Vyberte prvok na stránke, ktorého sa chyba týka
Produkty ihned k odběru Koniec podpory Windows 7

Microsoft Office 365 Home Premium SK (elektronická licence)

Zobraziť katalóg
+ ZADARMO v hodnote 10,12 € Elektronická kniha Excel 2019

Microsoft Office 365 Home Premium SK (elektronická licence)

691x
0
Elektronická licencia – na nekomerčné použitie, pre 5 PC alebo MACov a 5 tabletov, obsahuje aplikácie Word, Excel, PowerPoint, Outlook, OneNote, Publisher, Access, 1TB úložisko OneDrive pre každého používateľa (až 5 používateľov), 60min/mesiac na Skype, predplatné na 1 rok
59,90 € až 182,90 €
Ihneď na stiahnutie Elektronická licencia
Cena s DPH 95,90 €
Cena bez DPH 79,92 €
Kúpiť Nakupujte jedným klikom bez nutnosti opakovane vyberať dopravu a platbu
Pridať do zoznamu
Odporuč a získaj 120 Alzákov
Kód:  WZ096k1_SK
Microsoft Office 365 Home Premium SK (elektronická licence) 95,90 € Ihneď na stiahnutie
Kúpiť
4,6
Hodnotilo 691 používateľov
5 531x
4 104x
3 23x
2 10x
1 23x
2 000+ zákazníkov už zakúpilo
91 % zákazníkov odporúča

Predplatné Office 365 obsahuje všetky vaše známe Office aplikácie (Word, Excel, Outlook, PowerPoint, OneNote, Publisher a Access). K obľúbeným aplikáciám získate aj unikátne výhody, vďaka ktorým ušetríte. Office 365 pre domácnosti možno využiť až pre 5 užívateľov v jednej domácnosti. Každý používateľ si aplikácie jednoducho nainštaluje do rôznych zariadení (počítač PC/Mac, tablet a telefón) s operačným systémom, ktorý preferuje (Windows, iOS, Android).

Vďaka online úložisku OneDrive, s kapacitou až 1 024 GB pre každého používateľa, máte súbory dostupné a synchronizované na všetkých zariadeniach. Získate tiež 60 minút mesačne na volania na pevné linky alebo mobilné čísla cez Skype. Navyše sa nemusíte starať o nové verzie Office, upgrade na nové aplikácie máte už v cene. Office 365 nie je len na prácu, ale aj na zábavu, a predstavuje nevyhnutnú súčasť každej modernej domácnosti. Office 365 pre domácnosti je určený na predplatenie na 1 rok alebo obnovenie vášho existujúceho Office predplatného.


Onedrive s kapacitou 1 024 GB na online úložisku
 

Onedrive s kapacitou 1 024 GB na online úložisku

V rámci Office 365 získate priestor na online úložisku OneDrive. Vďaka kapacite 1 024 GB môžete ukladať nespočetné množstvo dokumentov, fotografií, hudby alebo videí, a to zo všetkých možných zariadení. Svoje súbory môžete jednoducho zdieľať alebo k nim pristupovať odkiaľkoľvek. Napríklad fotografie zo svojho telefónu premietnete jednoducho vo svojom PC, v smart TV alebo ich budete zdieľať so svojimi blízkymi. Žiadne pevné disky, žiadne flash disky, žiadne nahrávanie na web, už nikdy neprídete o svoje dáta, vždy ich nájdete na svojom Onedrive. Synchronizácia, zálohovanie a zdieľanie dokumentov je tak viac než jednoduché.


Office na všetkých zariadeniach a na všetkých platformách
 

Office na všetkých zariadeniach a na všetkých platformách

Plnú verziu Office aplikácií, rovnako ako všetky ďalšie výhody, si môžete užiť nielen vo svojom počítači, ale aj na tablete alebo v inteligentnom telefóne. Office má plnú podporu pre platformy Windows, ale tiež iOS alebo Android. Vytvorte si poznámky vo svojom tablete, upravte ich v smartfóne a vytlačte z Macu. Preskúmajte kúzlo známych aplikácií priamo vo svojom Macu, iPade alebo Android tablete či telefóne. Výber vhodného zariadenia je teraz už len na vás, Office môžete mať kdekoľvek ho potrebujete.


Až pre 5 používateľov za jednu cenu

Plnú verziu aplikácií Office si môže nainštalovať až 5 používateľov v jednej domácnosti. Urobte radosť svojim blízkym a venujte im Office. Každý používateľ získa plnú verziu aktuálnych aplikácií Office, 1 024 GB online úložného priestoru na OneDrive a 60 voľných minút mesačne na volania cez Skype na mobilné telefóny v 8 krajinách a na pevné linky vo viac ako 60 krajinách sveta.


