Reklamácia či vrátenie? 30% zľava na vybrané elektrobicykle

Elden Ring (INFO) – hardvérové požiadavky, rozsah sveta, co-op atď.

Zobraziť katalóg

Elden Ring; wallpaper: cover

Elden Ring (INFO) – hardvérové požiadavky, rozsah sveta, co-op atď.

(Update): Článok bol celkovo aktualizovaný po vydaní hry.

Elden Ring možno označiť za jednu z najlepších hier roku 2022. Japonskí vývojári z FromSoftware využili všetky svoje skúsenosti, ktoré počas tvorby souls-borne hier získali a s maleou pomocou spisovateľa George R. R. Martina vytvorili kolosálne akčné RPG. To obsahuje organický open-world, tuhé súboje s bossmi, tajuplný svet s bohatým lorom a pritom si zachováva tú „fromSoftú stopu“, ktorú sa fanúšikovia tohto štúdia naučili milovať a nenávidieť zároveň.

Autor: Jiří FaitInfo


Zdroj obrázka: FromSoftware

Elden Ring v skratke

  Elden Ring

 • Žáner: Akčné RPG
 • Vývojár: FromSoftware
 • Vydavate+: Bandai Namco Entertainment
 • Čeština, česká lokalizácia: Nie

 • Dátum vydania a platformy: 25. 2. 2022 na PC, PS5, PS4, Xbox Series X/S a Xbox One

Elden Ring (INFO) – OBSAH

Elden Ring: Hodnotenie a metacritic


i Ako hodnotíme Elden Ring?

„Elden Ring je korunným klenotom spoločnosti FromSoftware, do ktorého japonskí vývojári naliali všetky svoje znalosti a skúsenosti z predchádzajúcich titulov. Je väčší, rozsiahlejší, tajuplnejší a vypilovanejší.. a zároveň tak nejako povedome známy. Čo som od Elden Ringu chcel, to som tiež dostal a teraz by som prosil o prídavok!“

Pozrite sa na celú recenziu (PC) vrátane hodnotenia.

A ako hodnotí svet?

Tieto hodnotenia sú platné k 15. 3. 2022.

Elden Ring: Dátum vydania, beta, platformy


Elden Ring dorazil 25. februára roku 2022. Titul vyšiel na PC, PS4, PS5, Xbox One a Xbox Series X/S.

Elden Ring – Overview Trailer

Zdroj: Bandai Namco

Trailer ponúka hlbší pohľad do sveta Elden Ringu – Zoznámte sa s novými postavami, prezrite si rozľahlé planiny sveta The Lands Between. Preskúmajte herné mechaniky a užitočné predmety, ktoré vám pomôžu pri vašom dobrodružstve v novej hre od FromSoftware.

Elden Ring: Zberateľská, Premium Collector's a Deluxe edície


Elden Ring je aktuálne dostupný v niekoľkých rôznych edíciách, ktoré obsahujú špeciálne zberateľské predmety a ďalšie položky. Tu nájdete ich zoznam a tiež bonusy, ktoré jednotlivé edície obsahujú.

Elden Ring Deluxe Edícia:

 • Digitálny artbook
 • Digitálny soundtrack

Elden Ring Collector's Edition:

 • Exkluzívny steelbook obal
 • Digitálny soundtrack
 • Artbook v pevnej väzbe (40 strán)
 • Soška postavy Malenia, Blade of Miquella

Elden Ring - Official Collector's Edition Reveal Trailer

Zdroj: IGN

Obsah zberateľskej edície hry Elden Ring.

Elden Ring Premium Collector's Edition

 • Všetok obsah zberateľskej edície
 • 1 : 1 replika prilby postavy Malenia
Elden Ring; screenshot: Premium Collector's Edition

Zdroj: Bandai Namco

Premium Collector's edíciu je možné objednať len na stránke Bandai Namco. Táto edícia je však momentálne vypredaná.

Elden Ring: Gameplay


Elden Ring obsahuje všetky známe bojové prvky, ktoré sme už mohli vidieť v ostatných FromSoftware hrách. Pripravte sa teda na rýchle a ťažké súboje, uskakovanie a blokovanie úderov, presne načasované protiútoky, mágiu, súboje s bossmi a tonu príbehového lore, ktorý sa nachádza aj pri zdanlivo najobyčajnejších predmetoch.

Elden Ring I using summons I Alza Magazín (PC Gameplay, No Commentary)

Zdroj: Vlastný

Okrem starých známych trikov ponúka Elden Ring aj množstvo nových kúskov, vďaka ktorým si s táborom nepriateľov poradíte oveľa ľahšie.

