Microsoft Office 365 Business

Zobraziť katalóg

Microsoft Office 365 Business

10x
0
Elektronická licencia – na komerčné použitie, 1 používateľ–až 5 PC/MAC, dostupné rôzne jazykové verzie, 1TB OneDrive pre firmy, Word, Excel, PowerPoint, OneNote, Outlook, Publisher, predplatné na 1 rok
Výrobca: Microsoft
Posledných 278 ks
Ihneď na stiahnutie
Elektronická licencia
Akciová cena (-21%) €105,40
Cena bez DPH €87,83
Pôvodná cena €133,90
Kúpiť Kúpiť zrýchlene Nakupujte jedným klikom bez nutnosti opakovane vyberať dopravu a platbu
Pridať do zoznamu
Odporuč a získaj 132 Alzákov
Kód:  WZ096k9b1
Helpdesk Vytlačiť
Microsoft Office 365 Business €133,90 €105,40 Posledných 278 ks
Kúpiť
4,1
Hodnotilo 10 užívateľov
5 5x
4 3x
3 1x
2 0x
1 1x
1 000+ zákazníkov už zakúpilo
80 % zákazníkov odporúča

Kancelársky balík Microsoft Office 365 pre podnikateľov je navrhnutý tak, aby ušetril váš čas a umožnil vám rýchlejšiu prácu s dokumentmi. Vďaka mimoriadne prehľadnému rozhraniu je ovládanie maximálne intuitívne a zároveň optimalizované pre ovládanie dotykom a stylusom.

S Office 365 Business získate:

 • Jednoduchú inštaláciu známych aplikácií Office 2016, ako sú Word, Excel, PowerPoint, OneNote, Outlook a Publisher až na 5 počítačov alebo Macov, 5 tabletov a 5 telefónov s operačným systémom, ktorý preferujete (Windows, iOS, Android).
 • Kapacitu 1 TB na online úložisku OneDrive, odkiaľ sú vaše súbory dostupné a synchronizované na všetkých zariadeniach.
 • Najnovšie verzie a exkluzívne funkcie aplikácií len s predplatným Office 365.
 • Určené na komerčné použitie.

Ideálny kancelársky balík

So softvérom Office 2016 si poradíte so všetkou dnešnou kancelárskou agendou vrátane komunikácie s úradmi. Zvládnete totiž aj otvoriť PDF súbor a upraviť obsah alebo s minimálnym úsilím zarovnať obrázky aj diagramy. Tiež môžete využívať integrovaný prekladač, slovník a opravy pravopisu kontrolujúce aj skladbu vety.

Microsoft Office 365 pre podnikateľov

Microsoft Office 365 pre podnikateľov

Jednoduchá spolupráca

Nenechajte sa obmedzovať starými pravidlami a pokojne upravujte dokumenty vo viacerých ľuďoch súčasne. Stačí, aby bol konkrétny dokument umiestnený na cloudovom úložisku OneDrive.


Úložisko OneDrive

Cloudové úložisko OneDrive vám v základe ponúka dátový priestor celý 1 TB. Súbory môžete jednoducho zdieľať alebo k nim pristupovať odkiaľkoľvek. Pokojne aj zo svojho smartfónu. Už nikdy neprídete o svoje dáta, vždy ich nájdete na svojom OneDrive.

Microsoft Office 365 pre podnikateľov

Microsoft Office 365 pre podnikateľov

Vždy aktuálny

S aktívnym predplatným Office 365 pre podnikateľov si už nebudete musieť robiť starosti s upgradovaním Office, pretože budete mať vždy tie najnovšie aplikácie, funkcie a služby Office.

Elektronický kľúč, ktorý získate po zakúpení tejto licencie, možno použiť nielen na zakúpenie nového predplatného, ale aj na predĺženie toho existujúceho. Viac informácií o aktivácii a predĺžení predplatného nájdete v našom článku.

Ako aktivovať Office 365 Business OLP?

Potom, ako objednáte službu O365 v rámci MS Open Licence zmluvy, Microsoft automaticky odošle aktivačný email osobe, ktorá je uvedená v dohode o programe Volume Licensing ako online administrátor. Tento email obsahuje odkaz na stránku, kde je možné online službu aktivovať. Na prihlásenie do aktivačnému portálu je potrebné mať zaregistrovaný tzv. „Účet organizácie/Organizational account“. V prípade, že ešte nemáte založený Účet organizácie, postupujte podľa inštrukcií a založte si ho. V prípade, že Účet organizácie už máte, prihláste sa týmto účtom.


