovnaké ako pri IP x3, len s rozdielom, že voda strieka vo všetkých uhloch. Dážď
IP x5 Chránené proti striekajúcej vode. Voda mieri 6,3 mm tryskou vo všetkých uhloch pri prietoku 12,5 litrov za minútu pri tlaku 30 kN/m2 po dobu najmenej 3 minút zo vzdialenosti 3 metrov. Prúd vody zo záhradnej hadice
IP x6 Chránené proti intenzívne striekajúcej vode. Voda mieri 12,5 mm tryskou vo všetkých uhloch pri prietoku 100 litrov za minútu pri tlaku 100 kN/m2 po dobu najmenej 3 minút zo vzdialenosti 3 metrov. Voda pod vysokým tlakom
IP x7 Chránené proti ponoreniu do vody. Ponorenie na 30 minút do hĺbky 1 meter. Ponorenie do vody na pol hodiny
IP x8 Chránené proti potopeniu do vody. Zariadenie je schopné nepretržitého potopenia do vody za podmienok, ktoré určí výrobca zariadenia. Ponorenie do vody nepretržite dlho
IP x9 Chránené proti tlakovej vode (WAP) Vysokotlakový vodný čistič

Mobily s certifikáciou IPxx – vodoodolné telefóny – sú zariadenia „len“ so zvýšenou odolnosťou. Prežijú ponorenie do vody a poradia si aj s prašným prostredím, pád na tvrdú zem pre nich ale môže byť osudným. Na takéto zaobchádzanie sú však pripravené mobilné telefóny odolné proti nárazom. Poznať ich možno na prvý pohľad. Sú to obrnené zariadenia, v prípade ktorých výrobcovia garantujú zvýšenú odolnosť voči mechanickému poškodeniu či pádu z určitej výšky. Aby telefón ustál pád bez ujmy, je vybavený pogumovaným povrchom, výstužami či výstupkami na rizikových miestach, teda typicky v rohoch.

Trochu špecifické je potom označenie MIL-STD-810G. Ide o vojenský štandard testov vykonaných americkou armádou. Telefóny, ktoré na základe náročného testovania dostanú toto označenie, ustoja extrémne vysoké aj nízke teploty, dážď, plesne, soľnú hmlu, nárazy, vibrácie a ďalšie nepriaznivé podmienky.

Prémiové odolné telefóny alebo to najlepšie na trhu

A teraz už k samotnému výberu najlepších odolných mobilných telefónov. Začína sa kategóriou prémiových zariadení, ktoré predstavujú to najlepšie, čo si možno momentálne kúpiť. Majú skvelé fotoaparáty, najmodernejšie funkcie, dokonalé spracovanie a často aj zvýšenú odolnosť, či už je to IP67, alebo IP68. Avšak pozor, ani v tejto cenovej relácii nejde o pravidlo. Stále existujú „vlajky“, ktoré certifikáciou zvýšenej odolnosti nedisponujú. Aké sú najlepšie odolné telefóny s cenou nad 800 €?

Rad iPhone 14

iPhony patrili vo funkčnosti a dizajne vždy k špičke medzi mobilnými telefónmi, ich odolnosť je však na veľmi vysokej úrovni. Najnovšie modely radu iPhone 14 bez problémov ustoja ponorenie až do hĺbky 6 metrov po dobu 30 minút vďaka IP68. Americkí zákazníci môžu vziať jeden z nových modelov na otestovanie jeho výdrže niekam do divočiny a prípadnej pomoci sa dovolajú aj bez signálu operátora.

i

Telefóny iPhone 14 a 14 Pro sú tu. Prinášajú množstvo noviniek

iPhone 14

Samsung Galaxy S23

Ďalší dôkaz toho, že odolný smartfón nemusí byť na prvý pohľad masívne obrnený je rad Samsung Galaxy S23. V ňom nájdeme ďalšie modely ako Galaxy S23 a Galaxy S23+ a tiež najlepší a dizajnovo úplne odlišný Galaxy S23 Ultra. Všetky majú certifikáciu IP68, model Ultra potom aj spevnený hliník Armor Aluminum a veľmi pevné sklo Gorilla Glass Victus+. Štýlovému vzhľadu teda v prípade nových Samsungov nechýba ani dobrá odolnosť.