Keďže ide ale v podstate o otvorený svet, môžeme sa tu preháňať aj na chrbte „kozlo-koňa“ menom Torrent, ktorého navyše možno využiť aj v boji. Okrem neho tvorcovia do Elden Ringu pridali mnoho prvkov, ktoré vám pomôžu vysporiadať sa s prekážkami nepriateľského (otvoreného) sveta. Stále ide ale o FromSoftware titul, takže neočakávajte životom kypiace dediny, mestá a zámky. Elden Ring si udržal onú temnú a mierne depresívnu atmosféru, na ktorú sme od japonských vývojárov zvyknutí.

Elden Ring; screenshot: súboj na koni

Zdroj: Bandai Namco

Elden Ring je bohatší nielen čo sa prieskumu okolia týka, ale ponúkne aj ďalšie možnosti, ako sa zbaviť nepriateľov. Okrem súbojov na chrbte koňa obsahuje stealth systém, ktorý síce nie je tak prepracovaný, ako napríklad v Sekiro: Shadows Die Twice, ale svojmu účelu poslúži.

Vylepšovanie (levelovanie) postavy sa od Sekiro: Shadows Die Twice vrátilo ku klasickejšiemu Souls spôsobu. Postave zvyšujete atribúty (pomocou run, čo je ekvivalent duší) ako sila, obratnosť, inteligencia atď., čo vám navyšuje ďalšie štatistiky. V prípade niektorých zbraní môžete meniť špeciálne zručnosti (Ashes of War) a navyše sa tu nachádza aj crafting, vďaka ktorému sa váš pobyt vo svete Elden Ringu stane znesiteľnejší.

Gameplay novinky a herné mechaniky v Elden Ring

 • Ako funguje „Overworld“: Elden Ring má obrovský otvorený svet nazvaný „The Lands Between“, ktorý je posiaty menšími dungeonmi, stretnutiami a mini bossmi. Z tohto overworldu sa odvíja niečo, čo FromSoftware nazýva „Legacy Dungeons“, čo znie ako v podstate obrie samostatné souls oblasti, kde číhajú tí najodpornejšie bossovia a najžiarivejšie poklady. Ako upozorňuje IGN, tieto oblasti budú mať viac ciest a sú ručne vymodelované.
 • Stealth zo Sekiro: Shadows Die Twice je späť: Elden Ring si požičal niektoré možnosti utajenia z hry Sekiro, napríklad schopnosť schovať sa vo vysokej tráve. V ukážke bolo tiež spomenuté vyradenie trolla uspávacím šípom, takže to vyzerá, že bude existovať aspoň jeden spôsob, ako nepriateľov zlikvidovať potichu a nesmrtiacim spôsobom (ak ich po uspaní neprebodnete).
 • Elden Ring; screenshot: karavána

  Zdroj: FromSoftware

  Prepracovanejší stealth systém bol prvýkrát predstavený v Sekiro: Shadows Die Twice, a ak sa vám darilo, mohli ste vyradiť z boja pokojne aj väčšinu pomocníkov, než ste sa vrhli do otvoreného boja s bossom (a niekedy aj silne zraniť bossa samotného).

 • Rovnako tak aj skoky: Vedeli sme, že v Elden Ringu sa skáče, ale The Washington Post upozorňuje, že dungeony sú zjavne navrhnuté s ohľadom na skákanie pre základnú navigáciu aj skryté skratky (skákanie v ostatných „Souls“ hrách nebolo možné).
 • Hlavný príbeh má byť ucelenejší: Podľa marketingového zástupcu z FromSoftware, Yasuhira Kitaa, bude hlavný príbeh hry Elden Ring viac podobný hre Sekiro ako Dark Souls, ktorá je preslávená tým, že toho hráčovi veľa nepovie. To však neznamená, že by kryptické rytiny z prsteňa „o desiatom vládcovi zo štvrtého veku ohňa“ úplne zmizli.
 • Elden Ring; screenshot: lord

  Zdroj: FromSoftware

  Nemáme nič proti detektívnej práci, ktorá bola väčšinou vyžadovaná pri zostavovaní príbehov v predchádzajúcich Souls hrách – nebude chýbať ani v Elden Ring. Ale tentoraz by mala ísť ruka v ruke aj s „polopatickým“ rozprávaním deja, takže si ho vychutná každý.

 • Je tu mapa, ktorá sa dopĺňa pomocou nájdených útržkov: Hra Elden Ring je vôbec prvý titul od FromSoftware, ktorý obsahuje hernú mapu (tá zo Sekira bola skôr na okrasu). Nejde však o ubisoft plátno so záplavou ikoniek. Ide o jednoduchšiu záležitosť s terénom a nákresmi orientačných bodov, bez textových poznámok, ktorých útržky zbierate na svojich cestách. Na mape si taktiež môžete pripínať vlastné waypointy.
 • Stance break, parry a guard counter: Stále môžete valiť útoky ako v klasických Dark Souls, zatiaľ čo rozbitie nepriateľského postoja (stance break) opakovaným úderom znie podobne ako v Sekirovi (aj keď vám to tu nezaručí instantnú smrtiacu ranu). Nový pohyb Guard Counter vám zožerie časť výdrže, ale umožní zaútočiť ihneď po zablokovaní úderu.
 • Elden Ring; screenshot: nepriateľ

  Zdroj: FromSoftware

  Spravidla platilo, že môžete vykryť úder aj od toho najväčšieho monštra, ak ho dobre načasujete, a odmenou vám bol kritický zásah, ktorý odhryzol aj polovicu zdravia bossa. Uvidíme, či to bude platiť aj tu.

