Vyberte prvok na stránke, ktorého sa chyba týka

Edimax ET-912SC3+

Zobraziť katalóg
0
Média konvertor –10/100BaseTX do na single mode Fiber Optic SC, 30km
Cena s DPH €74,90
Cena bez DPH €62,42
Predĺženie záruky + 1 rok €7,55
Záruka okamžité výmeny tovaru €7,49
Možnosť vrátiť tovar do 60 dni €3,74 Možnosť vrátiť tovar do 60 dni
Na objednávku do 4 pracovných dní
Strážiť dostupnosť
alebo
Kúpiť zrýchlene Nakupujte jedným klikom bez nutnosti opakovane vyberať dopravu a platbu
Pridať do zoznamu
Odporuč a získaj 94 Alzákov
Záruka 24 mesiacov Kód:  NE546i3 Produktové číslo:  ET-912SC3+ Stránky výrobcu
Helpdesk Vytlačiť
Edimax ET-912SC3+ €74,90 Na objednávku do 4 pracovných dní
Kúpiť

Edimax ET-912SC3+

Kvalitný a spoľahlivý konvertor vhodný k výstavbe sietí LAN s pomocou konektorov RJ45 a vinutých UTP káblov. Príjem je konvertovaný z 100BaseFX na klasickú sieťovú vrstvu 100BaseTX. Konvertor ďalej ponúka duplexný režim. Rýchlosť možno nastaviť ručne alebo automaticky. Port automaticky prekríži káble, pokiaľ je potrebné. V prípade poklesu napätia je konvertor vybavený funkciou automatického reštartu. Tento model sa môže pochváliť podporovanou vzdialenosťou optického vedenia 30 km.

Parametre a špecifikácia:

Podporovaná kabeláž:
Single mode optický kábel
UTP – netienený krútený štvorpár

Sieťové protokoly:
FastEthernet 100BaseFX – SC
FastEthernet 100BaseTX – RJ45

Maximálna podporovaná vzdialenosť optického vedenia:
30 km

Napájanie:
Externý DC 5V/1,6A

Rozmery:
94 × 71 × 26 mm

Hmotnosť:
600 g

Prečítať viac
Parametre a špecifikácia
Porovnať
Hmotnosť
600 g Hotovo!
Šírka
9,4 cm Hotovo!
Výška
7,1 cm Hotovo!
Hĺbka
2,6 cm (26 mm) Hotovo!
Poznámka:


Online chat

Vážený zákazník, ak máte otázky k službe, môžete ich s nami vyriešiť online. V prípade že chcete chat využiť prihláste sa prosím.

Technické špecifikácie sa môžu zmeniť bez výslovného upozornenia. Obrázky majú iba informatívny charakter. Bežná cena znamená výrobcom/dodávateľom odporúčaná koncová cena.

V diskusii zatiaľ nie sú žiadne príspevky.
Príslušenstvo pre Edimax ET-912SC3+
Pomôžte ostatným pri výbere
Napísať recenziu
For shipping to other EU countries visit this page Edimax ET-912SC3+. Chcete doručit zboží do Česka? Prohlédněte si Edimax ET-912SC3+. Magyarországra történő kiszállításért tekintse meg ezt a termékoldalt: Edimax ET-912SC3 +.

Odkaz k produktu na stránkach výrobcu: Zadajte odkaz recenzie produktu

Poznámka:

Skúste nové Alza Premium Moja Alza Prihlásiť Ako nakúpiť
WEB15