MPLA226566

Garmin Forerunner 55 Aqua

Zobraziť katalóg
Garmin Forerunner 55 Aqua
13x
0
Smart hodinky s ovládaním v slovenčine, GPS, meranie tepu, monitoring spánku, krokomer, vhodné na aktivity: beh, cyklistika, joga, plávanie, vodotesnosť 50 m (5 ATM), materiál puzdra: plast
Variant
Eternico Leather Band universal Quick Release 20mm čierny 15,90 € 12,72 €
Aplikovať ochrannú profi fóliu 19,50 €
Predĺženie záruky + 3 roky 50,07 €
Poistenie na 1 rok proti rozbitiu a krádeži 22,04 €
Darčekové balenie - červené S 7,10 €
Cena s DPH
198,90 €
Garancia výhodnej ceny
Cena bez DPH
165,75 €
alebo
Kúpiť zrýchlene Nakupujte jedným klikom bez nutnosti opakovane vyberať dopravu a platbu
Pridať do zoznamu
Záruka 24 mesiacov Kód:  PPfr55a Produktové číslo:  010-02562-12 Stránky výrobcu

Zvýhodnené súpravy

206,89 €
Kúpiť balíček
211,62 €
Kúpiť balíček
245,22 €
Kúpiť balíček

Garmin Forerunner 55 Aqua

Dizajnové inteligentné hodinky Garmin Forerunner 55 Aqua sú navrhnuté pre život v pohybe

Garmin Forerunner 55 Aqua ponúkajú dokonalú kombináciu moderného dizajnu a inteligentných fitness funkcií na sledovanie vášho zdravotného stavu a meranie pohybových aktivít – obzvlášť potom behu. Vďaka vodotesnosti 5 ATM sa o inteligentné hodinky Garmin Forerunner 55 Aqua nemusíte báť, ani keď vás pri športe zastihne nepriazeň počasia. Môžete sa pokojne vydať i do bazéna, alebo sa s hodinkami sprchovať. Atraktívny vzhľad hodiniek Garmin Forerunner 55 Aqua dopĺňa príjemný QuickRelease silikónový remienok v modrej farbe, ktorý môžete ľubovoľne vymeniť za remienok s inou farbou či materiálom tak, aby hodinky ladili so športovým i formálnym oblečením, či inými módnymi doplnkami. Na dobré zobrazenie všetkých dôležitých informácií majú hodinky farebný 1,04-palcový displej. Na presné určenie polohy ponúkajú hodinky Garmin Forerunner 55 Aqua GPS, GLONASS, GALILEO.

Kľúčové vlastnosti inteligentných hodiniek Garmin Forerunner 55 Aqua

  • Farebný 1,04-palcový displej s rozlíšením 208 × 208 px zaručí dobrú viditeľnosť na priamom slnku
  • O pohodlné nosenie sa postará silikónový remienok QuickRelease a hmotnosť hodiniek iba 37 gramov
  • Inteligentné hodinky majú zabudované GPS (GPS, Glonass, Galileo) a akcelerometer
  • Hodinky vydržia fungovať až 14 dní v režime inteligentných hodiniek a pri zapnutom GPS vydržia až 20 hodín prevádzky (pri športových aktivitách)
  • Snímač srdcového pulzu meria váš pulz na zápästí
  • V denníku Garmin Connect môžu ženy sledovať svoje zdravie (menštruačný cyklus, tehotenstvo)
  • Po prepojení s vaším telefónom môžete sledovať počasie, ovládať prehrávanie hudby a dostávať inteligentné upozornenia na prichádzajúce emaily, správy a podobne
  • Inteligentné hodinky Garmin Forerunner 55 Aqua sú kompatibilné s Android, iPhone

Po aktivácii integrovaného GPS priamo v hodinkách Garmin Forerunner 55 môžete pri športových aktivitách merať presnú vzdialenosť, čas, či tempo/rýchlosť.

Garmin Forerunner 55 majú presný senzor na meranie pulzu na zápästí.

