EXTOL PREMIUM Píla kotúčová AKU SHARE20V, 165 mm 8891822 (1× 2 Ah)
5 1 hodnotení
Okružná píla – AKU, ručná, vhodná na drevo, kapacita batérie 2 Ah, až 3650 ot./min, hĺbka rezu pri 45° až 35 mm a pri 90° až 55 mm, uhol rezu 90°, vo výbave ergonomická rukoväť, adaptér na odvod prachu, nastavenie uhla rezu a ochranný kryt, vonkajší priemer kotúča 165 mm, vnútorný priemer kotúča 16 mm, akumulátor, nabíjačka a bočná vôdzka súčasťou balenia, hmotnosť 3,1 kg
Kód:  MADZ282 Stránky výrobcu
Nevyhovujú vám alternatívy? Vyberajte z celej ponuky
EXTOL PREMIUM Píla kotúčová AKU SHARE20V, 165 mm 8891822 (1× 2 Ah) Predaj skončil
S týmto produktom sú kompatibilné iba tieto dve batérie:
EXTOL PREMIUM 8891882
EXTOL PREMIUM 8891881
Parametre a špecifikácia
Pohon
Akumulátorový
Kapacita batérie
2 Ah
Max. počet otáčok
3 650 ot./min
Max. hĺbka rezu pri 90°
55 mm
Max. hĺbka rezu pri 45°
35 mm
Vlastnosti
Pohon
Akumulátorový
Kapacita batérie
2 Ah
Max. počet otáčok
3 650 ot./min
Max. hĺbka rezu pri 90°
55 mm
Max. hĺbka rezu pri 45°
35 mm
Uhol rezu
90 °
Hmotnosť
3,1 kg
Špeciálne vlastnosti
Adaptér na odvod prachu, Ergonomická rukoväť, Nastavenie uhla rezu, Ochranný kryt
Akumulátor
Kapacita
Napätie
20 V
Aku program
Extol SHARE20V
Počet akumulátorov na chod
1
Typ
Typ
Ručná
Určenie
Klasická
Vhodná na
Drevo
Kotúč
Vonkajší priemer kotúča
165 mm
Vnútorný priemer kotúča
16 mm
Balenie
Obsah balenia
Akumulátor, Bočná vôdzka, Nabíjačka
Určenie
Typ produktu
Zariadenie
Kategória
Dielenské náradie
Viac parametrov
Madal Bal a.s., 760 01 Zlín, Bartošova 40, 577 599 777, [email protected]
Poznámka:
V diskusii zatiaľ nie sú žiadne príspevky.
Príslušenstvo pre EXTOL PREMIUM Píla kotúčová AKU SHARE20V, 165 mm 8891822 (1× 2 Ah)