i

Samsung Galaxy S23 (PREVIEW): Drobné zmeny dizajnu a rekordný fotoaparát sú tu

Samsung Galaxy S23

Google Pixel 7 Pro

Ani k špičkovo vybavenému smartfónu samotného výrobcu Androidu nemusíte pristupovať v rukavičkách. Google Pixel 7 Pro svoju špičkovú výbavu vhodne zabalil do odolnej konštrukcie. Tá je tvorená na prednej a zadnej strane sklom Gorilla Glass Victus. Vpredu sa potom pod ním ukrýva čítačka odtlačkov prstov. Boky chráni odolný hliník, ktorý sa vyskytuje aj na vyvýšenom páse so šošovkami fotoaparátov.

i

Google Pixel 7 a 7 Pro (PREVIEW): kopa nových funkcií v elegantnom kabátiku

Google Pixel 7 Pro

Odolné mobilné telefóny do 600 € sú vodoodolné a majú štýl

Kategória odolných smartfónov do 600 € nie je tak početná ako iné kategórie. Napriek tomu je tu hneď niekoľko telefónov, ktoré stoja za pozornosť. O ktoré ide?

Oukitel WP19

Pokiaľ to s odolnosťou myslíte vážne a nevadia vám prekážky v podobe veľkého a ťažkého zariadenia, je Oukitel WP19 pre vás. Skutočne obor s takmer 18 cm na výšku a hmotnosťou ťažko uveriteľných 570 gramov má svoju cenovku odôvodnenú aj veľmi solídnou výbavou. Telo podlieha vysokému stupňu ochrany MIL-STD 810H. Slušný čip MediaTek Helio G95 s 8 GB RAM rozpohybujú operačný systém Android 12 a ani za 64 Mpx fotky sa mobil hanbiť nemusí. Ten ešte ku všetkému dopĺňa 2 Mpx makro a 20 Mpx foťák s nočným videním.

i

Samsung Galaxy XCover6 Pro (PREVIEW): vyššia odolnosť aj viac zaujímavých funkcií

Ako je na tom Oukitel WP19 s batériou? Tu rozhodne hrá prím jej kapacita, 21 000 mAh skutočne len tak niekde neuvidíte. Výrobca sľubuje až týždeň prevádzky. Prebytočná energia možno využiť na napájanie iných zariadení podobne, ako to robí powerbanka. Takto vysoká kapacita akumulátora vyžaduje dlhé hodiny nabíjania. Za zhruba 3 hodiny je telefón nabitý už na 80 % vďaka 33 W napájaniu.

Oukitel WP19

CAT S53

Populárny výrobca CAT prichádza s ďalším odolným modelom ako stvoreným pre prácu v sťažených podmienkach, prašnom prostredí a pod. Na odolný mobil nie sú rozmery CAT S53 tak prehnané, ale vo vrecku ho ucítite. S hmotnosťou 320 gramov patrí určite k tomu najťažšiemu. Chrbát a bočné hrany sú pogumované, takže mobilný telefón nepreklzáva v rukách. Ani jemu sa nevyhla armádna certifikácia MIL-STD-810H a samozrejme IP68.

CAT S53

Nerozbitné telefóny do 400 € ponúkajú solídny výkon a výbavu

V kategórii odolných mobilov do 400 € už nenájdete tie najvýkonnejšie a najvybavenejšie zariadenia na trhu, schopné však áno. Zahŕňa už aj mnoho telefónov, ktoré na odolnosti priamo stavajú. Schopnosť vysporiadať sa s nepriaznivými podmienkami prezentujú ako svoju hlavnú prednosť.

Blackview GBL5000

Na prvý pohľad zaujme Blackview GBL5000 už svojím vzhľadom. Prítomnosť odolnej konštrukcie pritom môže byť maskovaná podobou skôr herného telefónu. Displej sa rozprestiera cez celú prednú stranu a narúša ho iba priestrel selfie kamerky. Záujemcov sa snaží nalákať už na pomerne vysokokapacitnú batériu 4 980 mAh. Najvyšší stupeň krytia IP69 sa postará o bezproblémové použitie v prašnom prostredí, vydrží aj ponor pod vodu.

black-view-GBL5000

Doogee S98

Podobnou ponukou sa v sektore odolných smartfónov svojim zaujímavým modelom snaží rozraziť Doogee. Model Doogee S98 totiž nezvyčajne pridáva obrazovku navyše. Na zadnej strane nájdeme 1" displej vhodný ideálne na zobrazenie času a notifikácií. Okolo neho sa rozprestrela trojica fotoaparátov, pričom ten hlavný má 64 Mpx rozlíšenie. Celkom kompaktný 6,3" displej vyniká jemným Full HD+ zobrazením. Výrobca samozrejme garantuje odolnosť IP68 a pridáva aj SOS tlačidlo.