Určite oceníte, že priamo v hodinkách Garmin Forerunner 55 budete mať tréningové odporúčania a návrhy bežeckých tréningov, ktoré vám budú vytvorené na mieru.

Aby ste získali komplexný prehľad o vašich výkonoch, tak inteligentné hodinky Garmin Forerunner 55 merajú rad dôležitých dát, akými sú napríklad vaše tempo/rýchlosť, vzdialenosť, trasa, pulzová frekvencia VO2 a ďalšie.

V hodinkách Garmin Forerunner 55 budete mať k dispozícii celý rad športových profilov: chôdza, beh, jazda na bicykli, plávanie v bazéne a ďalšie.

Inteligentné hodinky Garmin Forerunner 55 Aqua vydržia až dva týždne v režime inteligentných hodiniek. Pri behu so zapnutou GPS bude zaručená až 20-hodinová kapacita.

Garmin Forerunner 55 Aqua sú vytvorené tak, aby sa vám dobre behalo

Inteligentné hodinky Garmin Forerunner 55 Aqua sú ľahké a práve preto sa vám s nimi budem dobre športovať, pretože vás nebude na ruke nič ťažiť. Remienok i puzdro hodiniek Garmin sú vyrobené z odolných a ľahkých materiálov, ktoréobstoja pri náročných športových aktivitách i v náročných podmienkach. Garmin Forerunner 55 Aqua majú perforovaný silikónový remienok dobre odvádzajúci vodu i pot.

Inteligentné hodinky Garmin Forerunner 55 Aqua vám poskytnú všetko potrebné na beh

Dôležitým prvkom na presné zaznamenanie vášho výkonu je GPS prijímač. Práve preto disponujú inteligentné hodinky Garmin Forerunner 55 Aqua presným, integrovaným GPS prijímačom na meranie vzdialenosti, času, dĺžky trasy, či rýchlosti/tempa. Prijímače presne merajú všetky metriky aj pri ostatných športoch (napríklad cyklistika). Na dosiahnutie ideálneho výkonu je tiež dôležité, aby ste poznali svoju pulzovú frekvenciu. O jej meranie sa u hodiniek Garmin Forerunner 55 Aqua postará snímač pulzovej frekvencie na zápästí. Váš pulz bude merať priebežne po celý deň, vďaka čomu dokážu hodinky určiť zaťaženie organizmu, pokojový pulz, alebo vašu zostávajúcu telesnú energiu. Hodinky vynikajú i ďalšími vymoženosťami, ktoré vám uľahčia tréning. Ide napríklad o virtuálneho bežeckého trénera. Ten zvládne pripraviť individuálne bežecké plány a poskytne vám bezplatné tréningy. Hodinky Garmin Forerunner 55 Aqua disponujú aj signalizáciou kadencie, ktorá vás ihneď pri behu upozorní, ak sa dostanete mimo cieľového rozsahu. Hodinky dokonca môžu predpovedať váš výsledok na základe histórie tréningov a aktuálnej športovej úrovne. Táto funkcia vám pomôže lepšie sa pripraviť na vaše ďalšie preteky, alebo vám umožní lepšie sledovať vplyv tréningov na váš výkon. Súčasťou aktívneho života je aj dôkladná regenerácia. Preto majú inteligentné hodinky Garmin Forerunner 55 Aqua zabudovaného regeneračného asistenta, ktorý vám po dokončení tréningu oznámi, ako dlho by bolo ideálne, aby ste odpočívali pred ďalšou záťažou.

