Naše predajne zostávajú otvorené a obslúžime všetkých zákazníkov. Viac informácií o aktuálnych opatreniach nájdete tu.

Všechny dárky jako na dlani Zkušebka SK

HOOVER HDPD4149AMBC/1-S

Zobraziť katalóg
HOOVER HDPD4149AMBC/1-S + 5 rokov záruka po registrácii + 11 rokov záruka na invertorový motor po registrácii
0
Práčka so sušičkou spredu plnená, energetická trieda: F, účinnosť odstr. a sušenia: B, kapacita prania: 14 kg, kapacita prania a sušenia: 9kg, spotreba energie prania a sušenia: 586 kWh/100 cyklov, spotreba vody (celý cyklus): 114 l, hlavné funkcie: parný program, invertorový motor, hmotnostná automatika, odložený štart, rýchly program, displej, automatické dávkovanie a ovládanie mobilom, biela farba, 85×59.5×67 cm (V׊×H), hmotnosť 74kg
AlzaEco Color 3 l (60 praní) 10,90 €
Predĺženie záruky + 3 roky 102,86 €
Poistenie na 2 roky proti rozbitiu a krádeži 64,91 €
Možnosť vrátiť tovar do 60 dní 43,67 €
Cena s DPH
623,90 €
Cena bez DPH
519,92 €
Nakupujte jedným klikom bez nutnosti opakovane vyberať dopravu a platbu
  Nákup po telefóne +421 2 5710 1800
Pridať do zoznamu
Záruka 24 mesiacov (IČO 6) Kód:  HOOVPS021 Produktové číslo:  31010317 Stránky výrobcu
HOOVER HDPD4149AMBC/1-S 623,90 € Na sklade 3 ks
Kúpiť

Zvýhodnené súpravy

634,80 €
Kúpiť balíček
638,80 €
Kúpiť balíček

HOOVER HDPD4149AMBC/1-S

Práčka so sušičkou HOOVER HDPD4149AMBC/1-S vám zaistí dokonalé výsledky pri praní a sušení vašej bielizne. Práčka a sušička v jednom je vybavená výkonným bezkefovým motorom ECO-POWER INVERTER MOTOR a 6 ošetrujúcimi cyklami, ktoré sa šetrne a účinne postarajú o vašu bielizeň. Všetko môžete pohodlne ovládať pomocou šikovnej aplikácie hOn či pomocou prehľadného dotykového displeja. Náplň práčky predstavuje 14 kg, náplň sušičky 9 kg. Aplikácia vám pomôže vybrať ten najvhodnejší cyklus a certifikovaný Woolmark Apparel Care sa postará o šetrné sušenie vlny. HOOVER HDPD4149AMBC/1-S ponúka senzorové sušenie s 3 úrovňami a systém automatického dávkovania. Práčka so sušičkou HOOVER HDPD4149AMBC/1-S je tak skvelým pomocníkom do každej domácnosti.Kľúčové vlastnosti práčky so sušičkou HOOVER HDPD4149AMBC/1-S

 • HOOVER ponúka vysoký výkon a perfektnú účinnosť
 • Bezkefový motor pracuje s permanentnými magnetmi a znižuje vibrácie
 • HOOVER HDPD4149AMBC/1-S možno pohodlne ovládať pomocou šikovnej aplikácie hOn
 • Šetrí spotrebu vody a energie
 • HOOVER ponúka 6 ošetrujúcich pracích cyklov
 • Aplikácia vám pomôže vybrať ten najvhodnejší cyklus
 • Parná funkcia pre hygienicky čistú bielizeň
 • Automatické dávkovanie pracieho prostriedku a aviváže
 • Hlasoví asistenti na jednoduchú komunikáciu s práčkou HOOVER
 • Prehľadný dotykový digitálny displej
 • Certifikovaný Woolmark Apparel Care na veľmi šetrné sušenie vlny
 • HOOVER ponúka senzorové sušenie s 3 úrovňami
 • 11-ročná záruka na invertorový motor
 • Záruka 5 rokov zadarmo na celý spotrebič

Práčka si sama určí potrebné množstvo pracieho prášku a aviváže

Sušička s práčkou HOOVER HDPD4149AMBC/1-S je vybavená veľmi šikovným systémom automatického dávkovania, ktorý vypočíta a zaistí správne dávkovanie pracieho prostriedku a aviváže. Tento systém vám zaručí maximálnu úsporu a účinnosť až na 21 cyklov prania. Výhodou je, že si práčka sama dokáže určiť, koľko pracieho prostriedku a aviváže bude potrebovať na daný prací cyklus. Vďaka tomu nedochádza k zbytočnému používaniu prostriedkov.

