AlzaBoxy Q1 AP+ plus nový vizuál

Sony STR-DH590

Zobraziť katalóg
Sony STR-DH590
4,9 21 hodnotení
AV receiver 5.2, výkon 145 W/kanál, minimálna impedancia 6 Ohm, 5× reproduktorový výstup, 2× výstup pre aktívny subwoofer, HDMI 4× vstup a 1× výstup, RCA/Cinch 4× vstup, 1× optický vstup, 1× anténny vstup, 1× vstup koaxiálne audio, 1× slúchadlový výstup, Bluetooth, FM Tuner a RDS, ovládanie pomocou inteligentného zariadenia, diaľkové ovládanie
AlzaPower Cable Tube 1,5 m čierny 7,09 € 5,59 €
Pridať do zoznamu
Záruka 24 mesiacov Kód:  GS485g Produktové číslo:  STRDH590.CEL Stránky výrobcu

Zvýhodnené súpravy

470,49 €
Kúpiť balíček
468,88 €
Kúpiť balíček

Sony STR-DH590

AV receiver Sony STR-DH590 5.2

Doprajte si lepší a čistejší obraz v rozlíšení 4K

Vylepšite svoju zostavu domáceho kina o receiver, vďaka ktorému si budete môcť vychutnať väčší a zreteľnejší obraz v 4K rozlíšení a špičkový priestorový zvuk. Flexibilný 5.2-kanálový AV zosilňovač oživí vaše obľúbené filmy modernými technológiami 4K HDR alebo Dolby Vision. Pekne pohromade budete mať na zadnej strane všetky potrebné vstupy aj výstupy a keby vám aj to bolo málo, myslené je aj na bezdrôtovú technológiu Bluetooth. Kvalitu zvuku ešte viac podporuje kvalitný robustný materiál a eleganciu prístroja podčiarkujú ostro rezané rovné rysy.

AV receiver Sony STR-DH590 5.2

Kľúčové vlastnosti AV recievera Sony STR-DH590

Vysoký dynamický kontrast na čistý obraz

Stála kvalita vo vysokom rozlíšení 4K

Flexibilný priestorový 5.2-kanálový zvuk

Veľký počet konektorov na zadnom paneli

Automatická kalibrácia Digital Cinema Auto Calibration (DCAC)

Smart konektivita cez Bluetooth

FM tuner s 30 predvoľbami

Elegantný minimalistický dizajn

Benefity a funkcie AV receivera Sony

AV receiver Sony STR-DH590 5.2

AV receiver Sony STR-DH590 má vysoký dynamický rozsah

Vysoký dynamický kontrast vám poskytne krištáľovo čistý obraz. Najmodernejšie štandardy HDR umožňujú uvidieť ďalšie odtiene a hĺbky tmavých a svetlých miest obrazu, ktoré by na iných prístrojoch zostali skryté. AV receiver Sony STR-DH590 podporuje HDR10, Dolby Vision a Hybrid Log-gamma, ktoré sa vám postarajú o prvotriedne vnemy.

AV receiver Sony STR-DH590 5.2

Vysoká kvalita 4K rozlíšenia

Vďaka podpore 4K rozlíšenia je prostredníctvom AV receivera Sony STR-DH590 zaistený prenos signálu bez strát na kvalite obrazu a navyše je podporovaná aj technológia HDCP 2.2. Pomocou 5 HDMI portov (4× vstup a 1× výstup) pripojíte k receiveru Sony prakticky čokoľvek.

Priestorový zvuk

AV receiver Sony STR-DH590 5.2

5.1-kanálový zvuk

S pomocou AV receivera Sony STR-DH590 si užijete vo svojej obývačke zvuk ako v kine. Využiť totiž môžete až 5.1-kanálový systém reproduktorov s priestorovým zvukom.

AV receiver Sony STR-DH590 5.2

Technológia S-Force PRO Front Surround

Vďaka tejto technológii je možné vytvoriť použitím iba dvoch reproduktorov virtuálne priestorové akustické pole. Toto riešenie je vhodné na menšie miestnosti.

AV receiver Sony STR-DH590 5.2

Automatické nastavenie reproduktorov

Prenechajte nastavenie reproduktorov na technológii Digital Cinema Auto Calibration (DCAC), ktorá sa postará o optimalizáciu zvuku podľa toho, kde sedíte a kde sú umiestnené reproduktory.

Nie je vyplnený Alternatívny text k fotografii!

