MARKETINGOVÁ SÚŤAŽ BEZ ŽREBOVANIA PRE DRŽITEĽOV KARIET ISIC A ITIC SK

MARKETINGOVÁ SÚŤAŽ BEZ ŽREBOVANIA PRE DRŽITEĽOV KARIET ISIC A ITIC

 1. ÚVODNÉ USTANOVENIE
  1. Obchodná spoločnosť Alza.cz a.s., IČ 27082440, DIČ CZ27082440, so sídlom Praha 7, Jankovcova 1522/53, PSČ 170 00, zapísaná v obchodnom registri vedenom Mestským súdom v Prahe, oddiel B, vložka 8573, (ďalej len „Alza“) organizuje v termíne od 14:01 hodín dňa 13. 11. 2014 do 23:59 hodín dňa 21. 12. 2014 (ďalej len „Doba konania“) marketingovú súťaž bez losovania pre držiteľov kariet ISIC a ITIC s názvom „Študentská vianočná súťaž o 120 cien“ (ďalej len „Súťaž“), a týmto stanoví pravidlá a podmienky Súťaže, ktoré sú k dispozícii na internetovej stránke www.alza.sk/art11864.htm prevádzkovanej Alzou.
 2. ZÁKLADNÉ PODMIENKY ÚČASTI V SÚŤAŽI
  1. Každá osoba staršia pätnástich (15) rokov, ktorá splní podmienky Súťaže uvedené v týchto pravidlách, sa môže zúčastniť Súťaže, najmä nie však výlučne:
   1. Je plne svojprávna;
   2. Vlastní platnú študentskú kartu ISIC alebo ITIC;
   3. Uskutoční, resp. má platnú a kompletnú registráciu držiteľa karty ISIC alebo ITIC na www.alza.sk (vrátane svojho mena, priezviska, dátumu narodenia, adresy vrátane krajiny, e-mailu a mobilného telefónu);
   4. Nie je v pracovnom alebo obdobnom pomere vo vzťahu k Alze, ako aj k osobám s Alzou personálne a majetkovo spätými, vrátane ich príbuzných a osôb im blízkych.
  2. Zo Súťaže budú vylúčení, prípadne im nebudú poskytnuté výhry, tí, ktorí:
   1. Nesplnia podmienky Súťaže uvedené v týchto pravidlách;
   2. Budú konať v rozpore so zákonom a/alebo s dobrými mravmi, a/alebo sa dopustia podvodného konania v súvislosti so Súťažou;
   3. Uvedú v Súťaži nepravdivé alebo neúplné informácie;
  3. V prípade vylúčenia Účastníka nemá takýto Účastník právo na náhradu nákladov či skôr, ktoré by mu mohli vzniknúť.
 3. PRAVIDLÁ ÚČASTI V SÚŤAŽI
  1. Každý Účastník, ktorý splní podmienky a pravidlá tejto Súťaže a odpovie na otázku „V ktorom roku sa stala Alza.sk absolútnym víťazom Ceny kvality v súťaži ShopRoku?“ (ďalej len „Otázka“), bude mať možnosť vyhrať nepeňaznú výhru, pričom tým, že odpovie na Otázku na internetovej stránke www.alza.sk/sutaz-pre-studentov-2014#, ktorá sa aktivuje po prihlásení na www.alza.sk, a zároveň po prihlásení pod svojou registráciou ISIC či ITIC, potvrdzuje, že spĺňa podmienky pre účasť v Súťaži a mieni sa jej zúčastniť, a odsúhlasí svoje kontaktné údaje zo svojej tzv. študentskej registrácie na www.alza.sk aj pre Súťaž.
 4. CENY V SÚŤAŽI
  1. Účastníci Súťaže môžu pri splnení podmienok v týchto pravidlách vyhrať nasledujúce:
   - 1. – X. cena -  (ďalej len „Balíček cien“).
    