Známe aplikácie, ako ich nepoznáte, vždy v najnovšej verzii

Office 365 ponúka plné verzie vašich známych aplikácií, ako sú Word, Excel, PowerPoint, OneNote, Outlook, Access a Publisher, ktoré si nainštalujete do rôznych zariadení. Objavte svet Office aplikácií a zjednodušte si svoj život. Upravujte PDF súbory, tvorte atraktívne dokumenty alebo sledujte rodinné výdavky v grafoch, spíšte a zdieľajte napríklad nákupný zoznam alebo vytvorte maľovanky pre deti. Vďaka Office 365 navyše máte vždy upgrade na novú verziu už v cene, nemusíte tak kupovať novú licenciu na každé nové zariadenie, ak chcete aktuálnu verziu Office.


Vytvárajte, vylepšujte, zdieľajte svoje dokumenty a upravujte súbory PDF. Nová čítacia obrazovka vám uľahčí čítanie a opravu hotových dokumentov, rovnako ako pokročilé nástroje kontroly pravopisu. Tvorte blogy, seminárne práce alebo začnite písať román.


Analyzujte a vizualizujte svoje dáta novými a intuitívnymi spôsobmi. Excel automaticky vyberie ten najlepší graf a pripraví zodpovedajúce funkcie. S dynamickým doplňovaním dát vás bude tvorba tabuliek naozaj baviť. Sledujte rodinné výdavky alebo si vypočítajte daňové priznanie.


Vytvárajte, zdieľajte a efektívne prezentujte svoje nápady. Môžete využiť jednu zo stoviek ponúkaných šablón, upravovať všetko, počnúc štýlmi textu a ikonami končiac. Hotovú prezentáciu môžete pokojne odvysielať online alebo ju zdieľať so svojimi blízkymi.


Organizujte si emaily, koordinujte plány a udržujte aktuálne svoje kontakty. Vďaka zdieľanému kalendáru tak môžete mať jednoduchý prehľad o aktivitách svojich blízkych a už nikdy sa vám nestane, že zabudnete na vianočnú besiedku svojich ratolestí alebo že musíte vyzdvihnúť babičku na stanici.


Usporiadajte si nápady vo svojom vlastnom digitálnom poznávacom bloku, ktorý môžete aj zdieľať. Máte prístup ku všetkým svojim textom, obrázkom, webom, ale aj zvukovým záznamom alebo videu. Zdieľajte nákupný zoznam, naskenujte si pasy celej svojej rodiny alebo si vytvorte cestovný plán svojej dovolenky.


Tlačte a zdieľajte profesionálne vyzerajúce publikácie. Publisher vás intuitívne prevedie tvorbou vizitiek, brožúrok, ale aj papierových skladačiek. Stačí si vybrať predpripravenú šablónu, použiť vlastný text a maľovanky pre deti alebo pozvánka na oslavu sú hotové. Určené len pre počítače PC.


Vytvorte si svoje vlastné databázy a prispejte k schopnostiam svojich dát. Určené len pre počítače PC.


Ako aktivovať Office 365

 1. Na počítači PC alebo Mac, do ktorého chcete Office 365 nainštalovať, prejdite vo webovom prehliadači na adresu www.office.com/setup a zadajte 25-miestny kód (Produkt Key), ktorý nájdete na zadnej strane karty alebo vnútri balenia Office 365.
 2. Prihláste sa svojím účtom Microsoft, ktorý už používate vo svojom PC, tablete, telefóne s Windows alebo v aplikáciách ako OneDrive, Skype alebo Xbox. Pokiaľ účet Microsoft ešte nemáte, môžete si ho jednoducho vytvoriť.
 3. Vyberte krajinu a jazykovú verziu, v ktorej chcete Office 365 nainštalovať do počítača.
 4. Podľa pokynov na obrazovke spustíte inštaláciu aplikácií Office do svojho počítača.
  Správu svojho účtu nájdete na webovej adrese www.office.com/myaccount, odkiaľ môžete svoj Office 365 nainštalovať aj do ďalších zariadení.

