Ryobi RY18HT50A-120
Nožnice na živý plot – aku, obojstranné, dĺžka lišty 500 mm, rozstup nožov 24 mm, pevná rukoväť, hmotnosť 2000 g, 1 akumulátor v balení, napätie akumulátora 18 V, kapacita akumulátora 2 Ah
Kód:  RYOBI601
Nevyhovujú vám alternatívy? Vyberajte z celej ponuky
Ryobi RY18HT50A-120
Možnosť predĺženia záruky na 3 roky po registrácii  TU.
Parametre a špecifikácia
Typ
Obojstranné
Pohon
Akumulátorové
Dĺžka lišty
500 mm
Rozostup nožov
24 mm
Hmotnosť
2 000 g
Typ zásuvky
Krajina
Typ
Obojstranné
Pohon
Akumulátorové
Rozmery
Dĺžka lišty
500 mm
Rozostup nožov
24 mm
Hmotnosť
2 000 g
Vlastnosti
Rukoväť
Pevná
Akumulátor
Počet akumulátorov
1
Napätie akumulátora
18 V
Kapacita akumulátora
2 Ah (2 000 mAh)
Akumulátor
Kapacita
2 Ah
Napätie
18 V