Vyberte prvok na stránke, ktorého sa chyba týka

QNAP TS-251A-2G

Zobraziť katalóg
0
Dátové úložisko pre 2x 2.5" / 3.5" SATA II / III HDD / SSD, RAID (0,1,JBOD), Dual-Core Intel Celeron 1.6 GHz, 2GB DDR3, 2x GLAN, 3x USB 3.0, USB 3.0 host pre pripojenie k PC, HDMI
Cena s DPH
€368,90
Cena bez DPH
€307,42
Od  €18,45  mesačne
Predĺženie záruky + 3 roky €59,64 Predĺžiť záruku + 3 roky
Poistenie na 2 roky proti rozbitiu a krádeži €37,20
Možnosť vrátiť tovar do 60 dni €18,44 Možnosť vrátiť tovar do 60 dni
Novinka! Nedeľné objednávky doručíme už dnes alebo v pondelok (Ako si vyberiete:)
Na sklade 2 ks
alebo
Kúpiť zrýchlene Nakupujte jedným klikom bez nutnosti opakovane vyberať dopravu a platbu
Pridať do zoznamu
Odporuč a získaj 462 Alzákov
Záruka 24 mesiacov Kód:  QL267e4 Produktové číslo:  TS-251A-2G Stránky výrobcu
Helpdesk Vytlačiť

QNAP TS-251A-2G

Dvojjadrová procesorová jednotka Intel Celeron N3060 14 nm a hardvérovo akcelerované šifrovanie

TS-251A je založený na pokročilom dvojjadrovom procesore Intel Celeron 14 nm, 1,6 GHz, ktorý sa vyznačuje nízkym konštrukčným termálnym výkonom (TDP, len 6 wattov) a je schopný automatického navýšenia frekvencie až na 2,48 GHz. V kombinácii s dvojkanálovú 2 / 4 GB DDR3L-1600 RAM a duálnymi portmi siete Gigabit LAN a SATA 6 GB / s dokáže TS-251A podávať dátovú priepustnosť až 211,88 MB / s pre optimalizáciu aplikácií nevyhnutných pre chod podniku, a pritom zostáva energeticky efektívny. TS-251A ponúka aj hardvérovo akcelerované šifrovanie Intel AES-NI, ktoré zaistí dátovú priepustnosť až 209,13 MB / s.

Priamy prístup k súborom pomocou portu USB QuickAccess

TS-251A je vybavený inovatívnym portom USB 3.0 QuickAccess, ktorý vám umožní vykonať prvotnú inštaláciu a konfiguráciu vášho TS-251A, bez toho aby ste museli byť pripojení k sieti. K súborom a dátam uloženým na TTS-251A možno získať prístup aj priamo pomocou Qfinder Pre a kábla USB 3.0 alebo kábla USB 2.0 Micro B. Navyše môžete používateľom prideľovať prístupové práva k rôznym zložkám a zamedziť tak neoprávnenému prístupu k dôležitým súborom.

Slobodne využívajte médiá s multizonálnym riadením multimédií

Používajte TS-251A ako multizonálne multimediálny systém, ktorým zaplníte všetky kúty svojho domu médiami podľa vlastnej voľby. Fotografie, hudbu a videá uložené na TS-251A môžete centrálne spravovať a vysielať do HDMI, DLNA, Apple TV, Chromecast, Roku, Amazon Fire TV alebo do zariadení uložených na TS-251A (len hudobné vysielanie) cez Bluetooth alebo cez USB. So serverom Plex Media sa TS-251A stáva výkonným nástrojom na vysielanie obsahu.

Dokonalé prekódovanie videí 4K

TS-251A, vybavený pokročilou HD grafikou Intel ôsmej generácie, podporuje hardvérové dekódovanie videí 4K H.264 a podáva prvotriedne prekódovanie videí 4K a 1080p v reálnom čase pre konverziu videí do univerzálnych formátov, ktoré možno hladko prehrávať na PC, na mobilných zariadeniach a na Smart TV. S offline prekódováním môžete prežívať neprerušované prehrávanie videí na File Station, Video Station a v mobilnej aplikácii Qfile aj vtedy, keď sa môžete pripojiť na Internet len cez pomalé pripojenie, ak vyberiete vopred renderované video s nižším rozlíšením.

