Doručujeme aj v sobotu a v nedeľu. Až k vám domov alebo na ktorúkoľvek predajňu.

Microsoft Office 365 Business

Zobraziť katalóg

Microsoft Office 365 Business

8x
0
Elektronická licencia pre komerčné použitie, 1 užívateľ - až 5 PC/MAC, dostupné rôzne jazykové verzie, 1TB OneDrive pre firmy, Word, Excel, PowerPoint, OneNote, Outlook, Publisher, predplatné na 1 rok
Výrobca: Microsoft
Ihneď na stiahnutie Elektronická licencia
Akciová cena €129,90
Cena bez DPH €108,25
Kúpiť Nakupujte jedným klikom bez nutnosti opakovane vyberať dopravu a platbu
Pridať do zoznamu
Odporuč a získaj 163 Alzákov
Kód:  WZ096k9b1
Helpdesk Vytlačiť
Microsoft Office 365 Business €129,90 Ihneď na stiahnutie
Kúpiť
4,5
Hodnotilo 8 užívateľov
5 5x
4 2x
3 1x
2 0x
1 0x
1 000+ zákazníkov už zakúpilo
87 % zákazníkov odporúča

Kancelársky balík Microsoft Office 365 pre jednotlivcov je navrhnutý tak, aby ušetril váš čas a umožnil rýchlejšiu prácu s dokumentmi. Vďaka mimoriadne prehľadnému rozhraniu je ovládanie maximálne intuitívne a zároveň optimalizované pre ovládanie dotykom a stylusom.

S Office 365 Business získate:

 • Jednoduchú inštaláciu známych aplikácií Office 2016, ako je Word, Excel, PowerPoint, OneNote, Outlook a Publisher až na 5 počítačov alebo Mac, 5 tabletov a 5 telefónov, s operačným systémom, ktorý preferujete (Windows, iOS, Android).
 • Kapacitu 1 TB na Onlinovom úložisku OneDrive, odkiaľ sú vaše súbory dostupné a synchronizované na všetkých zariadeniach.
 • Najnovšia verzia a exkluzívne funkcie aplikácií len s predplatným Office 365.
 • Určené pre komerčné použitie.

Ideálny kancelársky balík

So softvérom Office 2016 zvládnete všetku dnešnú kancelársku agendu vrátane komunikácie s úradmi. Zvládnete totiž aj otvoriť PDF súbor a upraviť obsah alebo s minimálnym úsilím zarovnať obrázky aj diagramy. Tiež môžete využívať integrovaný prekladač, slovník a opravy pravopisu kontrolujúce aj skladbu vety.

Microsoft Office 365 pro jednotlivce
 

Microsoft Office 365 pro jednotlivce
 

Jednoduchá spolupráca

Nenechajte sa obmedzovať starými pravidlami a pokojne upravujte dokumenty s viacerými ľuďmi súčasne. Stačí, aby bol konkrétny dokument umiestnený na cloudovom úložisku OneDrive.


Úložisko OneDrive

Cloudové úložisko OneDrive vám v základe ponúka dátový priestor celý 1 TB. Súbory môžete jednoducho zdieľať alebo k nim pristupovať odkiaľkoľvek. Pokojne aj zo svojho inteligentného telefónu. Už nikdy neprídete o svoje dáta, vždy ich nájdete na svojom OneDrive.

Microsoft Office 365 pro jednotlivce
 

Microsoft Office 365 pro jednotlivce
 

Vždy aktuálny

S aktívnym predplatným Office 365 pre domácnosti si už nebudete musieť robiť starosti s upgradovaním Office, pretože budete mať vždy tie najnovšie aplikácie, funkcie a služby Office.

Elektronický kľúč, ktorý získate po zakúpení tejto licencie možno použiť nielen na zakúpenie nového predplatného, ale aj k predĺženiu toho existujúceho. Viac informácií o aktivácii a predĺženie predplatného nájdete v našom článku .

Ako aktivovať Office 365 Business OLP?