Microsoft Office 365 pre podnikateľov

Word

Word je bezpochyby najrozšírenejšou aplikáciou na úpravu textov. Nielenže môžete texty ľahko vytvárať, ale podobne ľahko ich možno aj zdieľať s priateľmi alebo obchodnými partnermi. Na každodenné používanie je navyše pripravených viac ako 40 kategórií plných profesionálnych šablón. Samozrejmosťou je dokonalá spolupráca s objektmi z ostatných Office aplikácií.

Microsoft Office 365 pre podnikateľov

Excel

V Exceli si možno v priebehu okamihu usporiadať číselné a textové dáta do prehľadných tabuliek alebo grafov. Keď ich uvidíte v kontexte, bude sa vám lepšie rozhodovať. Vďaka rozdeleniu do riadkov a stĺpcov môžete rôzne pridávať údaje, zoraďovať ich, filtrovať, vytvárať z nich tabuľky alebo grafy so zaujímavým a atraktívnym vzhľadom.

Microsoft Office 365 pre podnikateľov

PowerPoint

Pomocou aplikácie Microsoft PowerPoint budete s úplnou ľahkosťou vytvárať pôsobivé prezentácie plné zaujímavých efektov. S použitím cloudového úložiska OneDrive môžete spolupracovať na jednej prezentácii vo väčšom tíme. Pri samotnom prezentovaní máte potom neustále k dispozícii potrebné poznámky pomocou virtuálnej obrazovky.

Microsoft Office 365 pre podnikateľov

OneNote

Poznámky v aplikácii OneNote môžete kresliť, písať rukou, zadávať pomocou klávesnice alebo pridávať kliknutím či potiahnutím. Poznámky sa uložia, dajú sa vyhľadávať a synchronizujú sa s aplikáciami OneNote v ďalších zariadeniach.

Microsoft Office 365 pre podnikateľov

Outlook

Dobre známe prostredie Outlooku vám ponúkne profesionálne riešenie pre vašu pracovnú agendu. Budete tak mať pekne pohromade nielen emaily, ale aj zdieľané kalendáre, úlohy i kontakty.

Microsoft Office 365 pre podnikateľov

Publisher

Tlačte a zdieľajte profesionálne vyzerajúce publikácie. Publisher vás intuitívne prevedie tvorbou vizitiek, brožúrok, ale aj webových stránok. Určené len pre PC.


Súvisiace pokyny

Používanie OneDrive v iOS (iPhone, iPad)
Úvodná inštalácia a nastavenie

 • Mobilnú aplikáciu OneDrive si môžete zadarmo stiahnuť do svojho iPhonu alebo iPadu v Apple App Store.
 • Po spustení novo stiahnutej aplikácie sa prihláste svojím účtom Microsoft, ktorý ste použili na aktiváciu Office 365.
 • Po inštalácii aplikácie odporúčame nastaviť si automatické zálohovanie fotografií, ktoré vytvoríte telefónom alebo tabletom. Kliknite na tlačidlo Ja v dolnom pruhu aplikácie a v sekcii Možnosti kliknite na Nahrávanie z fotoaparátu a túto možnosť pomocou prepínača zapnite.

Práca so súbormi

 • Na OneDrive môžete tiež sami ukladať súbory, na ktorých vám záleží.
 • Kliknite na ikonu Pridať (symbol plus) v hornej časti aplikácie OneDrive.
 • Pomocou tejto funkcie môžete vytvárať nové zložky, nahrávať fotografie a videá, vyberať existujúce súbory, vytvárať nové dokumenty alebo dokonca skenovať vizitky, dokumenty alebo tabuľky.

Ďalšie užitočné návody na OneDrive pre iOS nájdete v článku Používanie OneDrive v iOS.

Používanie OneDrive pre Android (telefóny a tablety)
Úvodná inštalácia a nastavenie

 • Mobilnú aplikáciu OneDrive si môžete zadarmo stiahnuť do svojho telefónu alebo tabletu z Google Play.
 • Po spustení novo stiahnutej aplikácie sa prihláste svojím účtom Microsoft, ktorý ste použili na aktiváciu Office 365.
 • Po inštalácii aplikácie odporúčame uistiť sa, že máte nastavené automatické zálohovanie fotografií, ktoré vytvoríte telefónom alebo tabletom. Kliknite na ikonu Ponuky v ľavom hornom rohu aplikácie a potom na ikonu Nastavenia v dolnej časti aplikácie. V sekcii Možnosti skontrolujte, či máte zapnuté Nahrávanie z fotoaparátu, prípadne na príslušné nastavenie kliknite a nastavte ho.