Office 365 systémové požiadavky pre PC

 • 1 GHz alebo rýchlejší x86 alebo x64 s podporou SSE2
 • 2 GB RAM
 • 3.0 GB priestoru na pevnom disku
 • Rozlíšenie 1 280 × 800
 • Grafika DirectX 10
 • Operačný systém: Windows 7 Service Pack 1, Windows 8, Windows 8.1, Windows 10, Windows Server 2008 R2, Windows Server 2012, Windows Server 2012 R2, Windows 10 Server
 • Podpora prehliadačov: Internet Explorer 9, 10, 11, Mozilla Firefox 35.x +, Google Chrome 40 +, Microsoft Edge
 • .NET verzie: .NET 3.5, niektoré funkcie vyžadujú tiež nainštalované .NET 4.0 alebo 4.5 CLR
 • Účet Microsoft a internetové pripojenie na inštaláciu
 

Parametre a špecifikácia

Podporovaný operačný systém
Microsoft Windows 10, Mac OS Hotovo!
Jazyková verzia
CZ, ostatné jazyky MS Office, SK, ENG, DE, RUS, HU Hotovo!
Operačný systém
Windows 10, Mac OS, Android, iOS Hotovo!
Typ licencie
Elektronická licencia Hotovo!
Spôsob licencovania
Predplatné Hotovo!

Podporovaný operačný systém
Microsoft Windows 10, Mac OS Hotovo!

Jazyková verzia
CZ, ostatné jazyky MS Office, SK, ENG, DE, RUS, HU Hotovo!
Operačný systém
Windows 10, Mac OS, Android, iOS Hotovo!

Typ licencie
Elektronická licencia Hotovo!
Spôsob licencovania
Predplatné Hotovo!
Prenositeľnosť licencie
Áno Hotovo!
Použitie
Nekomerčné použitie Hotovo!
Počet zariadení
6 zařízení Hotovo!
Počet používateľov
6 uživatelů Hotovo!
Platnosť predplatného
12 mesiacov Hotovo!
Verzia Office
Home Premium Hotovo!

Určenie
Pre domácnosti Hotovo!
Druh SW
MS Office 365 Home Hotovo!
Predplatné licencie
áno Hotovo!

Typ licencie
Elektronická licencia Hotovo!

Typ softvéru
MS Office Hotovo!

Obsiahnuté aplikácie
Access, Excel, OneNote, Outlook, PowerPoint, Publisher, Word Hotovo!

Typ zariadenia
Mobilné zariadenie , PC Hotovo!
Operačný systém
Windows , macOS , Android , iOS Hotovo!
Spôsob inštalácie
Elektronicky Hotovo!

Spôsob licencovania
Predplatné Hotovo!
Počet zariadení
6 Hotovo!
Počet PC/Mac
6 Hotovo!
Dĺžka predplatného
12 mesiacov Hotovo!
Použitie
Nekomerčné použitie Hotovo!
Typ licencie
Elektronická licencia Hotovo!
Prenositeľnosť licencie
Áno Hotovo!
Zemepisné obmedzenie aktivácie
Iba v EÚ Hotovo!
Viac parametrov

Postup inštalácie

 • Navštívte stránku https://setup.office.com/ a postupujte podľa pokynov

Microsoft je nadnárodná korporácia so sídlom v Spojených štátoch amerických. Produkty Microsoftu nezmazateľne ovplyvňujú naše vnímanie virtuálneho sveta už od roku 1975. Práve vtedy bola spoločnosť Billom Gatesom a Paulom Allenom založená. Hlavnú pozornosť spoločnosť venuje vývoju softvéru pre výpočtovú techniku - príkladom sú operačné systémy MS-DOS a Windows alebo kancelársky balík Microsoft Office. Spoločnosť je aktívna aj v iných oblastiach - napríklad v hernej konzole Xbox alebo mobilných telefónoch Lumia.


Online chat

Vážený zákazník, ak máte otázky k službe, môžete ich s nami vyriešiť online. V prípade že chcete chat využiť prihláste sa prosím.

Varianty Office 365 (elektronická licencia):

59,90 € - 182,90 €

Microsoft Office 365 Home Premium SK (elektronická licence)

Elektronická licencia – na nekomerčné použitie, pre 5 PC alebo MACov a 5 tabletov, obsahuje aplikácie Word, Excel, PowerPoint, Outlook, OneNote, Publisher, Access, 1TB úložisko OneDrive pre každého používateľa (až 5 používateľov), 60min/mesiac na Skype, predplatné na 1 rok
Kúpiť 95,90 €
Ihneď na stiahnutie Elektronická licencia
 

Microsoft Office 365 Personal predplatné

Elektronická licencia – na nekomerčné použitie, pre 1 PC alebo MAC a 1 tablet, obsahuje aplikácie Word, Excel, PowerPoint, Outlook, OneNote, Publisher, Access, 1TB úložisko OneDrive, 60min/mesiac na Skype, predplatné na 1 rok
Kúpiť 69 €
Ihneď na stiahnutie Elektronická licencia
 

Microsoft Office 365 Business OLP (elektronická licencia)