S inteligentnými hodinkami Garmin Forerunner 55 Aqua budete môcť jednoducho sledovať vaše telesné zdravie

Hodinky Garmin Forerunner 55 Aqua budú po celý deň sledovať vašu aktivitu počítaním krokov, meraním minút intenzívnych aktivít a ďalšie údaje. Hodinky dokážu približne určiť ako sa darí vášmu telu. Funkcia Body Battery totiž dokáže sledovať úroveň energie vášho tela, vďaka čomu si môžete naplánovať vaše športové aktivity, alebo napríklad odpočinok. Garmin Forerunner 55 Aqua taktiež dokážu zistiť váš biologický vek na základe vašej kondície a určia, či je vaše telo mladšie, alebo staršie, než váš skutočný vek. Inteligentné hodinky môžu sledovať aj mieru stresu. Ak bude hodnota zvýšená, hodinky vás vyzvú na odpočinok pri krátkom dychovom cvičení. Ženy môžu pomocou aplikácie Garmin Connect prehľadne sledovať svoj menštruačný cyklus, alebo tehotenstvo.

Uľahčite svoj život prispôsobením hodiniek Garmin Forerunner 55 Aqua na svoj obraz

Akonáhle spárujete váš inteligentný telefón s inteligentnými hodinkami Garmin Forerunner 55 Aqua, môžete ihneď získavať notifikácie priamo z telefónu na prichádzajúce správy, hovory, emaily a ďalšie. Vzhľad ciferníka hodiniek, pridanie dátových polí, alebo nové aplikácie získate cez obchod Connect IQ. Ak radi počúvate hudbu tak určite využijete možnosť ovládania prehrávania priamo z vášho zápästia pomocou hodiniek Garmin Forerunner 55 Aqua. Po synchronizácii s aplikáciou Garmin Connect sa nahrajú vaše aktivity do aplikácie a vy sa tak môžete pridať do neustále rastúcej webovej komunity, kde môžete zdieľať vaše úspechu, súťažiť, alebo komunikovať s ostatnými.

Obchod Connect IQ

Otvorená platforma Connect IQ je určená pre aplikácie vývojárov tretích strán, takže tu môžete objavovať a sťahovať nové aplikácie, ktoré vám pomôžu prispôsobiť si inteligentné hodinky Garmin Forerunner 55 na mieru vašim potrebám. K dispozícii sú štýlové ciferníky, fitness aplikácie, hudobné online platformy, praktické nástroje, zábavné hry a podobne.

Garmin Forerunner 55 Aqua používajú rýchloupínacie remienky QuickRelease

Vďaka vymeniteľným remienkom s rýchloupínacím mechanizmom QuickRelease môžete prispôsobiť vzhľad inteligentných hodiniek Garmin Forerunner 55 Aqua svojmu štýlu. Jednoducho vyberte remienok pomocou posunutia osičky a nasaďte iný. K dispozícii sú silikónové, kožené, alebo kovové remienky v rôznych farebných vyhotoveniach.

Parametre a špecifikácia

Porovnať
Športové aktivity
Beh , Cyklistika , Fitness , Chôdza , Joga , Plávanie Hotovo!
Meranie tepu
Priame/zo zápästia, Hrudným pásom (nie je súčasťou) Hotovo!
Kompatibilný OS
iOS, Android Hotovo!
Max. výdrž batérie
336 h (14 d) Hotovo!
Určenie
Unisex Hotovo!

Určenie

Určenie
Unisex Hotovo!

Hardvér a softvér

OS hodiniek
Vlastný OS výrobca Hotovo!
Kompatibilný OS
iOS, Android Hotovo!
Spôsob ovládania
Ovládanie tlačidlami Hotovo!
Konektivita
ANT+ , Bluetooth , USB Hotovo!
Verzia kompatibilného OS
Android 11.0 , Android 10.0 , Android 9.0 , Android 8.0 , Android 7.0 , Android 6.0 , Android 5.0 , Android 4.4 , iOS 15 , iOS 14 , iOS 13 , iOS 12 , iOS 11 , iOS 10 , iOS 9 Hotovo!
Interné úložisko
Nie Hotovo!
Senzory a hardvér
Akcelerometer, GPS, Vibrácie, Galileo, GLONASS Hotovo!
Jazyk rozhrania
Angličtina , Čeština , Nemčina , Slovenčina , Maďarčina , Francúzština Hotovo!
Jazyk mobilnej aplikácie
Angličtina, Čeština, Nemčina, Maďarčina, Slovenčina, Francúzština Hotovo!

