Vyberte prvok na stránke, ktorého sa chyba týka

Microsoft Office 365 Business

Zobraziť katalóg

Microsoft Office 365 Business

13x
0
Elektronická licencia – na komerčné použitie, 1 používateľ–až 5 PC/MAC, dostupné rôzne jazykové verzie, 1TB OneDrive pre firmy, Word, Excel, PowerPoint, OneNote, Outlook, Publisher, predplatné na 1 rok
Elektronická licencia – na komerčné použitie, 1 používateľ–až 5 PC/MAC, dostupné rôzne jazykové verzie, 1TB OneDrive pre firmy, Word, Excel, PowerPoint, OneNote, Outlook, Publisher, predplatné na 1 rok
Výrobca: Microsoft
Ihneď na stiahnutie Elektronická licencia
Cena s DPH €135,90
Cena bez DPH €113,25
Kúpiť Nakupujte jedným klikom bez nutnosti opakovane vyberať dopravu a platbu
Pridať do zoznamu
Odporuč a získaj 170 Alzákov
Kód:  WZ096k9b1
Helpdesk Vytlačiť
Microsoft Office 365 Business Ihneď na stiahnutie
Kúpiť
4,4
Hodnotilo 13 užívateľov
5 8x
4 3x
3 1x
2 0x
1 1x
2 000+ zákazníkov už zakúpilo
84 % zákazníkov odporúča

Kancelársky balík Microsoft Office 365 pre podnikateľov je navrhnutý tak, aby ušetril váš čas a umožnil vám rýchlejšiu prácu s dokumentmi. Vďaka mimoriadne prehľadnému rozhraniu je ovládanie maximálne intuitívne a zároveň optimalizované pre ovládanie dotykom a stylusom.

S Office 365 Business získate:

 • Jednoduchú inštaláciu známych aplikácií Office 2016, ako sú Word, Excel, PowerPoint, OneNote, Outlook a Publisher až na 5 počítačov alebo Macov, 5 tabletov a 5 telefónov s operačným systémom, ktorý preferujete (Windows, iOS, Android).
 • Kapacitu 1 TB na online úložisku OneDrive, odkiaľ sú vaše súbory dostupné a synchronizované na všetkých zariadeniach.
 • Najnovšie verzie a exkluzívne funkcie aplikácií len s predplatným Office 365.
 • Určené na komerčné použitie.

Ideálny kancelársky balík

So softvérom Office 2016 si poradíte so všetkou dnešnou kancelárskou agendou vrátane komunikácie s úradmi. Zvládnete totiž aj otvoriť PDF súbor a upraviť obsah alebo s minimálnym úsilím zarovnať obrázky aj diagramy. Tiež môžete využívať integrovaný prekladač, slovník a opravy pravopisu kontrolujúce aj skladbu vety.

Microsoft Office 365 pre podnikateľov

Microsoft Office 365 pre podnikateľov

Jednoduchá spolupráca

Nenechajte sa obmedzovať starými pravidlami a pokojne upravujte dokumenty vo viacerých ľuďoch súčasne. Stačí, aby bol konkrétny dokument umiestnený na cloudovom úložisku OneDrive.


Úložisko OneDrive

Cloudové úložisko OneDrive vám v základe ponúka dátový priestor celý 1 TB. Súbory môžete jednoducho zdieľať alebo k nim pristupovať odkiaľkoľvek. Pokojne aj zo svojho smartfónu. Už nikdy neprídete o svoje dáta, vždy ich nájdete na svojom OneDrive.

Microsoft Office 365 pre podnikateľov

Microsoft Office 365 pre podnikateľov

Vždy aktuálny

S aktívnym predplatným Office 365 pre podnikateľov si už nebudete musieť robiť starosti s upgradovaním Office, pretože budete mať vždy tie najnovšie aplikácie, funkcie a služby Office.

Elektronický kľúč, ktorý získate po zakúpení tejto licencie, možno použiť nielen na zakúpenie nového predplatného, ale aj na predĺženie toho existujúceho. Viac informácií o aktivácii a predĺžení predplatného nájdete v našom článku.

Ako aktivovať Office 365 Business OLP?

Potom, ako objednáte službu O365 v rámci MS Open Licence zmluvy, Microsoft automaticky odošle aktivačný email osobe, ktorá je uvedená v dohode o programe Volume Licensing ako online administrátor. Tento email obsahuje odkaz na stránku, kde je možné online službu aktivovať. Na prihlásenie do aktivačnému portálu je potrebné mať zaregistrovaný tzv. „Účet organizácie/Organizational account“. V prípade, že ešte nemáte založený Účet organizácie, postupujte podľa inštrukcií a založte si ho. V prípade, že Účet organizácie už máte, prihláste sa týmto účtom.