Doogee S98

Odolné mobily do 200 € majú menej funkcií, sú však robustné

V kategórii odolných mobilov do 200 € nájdete outdoorové telefóny, ktoré už nemôžu konkurovať tým najdrahším svojou technologickou vyspelosťou, výbavou ani výkonom. Odolnosťou a ďalšími schopnosťami však stále áno. Pokiaľ teda vyberáte primárne odolný mobilný telefón do prírody a výkon ani dizajn u vás nie je na prvom mieste, neurobíte tu chybu. Naopak, v kategórii do 200 €, ale aj do 400 € často nájdete praktickejšie prístroje.

i

Hľadáte lacný, ale odolný smartfón? Potom pre vás máme dva tipy: Oukitel WP5 Pro a MyPhone Hammer Energy 2 LTE. Nech už si vyberiete ktorýkoľvek z nich, neurobíte chybu.

Aligator RX800 eXtremo

Ak hľadáte kompaktnejší odolňák, ktorý vám môže robiť spoločnosť celý deň, a pritom vám vrecko nevyťahá, pozrite sa na Aligator RX800 eXtremo. Menšie rozmery sú tu umožnené s ohľadom na menší 5,7" displej a užšie rámčeky. K svojmu zaradeniu do kategórie odolných smartfónov sa dostal vďaka certifikácii IP68. Nerobí mu teda problém ani voda, ani prach. Gorilla Glass potom obmedzuje poškriabanie displeja.

Aligator RX800 eXtremo

Cubot King Kong 5 Pro

Kompaktný odolný mobil nie je nič nezvyčajné. Napríklad taký Cubot King Kong 5 Pro si vystačí s uhlopriečkou 6,1 palcov. Displej s technológiou IPS má štandardné HD rozlíšenie. Na bežné používanie bude dobre slúžiť procesor Helio P22 a 4 GB RAM a vnútorných 64 GB si ďalej zväčšíte pamäťovými kartami. Konštrukcia zvládne tvrdé pády aj kontakt s prašným prostredím a vodou vďaka certifikácii až IP69. Zadné 3 fotoaparáty na fotenie určite potešia, rovnako tak nadpriemerná batéria s kapacitou 8 000 mAh.

Cubot King Kong 5 Pro

Odolné tlačidlové mobilné telefóny ponúkajú perfektnú odolnosť v kompaktnom balení

Poslednou kategóriou, ktorú si v oblasti odolných telefónov predstavíme, sú prístroje bez dotykového displeja, zato s klasickými tlačidlami. Ich výhodou je cena a jednoduché použitie. Nedisponujú vysokým množstvom funkcií, na základnú komunikáciu pomocou volania a SMS správ však úplne dostačujú. Aj v tejto kategórii však nájdeme prístroje, ktoré majú veľmi zaujímavé doplnkové funkcie.

EVOLVEO StrongPhone Z5

Pokiaľ hľadáte odolný telefón, ktorý sa rozmerovo zmestí do vrecka, a zároveň nutne nepotrebujete k životu dotykový displej, mohol by byť tlačidlový Evolveo StrongPhone Z5 tou správnou voľbou. Ide o novú generáciu prevereného odolného tlačidlového mobilu. Displej je však dostatočne veľký aj napriek malým rozmerom zariadenia. Vhod príde tlačidlo SOS, funkcia powerbanky a certifikácia IP68. Na bežný tlačidlový telefón má navyše StrongPhone Z5 aj obriu 4 000mAh baterku.

