INDESIT BTW L50300 EU/N

Zobraziť katalóg
INDESIT BTW L50300 EU/N + 5 rokov extra záruka na motor po registrácii
7x
0
Práčka plnená zhora, energetická trieda D, biela farba, hlavné funkcie: odložený štart a LED indikátory, váž. spotreba vody na cyklus 41 l, kapacita práčky (program ECO 40–60°C): 5kg, váž. spotreba energie 60 kWh/100 cyklov, 1000ot./min pri odstreďovaní, rozmery: 40×90×60 cm (Š×V×H), hmotnosť 53kg
AlzaEco Color 3 l (60 praní) 10,90 €
Predĺženie záruky + 3 roky 39,49 €
Poistenie na 2 roky proti rozbitiu a krádeži 25,38 €
Možnosť vrátiť tovar do 60 dní 16,24 €
Pridať do zoznamu
Záruka 24 mesiacov (IČO 6) Kód:  INDPRO25 Produktové číslo:  859991599350 Informačný list Stránky výrobcu

Zvýhodnené súpravy

242,80 €
Kúpiť balíček
242,80 €
Kúpiť balíček

INDESIT BTW L50300 EU/N

Premýšľate, kde a ako rýchlo a šetrne vyprať vaše obľúbené kúsky? Došli ste k záveru, že najlepším riešením bude zaobstaranie práčky za výhodnú cenu? Potom je INDESIT BTW L50300 EU/N pre vás tou správnou voľbou. Zhora plnená práčka INDESITBTW L50300 EU/N patrí do energetickej triedy D, pojme až 5 kg bielizne a ponúkne vám veľa užitočných programov. Využiť môžete aj praktickú funkciu odloženého štartu až o 24 hodín. Vďaka prehľadnému digitálnemu displeju je nastavenie funkcií úplná hračka. K dispozícii máte 5 rýchlych cyklov, ktoré vám ušetria nielen čas, ale aj energiu. Práčka INDESIT BTW L50300 EU/N bezpochyby prispeje k pohodlnému chodu vašej domácnosti.


Kľúčové vlastnosti zvrchu plnenej práčky INDESIT BTW L50300 EU/N

  • Kvalitné LED indikátory
  • Práčka plnená zhora INDESIT BTW L50300 EU/N patrí do energetickej triedy D
  • Odložený štart: 1 až 24 h
  • Nastaviteľná rýchlosť odstreďovania
  • Ponúka 5 rýchlych programov
  • Účinné odstraňovanie škvŕn v kombinácii so špeciálnymi prostriedkami
  • Ušetrite čas aj energiu so špeciálnym programom na 30 minút
  • Ohľaduplná k životnému prostrediu

Hlavné technológie vrchom plnenej práčky INDESIT BTW L50300 EU/N


Špeciálna funkcia Turn & Go na rýchlu starostlivosť

Práčka zhora plnená INDESIT BTW L50300 EU/N je vybavená špeciálnou funkciou Turn & Go, ktorá vám zaručí jednoduché a pohodlné pranie. Už za 45 minút zvládne vyprať všetku vašu bielizeň. Vy si potom môžete vychutnávať chvíľky pre seba a vašu rodinu.

Práčka INDESIT BTW L50300 EU/N s kvalitnými LED indikátormi

Vďaka kvalitným LED indikátorom máte úplný prehľad o prevádzke práčky INDESIT BTW L50300 EU/N. Indikátory vám umožnia jednoduché a intuitívne ovládanie. Pohodlne si nastavíte všetky parametre ako sú odstreďovanie, odložený štart, otáčky a mnoho ďalšieho. Na displeji uvidíte aj aktuálne fázy pracieho cyklu.

Praktická funkcia odložený štart až o 24 hodín

Práčka plnená zvrchu INDESIT BTW L50300 EU/N vám ponúkne možnosť odloženého štartu až o 24 hodín. Sami si tak môžete prispôsobiť pranie podľa vášho času.

Práčka INDESIT BTW L50300 EU/N s nastaviteľným odstreďovaním

Výhodou zvrchu plnenej práčky INDESIT BTW L50300 EU/N je možnosť nastaviť si rýchlosť odstreďovania podľa svojej potreby. Využiť môžete aj prednastavené odstreďovanie stlačením jediného tlačidla.

INDESIT BTW L50300 ponúka možnosť extra plákania

Práčka plnená zhora INDESIT BTW L50300 EU/N vás poteší možnosťou zvýšiť si účinnosť plákania, vďaka čomu docielite, že vaša bielizeň bude krásne svieža a čistá bez zvyškov pracieho prostriedku. Túto funkciu ocenia predovšetkým tí, ktorí majú citlivú pokožku.

