32" Samsung UE32T4302
4.8 65 ratings
Television - SMART LED, 81cm, HD Ready , PQI 900 (50Hz),, 2× HDMI, 1× USB, WiFi, DLNA, HbbTV 2,0, game mode, Netflix, HBO Max, Steam Link, Voyo, Apple Airplay 2, mobile device pairing, Tizen OS, VESA 100×100, 10W speaker(s), F
Code:  WR179a1 Producer's Website:
Don't like the alternatives? Choose from the full product list
32" Samsung UE32T4302
Specifications
Energy efficiency class in SDR mode
F
Energy consumption in SDR mode
31 kWh/1000h
Energy consumption in HDR mode
41 kWh/1000h
Energy efficiency class in HDR mode
G
Energy specifications
F
Energy consumption in SDR mode
31 kWh/1000h
Energy consumption in HDR mode
41 kWh/1000h
G
Screen
Panel refresh rate
50 / 60 Hz
Technology
LED
Backlight
Edge
Operating system
Operating system
Tizen OS
Model year
Model year
2020
Application
Global applications
Apple TV, Disney+, HBO Max, MAGENTA TV, NETFLIX, Steam Link, YouTube
Czech apps
Skylink Live TV
Slovak apps
O2 TV, Skylink Live TV, Voyo
Connectivity
Wireless connection
Apple AirPlay2, DLNA, WiFi
Total number of HDMI ports
2 ×
Tuners
Tuner type
DVB-C, DVB-T2 HEVC
Dimensions and weight
Height without stand
43.8 cm
Depth without stand
7.41 cm
Base width / leg spacing
73.25 cm
VESA mounting
100×100
Colour
Colour
Black
Package contents
Control in package
Classic
More Specifications
Note:
Specifications can be changed without notice. Images are for illustrative purposes only.
Questions and answers: 32" Samsung UE32T4302
More Information
Porovnanie operačných systémov Smart TV
The Lord of the Rings (seriál): dátum premiéry v SR, platformy a ďalšie info
Venom 2: Carnage prichádza: premiéra, herecké obsadenie a ďalšie info
HBO GO: Najlepšie filmy a seriály v češtine
Reviews 32" Samsung UE32T4302
Accessories for 32" Samsung UE32T4302
Related categories
Chcete doručit zboží do Česka? Prohlédněte si 32" Samsung UE32T4302
Für Versand nach Deutschland, besuchen Sie bitte 32" Samsung UE32T4302
Für Versand nach Österreich, besuchen Sie bitte 32" Samsung UE32T4302
Magyarországra történő kiszállításért tekintse meg ezt a termékoldalt: 32" Samsung UE32T4302