Potom, čo objednáte službu O365 v rámci MS Open Licence zmluvy, Microsoft automaticky odošle aktivačný e-mail osobe, ktorá je uvedená v dohode o programe Volume Licensing ako online administrátor. Tento e-mail obsahuje odkaz na stránku, kde je možné online službu aktivovať. Pre prihlásenie k aktivačnému portálu je potrebné mať zaregistrovaný tzv. "Účet organizácie/Organizational account". V prípade, že ešte nemáte založený Účet organizácie, postupujte podľa inštrukcií a založte si ho. V prípade, že Účet organizácia už máte, prihláste sa týmto účtom.


Microsoft Office 365 pro jednotlivce
 

Word

Word je bezpochyby najrozšírenejšou aplikáciou na úpravu textov. Nielen, že môžete texty ľahko vytvárať, ale podobne ľahko ich možno zdieľať s priateľmi alebo obchodnými partnermi. Pre každodenné používanie je navyše pripravených viac ako 40 kategórií plných profesionálnych šablón. Samozrejmosťou je dokonalá spolupráca s objektami z ostatných Office aplikácií.

Microsoft Office 365 pro jednotlivce
 

Excel

V Exceli si možno behom okamihu číselné a textové dáta usporiadať do prehľadných tabuliek alebo grafov. Keď ich uvidíte v kontexte, bude sa vám lepšie rozhodovať. Vďaka rozdeleniu do riadkov a stĺpcov môžete rôzne pridávať údaje, radiť ich, filtrovať, vytvárať z nich tabuľky alebo grafy so zaujímavým a atraktívnym vzhľadom.

Microsoft Office 365 pro jednotlivce
 

PowerPoint

Pomocou aplikácie Microsoft PowerPoint budete s úplnou ľahkosťou vytvárať pôsobivé prezentácie plné zaujímavých efektov. S použitím cloudového úložiska OneDrive spolupracovať na jednej prezentácii vo väčšom tíme. Pri samotnom prezentovaní potom pomocou virtuálnej obrazovky máte neustále k dispozícii potrebné poznámky.

Microsoft Office 365 pro jednotlivce
 

OneNote

Poznámky v OneNote môžete kresliť, písať rukou, zadávať pomocou klávesnice alebo pridávať kliknutím, či potiahnutím. Poznámky sa uložia, dajú sa vyhľadávať a synchronizujú sa s aplikáciami OneNote na ďalších zariadeniach.

Microsoft Office 365 pro jednotlivce
 

Outlook

Dobre známe prostredie Outlooku vám ponúkne profesionálne riešenie pre vašu pracovnú agendu. Budete tak mať pekne pohromade nielen e-maily, ale aj zdieľané kalendáre, úlohy aj kontakty.

Microsoft Office 365 pro jednotlivce
 

Publisher

Tlačte a zdieľajte profesionálne vyzerajúce publikácie. Publisher vás intuitívne prevedie tvorbou vizitiek, brožúrok, ale aj webových stránok. Určené len pre PC.


Súvisiace pokyny

Používanie OneDrive v iOS (iPhone, iPad)
Úvodné inštalácia a nastavenie

 • Mobilnú aplikáciu OneDrive môžete zadarmo stiahnuť do svojho iPhonu alebo iPadu v Apple App Store .
 • Po spustení novo stiahnutej aplikácie sa prihláste svojím účtom Microsoft, ktorý ste použili na aktiváciu Office 365.
 • Po inštalácii aplikácie odporúčame nastaviť si automatické zálohovanie fotiek, ktoré odfotíte telefónom alebo tabletom. Kliknite na tlačidlo Ja v dolnom pruhu aplikácie a v sekcii Možnosti kliknite na Nahrávanie z fotoaparátu a túto možnosť pomocou prepínača zapnite.

Práca so súbormi

 • Na OneDrive môžete tiež sami ukladať súbory, na ktorých Vám záleží.
 • Kliknite na ikonu Pridať (symbol plus) v hornej časti aplikácie OneDrive.
 • Pomocou tejto funkcie môžete vytvárať nové zložky, nahrávať fotky a videá, vyberať existujúce súbory, vytvárať nové dokumenty alebo dokonca skenovať vizitky, dokumenty alebo tabule.

