Jen takový dotaz... ten procesor v tom je boostnutej na tich 4,6Ghz, že? protože v základu má 3,4Ghz

eD system a. s., Novoveská 1262/95, 709 00 Ostrava, +420597 444 111, [email protected]
Technické špecifikácie sa môžu zmeniť bez výslovného upozornenia. Obrázky majú iba informatívny charakter.