Microsoft Office 365 pre podnikateľov

Word

Word je bezpochyby najrozšírenejšou aplikáciou na úpravu textov. Nielenže môžete texty ľahko vytvárať, ale podobne ľahko ich možno aj zdieľať s priateľmi alebo obchodnými partnermi. Na každodenné používanie je navyše pripravených viac ako 40 kategórií plných profesionálnych šablón. Samozrejmosťou je dokonalá spolupráca s objektmi z ostatných Office aplikácií.

Microsoft Office 365 pre podnikateľov

Excel

V Exceli si možno v priebehu okamihu usporiadať číselné a textové dáta do prehľadných tabuliek alebo grafov. Keď ich uvidíte v kontexte, bude sa vám lepšie rozhodovať. Vďaka rozdeleniu do riadkov a stĺpcov môžete rôzne pridávať údaje, zoraďovať ich, filtrovať, vytvárať z nich tabuľky alebo grafy so zaujímavým a atraktívnym vzhľadom.

Microsoft Office 365 pre podnikateľov

PowerPoint

Pomocou aplikácie Microsoft PowerPoint budete s úplnou ľahkosťou vytvárať pôsobivé prezentácie plné zaujímavých efektov. S použitím cloudového úložiska OneDrive môžete spolupracovať na jednej prezentácii vo väčšom tíme. Pri samotnom prezentovaní máte potom neustále k dispozícii potrebné poznámky pomocou virtuálnej obrazovky.

Microsoft Office 365 pre podnikateľov

OneNote

Poznámky v aplikácii OneNote môžete kresliť, písať rukou, zadávať pomocou klávesnice alebo pridávať kliknutím či potiahnutím. Poznámky sa uložia, dajú sa vyhľadávať a synchronizujú sa s aplikáciami OneNote v ďalších zariadeniach.

Microsoft Office 365 pre podnikateľov

Outlook

Dobre známe prostredie Outlooku vám ponúkne profesionálne riešenie pre vašu pracovnú agendu. Budete tak mať pekne pohromade nielen emaily, ale aj zdieľané kalendáre, úlohy i kontakty.

Microsoft Office 365 pre podnikateľov

Publisher

Tlačte a zdieľajte profesionálne vyzerajúce publikácie. Publisher vás intuitívne prevedie tvorbou vizitiek, brožúrok, ale aj webových stránok. Určené len pre PC.


Súvisiace pokyny

Používanie OneDrive v iOS (iPhone, iPad)
Úvodná inštalácia a nastavenie

 • Mobilnú aplikáciu OneDrive si môžete zadarmo stiahnuť do svojho iPhonu alebo iPadu v Apple App Store.
 • Po spustení novo stiahnutej aplikácie sa prihláste svojím účtom Microsoft, ktorý ste použili na aktiváciu Office 365.
 • Po inštalácii aplikácie odporúčame nastaviť si automatické zálohovanie fotografií, ktoré vytvoríte telefónom alebo tabletom. Kliknite na tlačidlo Ja v dolnom pruhu aplikácie a v sekcii Možnosti kliknite na Nahrávanie z fotoaparátu a túto možnosť pomocou prepínača zapnite.

Práca so súbormi

 • Na OneDrive môžete tiež sami ukladať súbory, na ktorých vám záleží.
 • Kliknite na ikonu Pridať (symbol plus) v hornej časti aplikácie OneDrive.
 • Pomocou tejto funkcie môžete vytvárať nové zložky, nahrávať fotografie a videá, vyberať existujúce súbory, vytvárať nové dokumenty alebo dokonca skenovať vizitky, dokumenty alebo tabuľky.

Ďalšie užitočné návody na OneDrive pre iOS nájdete v článku Používanie OneDrive v iOS.

Používanie OneDrive pre Android (telefóny a tablety)
Úvodná inštalácia a nastavenie

 • Mobilnú aplikáciu OneDrive si môžete zadarmo stiahnuť do svojho telefónu alebo tabletu z Google Play.
 • Po spustení novo stiahnutej aplikácie sa prihláste svojím účtom Microsoft, ktorý ste použili na aktiváciu Office 365.
 • Po inštalácii aplikácie odporúčame uistiť sa, že máte nastavené automatické zálohovanie fotografií, ktoré vytvoríte telefónom alebo tabletom. Kliknite na ikonu Ponuky v ľavom hornom rohu aplikácie a potom na ikonu Nastavenia v dolnej časti aplikácie. V sekcii Možnosti skontrolujte, či máte zapnuté Nahrávanie z fotoaparátu, prípadne na príslušné nastavenie kliknite a nastavte ho.