Ďalšie užitočné návody na OneDrive pre iOS nájdete v článku Používanie OneDrive v iOS .

Používanie OneDrive pre Android (telefóny a tablety)
Úvodná inštalácia a nastavenie

 • Mobilnú aplikáciu OneDrive môžete zadarmo stiahnuť do svojho telefónu alebo tabletu v Google Play .
 • Po spustení novo stiahnutej aplikácie sa prihláste svojím účtom Microsoft, ktorý ste použili na aktiváciu Office 365.
 • Po inštalácii aplikácie odporúčame uistiť sa, že máte nastavené automatické zálohovanie fotiek, ktoré odfotíte telefónom alebo tabletom. Kliknite na ikonu Ponuky v ľavom hornom rohu aplikácie a potom na ikonu Nastavenia v dolnej časti aplikácie. V sekcii Možnosti skontrolujte, či máte zapnuté Nahrávanie z fotoaparátu, prípadne na príslušné nastavenie kliknite a nastavte ho.

Práca so súbormi

 • Na OneDrive môžete tiež sami ukladať súbory, na ktorých Vám záleží. Súbory, ako sú dokumenty, poznámkové bloky OneNote, fotky, videá alebo zvukové súbory, nahrávajte pomocou nástroja pre nahrávanie.
 • V aplikácii OneDrive otvorte priečinok, do ktorého chcete pridať súbor.
 • V dolnej časti obrazovky kliknite na oranžové tlačidlo so symbolom Plus a potom vyberte príslušnú funkciu, ktorú chcete využiť.
 • Kliknite na súbor, ktorý chcete nahrať. Nahrá sa do zložky, ktorú ste otvorili.

Ďalšie užitočné návody na OneDrive pre Android nájdete v článku Používanie OneDrive pre Android .

Použitie OneDrive na telefóne s Windows
Úvodné inštalácia a nastavenie

 • Mobilná aplikácia OneDrive je priamo súčasťou telefónu s Windows 10 Mobile.
 • Uistite sa, že ste do OneDrive prihlásení účtom Microsoft, pomocou ktorého ste aktivovali Office 365. Ak nie, pridajte ho do aplikácie.
 • Po inštalácii aplikácie odporúčame nastaviť automatické zálohovanie fotiek, ktoré odfotíte telefónom alebo tabletom. V aplikácii OneDrive kliknite na ikonu so symbolom Ponuky v ľavom hornom rohu, potom na Nastavenie a skontrolujte, či je zapnuté Nahrávanie obsahu fotoaparátu.
 • Pokiaľ chcete automaticky nahrávať aj videá, ktoré natočíte telefónom, nastavte do polohy Zapnuté tiež prepínač Zahrnúť videá.


Práca so súbormi

 • Na OneDrive môžete tiež sami ukladať súbory, na ktorých Vám záleží.
 • V aplikácii OneDrive kliknite na tlačidlo Pridať (symbol Plus) a vyberte súbory, ktoré chcete nahrať.

Aktivácia Office 365

 • Vo svojom počítači, tablete alebo telefóne prejdite vo webovom prehliadači na adresu www.office.com/setup
 • Prihláste sa svojím účtom Microsoft, ktorý používate na svojom PC, tablete, telefóne s Windows alebo v aplikáciách ako OneDrive, Skype alebo Xbox. Pokiaľ účet Microsoft ešte nemáte, môžete si ho jednoducho vytvoriť aj s emailovou adresou ktorú bežne používate. Dôkladne si uschovajte prihlasovacie údaje.
 • zadajte 25-miestny kód (Product Key), ktorý ste dostali emailom, vyberte krajinu a jazykovú verziu a kliknite na Ďalej,
 • Váš Microsoft účet má teraz aktívne úložisko OneDrive.
 • Podľa pokynov na obrazovke spustite inštaláciu Office aplikácií do vášho počítača alebo Macu. Office 365 s aplikáciou OneDrive môžete používať aj na svojom telefóne. Nižšie uvádzame krátky návod s niekoľkými tipmi a trikmi (napríklad ako ukladať Vaše fotky).
 • Správu vášho účtu nájdete na webovej adrese www.office.com/myaccount odkiaľ môžete Office aplikácie nainštalovať aj do ďalších zariadení alebo zdieľať s vašimi blízkymi.