 • Ohniská sú teraz „Site of Lost Grace“: Site of Lost Grace sú miesta, kde sa uzdravujete, dopĺňate liečivé ampulky, kde prepínate medzi zručnosťami a kde sa respawnujú nepriatelia. Môžete sa warpovať na ktorékoľvek z miest, kde ste predtým odpočívali (hoci z dungeonov sa warpovať nemôžete, ako upozorňuje web The Verge).
 • Elden Ring; screenshot: hala

  Zdroj: FromSoftware

  Miesta odpočinku sú neoddeliteľnou súčasťou FromSoftware hier a nebudú chýbať ani tu.

 • Zručnosti nie sú viazané na zbrane: Elden Ring bude mať zručnosti, ktoré sa trochu podobajú zbraňovým umeniam z Dark Souls 3. Na rozdiel od neho však tieto špeciálne pohyby nebudú viazané na konkrétnu zbraň. Kitao povedal serveru Eurogamer: „Máme systém zručností, ale zručnosti nie sú viazané na konkrétnu zbraň – môžete ich ľubovoľne meniť medzi radom zbraní, a to pri sedení na mieste Site of Lost Grace“ (obdoba bonfire z Dark Souls).
 • „Správca ohňa“ je dáma menom Melina: Soulsborne hry majú vždy ženskú postavu, ktorá v priebehu dobrodružstva funguje ako spoločník a centrum na zvyšovanie úrovne. V Elden Ring sa volá Melina a je zrejme o niečo viac v popredí ako v predchádzajúcich hrách. „Kým predtým boli tieto postavy väčšinou rezervované a tiché,“ povedal Yasuhiro Kitao serveru Eurogamer, „Melina má svoje vlastné ambície a svoje vlastné veľké miesto v príbehu, takže dúfame, že si tento aspekt užijete.“
 • Elden Ring; screenshot: správca ohňa

  Zdroj: FromSoftware

  Vždy takmer nehovoriacu správkyňu ohňa vystrieda v Elden Ringu o niečo akčnejšia Melina.

 • Summon Spirits: Vyvolateľné NPC, ktoré môžu hráčovi pomôcť, sa aktivujú pomocou predmetu nazvaného Ashes of Deceased a je možné ich využiť iba v singleplayeri (v online režime môžete privolať svojich kamarátov). Podľa FromSoftware existuje celý rad týchto duchov s rôznymi schopnosťami a príkladom ukázaným v deme je malý zástup prízračných banditov, ktorí držia nepriateľa na mieste, zatiaľ čo ich hráč zasypáva šípmi.
 • Elden Ring; screenshot: drak

  Zdroj: FromSoftware

  Pokiaľ si nebudete istí v kramflekoch, môžete si aj na tohto draka povolať pomoc.

 • Obrí podzemný labyrint: Mapa herného sveta vraj odkazuje na „podzemný labyrint“, ako upozorňuje Eurogamer, a neskoršia časť ukážky zobrazuje dvoch hráčov, ako preskúmavajú podzemné katakomby. Zatiaľ nie je jasné, či by mohlo ísť o procedurálne generované oblasti ako Chalice Dungeons v Bloodborne.
 • Krvavé stopy sú späť: Prvým Legacy Dungeonom (viď prvá odrážka) je Stormveil Castle a v ukážke sa objavila nezameniteľná krvavá škvrna, jeden z charakteristických prvkov asynchrónneho multiplayera od FromSoftware – vďaka nej ste mohli v minulosti zahľadieť posledné okamihy niektorého z nešťastných hráčov pred jeho skončením.
 • Elden Ring; screenshot: legacy dungeon

  Zdroj: FromSoftware

  Stormveil Castle je Legacy Dungeon, ktorých bude mať Elden Ring niekoľko a každý z nich má predstavovať značnú výzvu.

Elden Ring: Príbeh


George R. R. Martin vytvoril pre vývojárov z FromSoftware hlavné príbehovej pozadie a niektoré „historické“ udalosti a tým vlastne jeho práca na Elden Ringu skončila. Od tej chvíle prevzali opraty tvorcovia. Elden Ring sa odohráva vo svete „Lands Between“, ktorý drží pohromade vďaka prastarému stromu, takzvanému Erdtree, ktorý zároveň prepožičiava isté požehnanie niektorým vyvoleným. Tými sú potomkovia kráľovnej Mariky, vládkyňa tohto sveta, požehnanie môžu ale doputovať aj k obyčajnejším tvorom – napríklad tzv. Tarnished, z ktorých pochádzate aj vy.

