Tungsram LED Gen II 61440 PB2 LED12/24V20W(HB3/4)G2TUMICN
1.0 1 rating
LED Car Bulb Tungsram LED Gen II 61440 PB2 LED12/24V20W(HB3/4)G2TUMICN
Code:  AUPR325292
Don't like the alternatives? Choose from the full product list
Tungsram LED Gen II 61440 PB2 LED12/24V20W(HB3/4)G2TUMICN Discontinued
Specifications
Number of pieces in package
1 pc(s)
Technology
LED bulb
Use
Off road
Type
HB3, HB4
Base
P20d, P22d
Number of pieces in package
1 pc(s)
Usage and technology
Technology
LED bulb
Use
Off road
Standard placement
Headlights
Type
HB3, HB4
Base
P20d, P22d
Voltage and power
Power voltage
12 V, 24 V
Output
20 W