Práca so súbormi

 • Na OneDrive môžete tiež sami ukladať súbory, na ktorých vám záleží. Súbory, ako sú dokumenty, poznámkové bloky OneNote, fotografie, videá alebo zvukové súbory, nahrávajte pomocou nástroja na nahrávanie.
 • V aplikácii OneDrive otvorte priečinok, do ktorého chcete pridať súbor.
 • V dolnej časti obrazovky kliknite na oranžové tlačidlo so symbolom + a potom vyberte príslušnú funkciu, ktorú chcete využiť.
 • Kliknite na súbor, ktorý chcete nahrať. Nahrá sa do zložky, ktorú ste otvorili.

Ďalšie užitočné návody na OneDrive pre Android nájdete v článku Používanie OneDrive pre Android.

Použitie OneDrive na telefóne s Windows
Úvodná inštalácia a nastavenie

 • Mobilná aplikácia OneDrive je priamo súčasťou telefónu s Windows 10 Mobile.
 • Uistite sa, že ste do OneDrive prihlásení účtom Microsoft, pomocou ktorého ste aktivovali Office 365. Ak nie, pridajte ho do aplikácie.
 • Po inštalácii aplikácie odporúčame nastaviť automatické zálohovanie fotografií, ktoré vytvoríte telefónom alebo tabletom. V aplikácii OneDrive kliknite na ikonu so symbolom Ponuky v ľavom hornom rohu, potom na Nastavenie a skontrolujte, či je zapnuté Nahrávanie obsahu fotoaparátu.
 • Pokiaľ chcete automaticky nahrávať aj videá, ktoré natočíte telefónom, nastavte do polohy Zapnuté tiež prepínač Zahrnúť videá.


Práca so súbormi

 • Na OneDrive môžete tiež sami ukladať súbory, na ktorých vám záleží.
 • V aplikácii OneDrive kliknite na tlačidlo Pridať (symbol +) a vyberte súbory, ktoré chcete nahrať.

Aktivácia Office 365

 • Vo svojom počítači, tablete alebo telefóne prejdite vo webovom prehliadači na adresu www.office.com/setup.
 • Prihláste sa svojím účtom Microsoft, ktorý používate na svojom PC, tablete, telefóne s Windows alebo v aplikáciách ako OneDrive, Skype alebo Xbox. Pokiaľ účet Microsoft ešte nemáte, môžete si ho jednoducho vytvoriť aj s emailovou adresou, ktorú bežne používate. Dôkladne si uschovajte prihlasovacie údaje.
 • Zadajte 25-miestny kód (Produkt Key), ktorý ste dostali emailom, vyberte krajinu a jazykovú verziu a kliknite na Ďalej.
 • Váš Microsoft účet má teraz aktívne úložisko OneDrive.
 • Podľa pokynov na obrazovke spustite inštaláciu Office aplikácií do vášho počítača alebo Macu. Office 365 s aplikáciou OneDrive môžete používať aj na svojom telefóne. Nižšie uvádzame krátky návod s niekoľkými tipmi a trikmi (napríklad ako ukladať vaše fotky).
 • Správu svojho účtu nájdete na webovej adrese www.office.com/myaccount, odkiaľ môžete Office aplikácie nainštalovať aj do ďalších zariadení alebo zdieľať so svojimi blízkymi.

Ďalšie užitočné návody na OneDrive pre Windows nájdete v článku Používanie OneDrive na telefóne s Windows.


1 - Program Publisher a Access sú k dispozícii len pre počítače PC.
2 - Úplný prehľad požiadaviek na systém vrátane požiadaviek na tablety a inteligentné telefóny nájdete na webovej stránke www.office.com/information.
3 - Vyžaduje sa účet služby Skype. Volať nemožno na zvláštne a prémiové čísla ani na čísla, ktoré nie sú priradené k zemepisnej oblasti. Volania na mobilné čísla sú k dispozícii len vo vybraných krajinách. Detaily tu http://aka.ms/skype_detaily.

Parametre a špecifikácia

Typ licencie
Elektronická licencia Hotovo!
Spôsob licencovania
Predplatné Hotovo!
Prenositeľnosť licencie
Áno Hotovo!
Použitie
Komerčné použitie Hotovo!
Počet zariadení
5 PC/MAC Hotovo!
Počet používateľov
1 používateľ Hotovo!
Platnosť predplatného
1 rok Hotovo!
Jazyková verzia
CZ, ostatné jazyky MS Office Hotovo!
Operačný systém
Windows 10, Windows 8, Windows 7, Mac OS Hotovo!
Obsiahnuté aplikácie
Excel, OneNote, Outlook, PowerPoint, Publisher, Word Hotovo!
Zemepisné obmedzenie aktivácie
Iba v EÚ Hotovo!
Viac parametrov

Microsoft je nadnárodná korporácia so sídlom v Spojených štátoch amerických. Produkty Microsoftu nezmazateľne ovplyvňujú naše vnímanie virtuálneho sveta už od roku 1975. Práve vtedy bola spoločnosť Billom Gatesom a Paulom Allenom založená. Hlavnú pozornosť spoločnosť venuje vývoju softvéru pre výpočtovú techniku - príkladom sú operačné systémy MS-DOS a Windows alebo kancelársky balík Microsoft Office. Spoločnosť je aktívna aj v iných oblastiach - napríklad v hernej konzole Xbox alebo mobilných telefónoch Lumia.