5.1 receiver Sony STR-DH590 disponuje Bluetooth pripojením

Prostredníctvom Bluetooth pripojenia sa môžete pripojiť k 5.1 receiveru Sony STR-DH590 a prehrávať svoje obľúbené skladby či podcasty. Navyše získate možnosť zapnúť napríklad gramofón zo spárovaného smartfónu či tabletu.

Kompaktný a elegantný dizajn so širokými možnosťami pripojenia

AV receiver Sony STR-DH590 5.2

Kompaktný profil umožní jednoduché uloženie

Zariadenie si ľahko nájde svoje miesto kdekoľvek vo vašej obývačke. Sony STR-DH590 má kompaktný profil na ľahké uloženie v jednotke médií.

AV receiver Sony STR-DH590 5.2

Stereo receiver v elegantnom a čistom dizajne

Stereo receiver Sony STR-DH590 vyniká kompaktným vyhotovením s jasne definovanými a elegantnými líniami. Predná strana je osadená tlačidlom Pure Direct, ktoré privádza zvuk priamo do zosilňovača na prijímači, čím je zachovávaný signál a zreteľnosť.

AV receiver Sony STR-DH590 5.2

Ľahko ho začleníte do svojho domáceho kina

K AV receiveru Sony STR-DH590 pripojíte všetky potrebné zariadenia. Využiť totiž môžete štyri vstupy HDMI a jeden výstup. Ďalej budete mať k dispozícii optický/koaxiálne digitálne aj analógové pripojenie zvuku. Preto prepojíte receiver 5.1 Sony s UHD Blu-ray Disc prehrávačom, televízorom, hernou konzolou a ďalším zariadením.

Parametre a špecifikácia

Porovnať
Počet kanálov
5.2 Hotovo!
Výkon na kanál
145 W Hotovo!
Impedancia
6 Ohm, 8 Ohm, 16 Ohm Hotovo!
Anténny vstup
1 × Hotovo!
HDMI
4 × Hotovo!

Charakteristika

Počet kanálov
5.2 Hotovo!
Výkon na kanál
145 W Hotovo!
Impedancia
6 Ohm, 8 Ohm, 16 Ohm Hotovo!

Vstupy

Anténny vstup
1 × Hotovo!
HDMI
4 × Hotovo!
Koaxiálne digitálne audio
1 × Hotovo!
Optické digitálne audio
1 × Hotovo!
RCA/Cinch
4 × Hotovo!

Výstupy

Aktívny subwoofer (RCA/Cinch)
2 × Hotovo!
HDMI
1 × Hotovo!
Reproduktorový výstup
5 × Hotovo!
Slúchadlový výstup
1 × Hotovo!

Konektivita

Konektivita
Bluetooth Hotovo!

Rozmery

Šírka
430 mm Hotovo!
Výška
133 mm Hotovo!
Hĺbka
297 mm Hotovo!
Hmotnosť
7,1 kg Hotovo!

Farba

Farba
Čierna Hotovo!
Viac parametrov

Sony Corporation je japonská spoločnosť založená v roku 1946. Svoje sídlo má v Tokiu. Jej počiatky boli nenápadné. Prvým produktom predávaným pod značkou Sony bolo tranzistorové rádio. Práve rádiá zohrali kľúčovú úlohu pri expanzii v 60. rokoch. Svet si produkty Sony veľmi rýchlo začal spájať s vysokou kvalitou a nízkymi cenami.

V 70. rokoch bola spoločnosť Sony tvrdo zasiahnutá ekonomickou krízou. Mnohí analytici ju už označovali za mŕtvu spoločnosť. Podcenili však typickú japonskú húževnatosť a odvahu. Kríza pre Sony nebola záhubou, ba naopak poslúžila ako odrazový mostík. Spoločnosť stojí za vývojom CD disku a následne aj DVD disku. Začiatkom 90. rokov si Sony pripísala ďalší významný úspech, keď predstavila hernú konzolu PlayStation. Práve herné konzoly predstavujú prienik troch hlavných oblastí, v ktorých spoločnosť v súčasnosti pôsobí – elektronika, videohry a zábavný priemysel.

Poznámka:
» Všetky receivery 5.1

Technické špecifikácie sa môžu zmeniť bez výslovného upozornenia. Obrázky majú iba informatívny charakter.