  2. Alza vyhodnotí dňa 5. 1. 2015_ vo svojom sídle prijaté odpovede na Otázku a preverí, či príslušný Účastník splnil podmienky v týchto pravidlách.
  3. Alza rozdá celkom 120 Cien.
  4. Výhercom sa stáva Účastník Súťaže, ktorý splnil podmienky tejto Súťaže a správne odpovedal na Otázku v stanovenom poradí. Každý stý (100.) Účastník Súťaže so správnou odpoveďou na Otázku získava cenu do rozdanie všetkých výhier, tj. prvú (1.) cenu získa ten, ktorý správne odpovedal na Otázku ako stý (100.) v poradí, zatiaľ čo druhú (2.) cenu získa ten, ktorý správne odpovedal na Otázku ako dvojstý (200.) v poradí a tak ďalej až do rozdanie všetkých stodvadsiatich (120) výhier, poslý výherca ceny č. 120 je tým pádom ten, ktorý odpovedal správne na Otázku ako dvanásťtisíci (12 000.).
  5. Jednotliví výhercovia vrátane svojho mena, priezviska, dátumu narodenia, miesta a štátu bydliska budú po vyhodnotení zverejnení na internetovej stránke www.alza.sk/sutaz-pre-studentov-2014#.
  6. Alza bude považovať za správnu odpoveď na Otázku údaj získaný z informačného systému Alzy.
  7. Alza bude výhercov kontaktovať na e-mail Účastníka uvedený v jeho registrácii na www.alza.sk, tj. e-mail, z ktorého zasielali odpoveď na Otázku, a to najneskôr v lehote piatich (5) pracovných dní po vyhodnotení Súťaže.
  8. Ceny budú výhercom distribuované následne poštou do 16. 1. 2015 na adresu výhercu uvedenú v jeho regitrácii na www.alza.sk. Bez ohľadu na uvedené, výhry, ktoré sa nepodarí doručiť výhercovi, prepadajú po uplynutí lehota tridsiatich (30) dní od vyhlásenia výsledkov Súťaže Alze.
  9. O prípadnom vyradení zo Súťaže je výherca informovaný telefonicky a je mu oznámený dôvod jeho vyradenia povereným zamestnancom Alzy.
  10. Alza neposkytuje na výhru žiadnu záruku, avšak v prípade poškodenia výhry priamo z výroby uskutoční výmenu.
 5. OSOBNÉ ÚDAJE
  1. Zaslaním odpovede na Otázku dáva Účastník Alze v zmysle zákona č. 101/2000 Zb., o ochrane osobných údajov a o zmene niektorých zákonov, v platnom a účinnom znení (ďalej len „Zákon“), súhlas so spracovaním svojich osobných údajov, v rozsahu najmä meno, priezvisko, dátum narodenia, adresa a kontaktný telefón za účelom preverenia jeho účasti v Súťaži a odovzdanie ceny. Tento súhlas so spracovaním osobných údajov je dobrovoľný. Odvolanie súhlasu je účinné od okamihu doručenia spoločnosťou Alza a má za následok vylúčenie Účastníka z ďalšej účasti v Súťaži vrátane straty nároku na odovzdanie výhry, stane - ak sa tak pred jej prevzatím. Účastník má zároveň podľa ust. § 12 Zákona právo prístupu k týmto svojim osobným údajom a podľa ust. § 21 taktiež právo na vysvetlenie, právo ich opraviť, zablokovať alebo požadovať ich doplnenie alebo likvidáciu.
  2. Účasťou v Súťaži dáva Účastník súhlas s tým, že jeho meno, priezvisko, kontaktné mesto, fotografie a slovné prejavy môžu byť použité pre účely propagácie Alzy vrátane zasielania obchodných oznámení a Alza.sk môže zadarmo použiť všetky slovné prejavy, audio aj video nahrávky, a fotografie Účastníka, ktoré vydala v súvislosti s usporiadaním a vyhodnotením Súťaže a odovzdaním Nalíčka cien alebo Produktu, a to na obdobie piatich (5) rokov od začiatku Súťaže.
 6. ZÁVEREČNÉ USTANOVENIA
  1. Alza prehlasuje, že nie je zodpovedná za chyby spôsobené pri prenose elektronických správ.
  2. Alza si vyhradzuje právo meniť podmienky Súťaže a nahradiť ceny v Súťaži za ceny podobného typu alebo zodpovedajúcej, rovnakej hodnote.
  3. Tieto pravidlá Súťaže nadobúdajú účinnosť dňom ich vyhlásenia, pričom každý Účastník zaslaním odpovede na Otázku vyjadruje svoj súhlas s týmito pravidlami.
  4. Všetky prípadne spory, ktoré vyplývajú z tejto Súťaže alebo vzniknuté v súvislosti s ňou, rieši výhradne Alza podľa svojho uváženia.

V Prahe 13. 11. 2014

Vytlačiť

P-DC1-WEB08
Zavoláme Vám a odborne poradime
+421 2 5710 1800
Otázka na objednávku
Otázka na tovar
Prosím, zadajte svoj telefón:
Zavolajte mi
Na vašom súkromí nám záleží My, spoločnosť Alza.cz a.s., IČO 27082440, používame súbory cookies na zaistenie funkčnosti webu a s vaším súhlasom o. i. aj na personalizáciu obsahu našich webových stránok. Kliknutím na tlačidlo „Rozumiem“ súhlasíte s využívaním cookies a predaním údajov o správaní na webe na zobrazenie cielenej reklamy na sociálnych sieťach a reklamných sieťach na ďalších weboch.
Viac informácií Menej informácií