Results for: NITRO LECTRA BRUSH 23/24

301 Results
Sponsored
Lenovo ThinkPad E14 Gen 7 Black - Laptop
Power adapter included
Free delivery
Alzaboxes and stores
Watch Price/Availability
Lenovo ThinkPad E14 Gen 7 Black (3 roky ONSITE servis)
Laptop - Intel Core Ultra 5 225U, 14" IPS anti-glare 1920 × 1200, RAM 16GB DDR5, Graphics, SSD 512GB, backlit keyboard, webcam, USB 3.2 Gen 1, USB 3.2 Gen 2, fingerprint reader, WiFi, Bluetooth, Windows 11 Home
  1,369 €
Buy
In stock > 5 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Order Code: NT203i12
Acer Nitro V 16 AI Shale Black (ANV16-42-R01F) - Gaming Laptop
Power adapter included
Adapter power: 135 - 135 W
Free delivery
Alzaboxes and stores
4.7 3×
Watch Price/Availability
Acer Nitro V 16 AI Shale Black (ANV16-42-R01F) + predĺžená záruka na 3 roky po registrácii na www.acer.cz
Gaming Laptop - AMD Ryzen 7 260, 16" IPS anti-glare 1920 × 1200 180 Hz, RAM 16GB DDR5, RTX 5060 8GB, SSD 1000GB, numeric keypad, copilot, backlit keyboard, webcam, USB 3.2 Gen 1, USB 3.2 Gen 2, USB-C, WiFi, Bluetooth, 4-cell battery, Windows 11 Home
+Gift Electronic License Acer warranty extension for 3 years - registration required at www.acer.cz with a value of 60.90 €
Great price 1,399 € Save 20 €
Currently Unavailable
Order Code: NC108c7i09a41
4.7 533×
Watch Price/Availability
DUREX Classic 24 pcs
Condoms - classic, latex, one kind, extra lubrication, - 0.66 €/1 pc(s)
Amazing Deal 15.90 € Save 3.09 €
Buy
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Order Code: KND216
Acer Nitro V 15 Black (ANV15-52-92XZ) - Gaming Laptop
Power adapter included
Adapter power: 135 - 135 W
Free delivery
Alzaboxes and stores
5.0 5×
Watch Price/Availability
Acer Nitro V 15 Black (ANV15-52-92XZ) + predĺžená záruka na 3 roky po registrácii na www.acer.cz
Gaming Laptop - Intel Core i9 13900H Raptor Lake, 15.6" IPS anti-glare 1920 × 1080 165 Hz, RAM 32GB DDR4, RTX 5050 8GB, SSD 1000GB, backlit keyboard, webcam, USB 3.2 Gen 1, 4-cell battery, without Operating System
+Gift Electronic License Acer warranty extension for 3 years - registration required at www.acer.cz with a value of 60.90 €
  1,349 €
Buy
In stock > 5 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Order Code: NC108c7i06y63
4.5 30×
Watch Price/Availability
Veritas 1304 Niki
Sewing Machine - mechanical, automatic needle threading, decorative and overlock stitch, stitch width 5 mm, stitch length 4 mm, sewing speed 750 stitches/min., four-step buttonhole, 23 sewing programs, universal foot, coil, seam ripper, small brush and screwdriver included, dimensions: 37.5 × 28 × 24 cm (W×H×D), weight 6.2 kg
  176.90 €
Buy
In stock > 5 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Order Code: VERSS403
4.8 17×
Watch Price/Availability
STABILO Pen 68 brush 24 pcs case
Felt Tip Pens - hexagonal,, contains 24 pcs, odourless, suitable from 6 years
  48.92 €
Buy
In stock > 5 pcs at the supplier's
Order Code: HRAbz16487
4.5 390×
Watch Price/Availability
Revlon One-Step Volumizer RVDR5222E
Hot Brush oval brush design, fast and even air distribution to the hair, for faster drying and less hair damage caused by heat, ionization technology, smoothes and softens hair and reduces frizz and statics, ceramic surface, combined bristles - boar bristles with nylon ballpoints, 3 temperatures , 2 speeds, ergonomic handle, cool tip, lightweight design, swivel power cable