Evolveo Strongphone Z5

myPhone Hammer 4

„Kladivo“ medzi telefónmi, myPhone Hammer 4, je určené pre tých, ktorí skôr uprednostnia praktickosť pred dizajnom. V druhej menovanej oblasti sa totiž jeho tvorcovia vydali cestou tlačidlového minimalizmu a jednoduchých, ale účelných tvarov. Čo sa výbavy týka, však ponúkne všetko potrebné. Je odolný voči vode a prachu (certifikácia na IP68) aj nárazu, má batériu s dostatočnou kapacitou 2 200 mAh, funguje aj ako dual-SIM telefón. Príjemným spestrením je použitie klasického 3,5 mm jacku na slúchadlá. Takže pri práci môžete počúvať hudbu aj z pamäťovej karty, ktorá sa vkladá do slotu namiesto jednej zo SIM kariet.

myPhone Hammer 4
i Mohlo by vás zaujímať
S odolnými telefónmi sa nemusíte báť vyraziť ani do toho najnáročnejšieho prostredia. Ako je vidieť aj z nášho článku, dnešné odolné telefóny už nie sú iba nevzhľadnými obrnencami, ale na prvý pohľad sú veľmi odolnými prístrojmi. Moderné telefóny svoju odolnosť skrývajú za vzhľadom klasického smartfónu, ktorý sa nebudete hanbiť vytiahnuť na firemnej porade.
Google Pixel 7 Pro 5G 12 GB/128 GB biely - Mobilný telefón
Doručenie do
Alzaboxu zadarmo
4,2 26×
Google Pixel 7 Pro 5G 12 GB/128 GB biely
Mobilný telefón – 6.71" AMOLED 3120 × 1 440, 120Hz, procesor Google Tensor G2 8-jadrový, RAM 12GB, interná pamäť 128GB, zadný fotoaparát s optickým zoomom 50Mpx (f/1.85)+48Mpx (f/3.5)+12Mpx (f/2.2), predný fotoaparát 10.8Mpx, optická a elektronická stabilizácia, GPS, Glonass, NFC, LTE, 5G, USB-C, čítačka odtlačkov prstov na displeji, vodoodolný podľa IP68, single SIM + eSIM, rýchle nabíjanie 30W, batéria 5003mAh, Android 13
Zľavnené -12 %
874,90 € 999 €
Na objednávku – termín upresníme > 5 ks
Očakávame 14. 6. 2023
Objednávací kód: GPX1071b3
Google Pixel 7 Pro 5G 12 GB/256 GB, čierny - Mobilný telefón
Doručenie do
Alzaboxu zadarmo
4,2 26×
Google Pixel 7 Pro 5G 12 GB/256 GB, čierny
Mobilný telefón – 6.71" AMOLED 3120 × 1 440, 120Hz, procesor Google Tensor G2 8-jadrový, RAM 12GB, interná pamäť 256GB, zadný fotoaparát s optickým zoomom 50Mpx (f/1.85)+48Mpx (f/3.5)+12Mpx (f/2.2), predný fotoaparát 10.8Mpx, optická a elektronická stabilizácia, GPS, Glonass, NFC, LTE, 5G, USB-C, čítačka odtlačkov prstov na displeji, vodoodolný podľa IP68, single SIM + eSIM, rýchle nabíjanie 30W, batéria 5003mAh, Android 13
1 109 €
Na sklade 2 ks
Objednávací kód: GPX1071c1
Samsung Galaxy S23 5G 256 GB fialová - Mobilný telefón
Doručenie do
Alzaboxu zadarmo
4,8 47×
Samsung Galaxy S23 5G 256 GB fialová
Mobilný telefón – 6.1" AMOLED 2340 × 1080, 120Hz, procesor Qualcomm Snapdragon 8 Gen 2 8-jadrový, RAM 8GB, interná pamäť 256GB, zadný fotoaparát s optickým zoomom 50Mpx (f/1.8)+10Mpx (f/2.4)+12Mpx (f/2.2), predný fotoaparát 12Mpx, optická stabilizácia, Glonass, NFC, LTE, 5G, USB-C, čítačka odtlačkov prstov na displeji, vodoodolný podľa IP68, Dual SIM + eSIM, neblokovaný, rýchle nabíjanie 25W, bezdrôtové nabíjanie 15W, reverzné nabíjanie 4.5W, batéria 3900mAh, Android 13