Účinné odstraňovanie škvŕn v kombinácii so špeciálnymi prostriedkami

Každý z nás už určite zažil situácie, keď naše oblečenie dostalo poriadne zabrať. Presne preto je práčka INDESIT BTW L50300 EU/N vybavená špeciálnou voľbou na intenzívne pranie. V kombinácii s odstraňovačmi škvŕn a bieliacimi prostriedkami na báze aktívneho kyslíka zvýši účinnosť odstraňovania škvŕn.

Práčka NDESIT BTW L50300 EU/N s účinným programom na odstraňovanie škvŕn

Ako odstrániť odolné a zašlé škvrny? Jednoducho. Zhora plnená práčka INDESIT BTW L50300 EU/N vám ponúka špeciálnu voľbu na predpierku, ktorá sa postará o účinné a šetrné odstránenie škvŕn na vašej bielizni.

Práčka INDESIT BTW L50300 EU/N je ohľaduplná k životnému prostrediu

Nezabúdajme však ani na životné prostredie, ktoré je súčasťou našich životov. Práčka plnená zvrchu INDESIT BTW L50300 EU/N patrí do energetickej triedy D, takže výrazne šetrí energiu a čas. Pre ešte väčšiu úsporu pri praní, stačí zvoliť špeciálnu funkciu, ktorá šetrí energiu tým, že neohrieva vodu používanú na pranie.

INDESIT BTW L50300 využíva 5 rýchlych pracích cyklov

Benefitom zvrchu plnenej práčky INDESIT BTW L50300 EU/N sú rýchle pracie cykly, ktoré vám už za necelých 59 minút vyperú vašu bielizeň. V ponuke nájdete 5 pracích cyklov, ktoré slúžia na každodenné použitie. Stačí si zvoliť program na jednotlivé typy bielizne ako sú vlna, jemná bielizeň, farebná bielizeň, bavlna, či syntetika.

INDESIT BTW L50300 má špeciálny program na syntetické odevy

Pokiaľ máte doma oblečenie z umelých vlákien, veľmi dobre viete, že je potrebné sa oň šetrne starať. Práčka plnená zhora INDESIT BTW L50300 EU/N má pre vás pripravený špeciálny program na syntetiku, ktorý vyperie vaše oblečenie tak, aby zachoval jeho farby aj kvalitu.

Práčka s predným plnením INDESIT BTW L50300 vyperie aj bavlnu

Aj bavlnená bielizeň potrebuje svoju špeciálnu starostlivosť. Práčka INDESIT BTW L50300 EU/N je vybavená programom na pranie bavlnenej bielizne s účinným odstránením škvŕn.

Práčka INDESIT BTW L50300 EU/N s EKO programom na bavlnu

Práčka plnená zvrchu INDESIT BTW L50300 EU/N vás poteší veľmi úsporným programom EKO, ktorý vám ušetrí nielen spotrebu energií, ale aj vody.

Špeciálny program na pranie vlnených odevov

V ponuke práčky INDESIT BTW L50300 EU/N nájdete unikátny program na pranie vlnených odevov. Program je vhodný aj na pranie oblečenia, u ktorého nájdete nápis „iba ručné pranie“. V kombinácii so špeciálnymi pracími prostriedkami dosiahnete perfektné výsledky.

INDESIT BTW L50300 EU/N dokáže vyprať aj tie najjemnejšie látky

Pokiaľ máte doma odevy z jemných látok ako sú hodváb, jemná viskóza, či syntetika, vhod vám príde špeciálny program na jemnú bielizeň, ktorý zvládne vyprať tieto látky už pri 30 °C. Aby ste dosiahli najlepšie výsledky, odporúčame vám bielizeň pred vložením do útrob práčky INDESIT BTW L50300 obrátiť naruby.

Ušetrite čas aj energiu so špeciálnym programom na 30 minút

Ak sa ponáhľate, ale aj napriek tomu potrebujete ihneď vyprať váš odev na schôdzku, využite špeciálny program na bavlnu 30 °C, s pomocou ktorého ho práčka INDESIT BTW L50300 vyperie len za 30 minút.

Účinné pranie aj pri nízkej teplote

Súčasťou práčky INDESIT BTW L50300 EU/N je špeciálny program na syntetiku 30 °C, ktorý šetrne a účinne ochráni farbu vašich odevov. Cyklus je vhodný aj na ľahko zašpinenú bielizeň vyrobenú zo syntetických vlákien, či zmesi bavlny/syntetiky. Vďaka nízkej teplote zachová program pôvodné farby. Vaša bielizeň tak bude vyzerať stále ako nová!

Práčka INDESIT BTW L50300 EU/N s programom odstredenia a vypúšťania

Práčka plnená zhora INDESIT BTW L50300 EU/N má v ponuke špeciálny program, ktorý slúži na intenzívne odstreďovanie. Ak budete potrebovať vyžmýkať bielizeň, jednoducho stlačte program na intenzívne odstreďovanie a navoľte si požadované otáčky. Bielizeň tak bude dokonale vyžmýkaná, vďaka čomu ju nebudete musieť tak dlho sušiť.