Práčka so sušičkou HOOVER HDPD4149AMBC/1-S ponúka vysoký výkon a perfektnú účinnosť

Nový rad práčok Hoover H-WASH 500 disponuje výkonným a odolným BPM ECO-POWER INVERTER MOTOROM. Bezkefový motor pracuje s permanentnými magnetmi a znižuje vibrácie. Dokonca je 4-krát odolnejší, vďaka čomu vám zaručí dlhú životnosť práčky a sušičky v jednom HOOVER HDPD4149AMBC/1-S. Bezkefový motor sa postará o to, aby bola bielizeň lepšie rozložená, vďaka čomu zabezpečí perfektné výsledky presušenia. Bielizeň tak vytiahnete krásne čistú a menej pokrčenú. Motor zároveň pracuje veľmi ticho, takže je automatická práčka so sušičkou vhodná aj do obývacích izieb spojených s kuchyňou.

Bezdotykové pripojenie k WiFi

Ovládanie kombinovanej práčky so sušičkou HOOVER HDPD4149AMBC/1-S nebolo nikdy jednoduchšie. Môžete ju pohodlne ovládať pomocou šikovnej aplikácie hOn, ktorá je ľahko dostupná pre Android aj iOS. Pomocou aplikácie je možné veľmi ľahko skontrolovať stav práčky aj napriek tomu, že sa nachádzate v práci. Zistiť môžete tiež všetky potrebné údaje o spotrebe či údržbe. Nechýba ani možnosť dokonalého nastavenia, ktoré vám odporučí prací prostriedok pre vašu náplň a mnoho ďalších tipov.

Práčka a sušička v jednom HOOVER ponúka 6 ošetrujúcich pracích cyklov

Práčka so sušičkou HOOVER HDPD4149AMBC/1-S je vybavená 6 ošetrujúcimi pracími cyklami, ktoré sa perfektne postarajú o vašu bielizeň. Auto Care prací cyklus automaticky prispôsobí priebeh prania kapacite a typológii zaťaženia s maximálnou starostlivosťou a s dokonalými výsledkami už pri 30 °C. To všetko vďaka perfektnému zmiešaniu vody a detergentu. Na rýchle pranie s vysokou úrovňou starostlivosti určite využijete prací cyklus All in one (59 min na 40 °C). Už žiadne zbytočné plytvanie energiami. Cyklus rýchlej starostlivosti vám ponúkne rýchle a efektívne pranie za 14, 30 alebo 44 minút na 30 °C. Ak potrebujete šetrnú starostlivosť na vaše jemné odevy a vlnu, vyskúšajte prací cyklus jemnej starostlivosti, ktorý perie na 20 °C.

Šetrí spotrebu vody a energie

Práčka a sušička v jednom HOOVER HDPD4149AMBC/1-S sa dokáže prispôsobiť množstvu náplne tak, aby zabezpečila čo najlepšie výsledky. Vďaka tomu zvýši svoju účinnosť až o 60 % a šetrí spotrebu vody a energií. Vaša bielizeň bude jemná a krásne čistá.

Aplikácia vám pomôže vybrať ten najvhodnejší cyklus

Skvelou vychytávkou sušičky s práčkou HOOVER HDPD4149AMBC/1-S je možnosť prepojenia s mobilnou aplikáciou, ktorá vám navrhne ten najlepší program na vaše odevy. Jednoducho stačí odfotiť váš odev a naskenovať štítok, ktorý je vždy prišitý vnútri odevu. Výhodou je, že potom môžete štítok odstrihnúť, takže vás nebude nepríjemne škriabať. Všetky potrebné informácie o svojom odeve tak máte zaznamenané v aplikácii. Kedykoľvek sa teda môžete pozrieť, na koľkých stupňoch sa má dané oblečenie prať. Aplikácia hOn vám tak pomôže vybrať ten najvhodnejší program a vďaka tomu budete mať vždy krásne hebkú bielizeň.