Dobrý den, je možné manuálně nastavit (upravit) zvukové parametry jako jsou výšky, středy a basy, nebo jsou k dispozici pouze přednastavené zvukové profily a jakýkoliv zásah do zvuku není možný? Díky, Pavel

Dobrý den,? ? zakoupil jsem AV přijímač Sony STR-HD 590, pro snadnější propojení Playstationu, PC a Vodafone TV do projektoru,? gramofonu a CD přehrávače, chtěl jsem vytvořit takové multimediální centrum. Původně jsem obraz řešil přepínačem MARMITEK Connect 421, který už  má pár let a obraz začal občas přepínat jinak než bych chtěl. Po zapojení vše funguje až na Vodafone TV (Vodafone Prémiový TV box): Obraz černobíle blikne (obraz Vodafone TV), je slyšet zvuk a? AV přijímač hodí místo obrazu chybovou hlášku: The content cannot be displayed. To display it, please connect the receiver with the HDMI input on the TV which supports 2.2. HDCP? ? -  původně jsem měl klasický TV box, který podporuje pouze starší verzi HDCP za nový, který má podporovat HDCP 2.2 - pokusil jsem se různě proházet hdmi kabely, beze změny - obraz u PS3 a PC funguje normálně - obraz u Vodafone TV nakonec funguje když propojím: Vodafone TV box - přepínač MARMITEC - AV přijímač - projektor, což je zbytečně složitý a tě

Dobrý den,
 
 zakoupil jsem AV přijímač Sony STR-HD 590, pro snadnější propojení Playstationu, PC a Vodafone TV do projektoru,
 gramofonu a CD přehrávače, chtěl jsem vytvořit takové multimediální centrum. Původně jsem obraz řešil přepínačem MARMITEK Connect 421, který už  má pár let a obraz začal občas přepínat jinak než bych chtěl. Po zapojení vše funguje až na Vodafone TV (Vodafone Prémiový TV box): Obraz černobíle blikne (obraz Vodafone TV), je slyšet zvuk a
 AV přijímač hodí místo obrazu chybovou hlášku: The content cannot be displayed. To display it, please connect the receiver with the HDMI input on the TV which supports 2.2. HDCP
 
 -  původně jsem měl klasický TV box, který podporuje pouze starší verzi HDCP za nový, který má podporovat HDCP 2.2 - pokusil jsem se různě proházet hdmi kabely, beze změny - obraz u PS3 a PC funguje normálně - obraz u Vodafone TV nakonec funguje když propojím: Vodafone TV box - přepínač MARMITEC - AV přijímač - projektor, což je zbytečně složitý a tě

Dobrý den, je možné připojit subwoofer Jamo C 910 SUB

Dobrý deň,je možné pripojiť Subwoofer magnat alpha rs 12. Ďakujem.

Dobrý den,nikde jsem se nedočetl,zda podporuje dolby atmos.Děkuji za odpověď !

Dobrý den, mám obecný dotaz ohledně připojení subwooferu k receiveru. Pokud má receiver ve specifikaci výstup na aktivní subwoofer, tak pasivní subwoofer k němu nepřipojím? Jinými slovy, signál pro subwoofer není v receiveru zesílený a musí být zesílený v zesilovači aktivního subwooferu? Pokud to tak je, tak proč z receiveru nemůže jít již zesílený signál, aby se dal použít pasivní subwoofer? Předem děkuji za odpověď. Jaroslav Aubrecht

Dobrý den, jdou k tomuto recieveru připojit tyto reproduktory Genius Genius SW-HF 5.1 5000 ?

Dobrý deň,je možné z mobilu alebo počítača cez Bluetooth počúvať hudbu na tomto zariadení?Ďakujem.

Dobrý deň. Rad by som sa opýtal ako prepojiť daný receiver s gramofónom keďže nevidím výstup Phono….

123...
Diskusia a poradňa k Sony STR-DH590
Príslušenstvo pre Sony STR-DH590 Chcete doručit zboží do Česka? Prohlédněte si Sony STR-DH590. Für Versand nach Österreich, besuchen Sie bitte Sony STR-DH590. Magyarországra történő kiszállításért tekintse meg ezt a termékoldalt: Sony STR-DH590.
P-DC1-WEB07
Zavoláme Vám a odborne poradime
+421 2 5710 1800
Otázka na objednávku
Otázka na tovar
Prosím, zadajte svoj telefón:
Zavolajte mi
Na vašom súkromí nám záleží My, spoločnosť Alza.cz a.s., IČO 27082440, používame súbory cookies na zaistenie funkčnosti webu a s vaším súhlasom o. i. aj na personalizáciu obsahu našich webových stránok. Kliknutím na tlačidlo „Rozumiem“ súhlasíte s využívaním cookies a predaním údajov o správaní na webe na zobrazenie cielenej reklamy na sociálnych sieťach a reklamných sieťach na ďalších weboch.
Viac informácií Menej informácií