QTS - jednoduchý a výkonný

Vďaka intuitívnemu užívateľskému rozhraniu systému QTS bude váš zážitok s NAS inteligentnejší, plynulejší a okázalejší. Jeho moderný flat dizajn optimalizuje dobu načítania a jeho inteligentná pracovná plocha vám umožní rýchlo vyhľadať požadované funkcie, vytvárať zástupcu na pracovnej ploche alebo skupinového zástupcu, v reálnom čase monitorovať dôležité systémové informácie a otvárať viac okien aplikácií pre prevádzku väčšieho počtu úloh naraz, čo prináša vyššiu efektivitu prevádzky.

Synchronizácia súborov naprieč zariadeniami a cloudovýmprostredím

Qsync premení váš TS-251A na zabezpečené a vysokokapacitné dátové centrum pre synchronizáciu súborov. Každý súbor nahraný na TS-251A bude sprístupnený všetkým pripojeným zariadeniam, ako napríklad počítačmi, laptopom alebo mobilným zariadením. Qsync poskytuje rôzne spôsoby synchronizácie a skupinového zdieľanie súborov, čím výrazne zlepšuje flexibilitu tímových projektov a spolupráce. Podporuje tiež centralizovanú konfiguráciu a umožňuje vám diaľkovo vymazať zložku Qsync na stratenom zariadení a zamedziť tak narušeniu integrity dát, alebo dokonca tieto dáta znovu obnoviť po opätovnom získaní zariadenia.

Obnovujte súbory so snímkami pre zväzky a LUN

QTS Storage Manager ponúka ľahko použiteľný webový snímkovací nástroj, ktorým môžete jednoducho zálohovať dáta na TS-251A a v prípade straty dát ich obnoviť späť do akéhokoľvek bodu v čase. Môžete vytvárať snímky zväzkov aj LUN (až 64 snímok na jeden zväzok alebo LUN a maximálne 256 snímok na jeden NAS), účinne replikovať zábery zväzkov / LUN na vzdialené servery funkcií Snapshot Replica, pričom sa skopírujú iba vykonané zmeny, a vďaka tomu rýchlo naklonuje snímku zväzku / LUN ako miestny zväzok bez prerušenia operácií práve prebiehajúcich na systéme.

Qsirch - inteligentnejší a rýchlejší spôsob vyhľadávania

TS-251A podporuje komerčne vyvinutú vyhľadávaciu platformu Qsirch k rýchlemu vyhľadávaniu súborov. Okrem zobrazenia miniatúr a nápovedy ku kľúčovým slovám vám Qsirch umožňuje tiež prehľadávanie súborov .eml uložených na TS-251A a využitie prispôsobených kritérií vyhľadávania ako napríklad dátumu, veľkosti, odosielateľa a príjemcu. Qsirch si dokonca pamätá vašu históriu vyhľadávania, čím Vám umožní rýchlo navigovať k súborom, ktoré ste vyhľadávali skôr. Ďalej môžete používať doplnok Google Chrome Qsirch Helper k vyhľadávanie súborov na svojom NAS pomocou Google Search.

vypnuté
TS-251A

Poštové centrum pre Váš súkromný cloud

Qmail Agent je online e-mailový klient. Poskytuje kompletnú funkcionalitu pre vytváranie, čítanie a organizáciu e-mailových správ. Pri vytváraní e-mailov môžete dokonca zasielať súbory, fotografie a dokumenty z TS-251A. QmailAgent tiež umožňuje užívateľom systémov iOS a Android rýchlo kontrolovať väčší počet e-mailových účtov pomocou mobilných zariadený. QmailAgent môžete používať tiež spolu s programom Qsirch, ktorý podporuje výkonné funkcie vyhľadávania v e-mailoch.