  33.29 €
Buy
In stock > 5 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Order Code: REVKF228
4.7 396×
Watch Price/Availability
DUREX Feel Thin 24 pcs
Condoms - extra thin, latex, one kind, regular lubrication, - 0.75 €/1 pc(s)
Amazing Deal 17.90 € Save 2.09 €
Buy
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Order Code: KND204
Acer Nitro V 15 Black (ANV15-52-53NF) - Gaming Laptop
Power adapter included
Adapter power: 135 - 135 W
Free delivery
Alzaboxes and stores
3.4 5×
Watch Price/Availability
Acer Nitro V 15 Black (ANV15-52-53NF)
Gaming Laptop - Intel Core 5 210H, 15.6" IPS matte 1920 × 1080 165 Hz, RAM 16GB DDR5, RTX 3050 6GB, SSD 1000GB, numeric keypad, copilot, backlit keyboard, USB 3.2 Gen 1, WiFi, Bluetooth, 4-cell battery, Windows 11 Home
  837.90 €
Buy
In stock > 5 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Order Code: NC108c7i06y52a
4.0 6×
Watch Price/Availability
Malatec 24246 Orthopaedic lumbar pillow 23 × 13 × 24 cm
Pillow anatomical, made of memory foam, coating material: polyester, colour: blue
  9.74 €
Buy
In stock > 5 pcs at the supplier's
Order Code: WSaaa3655
4.0 38×
Acer Nitro V 16 AI Shale Black (ANV16-42-R1M5)
Gaming Laptop - AMD Ryzen 5 240, 16" IPS anti-glare 1920 × 1200 180 Hz, RAM 16GB DDR5, RTX 3050 6GB, SSD 1000GB, copilot, backlit keyboard, webcam, USB 3.2 Gen 1, USB 3.2 Gen 2, USB-C, WiFi, Bluetooth, 4-cell battery, Windows 11 Home
Discontinued
Order Code: NC108c7i09a50
4.2 49×
Watch Price/Availability
Zipro nitro
Stationary Bicycle with magnetic brake, flywheel: 8kg, 8 intensity settings, weight capacity: 150kg
  254.03 €
Currently Unavailable
Order Code: SPTmor002
4.9 10×
Watch Price/Availability
SIMAX Glass straw straight 23 cm 6 pcs + brush EXCLUSIVE
Straw - glass, washable and vegan friendly, 6 straws per pack, transparent
  6.69 €
Buy
In stock 4 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Order Code: DOMsmx01
4.6 136×
Watch Price/Availability
Rowenta CF9620F0 Ultimate Experience
Hot Brush - rotary, 3 temperatures, minimum temperature 40 °C, maximum temperature 75 °C, 3 speeds, power input 750W, with automatic rotation, with ionisation function, shooting, rotating on both sides, with cold air, 360° swivel cord, cold tip, removable rear grille and hanging eyelet, cable length 2 m, dimensions 40 × 5 × 9 cm (H×W×D), hot air brush and wool attachment included, black and brown colour
  122.99 €
Buy
In stock > 5 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Order Code: ROWKF998
4.6 14×
Watch Price/Availability
Elletipi EASY - for door, 24 L, PBD SA SG44 C97 M
Rubbish Bin material - plastic, grey colour, volume 24 l, 30 cm x 45 cm x 23 cm
  44.90 €
Buy
In stock 5 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Order Code: ELLEOK550
SAPPHIRE NITRO+ AMD Radeon RX 9070 XT GAMING OC 16G - Graphics Card Free delivery
Alzaboxes and stores
4.8 110×
Watch Price/Availability
SAPPHIRE NITRO+ AMD Radeon RX 9070 XT GAMING OC 16G
Graphics Card - 16GB GDDR6 (19500MHz), AMD Radeon RDNA 4.0 (Navi 48, 2400 MHz), Boost 3060 MHz, PCI Express x16 5.0, 256Bit, DisplayPort 2.1a and HDMI 2.1b, width 330,8 mm
+Gift Promo Electronic Key for selected AMD Radeon GPUs – Onimusha: WotS, must be claimed by 24/10/2026 with a value of 69.99 €
  976.90 €
Buy
In stock > 5 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Order Code: ELrx9070xn1