Elektronická licencia – na komerčné použitie, 1 používateľ – až 5 PC/MAC, dostupné rôzne jazykové verzie, 1TB OneDrive pre firmy, Word, Excel, PowerPoint, OneNote, Outlook, Publisher, predplatné na 1 rok
Kúpiť 130,90 €
Ihneď na stiahnutie Elektronická licencia
 

Microsoft Office 365 Business Premium Retail SK (elektronická licencia)

Elektronická licencia pre komerčné použitie, predplatné na 1 rok
Kúpiť 149 €
Ihneď na stiahnutie Elektronická licencia
 

Microsoft Office 365 Business Premium Retail HU (elektronická licencia)

Elektronická licencia – na komerčné použitie, predplatné na 1 rok
Kúpiť 149 €
Ihneď na stiahnutie Elektronická licencia
 
Máte otázku? Vyhľadajte si odpoveď.

Zdravim. Otazka na OfFice 365 Home-predlzenie. Vyprsi mi platnost starej licencie k 15.2. Ak si predlzim licenciu 20.januara, bude mi platit od 20.1 alebo predlzenie bude pokracovat 15.2 ? dakujem

Dobry den, kupila som si u vas elektronicku licenciu MS office, objednavka 157732589, ale nejde stiahnut. Vyhadzuje to: Čaká sa na stiahnutie licencie, skúste neskôr. Lenze to sa deje uz hodinu a nic sa nestahuje, co ma teda velmi tesi, kedze zajtra skoro rano odchdzam do zahranicia, kde by sa mi ten office dost zisiel. Vedeli by ste ma prosim cim skor informovat co s tym dalej? Vopred dakujem, Maria Stachova

Dobry den. Mam v elektronickej licencii Office, mozem si ju tam este 11 dni ponechat? :-D Dakujem

Dobrý den po zakupení elektronikcej licenie Microsoft office 365, nie je možte tuto licenciu stiahut Poprosim vas o info ako tuto licenciu stiahnut čo najskor. Dakujem

Práve som si vyzdvihol tovar na predajni nikde neviem nájsť objednaný licenčný klúč na office. Kupoval som to ako príslušenstvo k tabletu. Nieje to však žiadna karta ani krabička.

Dobrý deň ak si k notebooku objednám aj office 365 personal za tu Vašu zvýhodnenú cenu, tak predpokaldám, že to je len an rok. Aká je potom cena na ďalšie obdobie?

Dobry den, v minulosti som si zakupil predplatne na produkt cez OnLine obchod Microsoftu, pripade ak si kupim predplatne cez dalsi rok, bude mi fungovat predchadzajuca veriza, ako keby som si ju opat preplatil cez Microsoft, alebo ju budem musiet odinstalovat a nainstalovat novu?

Dobrý den, chci si koupit Office 365 s možností instalace na 5 počítačů a emailem. Na stránkách Microsoft jsem našel, že tato verze stojí na rok 10,5 eura/měsíc. Chtěl jsem ji koupit u vás, ale cenu máte, jako dealer, ještě vyšší než oficiální web a to o dost. Chci se tedy zeptat, která verze je vhodná k mým požadavkům (možná mi stačí nižší) nebo zda jste schopni cenu upravit abyste podkročili alespoň ofiko cenu Microsoft, která je vždy nejvyšší, protože směřuje prodej spíše na partnery. Díky, Vasko

objednal jsem si dnes a zaplatil elektronickou licenci Office 365 bussiness, abych si mohl prodloužit roční předplatné na svém účtu office.com. Proč nemám tento licenční klíč ve svých licencích a musím si jet něco vyzvednout na pobočku. Navíc potřebuji tento klíč mít elektronický s odkazem na stažení, kde si jej mohu zadat přímo na prodloužení předplatného. Děkuji, Milan Šelle

Dobrý den. Licenci jsem koupil v červnu. Nyní ji chci použít, ale portal.office.com mi hlásí, že službu již nelze použít a to pravděpodobně z důvodu, že již není v nabídce Microsoftu. Jak mám postupovat, abych mohl licenci uplatnit? Předem děkuji.

123...
Nenašli ste odpoveď na svoju otázku?
Položiť otázku
Diskusia a poradňa k Microsoft Office 365 Home Premium SK (elektronická licence)

Odkaz k produktu na stránkach výrobcu: Zadajte odkaz recenzie produktu

Poznámka:

Skúste nové Alza Premium Moja Alza Prihlásiť Ako nakúpiť
WEB6
Zavoláme Vám a odborne poradime
+421 2 5710 1800
Otázka na objednávku
Otázka na tovar
Prosím, zadajte svoj telefón:
Zavolajte mi