Online chat

Vážený zákazník, ak máte otázky k službe, môžete ich s nami vyriešiť online. V prípade že chcete chat využiť prihláste sa prosím.
Máte otázku? Vyhľadajte si odpoveď.

Objednala jsem si s počítačem Office 365 v elektronické podobě - znamená to, že se dá používat - stejně dlouho jako počítač? Že ho nebudu muset prodlužovat, doplácet??

Dobrý den, jedná se omplnou verzi programu Microsoft office 365? Pokud ano, na jak dlouho je? Děkuji.

Dobrý den, u nás ve firmě jsme zakoupili Office 365 Business předplatné. V návodu k instalaci v přeledu licencí na Alza účtu píšete přihlaste se na svůj doménový účet @onmicrosoft. Tento doménový účet nemáme a ani nechceme naši doménu spojovat s Microsoftem. Je nějaký jiný postup, jak můžeme začít konečně využívat zakoupené Office ? Lze vytvořit i jen jako osobní účet? Na Microsoft jsem řešení nenašel a podpora v cz je jen spíše pro domácí uživatele. Děkuji.

Dobrý den, nejde mi přihlásit se do OneDrive. OneDrive fungoval a po odhlášení a opětovném přihlášení to píše: Nemáte nastavený OneDrive .. pokud potřebujete pomoc, kontaktujte IT oddělení.(Kód chyby: 0x8004de90).

Dobrý den, mohu tedy koupit 1ks tohoto produktu do firmy a rozinstalovat jej na 5 PC? Chápu to dobře? Děkuji.

Dobrý den, naše SVJ Fantova Ič:28525639 zakoupila Offiece 365 Business a nemůžeme dohledat doklad k založení do účetnictví. Prosím pošlete nám jej. Děkuji Za SVJ Kalecký 730563361

Dobry den, kupil som jednu licenciu a uspesne ju aktivoval. Ked som chcel kupit licenciu pre dalsieho zamestnanca, tak sa neda pokracovat, pretoze pocas nakupu len dostanem informaciu, ze dany produkt uz mam v knizici. Ako dalej pokracovat?

Dobrý deň, funguje tento produkt ako otvorená objemová multilicencia, teda ak potrebujem pokryť 20 užívateľov, tak mi na administráciu stačí jeden kľúč alebo 4 kľúče (4 ks produktu)? Spravuje sa to cez túto stránku? Odkaz do neznáma Ďakujem

Dobrý deň, mám ten istý problém ako v predchádzajúcich príspevkoch, nedá sa aktivovať kód, vypisuje: Ľutujeme, tento kód Product Key nemôžeme nájsť v našej databáze. Ak máte kód Product Key na Office 2010, Office 2007 alebo Office for Mac 2011, tu si môžete uplatniť kód Product Key a stiahnuť Office. Ak máte kód Product Key na Office 365 for Business, uplatniť ho môžete tu.   Kód chyby: ERR_TOKENCLASS_PERMISSION_DENIED ID korelácie: ecd4d0e5-8435-44d6-bf21-6427c8da5613

123
Nenašli ste odpoveď na svoju otázku?
Položiť otázku
Fórum Microsoft Office 365 Business
4,4
Hodnotilo 13 užívateľov
5 8x
4 3x
3 1x
2 0x
1 1x
2 000+ zákazníkov už zakúpilo
84 % zákazníkov odporúča
Ladislav 24.8.2017
vše běží v pořádku po instalaci se nezobrazovaly nově příchozí a odchozí emaly, chybí návod co dělat, aby se našla příslušná knihovna
Firma, Banská Bystrica 1 25.5.2017
Je to výhodné riešenie pre viac počítačov a zahŕňa všetky programy ktoré využívame zatiaľ nás nič negatívne neprekvapilo
 
Recenzia Microsoft Office 365 Business

Odkaz k produktu na stránkach výrobcu: Zadajte odkaz recenzie produktu

Poznámka:

Skúste nové Alza Premium Moja Alza Prihlásiť Ako nakúpiť
WEB2