ELDEN RING – Story Trailer

Zdroj: Bandai Namco

Sprievodkyňa v traileri nás zoznamuje s niekoľkými informáciami, príbehom a menami niektorých postáv – Elden Ring bol zničený a svet (Lands Between) pohltili boje, chaos a čaká sa na „Elden Lorda“, ktorým sa nakoniec môže stať hráč.

Tieto požehnania však postupom času slabnú, čo sa má prejavovať stratou „lesku“ v očiach, ktoré by v požehnanom prípade zlato žiarili. Jedinci bez požehnania následne nesú znak vyvrheľov a sú zo zeme vyhnaní. Potom dochádza (za nejasných okolností) k fragmentácii Elden Ringu, ktorý poháňa prastarý strom Erdtree, a tí, ktorí pred chvíľu putovali svetom bez požehnania, v sebe zrazu pociťujú novú silu. Jedným z nich sme aj my – teda hráčov charakter – a tým zrazu dostávame právo urobiť si nárok nad vládou sveta Lands Between.

Elden Ring; screenshot: boss

Zdroj: Bandai Namco

Godfrey, The First Elden Lord – jeden z prvých prefíkaných potomkov kráľovnej Mariky, s ktorým sa v Elden Ring pustíte do krížika.

Kúsky Elden Ringu (známe tiež ako Great Runes) pripadli šestici potomkom kráľovnej Mariky. Ide o polobohov, ktorí vďaka fragmentom ešte zosilneli, ale zaplatili za to vysokú cenu – každý z nich postupne zošalel a bude na hráčovi, aby ich porazil a získal všetky časti prsteňa.

Elden Ring: Čeština, česká lokalizácia


Elden Ring oficiálny český preklad neobsahuje a aj keď sa na stránkach prekladyher.eu už rozbiehajú debaty ohľadom možnej češtiny, zatiaľ sa, vzhľadom na rozsiahlosť hry, k tomuto zložitému činu nikto nemá.

Elden Ring: Rozsah sveta, herná mapa


Hry od FromSoftware síce nikdy neboli „plnokrvne“ open world, lenže vývojári dokázali lokácie v Dark Souls, Bloodborne či v Sekiro: Shadow Die Twice tak umne prepojiť, že to vlastne vytváralo ilúziu otvoreného sveta. Elden Ring je v tomto prípade už klasickejší sandbox, v ktorom sa môžete tešiť na obrí svet pretkaný dungeónmi, nepriateľmi, zaujímavými vistami a skratkami, ktoré plynule prechádzajú v nové lokácie.

Elden Ring; screenshot: mapa

Zdroj: powerpyx.com

Svet Elden Ring je skutočne obrovský a veľmi ľahko tu utopíte stovky hodín, pokiaľ sa rozhodnete pre dôkladný prieskum.

Ďalšie oblasti sa navyše skrývajú doslova pod nohami. Najväčší šok väčšina ľudí zažije, keď narazí na malú chatu v Mistwoode. Vnútri je výťah, ktorý veľmi dlho schádza nižšie, kým sa nevynorí v obrovskom podzemnom svete. Po otvorení mapy sa objaví nová klávesová skratka na zmenu vrstiev zón a zrazu vám dôjde, že pod povrchom Elden Ring drieme celý druhý svet.

Elden Ring: Dĺžka hry, herná doba


Producent hry Yasuhiro Kitao v rozhovore pri akcii Taipei Game Show 2022 prezradil, že priemerná hra Elden Ring by mala trvať približne 30 hodín, ale podľa stránky Howlongtobeat.com je 30-hodinový odhad skôr v kolónke „rushed“, čo znamená, že ste naozaj ignorovali všetko okolo a venovali ste sa iba hlavnému príbehu.

ELDEN RING – Taipei Game Show 2022

Zdroj: Bandai Namco

Taipei Game Show 2022. Producent Yasuhiro Kiato zhŕňa informácie ohľadom Elden Ringu a odkrýva informácie ohľadom hernej doby.

Kitao ďalej poznamenal, že herná doba sa u jednotlivých hráčov výrazne líši. Napriek tomu naznačuje, že FromSoftware si už od začiatku vývoja kládol za cieľ obmedziť dĺžku veľkolepého dobrodružstva na zhruba tridsať hodín. Nedávno bolo navyše potvrdené (pozri video hore), že stopercentné dokončenie Elden Ring takmer nie je možné na jedno zahranie (teda pokiaľ sa neriadite podrobným návodom nejakú dobu po vydaní hry). Elden Ring kombinuje mnoho herných prvkov a keďže je tu otvorený svet, žiadne dve zahrania nebudú pravdepodobne rovnaké. Skrátka a dobre Elden Ring obsahuje skvelú mieru opätovnej hrateľnosti a ponúkne toho oveľa viac, ako „len“ 30 hodín.