Vzhľad a displej

Tvar ciferníka
Guľatý Hotovo!
Zobrazenie času
Digitálne Hotovo!
Uhlopriečka displeja
1,04" Hotovo!
Materiál puzdra
Plast Hotovo!
Farba puzdra
Tyrkysová Hotovo!
Sklíčko
Chemicky tvrdené Hotovo!
Typ displeja
Transflektívny MIP Hotovo!
Veľkosť puzdra
42 mm Hotovo!
Hmotnosť
37 g Hotovo!

Remienok

Vymeniteľný remienok
Áno Hotovo!
Typ zapojenia
20mm Quick Release Hotovo!
Materiál remienka
Silikón Hotovo!
Farba ramienka
Tyrkysová Hotovo!
Min. obvod zápästia
12,6 cm Hotovo!

Športové funkcie

Športové aktivity
Beh , Cyklistika , Fitness , Chôdza , Joga , Plávanie Hotovo!
Funkcia merania športu
Detekcia začatia aktivity, Intervalový tréning, Krokomer, Rýchlosť, Tempo, Tepová frekvencia, Tepové zóny, Úroveň regenerácie tela, Virtuálny tréner, Výpočet kalórií, Vyjdené poschodia, Vzdialenosti, Prevýšenie Hotovo!

Zdravotné funkcie

Zdravotné funkcie
Dychové cvičenia , Pitný režim , Monitoring spánku , Meranie úrovne stresu , Pripomenutie pohybu , Sledovanie menštruačného cyklu , Upozornenie na srdcové problémy Hotovo!
Meranie tepu
Priame/zo zápästia, Hrudným pásom (nie je súčasťou) Hotovo!

Smart funkcie

Smart funkcie
Hľadanie mobilu, Ovládanie prehrávača hudby v mobile, Predpoveď počasia, Režim spánku/nerušiť, Obchod s aplikáciami Hotovo!
Hodinkové funkcie
Dátum , Stopky , Budík , Deň v týždni , Kalendár , Duálny čas Hotovo!
Sledovanie polohy a trasy
Pomocou GPS v hodinkách Hotovo!

Notifikácie a telefonovanie

Notifikácie z telefónu
Prichádzajúci hovor, Odmietnutie prichádzajúceho hovoru, SMS, WhatsApp, Messenger, Sociálne siete, Kalendár, E-mail Hotovo!

Vodotesnosť a odolnosť

Vodotesnosť
50 m (5 ATM) Hotovo!

Súčasť balenia

Súčasť balenia
Dobíjací kábel Hotovo!

Výdrž batérie

Max. výdrž batérie
336 h (14 d) Hotovo!
Bežná výdrž batérie
336 h Hotovo!

Značka/model

Značka
Garmin Hotovo!
Model
Forerunner 55 Hotovo!

Jednoduchý výber

Aké hodinky hľadáte?
Lifestylové, Zdravotné Hotovo!
Viac parametrov

Online chat

Vážený zákazník, ak máte otázky k službe, môžete ich s nami vyriešiť online. V prípade že chcete chat využiť prihláste sa prosím.

Varianty Garmin Forerunner 55 Aqua:

Garmin Forerunner 55 Black

Smart hodinky s ovládaním v slovenčine, GPS, meranie tepu, monitoring spánku, krokomer, vhodné na aktivity: beh, cyklistika, joga, plávanie, vodotesnosť 50 m (5 ATM), materiál puzdra: plast
Kúpiť
140,90 €
Na sklade > 5 ks
 

Garmin Forerunner 55 Whitestone

Smart hodinky s ovládaním v slovenčine, GPS, meranie tepu, monitoring spánku, krokomer, vhodné na aktivity: beh, cyklistika, joga, plávanie, vodotesnosť 50 m (5 ATM), materiál puzdra: plast
Kúpiť
198,90 €
Na sklade > 5 ks
 

Technické špecifikácie sa môžu zmeniť bez výslovného upozornenia. Obrázky majú iba informatívny charakter. Bežná cena znamená výrobcom/dodávateľom odporúčaná koncová cena.