+Darček Smart hodinky Samsung v hodnote 299 €
889 € S využitím výkupného bonusu
1 009 €
Na sklade > 5 ks
Do polnoci objednáš, ráno v AlzaBoxe máš!
Info
Objednávací kód: SAMO0246c2
Samsung Galaxy S23+ 5G 512 GB biela - Mobilný telefón
Doručenie do
Alzaboxu zadarmo
4,7 27×
Samsung Galaxy S23+ 5G 512 GB biela
Mobilný telefón – 6.6" AMOLED 2340 × 1080, 120Hz, procesor Qualcomm Snapdragon 8 Gen 2 8-jadrový, RAM 8GB, interná pamäť 512GB, zadný fotoaparát s optickým zoomom 50Mpx (f/1.8)+10Mpx (f/2.4)+12Mpx (f/2.2), predný fotoaparát 12Mpx, optická stabilizácia, GPS, Glonass, NFC, LTE, 5G, USB-C, čítačka odtlačkov prstov na displeji, vodoodolný podľa IP68, Dual SIM + eSIM, neblokovaný, rýchle nabíjanie 45W, bezdrôtové nabíjanie 15W, reverzné nabíjanie 4.5W, batéria 4700mAh, Android 13
+Darček Smart hodinky Samsung v hodnote 439 €
1 199 € S využitím výkupného bonusu
1 319 €
Na sklade > 5 ks
Do polnoci objednáš, ráno v AlzaBoxe máš!
Info
Objednávací kód: SAMO0245c3
Samsung Galaxy S23 Ultra 5G 256 GB zelená - Mobilný telefón
Doručenie do
Alzaboxu zadarmo
4,9 85×
Samsung Galaxy S23 Ultra 5G 256 GB zelená
Mobilný telefón – 6.8" AMOLED 3088 × 1440, 120Hz, procesor Qualcomm Snapdragon 8 Gen 2 8-jadrový, RAM 8GB, interná pamäť 256GB, zadný fotoaparát s optickým zoomom 200Mpx (f/1.7)+10Mpx (f/2.4)+12Mpx (f/2.2), predný fotoaparát 12Mpx, optická stabilizácia, GPS, Glonass, NFC, LTE, 5G, UWB, USB-C, čítačka odtlačkov prstov na displeji, vodoodolný podľa IP68, Dual SIM + eSIM, neblokovaný, rýchle nabíjanie 45W, bezdrôtové nabíjanie 15W, reverzné nabíjanie 4.5W, stylus, batéria 5000mAh, Android 13
+Darček Smart hodinky Samsung v hodnote 439 €
1 279 € S využitím výkupného bonusu
1 399 €
Na sklade > 5 ks
Do polnoci objednáš, ráno v AlzaBoxe máš!
Info
Objednávací kód: SAMO0244b4
4,4
CAT S53 čierny
Mobilný telefón – 6.5" IPS 1600 × 720, procesor Qualcomm Snapdragon 480 8-jadrový, RAM 6GB, interná pamäť 128GB, zadný fotoaparát 48Mpx (f/1.79)+2Mpx (f/2.4), predný fotoaparát 16Mpx, elektronická stabilizácia, GPS, Glonass, NFC, LTE, 5G, Jack (3.5mm) a USB-C, čítačka odtlačkov prstov, vodoodolný podľa IP68 a IP69K, hybridný slot, nárazuodolný, neblokovaný, rýchle nabíjanie 18W, batéria 5500mAh, Android 11
484,90 €
Na sklade > 5 ks
Do polnoci objednáš, ráno v AlzaBoxe máš!
Info
Objednávací kód: CTP1014b1
4,5 16×
Samsung Galaxy XCover 5 čierny
Mobilný telefón – 5.3" TFT 1480 × 720, procesor Samsung Exynos 850 8-jadrový, RAM 4GB, interná pamäť 64GB, zadný fotoaparát 16Mpx (f/1.8)predný fotoaparát 5Mpx, GPS, Glonass, NFC, LTE, USB-C, vodoodolný podľa IP68, dual SIM + pamäťová karta, neblokovaný, rýchle nabíjanie 15W, batéria 3000mAh, Android 11