Elden Ring: Multiplayer, Kooperácia


Elden Ring obsahuje kooperáciu až pre štyroch hráčov. Vyvolávanie (summoning) a invázia boli významnou súčasťou predchádzajúcich hier od spoločnosti FromSoftware, čo platí aj pre Elden Ring. Pokiaľ poznáte online systém používaný v hrách Dark Souls a Bloodborne, potom vám metódy v Elden Ringu rýchlo prejdú do krvi. Po výbere postavy a prvých krokoch v otvorenom svete Elden Ring vás hra upozorní na možnosť hrať s viacerými hráčmi. Spojenie s priateľmi, náhodnými hráčmi alebo nepriateľmi začína v ponuke možností, kde si môžete vybrať na mieru vytvorený multiplayer, z ktorého si presne navolíte, akým spôsobom vám online prvky zasiahnu do hry.

Elden Ring; screenshot: multiplayer

Zdroj: Bandai Namco

Sekiro: Shadows Die Twice síce prvok co-opu chýbal, ale v Elden Ringu sa dočkal comebacku.

Pokiaľ chcete ponúknuť pomoc inému hráčovi, musíte použiť predmet zvaný Tarnished's Furled Finger. Ten nakreslí na zem zlatý privolávací znak, ktorý môžu ostatní hráči vidieť vo svojom svete. Keď iný hráč aktivuje vaše znamenie, budete k nemu privolaní. Pokiaľ si chcete do svojej hry privolať spojencov, v tomto prípade potrebujete predmet Furlcalling Finger Remedy. Vďaka nemu získate schopnosť vidieť zlaté znamenia pre privolanie. Na rozdiel od neobmedzene použiteľného Tarnished's Furled Finger máť Furlcalling Finger Remedy obmedzené použitie. V podstate môžete ponúknuť svoju pomoc komukoľvek a kedykoľvek, ale tí, ktorí pomoc hľadajú, musia mať v zásobe Furlcalling Finger Remedies.

Elden Ring; screenshot: co-op

Zdroj: FromSoftware

Pre niektorých bude co-op jedinou možnosťou, ako Elden Ring pokoriť. Niektorí hráči jednoducho nebudú chcieť dookola umierať pri jednom bossovi a zvolia možnosť kooperácie. Problém je, že sa tak stávate terčom potencionálnych invázií.

Predmety Furled Finger a Finger Remedy sú prístupné z ponuky pre viacerých hráčov. Odtiaľ si tiež môžete nastaviť systém hesiel, ktorý obmedzí, kto bude vaše znaky používať, a zaistí, že sa spárujete iba s priateľmi. Treba tiež poznamenať, že Elden Ring nie je „čistokrvná“ Co-op záležitosť – privolaný pomocník má obmedzené možnosti, kam sa s vami vydať, nemôže otvárať vaše truhly, má menší počet liečivých predmetov a podobne. Ide o systém, ktorý na podobnom princípe funguje rovnako pri predchádzajúcich tituloch spoločnosti FromSoftware.

Elden Ring: PvP


K dispozícii je aj kompetitívny multiplayer, ktorý je možné aktivovať niekoľkými rôznymi spôsobmi. Prvým z nich je použitie Duelist's Furled Finger, ktorý, rovnako ako Tarnished Furled Finger, nakreslí na podlahu vyvolávacie znamenie, tentoraz červené. To následne signalizuje hráčom v iných svetoch, že hľadáte bitku a môžu si vás privolať do svojho sveta na súboj.

Elden Ring; screenshot: pvp

Zdroj: FromSoftware

Pokiaľ ste nezlomili klávesnice a ovládače pri súbojoch s bossmi, môžete skúsiť invázie alebo pomáhať napadnutým hráčom

Agresívnejší hráči môžu napádať svety ostatných a loviť ich vďaka systému invázií. Na to je potrebné použiť Bloody Finger. Ten potom vyhľadá ďalších hráčov, ktorých možno napadnúť, a pošle vás do ich sveta. Pri povolenej možnosti kooperácie sa automaticky stávate terčom invázie. V režime pre jedného hráča sa môžete k možnosti invázie prihlásiť pomocou Taunter's Tongue. Tento predmet potom funguje ako maják pre tých, ktorí používajú Bloody Finger a môže do vašej hry privolať až dvoch útočníkov.