Rozsiahle dozorné riešenie poskytuje zabezpečenie 24 hodín denne, 7 dní v týždni

Surveillance Station je profesionálny Systém správy videa (Video Management System, VMS) pre sieťový dohľad, ktorý ponúka užívateľsky priaznivé administratívne rozhranie, viac ako 3 000 kompatibilných modelov IP kamier a rozšíriteľné licencie ku kanálom IP kamier. Podporuje monitorovanie v reálnom čase, nahrávanie a prehrávanie videa a zvuku pomocou širokej škály upraviteľných nastavení. Tiež si môžete nainštalovať aplikáciu Vmobile na svoje zariadenia s operačnými systémami iOS alebo Android a kedykoľvek a odkiaľkoľvek spravovať monitorované kanály pre zabezpečenie vášho kancelárskeho prostredia.

Úložisko pre hosting virtuálnych počítačov a kontajnerových aplikácií

Virtualization Station umožňuje hosting virtuálnych počítačov (VM) na TS-251A a prístup k nim prostredníctvom webového prehliadača alebo VNC. Virtualization Station podporuje viac operačných systémov, rýchle vytváranie virtuálnych počítačov (VM), zálohovanie a obnovenie VM, import / export VM, snímky, a správu zariadení pre centrálne riadenie VM. Virtualization Station umožňuje, aby TS-251A a VM zdieľali rovnaký port siete LAN.

Užívajte si exkluzívny karaoke zážitok s OceanKTV

Virtualization Station umožňuje hosting virtuálnych počítačov (VM) na TS-251A a prístup k nim prostredníctvom webového prehliadača alebo VNC. Virtualization Station podporuje viac operačných systémov, rýchle vytváranie virtuálnych počítačov (VM), zálohovanie a obnovenie VM, import / export VM, snímky, a správu zariadení pre centrálne riadenie VM. Virtualization Station umožňuje, aby TS-251A a VM zdieľali rovnaký port siete LAN.

vypnuté
TS-251A

Asistenčné linka

Ak narazíte na technické problémy alebo budete mať nejaký návrh na zlepšenie našich produktov, môžete pomocou aplikácie Asistenčná linka priamo kontaktovať náš personál podpory. Táto aplikácia vám umožňuje priamo posielať spätnú väzbu, otázky a požiadavky na technickú podporu nášmu tímu. K funkciám asistenčné linky patrí technická podpora, čo umožňuje nášmu tímu rýchlo vyriešiť všetky problémy pomocou vzdialeného pripojenia vášho NAS cez zabezpečené šifrované pripojenie SSL 256 bitov.

Parametre a špecifikácia
Porovnať
Použitie
Dátové úložiská Hotovo!
Typ úložiska
HDD + SSD Hotovo!
Formát (Form Factor)
3,5" Hotovo!
Šírka
168,5 mm (16,85 cm) Hotovo!
Výška
102 mm (10,2 cm) Hotovo!
Rozmery
Hĺbka
225 mm (22,5 cm) Hotovo!
Farba
Farba
Biela Hotovo!
Vlastnosti
Rozhranie externé
USB 3.0 (3.1 gen1) Hotovo!
Rozhranie interné
SATA III Hotovo!
Rýchlosť čítania
194 MB/s Hotovo!
Rýchlosť zápisu
211 MB/s Hotovo!
Funkcie
RAID Hotovo!
Spotreba
Typická spotreba
16,2 W Hotovo!
Stand-by spotreba (pohotovostná)
7,9 W (7 900 mW) Hotovo!
Hmotnosť
Hmotnosť
1 280 g (1,28 kg) Hotovo!
Využitie
Využitie
GDPR ready Hotovo!
Vyhotovenie
Desktop Hotovo!
Úložiško
Počet pozícií pre disk
2 × Hotovo!
Služby
Podporované služby
Zdieľanie súborov (SAMBA, HFS, CIFS), Web server, Databázový server, FTP server, iSCSI, Media server (DLNA), Nahrávanie z IP kamier, Cloud server Hotovo!
Výkon
Rýchlosť čítania
194 MB/s Hotovo!
Rýchlosť zápisu
211 MB/s Hotovo!
Frekvencia procesoru
1,6 GHz Hotovo!
Procesor
Intel Celeron Hotovo!
Spotreba
Spotreba v Stand-by
7,9 W Hotovo!
Typická spotreba
16,2 W Hotovo!
Rozhranie
LAN
2 × Hotovo!
USB 3.0 (3.1 gen 1)
3 × Hotovo!
Rozmery
Hĺbka
225 mm Hotovo!
Hmotnosť
1,28 kg Hotovo!
Šírka
168,5 mm Hotovo!
Výška
102 mm Hotovo!
Viac parametrov
Poznámka:

Informácie o zobrazenej kapacite v operačnom systéme Windows.