Super cena
248,90 € Ušetríte 20,10 €
Na sklade > 5 ks
Do polnoci objednáš, ráno v AlzaBoxe máš!
Info
Objednávací kód: SAMO0211b1
3,0
Aligator RX800 eXtremo 64 GB oranžová
Mobilný telefón – 5.7" IPS 1440 × 720, procesor MediaTek MT6762 (Helio P22) 8-jadrový, RAM 4GB, interná pamäť 64GB, zadný fotoaparát 16Mpx +0.3Mpx, predný fotoaparát 5Mpx, elektronická stabilizácia, GPS, Glonass, NFC, LTE, Jack (3.5mm) a USB-C, čítačka odtlačkov prstov, vodoodolný podľa IP68, dual SIM, nárazuodolný, neblokovaný, batéria 5000mAh, Android 9.0 Pie
197,90 €
Na sklade 3 ks
Do polnoci objednáš, ráno v AlzaBoxe máš!
Info
Objednávací kód: AL3025b2
4,5 18×
EVOLVEO StrongPhone Z5
Mobilný telefón – tlačidlový, 2.8" TN 320 × 240, zadný fotoaparát 2Mpx, Jack (3.5mm) a USB micro, vodoodolný podľa IP68, dual SIM + pamäťová karta, neblokovaný, SOS tlačidlo, batéria 4000mAh
59,90 €
Na sklade > 5 ks
Do polnoci objednáš, ráno v AlzaBoxe máš!
Info
Objednávací kód: EVO118
3,8 23×
iGET Defender D10 čierna
Mobilný telefón – tlačidlový, 2.4" 320 × 240, zadný fotoaparát 0.3Mpx, USB micro, vodoodolný podľa IP68, dual SIM + pamäťová karta, neblokovaný, SOS tlačidlo, batéria 2500mAh
41,90 €
Na sklade > 5 ks
Do polnoci objednáš, ráno v AlzaBoxe máš!
Info
Objednávací kód: IG1036b1
Oukitel WP19 čierny
Mobilný telefón – 6.78" IPS 2460 × 1080, procesor Mediatek Helio G95 8-jadrový, RAM 8GB, interná pamäť 256GB, zadný fotoaparát 64Mpx (f/1.79)+2Mpx (f/2.4), predný fotoaparát 16Mpx, elektronická stabilizácia, GPS, Glonass, NFC, LTE, Jack (3.5mm) a USB-C, čítačka odtlačkov prstov, vodoodolný podľa IP69K, dual SIM + pamäťová karta, nárazuodolný, neblokovaný, rýchle nabíjanie 33W, batéria 21000mAh, Android 12
Super cena
368,90 € Ušetríte 24,10 €
Na objednávku – termín upresníme > 5 ks
Očakávame 12. 7. 2023
Objednávací kód: OUK116b1
4,7 75×
Nothing Phone (1) 8 + 256 GB čierny
Mobilný telefón – 6.55" OLED 2400 × 1080, 120Hz, procesor Qualcomm Snapdragon 778G+ 5G 8-jadrový, RAM 8GB, interná pamäť 256GB, zadný fotoaparát 50Mpx (f/1.8)+50Mpx (f/2.2), predný fotoaparát 16Mpx, optická a elektronická stabilizácia, GPS, Glonass, NFC, LTE, 5G, USB-C, čítačka odtlačkov prstov na displeji, dual SIM, neblokovaný, rýchle nabíjanie 33W, bezdrôtové nabíjanie, reverzné nabíjanie 5W, batéria 4500mAh, Android 12
468,90 €
Na sklade > 5 ks
Objednávací kód: NOTHa03C2
4,7 75×
Nothing Phone (1) 12 + 256 GB čierny
Mobilný telefón – 6.55" OLED 2400 × 1080, 120Hz, procesor Qualcomm Snapdragon 778G+ 5G 8-jadrový, RAM 12GB, interná pamäť 256GB, zadný fotoaparát 50Mpx (f/1.8)+50Mpx (f/2.2), predný fotoaparát 16Mpx, optická a elektronická stabilizácia, GPS, Glonass, NFC, LTE, 5G, USB-C, čítačka odtlačkov prstov na displeji, dual SIM, neblokovaný, rýchle nabíjanie 33W, bezdrôtové nabíjanie 15W, reverzné nabíjanie 5W, batéria 4500mAh, Android 12