Parná funkcia práčky a sušičky v jednom HOOVER pre hygienicky čistú bielizeň

Práčka so sušičkou HOOVER HDPD4149AMBC/1-S disponuje parou, ktorá dokáže oživiť vašu bielizeň, odstrániť zápach a zároveň dezinfikovať. Parná funkcia rozptýli paru vnútri bubna a uvoľní vlákna. Vďaka tomu pomáha odstrániť všetky nečistoty a škvrny, ktoré sa na bielizni nachádzajú. Bielizeň tak možno omnoho ľahšie vyžehliť a u niektorých tkanín to ani nie je potrebné. No neznie to úžasne?

Hlasoví asistenti na jednoduchú komunikáciu s práčkou HOOVER

Okrem aplikácie môžete práčku HOOVER HDPD4149AMBC/1-S ovládať aj prostredníctvom hlasových asistentov pre mart domácnosť, akými sú Amazon Alexa a Google Assistant. Ovládanie je dostupné v angličtine, taliančine, francúzštine, španielčine, nemčine a ruštine.

Prehľadný digitálny displej práčky so sušičkou HOOVER HDPD4149AMBC/1-S

Aby ste mali úplný prehľad o všetkých programoch a funkciách, je práčka so sušičkou HOOVER HDPD4149AMBC/1-S vybavená prehľadným dotykovým displejom, ktorý je v češtine či slovenčine. Ovládanie je intuitívne a zvládne ho naozaj každý. Šesťmiestny textový displej vám ponúka možnosť zvoliť program a funkcie, ktoré budú vyhovovať vašim odevom.

Veľmi šetrné sušenie vlny

Práčka a sušička v jednom HOOVER HDPD4149AMBC/1-S ponúka okrem iného tiež certifikovaný Woolmark Apparel Care, ktorý je ideálny na šetrné sušenie vlny. Vďaka tomuto skvelému programu bude dokonale postarané o vaše odevy.O vlnené oblečenie sa HOOVER HDPD4149AMBC/1-S postará bez zničenia vláken, zabraňuje opotrebovaniu, tvorbe hrčiek na odeve (žmolkov), obmedzuje trenie odevov. Zároveň tiež starostlivo kontroluje teplotu sušenia tak, aby bola vaša bielizeň perfektne suchá a voňavá.

Práčka so sušičkou HOOVER ponúka senzorové sušenie s 3 úrovňami

Práčka so sušičkou HOOVER HDPD4149AMBC/1-S je tiež vybavená 3 úrovňami sušenia. Zvoliť si môžete úroveň extra suchú, ktorá je vhodná na bielizeň, ktorú chcete uložiť do šatníka alebo si ju rovno obliecť. Ak budete chcieť bielizeň žehliť,odporúčame využiť úroveň na bielizeň s miernou vlhkosťou. Ďalšia úroveň je vhodná na zavesenie na vešiak.


 • Produkt bol testovaný výrobcom, preto je možné, že pri preprave dôjde k úniku vody.

Parametre a špecifikácia

Porovnať
Maximálne otáčky pri odstreďovaní
1 400 ot./min Hotovo!
Typ modelu
samostatne stojací model Hotovo!
Funkcie
inteligentný Hotovo!
Ocenenie
Nie Hotovo!
Pripojenie
WiFi, Bluetooth Hotovo!

Funkcie

Funkcie
inteligentný Hotovo!

Ocenenie

Ocenenie
Nie Hotovo!

Pripojenie a kompatibilita

Pripojenie
WiFi, Bluetooth Hotovo!

Typ zásuvky

Krajina
Česko Hotovo!

Rozmery práčky

Hĺbka
67 cm Hotovo!
Šírka
59,5 cm Hotovo!
Výška
85 cm Hotovo!

Vlastnosti

Plnenie
Spredu Hotovo!
Typ modelu
samostatne stojací model Hotovo!
Maximálne otáčky pri odstreďovaní
1 400 ot./min Hotovo!