Ďalšie užitočné návody na OneDrive pre Windows nájdete v článku Používanie OneDrive na telefóne s Windows .

1 - Program Publisher a Access sú k dispozícii len pre počítače PC
2 - Úplný prehľad požiadaviek na systém vrátane požiadaviek na tablety a chytré telefóny nájdete na webovej stránke www.office.com/information
3 - Vyžaduje sa účet služby Skype. Volať nemožno na zvláštne a prémiové čísla ani na čísla, ktoré nie sú priradené k zemepisnej oblasti. Volanie na mobilné čísla sú k dispozícii len vo vybraných krajinách. Detaily tu http://aka.ms/skype_detaily

 

Parametre a špecifikácia

Obsiahnuté aplikácie
Excel, OneNote, Outlook, PowerPoint, Publisher, Word
Nahlásiť chybu
Hotovo!
Typ licencie
Elektronická licencia
Nahlásiť chybu
Hotovo!
Spôsob licencovania
Predplatné
Nahlásiť chybu
Hotovo!
Prenositeľnosť licencie
Áno
Nahlásiť chybu
Hotovo!
Použitie
Komerčné použitie
Nahlásiť chybu
Hotovo!
Počet zariadení
5 PC
Nahlásiť chybu
Hotovo!
Počet používateľov
1 používateľ
Nahlásiť chybu
Hotovo!
Platnosť predplatného
1 rok
Nahlásiť chybu
Hotovo!
Jazyková verzia
CZ, ENG, AR, BA, BG
Nahlásiť chybu
Hotovo!
Operačný systém
Windows 10, Windows 8, Windows 7, Mac OS
Nahlásiť chybu
Hotovo!
Viac parametrov

Microsoft je nadnárodná korporácia so sídlom v Spojených štátoch amerických. Produkty Microsoftu nezmazateľne ovplyvňujú naše vnímanie virtuálneho sveta už od roku 1975. Práve vtedy bola spoločnosť Billom Gatesom a Paulom Allenom založená. Hlavnú pozornosť spoločnosť venuje vývoju softvéru pre výpočtovú techniku - príkladom sú operačné systémy MS-DOS a Windows alebo kancelársky balík Microsoft Office. Spoločnosť je aktívna aj v iných oblastiach - napríklad v hernej konzole Xbox alebo mobilných telefónoch Lumia.


Online chat

Vážený zákazník, ak máte otázky k službe, môžete ich s nami vyriešiť online. V prípade že chcete chat využiť prihláste sa prosím.
Máte otázku? Vyhľadajte si odpoveď.
Je k dispozícii aj SK verzia?
DObry den, takze tato verzia Microsoft Office 365 sa moze pouzivat vo firmach az na 5 pocitacoch? Dakujem.
Dobry den. Je toto klasicka verzia OFFICE, ktora sa instaluje na pocitac, alebo je to verzia pristupna "virtualne" cez prehliadac? Dakujem.
Dobry den, ako si mozem pridat viac PC: Pise ze az na 5. Ale zatial som na prvom a dalsie neviem pridat.
Dobry den, je tato licencia casovo obmedzena?
Nenašli ste odpoveď na svoju otázku?
Položiť otázku
Fórum Microsoft Office 365 Business
4,5
Hodnotilo 8 užívateľov
5 5x
4 2x
3 1x
2 0x
1 0x
1 000+ zákazníkov už zakúpilo
87 % zákazníkov odporúča
Firma, Banská Bystrica 1 25.5.2017
Je to výhodné riešenie pre viac počítačov a zahŕňa všetky programy ktoré využívame zatiaľ nás nič negatívne neprekvapilo
 
Recenzia Microsoft Office 365 Business

Odkaz k produktu na stránkach výrobcu: Zadajte odkaz recenzie produktu

Poznámka:

Skúste nové Alza Premium Moja Alza Prihlásiť Ako nakúpiť
WEB15