558,90 €
Na sklade > 5 ks
Objednávací kód: NOTHa03b1
4,7 75×
Nothing Phone (1) 12 + 256 GB biely
Mobilný telefón – 6.55" OLED 2400 × 1080, 120Hz, procesor Qualcomm Snapdragon 778G+ 5G 8-jadrový, RAM 12GB, interná pamäť 256GB, zadný fotoaparát 50Mpx (f/1.8)+50Mpx (f/2.2), predný fotoaparát 16Mpx, optická a elektronická stabilizácia, GPS, Glonass, NFC, LTE, 5G, USB-C, čítačka odtlačkov prstov na displeji, dual SIM, neblokovaný, rýchle nabíjanie 33W, bezdrôtové nabíjanie 15W, reverzné nabíjanie 5W, batéria 4500mAh, Android 12
558,90 €
Na sklade > 5 ks
Do polnoci objednáš, ráno v AlzaBoxe máš!
Info
Objednávací kód: NOTHa03b2
4,6 11×
Motorola EDGE 30 Ultra 12 GB/256 GB biely
Mobilný telefón – 6.7" P-OLED 2400 × 1080, 144Hz, procesor Qualcomm Snapdragon 8+ Gen 1 8-jadrový, RAM 12GB, interná pamäť 256GB, zadný fotoaparát s optickým zoomom 200Mpx (f/1.9)+12Mpx (f/1.6)+50Mpx (f/2.2), predný fotoaparát 60Mpx, optická stabilizácia, GPS, Glonass, NFC, LTE, 5G, USB-C, čítačka odtlačkov prstov na displeji, dual SIM, neblokovaný, rýchle nabíjanie 125W, bezdrôtové nabíjanie, batéria 4610mAh, Android 12
Zľavnené -2 %
789 € 806 €
Posledný kus na sklade
Do polnoci objednáš, ráno v AlzaBoxe máš!
Info
Objednávací kód: SMTR514b2
Asus ROG Phone 6 12 GB/256 GB biely - Mobilný telefón
Doručenie do
Alzaboxu zadarmo
4,3 15×
Asus ROG Phone 6 12 GB/256 GB biely
Mobilný telefón – 6.78" AMOLED 2448 × 1080, 165Hz, procesor Qualcomm Snapdragon 8+ Gen 1 8-jadrový, RAM 12GB, interná pamäť 256GB, zadný fotoaparát 50Mpx (f/1.9)+13Mpx +5Mpx, predný fotoaparát 12Mpx, elektronická stabilizácia, GPS, Glonass, NFC, LTE, 5G, Jack (3.5mm) a USB-C, čítačka odtlačkov prstov na displeji, dual SIM, neblokovaný, rýchle nabíjanie 65W, batéria 6000mAh, Android 12
Super cena
978,90 € Ušetríte 13,64 €
Na sklade > 5 ks
Do polnoci objednáš, ráno v AlzaBoxe máš!
Info
Objednávací kód: AST050b2
Asus ROG Phone 6 16 GB/512 GB čierny - Mobilný telefón
Doručenie do
Alzaboxu zadarmo
4,3 15×
Asus ROG Phone 6 16 GB/512 GB čierny
Mobilný telefón – 6.78" AMOLED 2448 × 1080, 165Hz, procesor Qualcomm Snapdragon 8+ Gen 1 8-jadrový, RAM 16GB, interná pamäť 512GB, zadný fotoaparát 50Mpx (f/1.9)+13Mpx +5Mpx, predný fotoaparát 12Mpx, elektronická stabilizácia, GPS, Glonass, NFC, LTE, 5G, Jack (3.5mm) a USB-C, čítačka odtlačkov prstov na displeji, dual SIM, neblokovaný, rýchle nabíjanie 65W, batéria 6000mAh, Android 12
Super cena
1 059 € Ušetríte 39,69 €
Na sklade > 5 ks
Do polnoci objednáš, ráno v AlzaBoxe máš!
Info
Objednávací kód: AST050c1
Asus ROG Phone 6 16 GB/512 GB biely - Mobilný telefón
Doručenie do
Alzaboxu zadarmo
4,3 15×
Asus ROG Phone 6 16 GB/512 GB biely
