Asus ROG Zephyrus Duo GX550LXS-HC060T Gunmetal Gray kovový
(1 rok ochrany proti poškodeniu zadarmo po registrácii)
3,0 1 hodnotení
Herný notebook – Intel Core i9 10980HK Comet Lake, 15.6" IPS antireflexný 3840 × 2160, RAM 32GB DDR4, NVIDIA GeForce RTX 2080 Super Max-Q 8GB, SSD 2000GB, podsvietená klávesnica, USB 3.2 Gen 1, USB 3.2 Gen 2, USB-C, WiFi 5, 90 Wh batéria, hmotnosť 2.48kg, Windows 10 Home
Jazyk klávesnice a OS lokalizovaný pre EN int.
Kód:  NA669g30v Stránky výrobcu
Nevyhovujú vám alternatívy? Vyberajte z celej ponuky
Asus ROG Zephyrus Duo GX550LXS-HC060T Gunmetal Gray kovový Predaj skončil
Parametre a špecifikácia
SSD kapacita
2 000 GB (2 TB)
Veľkosť operačnej pamäte RAM
32 GB
Modelové označenie procesora
Intel Core i9 10980HK Comet Lake
Frekvencia procesora
2,4 GHz (2 400 MHz)
Typ úložiska
SSD
Uhlopriečka displeja
15,6"
Kapacita úložiska (celková)
2 000 GB
Displej
Uhlopriečka displeja
15,6"
Obnovovacia frekvencia displeja
60 Hz
Svietivosť
400 Nitov
Pomer strán
16 : 9
Maximálne rozlíšenie
3840 × 2160 px
Procesor
Typ procesora
Intel Core i9
Modelové označenie procesora
Počet jadier procesora
8 ×
Frekvencia procesora
2,4 GHz (2 400 MHz)
Core Boost Frekvencia
5,3 GHz (5 300 MHz)
Cache procesora
16 MB
Operačná pamäť
Veľkosť operačnej pamäte RAM
32 GB
Grafická karta
Pamäť grafickej karty
8 GB
GPU rad/model
Rad grafickej karty
NVIDIA GeForce
Operačný systém
Operačný systém
Windows 10 Home
Pevný disk
Typ úložiska
SSD
Kapacita úložiska (celková)
2 000 GB
SSD kapacita
2 000 GB (2 TB)
Batéria
Nabíjanie cez USB-C
Bez možnosti nabíjania cez USB-C
Kapacita batérie
90 Wh
Počet článkov
4ks
Konštrukcia
Konvertibilita
Pevný (klasický notebook)
Hmotnosť
Hmotnosť
2,48 kg
Rozhranie
Dátové
Thunderbolt 3
Grafické výstupy
DisplayPort, HDMI
Sieťové
RJ-45 (LAN)
Audio
Výstup na slúchadlá
USB-C
1 ×
USB 3.2 Gen 2
1 ×
USB 3.2 Gen 1 (USB 3.0)
2 ×
Bluetooth
Bluetooth v5.0
Verzia WiFi
WiFi 5
Optická mechanika
Bez mechaniky
Rozmery
Šírka
360 mm
Maximálna výška
20,9 mm
Hĺbka
268 mm