Práca so súbormi

 • Na OneDrive môžete tiež sami ukladať súbory, na ktorých vám záleží. Súbory, ako sú dokumenty, poznámkové bloky OneNote, fotografie, videá alebo zvukové súbory, nahrávajte pomocou nástroja na nahrávanie.
 • V aplikácii OneDrive otvorte priečinok, do ktorého chcete pridať súbor.
 • V dolnej časti obrazovky kliknite na oranžové tlačidlo so symbolom + a potom vyberte príslušnú funkciu, ktorú chcete využiť.
 • Kliknite na súbor, ktorý chcete nahrať. Nahrá sa do zložky, ktorú ste otvorili.

Ďalšie užitočné návody na OneDrive pre Android nájdete v článku Používanie OneDrive pre Android.

Použitie OneDrive na telefóne s Windows
Úvodná inštalácia a nastavenie

 • Mobilná aplikácia OneDrive je priamo súčasťou telefónu s Windows 10 Mobile.
 • Uistite sa, že ste do OneDrive prihlásení účtom Microsoft, pomocou ktorého ste aktivovali Office 365. Ak nie, pridajte ho do aplikácie.
 • Po inštalácii aplikácie odporúčame nastaviť automatické zálohovanie fotografií, ktoré vytvoríte telefónom alebo tabletom. V aplikácii OneDrive kliknite na ikonu so symbolom Ponuky v ľavom hornom rohu, potom na Nastavenie a skontrolujte, či je zapnuté Nahrávanie obsahu fotoaparátu.
 • Pokiaľ chcete automaticky nahrávať aj videá, ktoré natočíte telefónom, nastavte do polohy Zapnuté tiež prepínač Zahrnúť videá.


Práca so súbormi

 • Na OneDrive môžete tiež sami ukladať súbory, na ktorých vám záleží.
 • V aplikácii OneDrive kliknite na tlačidlo Pridať (symbol +) a vyberte súbory, ktoré chcete nahrať.

Aktivácia Office 365

 • Vo svojom počítači, tablete alebo telefóne prejdite vo webovom prehliadači na adresu www.office.com/setup.
 • Prihláste sa svojím účtom Microsoft, ktorý používate na svojom PC, tablete, telefóne s Windows alebo v aplikáciách ako OneDrive, Skype alebo Xbox. Pokiaľ účet Microsoft ešte nemáte, môžete si ho jednoducho vytvoriť aj s emailovou adresou, ktorú bežne používate. Dôkladne si uschovajte prihlasovacie údaje.
 • Zadajte 25-miestny kód (Produkt Key), ktorý ste dostali emailom, vyberte krajinu a jazykovú verziu a kliknite na Ďalej.
 • Váš Microsoft účet má teraz aktívne úložisko OneDrive.
 • Podľa pokynov na obrazovke spustite inštaláciu Office aplikácií do vášho počítača alebo Macu. Office 365 s aplikáciou OneDrive môžete používať aj na svojom telefóne. Nižšie uvádzame krátky návod s niekoľkými tipmi a trikmi (napríklad ako ukladať vaše fotky).
 • Správu svojho účtu nájdete na webovej adrese www.office.com/myaccount, odkiaľ môžete Office aplikácie nainštalovať aj do ďalších zariadení alebo zdieľať so svojimi blízkymi.

Ďalšie užitočné návody na OneDrive pre Windows nájdete v článku Používanie OneDrive na telefóne s Windows.


1 - Program Publisher a Access sú k dispozícii len pre počítače PC.
2 - Úplný prehľad požiadaviek na systém vrátane požiadaviek na tablety a inteligentné telefóny nájdete na webovej stránke www.office.com/information.
3 - Vyžaduje sa účet služby Skype. Volať nemožno na zvláštne a prémiové čísla ani na čísla, ktoré nie sú priradené k zemepisnej oblasti. Volania na mobilné čísla sú k dispozícii len vo vybraných krajinách. Detaily tu http://aka.ms/skype_detaily.

Parametre a špecifikácia

Obsiahnuté aplikácie
Excel, OneNote, Outlook, PowerPoint, Publisher, Word Hotovo!
Typ licencie
Elektronická licencia Hotovo!
Spôsob licencovania
Predplatné Hotovo!
Prenositeľnosť licencie
Áno Hotovo!
Použitie
Komerčné použitie Hotovo!
Počet zariadení
5 PC/MAC Hotovo!
Počet používateľov
1 používateľ Hotovo!
Platnosť predplatného
1 rok Hotovo!
Jazyková verzia
CZ, ostatné jazyky MS Office Hotovo!
Operačný systém
Windows 10, Windows 8, Windows 7, Mac OS Hotovo!
Viac parametrov

Microsoft je nadnárodná korporácia so sídlom v Spojených štátoch amerických. Produkty Microsoftu nezmazateľne ovplyvňujú naše vnímanie virtuálneho sveta už od roku 1975. Práve vtedy bola spoločnosť Billom Gatesom a Paulom Allenom založená. Hlavnú pozornosť spoločnosť venuje vývoju softvéru pre výpočtovú techniku - príkladom sú operačné systémy MS-DOS a Windows alebo kancelársky balík Microsoft Office. Spoločnosť je aktívna aj v iných oblastiach - napríklad v hernej konzole Xbox alebo mobilných telefónoch Lumia.