Mobilný telefón – 6.78" AMOLED 2448 × 1080, 165Hz, procesor Qualcomm Snapdragon 8+ Gen 1 8-jadrový, RAM 16GB, interná pamäť 512GB, zadný fotoaparát 50Mpx (f/1.9)+13Mpx +5Mpx, predný fotoaparát 12Mpx, elektronická stabilizácia, GPS, Glonass, NFC, LTE, 5G, Jack (3.5mm) a USB-C, čítačka odtlačkov prstov na displeji, dual SIM, neblokovaný, rýchle nabíjanie 65W, batéria 6000mAh, Android 12
Super cena
1 049,90 € Ušetríte 48,79 €
Na sklade > 5 ks
Do polnoci objednáš, ráno v AlzaBoxe máš!
Info
Objednávací kód: AST050c2
5,0
Doogee S98 DualSIM 8 GB/256 GB čierna
Mobilný telefón – 6.3" IPS 2340 × 1080, procesor MediaTek Helio G96 8-jadrový, RAM 8GB, interná pamäť 256GB, zadný fotoaparát 64Mpx (f/1.8)+20Mpx (f/1.8)predný fotoaparát 16Mpx, GPS, Glonass, NFC, LTE, USB-C, čítačka odtlačkov prstov, vodoodolný podľa IP68, dual SIM + pamäťová karta, nárazuodolný, neblokovaný, rýchle nabíjanie 33W, bezdrôtové nabíjanie, SOS tlačidlo, batéria 6000mAh, Android 12
288,90 €
Na objednávku – termín upresníme > 5 ks
Očakávame 9. 6. 2023
Objednávací kód: DGE2356b1
UleFone Power Armor 18T 5G čierny
Mobilný telefón – 6.58" IPS 2408 × 1080, 120Hz, procesor MediaTek Dimensity 900 5G 8-jadrový, RAM 12GB, interná pamäť 256GB, zadný fotoaparát 108Mpx (f/1.89)+5Mpx (f/3), predný fotoaparát 32Mpx, elektronická stabilizácia, GPS, Glonass, NFC, LTE, 5G, Jack (3.5mm) a USB-C, čítačka odtlačkov prstov, vodoodolný podľa IP68, hybridný slot, nárazuodolný, neblokovaný, rýchle nabíjanie 66W, bezdrôtové nabíjanie 15W, reverzné nabíjanie 15W, batéria 9600mAh, Android 12
Zľavnené -10 %
622,90 € 688,90 €
Na sklade > 5 ks
Do polnoci objednáš, ráno v AlzaBoxe máš!
Info
Objednávací kód: ULF070b1
4,5
UleFone Power Armor 14 Pro 8 GB/128 GB čierny
Mobilný telefón – 6.52" IPS 1600 × 720, procesor MediaTek Helio G85 8-jadrový, RAM 8GB, interná pamäť 128GB, zadný fotoaparát 20Mpx +2Mpx +2Mpx, predný fotoaparát 16Mpx, elektronická stabilizácia, GPS, Glonass, NFC, LTE, Jack (3.5mm) a USB-C, čítačka odtlačkov prstov, vodoodolný podľa IP68 a IP69K, dual SIM, nárazuodolný, neblokovaný, rýchle nabíjanie 18W, bezdrôtové nabíjanie 15W, batéria 10000mAh, Android 12
Zľavnené -15 %
212,90 € 249,90 €
Na sklade > 5 ks
Do polnoci objednáš, ráno v AlzaBoxe máš!
Info
Objednávací kód: ULF062b2
Vytlačiť
P-DC1-WEB06
Zavoláme Vám a odborne poradime
+421 2 5710 1800
Otázka na objednávku
Otázka na tovar
Prosím, zadajte svoj telefón:
Zavolajte mi
Na vašom súkromí nám záleží My, spoločnosť Alza.cz a.s., IČO 27082440, používame súbory cookies na zaistenie funkčnosti webu a s vaším súhlasom o. i. aj na personalizáciu obsahu našich webových stránok. Kliknutím na tlačidlo „Rozumiem“ súhlasíte s využívaním cookies a predaním údajov o správaní na webe na zobrazenie cielenej reklamy na sociálnych sieťach a reklamných sieťach na ďalších weboch.
Viac informácií Menej informácií