Ak sa počas invázie ocitnete v ťažkostiach, môžete vyslať volanie o pomoc pomocou White Cipher Ring. Po jeho aktivácii budete pri napadnutí automaticky žiadať o pomoc z iných svetov. Tí, ktorí chcú byť na príjme a odpovedať na prosby takýchto hráčov, by si mali aktivovať Blue Cipher Ring – tento prsteň vás môže preniesť do sveta hrdinu, ktorého práve niekto napadol.

Elden Ring: Videá, trailery, screenshoty


Trailery a ďalšie videá môžete nájsť na oficiálnom YouTube kanále vydavateľa a obrazové materiály na homepage stránkach hry Elden Ring.

Oficiálne screenshoty a obrázky, galéria

Elden Ring: Hardvérové nároky na PC


Spoločnosť FromSoftware odhalila oficiálne systémové požiadavky pre Elden Ring 15. februára 2022.


Minimálne HW požiadavky Odporúčané HW požiadavky
Operačný systém Windows 10 Windows 10/11
Procesor Intel Core i5-8400 | AMD Ryzen 3 3300X Intel Core i7-8700K | AMD Ryzen 5 3600X
Grafická karta NVIDIA GeForce GTX 1060, 3 GB | AMD Radeon RX 580, 4 GB NVIDIA GeForce GTX 1070, 8 GB | AMD Radeon RX Vega 56, 8 GB
DirectX DirectX 12.0 DirectX 12.0
Operačná pamäť 12 GB 16 GB
Pevný disk 60 GB 60 GB

• Zdroj: Twitter (15. 2. 2022)

S akým herným PC na Elden Ring?

Chcete si uľahčiť výber? Nižšie pre vás máme tipy na vhodné herné počítače podľa náročnosti.

Alza GameBox Core GTX1650

Základná zostava:

Alza GameBox Core GTX1660 Super

Alza BattleBox Core RTX3060 Gungnir

Optimálna zostava:

Alza BattleBox Core RTX3060 Gungnir

Alza BattleBox Ryzen RX 6800 XT Master

Zostava pre náročných:

Alza BattleBox Ryzen RX 6800 XT Master

i

• Zdroje: Gamespot, Microsoft, FromSoftware, Twitter, Bandai NamcoEurogamer, IGN, The Washington Post