Online chat

Vážený zákazník, ak máte otázky k službe, môžete ich s nami vyriešiť online. V prípade že chcete chat využiť prihláste sa prosím.
Máte otázku? Vyhľadajte si odpoveď.
Dobrý den, měli jsme zakoupený Office 365 a když jej po vypršení chci obnovit, hlásí mi MS, že login není v databázi. Nemůžu tedy další licenci zakoupit a MS Office značně protestuje. Nevíte prosím čím to je?
Je k dispozícii aj SK verzia?
Dobrý den, potřebuji mít při koupi od Vás "Microsoft Office 365 Business" s Microsoftem uzavřenou smlouvu(?) OLP? Nakupovat budu jako nepodnikající FO. Děkuji za opověď, TJ
pafin1984@gmail.com
Dobrý den, jsou office 365 business lokalizovány pro CZ? Děkuji za odpověď. Petr Man
Dobrý den,při vytváření ID uživatele, nejde zadat naši doménu, hláška: doména je nedostupná nejde přeskočit, jákákoliv snaha o podporu od microsoftu je bez odezvy. Rád bych zaplacený produkt používal.Můžete mi pomoci.
Dobrý deň, tak isto ako viacerí mám problém s prihlásením na Odkaz do neznáma keď zadam svoje existujúce prihlasovacie meno ide hláška, že konto neexistuje, následne keď kliknem na "získať nové", vypíše hlášku, že užívateľ s uvedeným loginom už existuje. Riešiť to s podporou Microsoftu som už vzdal, vedeli by ste mi s tým pomôcť.
Dobrý deň, prosím Vás, kde nájdeme zakúpenú licenciu k Microsoft Office 365 Business pre Múzeum Prvého slovenského gymnázia. Predfaktúra bola zaplatená 12.10.2017. Licencia nie je dostupná aj keď mi prišiel potvrdzovací email.
Dobrý deň kúpili sme MS Office 365 business po vytvorení konta sa nedá aktivovať toto vypisuje: Ľutujeme, tento kód Product Key nemôžeme nájsť v našej databáze. Ak máte kód Product Key na Office 2010, Office 2007 alebo Office for Mac 2011, tu si môžete uplatniť kód Product Key a stiahnuť Office. Ak máte kód Product Key na Office 365 for Business, uplatniť ho môžete tu. Kód chyby: ERR_TOKENCLASS_PERMISSION_DENIED ID korelácie: aeb303e5-3f4c-42de-8396-fc5a2c038529
Dobrý deň, mám ten istý problém ako v predchádzajúcich príspevkoch, nedá sa aktivovať kód, vypisuje: Ľutujeme, tento kód Product Key nemôžeme nájsť v našej databáze. Ak máte kód Product Key na Office 2010, Office 2007 alebo Office for Mac 2011, tu si môžete uplatniť kód Product Key a stiahnuť Office. Ak máte kód Product Key na Office 365 for Business, uplatniť ho môžete tu.   Kód chyby: ERR_TOKENCLASS_PERMISSION_DENIED ID korelácie: ecd4d0e5-8435-44d6-bf21-6427c8da5613
12
Nenašli ste odpoveď na svoju otázku?
Položiť otázku
Fórum Microsoft Office 365 Business
4,1
Hodnotilo 10 užívateľov
5 5x
4 3x
3 1x
2 0x
1 1x
1 000+ zákazníkov už zakúpilo
80 % zákazníkov odporúča
Firma, Banská Bystrica 1 25.5.2017
Je to výhodné riešenie pre viac počítačov a zahŕňa všetky programy ktoré využívame zatiaľ nás nič negatívne neprekvapilo
Firma, Libušín 24.8.2017
vše běží v pořádku po instalaci se nezobrazovaly nově příchozí a odchozí emaly, chybí návod co dělat, aby se našla příslušná knihovna
 
Recenzia Microsoft Office 365 Business

Odkaz k produktu na stránkach výrobcu: Zadajte odkaz recenzie produktu

Poznámka:

Skúste nové Alza Premium Moja Alza Prihlásiť Ako nakúpiť
WEB2