Špeciálny cyklus na plákanie a odstreďovanie

Práčka plnená zvrchu INDESIT BTW L50300 EU/N vám ponúkne špeciálny program plákania a odstreďovania. Tento program využijete v prípade, že potrebujete bielizeň vyplákať a vyžmýkať po ručnom praní. Jednoducho stlačte príslušný program. Skvele funguje aj s maximálne naplnenou práčkou.


Parametre a špecifikácia

Porovnať
Maximálne otáčky pri odstreďovaní
1 000 ot./min Hotovo!
Typ modelu
Samostatne stojací model Hotovo!
Ocenenie
Nie Hotovo!
Energetická trieda
D Hotovo!
Vážená spotreba energie
60 kWh/100 c. Hotovo!

Ocenenie

Ocenenie
Nie Hotovo!

Energetické parametre práčky 2021

Energetická trieda
D Hotovo!
Vážená spotreba energie
60 kWh/100 c. Hotovo!
Maximálna kapacita práčky (program ECO 40-60)
5 kg Hotovo!
Trieda účinnosti odstreďovania
C Hotovo!
Doba trvania (program ECO 40-60)
185 min (3,08 h) Hotovo!
Emisie hluku šíreného vzduchom
B Hotovo!
Vážená spotreba vody na cyklus
41 l Hotovo!

Rozmery práčky

Hĺbka
60 cm Hotovo!
Šírka
40 cm Hotovo!
Výška
90 cm Hotovo!

Vlastnosti

Plnenie
Zhora Hotovo!
Typ modelu
Samostatne stojací model Hotovo!
Maximálne otáčky pri odstreďovaní
1 000 ot./min Hotovo!

Farba práčky

Farba
Biela Hotovo!

Hmotnosť

Hmotnosť
53 kg Hotovo!
Viac parametrov
Poznámka:
  • Od októbra 2020 môžu vybrané produkty prísť s dvoma energetickými štítkami v balení, nie je to chyba – v roku 2021 nás čaká tzv. preštítkovanie. K vybraným produktom tak môžete dostať nový aj starý energetický štítok.
  • Produkt bol testovaný výrobcom, preto je možné, že pri preprave dôjde k úniku vody.

» Všetky práčky do 5 kg bielizne
» Všetky práčky do 6 kg bielizne, práčky na 7 – 9 kg bielizne a slim práčky

Online chat

Vážený zákazník, ak máte otázky k službe, môžete ich s nami vyriešiť online. V prípade že chcete chat využiť prihláste sa prosím.

Technické špecifikácie sa môžu zmeniť bez výslovného upozornenia. Obrázky majú iba informatívny charakter. Bežná cena znamená výrobcom/dodávateľom odporúčaná koncová cena.

Dobrý den ,chci se zeptat jak je to se zárukou, kde píšete + 5 let na motor. Pračku máme koupenou ale na faktuře není žádná informace ze záruka je navýšena o 5 let .děkuji

Dobry den, ma pracka Indesit tento model pojezdovou paku s kulecky na snadne popojizdeni v koupelne s prackou? Dekuji za odpoved

Dobrý den, koupil jsem od Vás tuto pračku. Pro jistotu se chci zeptat... Zezadu se odmontují dva plechy se čtyřmi šrouby. To je vše? nebo je nějaká fixace i zespod bubnu?? Děkuji za odpověď.

Je soucasti baleni privodni i odtokova hadice?

Dobrý deň, mám v stene zabudovaný rohový ventil pre prívod vody a odtok, ktorý pasuje na starú pračku. Ako zistím, či to bude pasovať aj na novú ? Vopred ďakujem za odpoveď.

Prosím jak dlouhou přívodní šňůru na elektřinu a vodu má tato pračka? Indesit BTW L50300 Velmi děkuji Némethová

Diskusia a poradňa k INDESIT BTW L50300 EU/N
Príslušenstvo pre INDESIT BTW L50300 EU/N Chcete doručit zboží do Česka? Prohlédněte si INDESIT BTW L50300 EU/N. Magyarországra történő kiszállításért tekintse meg ezt a termékoldalt: INDESIT BTW L50300 EU/N.

Odkaz k produktu na stránkach výrobcu: Zadajte odkaz recenzie produktu

Poznámka:

P-DC1-WEB32
Zavoláme Vám a odborne poradime
+421 2 5710 1800
Otázka na objednávku
Otázka na tovar
Prosím, zadajte svoj telefón:
Zavolajte mi
Na vašom súkromí nám záleží My, spoločnosť Alza.cz a.s., IČO 27082440, používame súbory cookies na zaistenie funkčnosti webu a s vaším súhlasom o. i. aj na personalizáciu obsahu našich webových stránok. Kliknutím na tlačidlo „Rozumiem“ súhlasíte s využívaním cookies a predaním údajov o správaní na webe na zobrazenie cielenej reklamy na sociálnych sieťach a reklamných sieťach na ďalších weboch.
Viac informácií Menej informácií