Funkcie

Funkcie práčky
parný program, invertorový motor, hmotnostná automatika, odložený štart, rýchly program, displej, automatické dávkovanie, ovládanie mobilom Hotovo!

Farba práčky

Farba
Biela Hotovo!

Hmotnosť

Hmotnosť
74 kg Hotovo!

Energetické parametre práčky 2021

Energetická trieda (pranie a sušenie)
F Hotovo!
Energetická trieda (pranie)
a Hotovo!
Spotreba energie (pranie a sušenie)
586 kWh/100 c. Hotovo!
Spotreba energie (pranie)
56 kWh/100 c. Hotovo!
Kapacita práčky (pranie a sušenie)
9 kg Hotovo!
Kapacita práčky (pranie)
14 kg Hotovo!
Vážená spotreba vody na cyklus (pranie a sušenie)
114 l Hotovo!
Vážená spotreba vody na cyklus (pranie)
56 l Hotovo!
Doba trvania (pranie a sušenie)
600 min (10 h) Hotovo!
Doba trvania (pranie)
240 min (4 h) Hotovo!
Trieda účinnosti odstreďovania a sušenia
B Hotovo!
Emisie hluku šíreného vzduchom (program ECO 40-60)
C Hotovo!

Funkcie a výbava

Funkcie a výbava
Inteligentný Hotovo!
Viac parametrov

Hoover, pôvodom americká značka založená pred viac ako 100 rokmi, patrí medzi európskych lídrov v starostlivosti o podlahy. V sortimente značky je celý rad klasických vreckových či bezvreckových vysávačov, valcových, ručných aj tyčových vysávačov, ale aj robotické vysávače, parné mopy a iné špeciálne produkty. Pod značkou Hoover sa na slovenskom trhu od jesene 2015 predávajú aj veľké domáce spotrebiče, a to voľne stojace a takisto aj vstavané. Všetky produkty Hoover sa vyznačujú vysokou mierou inovatívnosti, najmodernejšími technológiami a originálnym dizajnom. Značka je určená náročnejším spotrebiteľom a ponúka veľké portfólio tzv. smart výrobkov. Toto umiestnenie v prémiovom segmente zhŕňa slogan: „Born Innovative“ po slovensky „Zrodený k inovácii“.

Poznámka:
» Všetky práčky so sušičkou
» Všetky smart práčky so sušičkou
» Všetky parné práčky so sušičkou
» Všetky štandardné práčky so sušičkou, hĺbka nad 50 cm
» Všetky inteligentné práčky
 • Od októbra 2020 môžu vybrané produkty prísť s dvoma energetickými štítkami v balení, nie je to chyba – v roku 2021 nás čaká tzv. preštítkovanie. K vybraným produktom tak môžete dostať nový aj starý energetický štítok.
 • Produkt bol testovaný výrobcom, preto je možné, že pri preprave dôjde k úniku vody.

» Všetky práčky do 6 kg bielizne, práčky na 7 – 9 kg bielizne a slim práčky

Online chat

Vážený zákazník, ak máte otázky k službe, môžete ich s nami vyriešiť online. V prípade že chcete chat využiť prihláste sa prosím.

Technické špecifikácie sa môžu zmeniť bez výslovného upozornenia. Obrázky majú iba informatívny charakter. Bežná cena znamená výrobcom/dodávateľom odporúčaná koncová cena.

aký je rozdiel medzi verziou HDP a touto HDPD?

Diskusia a poradňa k HOOVER HDPD4149AMBC/1-S
Príslušenstvo pre HOOVER HDPD4149AMBC/1-S
Pomôžte ostatným pri výbere
Napísať recenziu
Chcete doručit zboží do Česka? Prohlédněte si HOOVER HDPD4149AMBC/1-S.

Odkaz k produktu na stránkach výrobcu: Zadajte odkaz recenzie produktu

Poznámka:

Skúste nové Alza Premium Moja Alza Prihlásiť Pre organizácie Ako nakúpiť
P-DC1-WEB06
Zavoláme Vám a odborne poradime
+421 2 5710 1800
Otázka na objednávku
Otázka na tovar
Prosím, zadajte svoj telefón:
Zavolajte mi