4,2
Elden Ring – PS5
Hra na konzolu – PS5 (s mechanikou), krabicová verzia, žáner: akčný a RPG, – Hra dáva hráčom možnosť mapovať svet podľa vlastných predstáv. Vyberte si, či chcete čeliť neľútostným bojom proti strašným nepriateľom, alebo využite tajné bojové systémy hry a získate prevahu. Je na hráčovi, aby sa rozhodol, ako zvládne mnohé výzvy, ktoré ho čakajú.
59,90 €
Na sklade > 5 ks
Do polnoci objednáš, ráno v AlzaBoxe máš!
Info
Objednávací kód: PSV0099se
5,0
Elden Ring – PS4
Hra na konzolu – PS4/PS4 Pro, PS5 (s mechanikou), krabicová verzia, žáner: akčný a RPG, – Hra dáva hráčom možnosť mapovať svet podľa vlastných predstáv. Vyberte si, či chcete čeliť neľútostným bojom proti strašným nepriateľom, alebo využite tajné bojové systémy hry a získate prevahu. Je na hráčovi, aby sa rozhodol, ako zvládne mnohé výzvy, ktoré ho čakajú.
53,90 €
Na sklade > 5 ks
Do polnoci objednáš, ráno v AlzaBoxe máš!
Info
Objednávací kód: MSX647se
5,0
Elden Ring
Hra na PC – krabicová verzia, žáner: akčný a RPG, – hra dáva hráčom možnosť mapovať svet podľa vlastných predstáv. Zvoľte si strmý súboj v neľútostných bitkách proti divokým nepriateľom, alebo využite výhody tajných bojových systémov hry a získajte prevahu. Záleží od hráča, aby sa rozhodol, ako zvládne mnohé výzvy, ktoré ho čakajú.
59,90 €
Momentálne nedostupné
Objednávací kód: WG1356
5,0
Elden Ring – Xbox
Hra na konzolu – Xbox One S/Xbox One X, Xbox Series X, krabicová verzia, žáner: akčný a RPG, – hra dáva hráčom možnosť mapovať svet podľa vlastných predstáv. Vyberte si, či chcete čeliť neľútostným bojom proti desivým nepriateľom alebo využite tajné bojové systémy hry a získajte prevahu. Je na hráčovi, aby sa rozhodol, ako zvládne mnohé výzvy, ktoré pred ním stoja.
69,90 €
Na sklade 2 ks
Do polnoci objednáš, ráno v AlzaBoxe máš!
Info
Objednávací kód: XBSE0183
Noblechairs HERO Elden Ring Edition
Herná stolička – polyuretánové potiahnutie, synchrónna mechanika,, bedrová a hlavová opierka, výškovo nastaviteľné a s posunom dopredu/dozadu podrúčky, otočná a kovová konštrukcia, výplň sedadla studená pena (HR pena), hliníkový kríž, plastové kolieska, čierna a zlatá farba, nosnosť 150 kg
528,90 €
Na objednávku – termín upresníme
Objednávací kód: NBC024a
5,0
Dark Souls Trilogy – PS4
Hra na konzolu – PS4/PS4 Pro, PS5 (s mechanikou), krabicová verzia, žáner: akčný a RPG, pre online hranie vyžaduje predplatné PlayStation Plus, – kombinácia bohatého, temného fantasy sveta, prechádzanie dungeonov, stretnutie s hrôzostrašnými nepriateľmi a prevratné online prvky robia z Dark Souls absolútne presvedčivý zážitok. Hra odstraňuje bariéry z herného sveta, ktorý podporuje túžbu po poznaní a požaduje prispôsobivosť. Pri stretnutiach s desivými nepriateľmi a objavovaní nových oblastí sa základ hry, výzvy a odmeny menia na skúsenosti a prinášajú jedinečný pocit úspechu.
39,90 €
Na sklade 4 ks
Do polnoci objednáš, ráno v AlzaBoxe máš!
Info
Objednávací kód: MSX602
Dark Souls III – Xbox Digital
Hra na konzolu – Xbox One S/Xbox One X, Xbox Series X, Xbox Series S, elektronická licencia, kľúč pre Xbox Live, žáner: RPG, pre online hranie vyžaduje predplatné Xbox Live Gold,.
75,90 €
Ihneď na stiahnutie
Objednávací kód: MXESD1080
Dark Souls III: Season Pass – Xbox Digital
Herný doplnok /DLC–Xbox One S/Xbox One X, elektronická licencia, kľúč pre Xbox Live, žáner: akčný, na uplatnenie je vyžadovaná základná hra
28,90 €
Ihneď na stiahnutie
Objednávací kód: MXESD1042
5,0
Dark Souls Remastered – Nintendo Switch
Hra na konzolu – Nintendo Switch, krabicová verzia, žáner: akčný a RPG, – v ktorej budete objavovať pokrivený starodávny svet Lordranu. Kriticky výborne oceňovaná akčná RPG séria tak, ako ešte nikdy predtým. Nechajte sa pohltiť bohatým svetom Dark Souls. Utvárajte si postupne svoju postavu, objavujte hrozné miesta a zhromažďujte a osvojte si rozsiahlu kolekciu zbraní, vybavenia a magických kúziel a vytvorte si tak skutočne jedinečný herný štýl.
37,90 €
Momentálne nedostupné
Objednávací kód: NSW038
Dark Souls III: The Ringed City – Xbox Digital
Herný doplnok /DLC–Xbox One S/Xbox One X, elektronická licencia, kľúč pre Xbox Live, žáner: akčný, na uplatnenie je vyžadovaná základná hra
15,90 €
Ihneď na stiahnutie
Objednávací kód: MXESD0666
Dark Souls III – Deluxe Edition – Xbox Digital