4.7 3×
Watch Price/Availability
Masta Ashtray brush plastic 24 cm
Ashtray cigarette, outdoor, interior and desktop, multicolour, plastic, diameter 3,5 cm
  8.36 €
Buy
In stock > 10 pcs at the supplier's
Order Code: GAZpop06
4.8 68×
Watch Price/Availability
DUREX Feel Thin Extra Lubricated 24 pcs
Condoms - extra thin, latex, one kind, extra lubrication, - 0.79 €/1 pc(s)
Amazing Deal 18.90 € Save 3.05 €
Buy
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Order Code: KND226
5.0 1×
Acer Nitro V 16 Black (ANV16-72-74U6) + predĺžená záruka na 3 roky po registrácii na www.acer.cz
Gaming Laptop - Intel Core 7 240H, 16" IPS anti-glare 2560 × 1600 180 Hz, RAM 32GB DDR5, RTX 5070 8GB, SSD 1000GB, numeric keypad, backlit keyboard, webcam, USB 3.2 Gen 1, USB 3.2 Gen 2, WiFi, Bluetooth, 4-cell battery, without Operating System
+Gift Electronic License Acer warranty extension for 3 years - registration required at www.acer.cz with a value of 60.90 €
Discontinued
Order Code: NC108c7i06y81
Acer Nitro V 15 Black (ANV15-52-999E) - Gaming Laptop
Power adapter included
Adapter power: 135 - 135 W
Free delivery
Alzaboxes and stores
3.0 2×
Watch Price/Availability
Acer Nitro V 15 Black (ANV15-52-999E) + predĺžená záruka na 3 roky po registrácii na www.acer.cz
Gaming Laptop - Intel Core i9 13900H Raptor Lake, 15.6" IPS anti-glare 1920 × 1080 165 Hz, RAM 16GB DDR4, RTX 5060 8GB, SSD 1000GB, copilot, backlit keyboard, webcam, USB 3.2 Gen 1, USB-C, WiFi, Bluetooth, 4-cell battery, Windows 11 Home
+Gift Electronic License Acer warranty extension for 3 years - registration required at www.acer.cz with a value of 60.90 €
  1,469 €
Buy
In stock > 5 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Order Code: NC108c7i06y57
4.8 75×
Watch Price/Availability
24" Philips 24E2N1110/00
Monitor - IPS, Full HD 1920 × 1080 (16:9), 120 Hz, Anti-Glare display, 8 bit, 1 ms, Adaptive-Sync, HDMI and VGA, VESA
  78 €
Buy
In stock > 5 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Order Code: WC120b5
4.8 149×
Watch Price/Availability
24" Philips 24E1N1100A
Monitor - IPS, Full HD 1920 × 1080, 120 Hz, Anti-Glare display, 4 ms, speakers, HDMI and VGA, VESA
  78 €
Buy
In stock > 5 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Order Code: WC119
4.9 9×
Watch Price/Availability
WMF stainless steel straws 24 cm 6 pcs + brush Baric 608966040
Straw 6 pcs + cleaning brush, Length 24 cm, made of high quality and durable Cromargan® 18/10 stainless steel, reusable and environmentally friendly, suitable for hot and cold drinks, dishwasher safe
  18.50 €
Currently Unavailable
Order Code: WMFBR095
4.7 105×
Watch Price/Availability
Siguro Pure Delight Cookware set, 11 pcs, set of pots + pans 24 cm
Cookware Set - compatible with gas, electric, induction, glass-ceramic and halogen cooktop type, 5 pots and 1 pan in the set, safe for use with non-sharp metal utensils, pouring edge, oven safe and dishwasher safe, oven-safe up to 250 °C, body material stainless steel, stainless steel pot exterior surface, stainless steel pot interior surface, stainless steel pot handle finish, stainless steel and steel pan exterior surface, stainless steel pan handle material, lid included, black and stainless steel colour
Great price 134.90 €
Buy
In stock > 5 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Order Code: SGR_CP_T810SSb