Dobrý deň. Checel by som sa opýtať či je remienok z Amazfit Neo vhodný aj pre tento typ hodiniek. Či sa neroztrhne počas behu alebo chôdze? Dopredu ďakujem za odpoveď. Pekný deň.

Dobrý den chtěl bych se zeptat. Jak jsou přesné hodinky v režimu plavání v bazénu ? Děkuji

Dobrý deň,chcel by som sa opýtať, či je bezpečné nabíjať tieto hodinky aj cez powerbank.Či nehrozí nejaký skrat,preťaženie,požiar či iné poškodenie hodiniek alebo powerbanky.V návode to spomenuté nebolo,spomínali že sa dajú nabíjať cez spoločnosťou schválené adaptéry.Dopredu ďakujem za odpoveď.

Dobrý den, mohu se zeptat zda záruka u těchto hodinek kryje i vodotěsnost - např. kdyby přestaly fungovat po plavání v bazénu. Předem děkuji za odpověď.

Dobrý den, zajímalo by mě, GPS se zapína automaticky při zapnutí cyklo funkce? Nebo musím někde zvlášť gps zapínat? Děkuji za odpověď

Dobrý deň. Mám na Vás jednu otázku ohľadom hodiniek. Sú vodotesné? Do koľkých metrov?

Dobrý den, ráda bych se zeptala na možnost používání dvou zařízení. Vlastním Garmin Vivomove style, ale ty nemají GPS. Ráda bych si pořídila Forerunner 55 na běh a aktivity. Umí Garmin Connect poté sčítat kroky, aktivity a pod. do celkového denního cíle? Moc děkuji

Dobrý den, tyto hodinky jsem si u vás pořídil na základě výčtu funkcí a to např. záložka Parametry -> Sportovní funkce je uvedeno že hodinky umí - Měření vystoupaných pater a Převýšení. Bohužel tuto funkci nemohu nalézt. Opravdu tuto funkci hodinky umí? děkuji za inform.

Dobrý den, lze hodinky spárovat s aplikací Strava?

Dobrý den, umožňují hodinky aktivitu posilování, síla, silový trénink?

12
Diskusia a poradňa k Garmin Forerunner 55 Aqua
Príslušenstvo pre Garmin Forerunner 55 Aqua Chcete doručit zboží do Česka? Prohlédněte si Garmin Forerunner 55 Aqua. For shipping to other EU countries visit this page Garmin Forerunner 55 Aqua. Für Versand nach Deutschland, besuchen Sie bitte Garmin Forerunner 55 Aqua. Für Versand nach Österreich, besuchen Sie bitte Garmin Forerunner 55 Aqua. For shipping to the United Kingdom visit this page Garmin Forerunner 55 Aqua. Magyarországra történő kiszállításért tekintse meg ezt a termékoldalt: Garmin Forerunner 55 Aqua. Souhaitez-vous livrer des produits à la France ? Examinez Garmin Forerunner 55 Aqua.

Odkaz k produktu na stránkach výrobcu: Zadajte odkaz recenzie produktu

Poznámka:

P-DC1-WEB06
Zavoláme Vám a odborne poradime
+421 2 5710 1800
Otázka na objednávku
Otázka na tovar
Prosím, zadajte svoj telefón:
Zavolajte mi
Na vašom súkromí nám záleží My, spoločnosť Alza.cz a.s., IČO 27082440, používame súbory cookies na zaistenie funkčnosti webu a s vaším súhlasom o. i. aj na personalizáciu obsahu našich webových stránok. Kliknutím na tlačidlo „Rozumiem“ súhlasíte s využívaním cookies a predaním údajov o správaní na webe na zobrazenie cielenej reklamy na sociálnych sieťach a reklamných sieťach na ďalších weboch.
Viac informácií Menej informácií