Online chat

Vážený zákazník, ak máte otázky k službe, môžete ich s nami vyriešiť online. V prípade že chcete chat využiť prihláste sa prosím.

Technické špecifikácie sa môžu zmeniť bez výslovného upozornenia. Obrázky majú iba informatívny charakter. Bežná cena znamená výrobcom/dodávateľom odporúčaná koncová cena.

Máte otázku? Vyhľadajte si odpoveď.

Chcem sa opytat, ci na prehravanie 4K videi v TV cez HDMI rozhranie budu postacovat 2G pamate alebo bude potrebna rada tohto NAS so 4GB pamate.

Umí NAS prohlížeč google a přehrávání televizí IPTV z internetu ?

Dobrý deň, Je možné v modeli 251A zvýšiť operačnú pamet dokúpením dalších modulov RAM? Ďakujem

Nenašli ste odpoveď na svoju otázku?
Položiť otázku
Fórum QNAP TS-251A-2G
Petr, Praha 10 - Horní Měcholupy 24.6.2017
NAS koupen jako multimedální centrum k "hloupé televizi" a hlavně jako záloha dat a server. Bohužel velká vada tohoto NASu, bylo restartování několikrát za hodinu a v HD Station (přes HDMI), se NAS restartovat do dvou minut. - Vrácen ve 14ti denní lhůtě Co se týče UI systému, je velice příjemné, přehledné a svižné. NAS lze rozšířit až o 16 GB ram. Rozjel jsem v pohodě PhpMyAdmin, Wordpress, Virtualní PC a další. K NASU se lze připojit přes internet pomocí pevné IP nebo DDNS. K NASu jsou také aplikace na Android a iOS, což je plus. Uživateslá komunita je docela velká, lze i doinstalovat neofficiální aplikace mimo qNAP, jako je KODI nebo jDownloader (pro pokročilejší přes telnet nebo ssh). Za mě můžu doporučit, jen nesmíte narazit na vadný kus.
Pěkné UIRychlýUživatelská komunitaRozšíření až na 16Gb ramZabezpečení Vadný kus, restartoval se velmi často
Firma, Brno 12.6.2017
Dobrý pouze pro uložení dat Špatný nefungující ovladač, špatná komunikace aplikace přes mobil, nepřehraje MOV formát ap. Je to spíše pro IT jak pro normálního uživatel. Jako multimediální přehrávač filmů například z fotoaparátu NIKON nefunguje zvuk
Firma, Brno 23.1.2017
Špatná volba
Velké nadšení,větší zklamání Tento model špatně komunikuje, malá RAM, špatně načítá dat z O2 WDSL.
 
Recenzia QNAP TS-251A-2G
Príslušenstvo pre QNAP TS-251A-2G
Pomôžte ostatným pri výbere
Napísať recenziu
For shipping to other EU countries visit this page QNAP TS-251A-2G. Für Versand nach Deutschland, besuchen Sie bitte QNAP TS-251A-2G. Chcete doručit zboží do Česka? Prohlédněte si QNAP TS-251A-2G. Für Versand nach Österreich, besuchen Sie bitte QNAP TS-251A-2G. For shipping to the United Kingdom visit this page QNAP TS-251A-2G. Magyarországra történő kiszállításért tekintse meg ezt a termékoldalt: QNAP TS-251A-2G.

Odkaz k produktu na stránkach výrobcu: Zadajte odkaz recenzie produktu

Poznámka:

Skúste nové Alza Premium Moja Alza Prihlásiť Ako nakúpiť
WEB20