Hra na konzolu – Xbox One S/Xbox One X, Xbox Series X, Xbox Series S, elektronická licencia, kľúč pre Xbox Live, žáner: akčný a RPG,.
102,90 €
Ihneď na stiahnutie
Objednávací kód: MXESD0279
Dark Souls III: Ashes of Ariandel – Xbox Digital
Hra na konzolu – Xbox One S/Xbox One X, Xbox Series X, Xbox Series S, elektronická licencia, kľúč pre Xbox Live, žáner: akčný,.
15,90 €
Ihneď na stiahnutie
Objednávací kód: MXESD0213
Dark Souls – Siegmeyer of Catarina – figúrka
Figúrka – figúrka, soška, zberateľská, výška 13 cm, materiál plast, nepohyblivá
108,90 €
Na sklade > 5 ks
Do polnoci objednáš, ráno v AlzaBoxe máš!
Info
Objednávací kód: GMERCHf462
5,0
Dark Souls – You Died – hrnček premieňací
Hrnček materiál: keramika, s motívom: Dark Souls, mení farbu podľa teploty, objem 460ml, farba čierna a červená, 1ks v sade
15,90 €
Na sklade 1 ks
Do polnoci objednáš, ráno v AlzaBoxe máš!
Info
Objednávací kód: GMERCHc0896
Dark Souls – Siegward – hrnček
Hrnček materiál: keramika, s motívom: Dark Souls, vhodný do umývačky a mikrovlnky, objem 320ml, 1ks v sade
9,90 €
Na sklade 3 ks
Do polnoci objednáš, ráno v AlzaBoxe máš!
Info
Objednávací kód: GMERCHc2055
4,9 545×
PlayStation 5
Herná konzola – k TV, SSD 825 GB, Blu-ray (4K), možnosť hrania v 4K, 1× herný ovládač
549 €
Na sklade > 5 ks
Do polnoci objednáš, ráno v AlzaBoxe máš!
Info
Objednávací kód: MSX0051
4,8 267×
Xbox Series S
Herná konzola – k TV, SSD 512 GB, bez mechaniky (neprehráva fyzické disky), menu v slovenčine, 1× herný ovládač, biela farba
Zľavnené -4 %
269,90 € 279,90 €
Na sklade > 5 ks
Do polnoci objednáš, ráno v AlzaBoxe máš!
Info
Objednávací kód: MXO001s
Alza GameBox Core RTX3060 Ti - Herný PC
Doručenie do
Alzaboxu zadarmo
5,0
Alza GameBox Core RTX3060 Ti
Herný PC Intel Core i5 10400F Comet Lake 4.3 GHz, NVIDIA GeForce RTX 3060 Ti 8 GB, RAM 16GB DDR4, SSD 1000GB, bez mechaniky, WiFi, HDMI a DisplayPort, 3×USB 3.2, 4×USB 2.0, typ skrine: Midi Tower, Windows 11 Home – originálny produkt MS (nejde o druhotnú licenciu)
+1 darček v hodnote 33,90 €
1 169 €
Momentálne nedostupné
Objednávací kód: sklRB5b2m7b
Alza BattleBox Raptor i7 RTX4070Ti - Herný PC
Doručenie do
Alzaboxu zadarmo
5,0
Alza BattleBox Raptor i7 RTX4070Ti
Herný PC Intel Core i7 13700KF Raptor Lake 5.4 GHz, NVIDIA GeForce RTX 4070 Ti 12 GB, RAM 32GB DDR4, SSD 1000GB, bez mechaniky, WiFi, DisplayPort, 5×USB 3.2, typ skrine: Midi Tower, Windows 11 Pro – originálny produkt MS (nejde o druhotnú licenciu)
+1 darček v hodnote 83,90 €
2 349 €
Na sklade 3 ks
Objednávací kód: sklSCL4070TB2
Alza BattleBox R9 RX6750XT - Herný PC
Doručenie do
Alzaboxu zadarmo
Alza BattleBox R9 RX6750XT
Herný PC AMD Ryzen 9 5900X 4.8 GHz, AMD Radeon RX 6750 XT 12 GB, RAM 32GB DDR4, SSD 2000GB, bez mechaniky, WiFi, HDMI a DisplayPort, 4×USB 3.2, typ skrine: Midi Tower, Windows 11 Pro – originálny produkt MS (nejde o druhotnú licenciu)
1 929 €
Posledný kus na sklade
Objednávací kód: AZBB6750XTA2
Alza BattleBox Raptor i7 RTX4080 - Herný PC Doručenie do
Alzaboxu zadarmo
5,0
Alza BattleBox Raptor i7 RTX4080
Herný PC Intel Core i7 13700KF Raptor Lake 5.4 GHz, NVIDIA GeForce RTX 4080 16 GB, RAM 32GB DDR4, SSD 2000GB, bez mechaniky, WiFi, DisplayPort a HDMI 2.1, 5×USB 3.2, typ skrine: Midi Tower, Windows 11 Pro – originálny produkt MS (nejde o druhotnú licenciu)
3 269 €
Na objednávku – termín upresníme
Objednávací kód: sklSCL4080A2
Alza Gamebox i5 RTX3060Ti bez OS - Herný PC
Doručenie do
Alzaboxu zadarmo
Alza Gamebox i5 RTX3060Ti bez OS
Herný PC Intel Core i5 12400F Alder Lake 4.4 GHz, NVIDIA GeForce RTX 3060 Ti 8 GB, RAM 16GB DDR4, SSD 1000GB, bez mechaniky, WiFi, HDMI a DisplayPort, 4×USB 2.0, typ skrine: Midi Tower, Bez OS
1 099 €
Na sklade 5 ks
Do polnoci objednáš, ráno v AlzaBoxe máš!
Info
Objednávací kód: AZGB3060TA1b
Vytlačiť
P-DC1-WEB13
Zavoláme Vám a odborne poradime
+421 2 5710 1800
Otázka na objednávku
Otázka na tovar
Prosím, zadajte svoj telefón:
Zavolajte mi
Na vašom súkromí nám záleží My, spoločnosť Alza.cz a.s., IČO 27082440, používame súbory cookies na zaistenie funkčnosti webu a s vaším súhlasom o. i. aj na personalizáciu obsahu našich webových stránok. Kliknutím na tlačidlo „Rozumiem“ súhlasíte s využívaním cookies a predaním údajov o správaní na webe na zobrazenie cielenej reklamy na sociálnych sieťach a reklamných sieťach na ďalších weboch.
Viac informácií Menej informácií