Vyberte prvok na stránke, ktorého sa chyba týka

TomTom Adventurer Cardio + Music, čierny

Zobraziť katalóg
PREDAJ SKONČIL -
8x
0
TomTom Adventurer Cardio + Music, čierny - Športtester
PREDAJ SKONČIL
Športtester – priame meranie tepovej frekvencie (zápästia); krokomer, výpočet spálených kalórií, meranie rýchlosti, meranie vzdialenosti, meranie tempa, intervalový tréning; kompatibilný s: Android, iOS; vodoodolný do 50m (5ATM); GPS, kompas, akcelerometer, výškomer
Kód:  PP597g11 Produktové číslo:  1RKM.000.02
Helpdesk Vytlačiť
Porovnať s alternatívami

Alternatívy

TomTom Runner 3 Cardio + Music (S) čierno-zelený

Nový športtester TomTom GPS Runner 3 Cardio + Music s veľkosťou S čierno-zelenej farby vám ponúka presné meranie vašich športových výkonov.

€234,90
Športtestery
SUUNTO SPARTAN Trainer WRIST HR Blue

Nová edícia športtesterov značky Suunto prichádza v extrémne odolnom vyhtovení Spartan pre meranie vašich aktivít vo všetkých športoch, ktorým sa s obľubou venujete...

€280,90
Športtestery
TomTom Adventurer Cardio + Music, oranžový

Štatistiky máte stále k dispozícii. Doprajte si na cestách aktuálne štatistiky, napríklad nadmorskú...

€295,90
Športtestery
SUUNTO SPARTAN Trainer WRIST HR Steel

Nová edícia športtesterov značky Suunto prichádza v extrémne odolnom dizajne pre meranie vašich aktivít vo všetkých športoch, ktorým sa s obľubou venujete.

€330,90
Športtestery
SUUNTO SPARTAN Trainer WRIST HR Gold

Športtester SUUNTO SPARTAN Trainer WRIST HR Gold prichádza v extrémne odolnom vyhotovení pre meranie vašich aktivít vo všetkých športoch, ktorým sa s obľubou venujete.

€321,90
Športtestery
-16%
TomTom Spark 3 čierny S

Nový model bežeckých hodiniek TomTom GPS Spark 3 s veľkosťou S v čiernej farbe vám ponúka presné meranie vašich športových výkonov...

€112,90 €133,90
Športtestery
TomTom Adventurer Cardio + Music, čierny Predaj skončil
4,4
Hodnotilo 8 užívateľov
5 4x
4 3x
3 1x
2 0x
1 0x
50+ zákazníkov už zakúpilo
87 % zákazníkov odporúča

TomTom Adventurer Cardio + Music, čierny

TOMTOM ADVENTURER – OBJAVUJTE SRDCOM

TomTom Adventurer Cardio + Music, čierny

OUTDOOROVÉ GPS HODINKY TOMTOM ADVENTURER

  • Aktuálne informácie z GPS a barometra
  • Režimy outdoorových športov
  • Integrovaný monitor tepu srdca
  • Objavovanie nových trás
  • Integrovaný hudobný prehrávač (3 GB)
  • Režimy pre rôzne športy
  • Automatická detekcia lanoviek

Štatistiky sú vám stále k dispozícii. Doprajte si na cestách aktuálne štatistiky, napríklad nadmorskú výšku, 3D vzdialenosť, tempo, stúpania, sklon, spálené kalórie a ďalšie údaje. Okamžite viete, aký terén vás čaká a ako sa naň pripraviť. Sú tiež vybavené automatickou detekciou lanoviek, takže môžete zobraziť svoju najvyššiu rýchlosť, zostup a najvyšší sklon svojho posledného zjazdu na lyžiach, alebo na snowboarde, kým stúpate na zjazdovku.


VYROBENÉ PRE NÁROČNÉ PRÍRODNÉ PODMIENKY

Odolné vyhotovenie, ktoré zvládne všetky dobrodružstvá v prírode a zároveň ponúka štýlový dizajn na každodenné použitie. Outdoorové GPS hodinky TomTom Adventurer sú tiež vodotesné do hĺbky až 40 metrov, takže môžete sledovať svoj čas na jednu dĺžku bazéna, vydať sa do perejí, alebo si dopriať kúpanie v horskom jazere – žiadne podmienky nie sú prekážkou.


KĽÚČOVÉ VLASTNOSTI

Režimy pre rôzne outdoorové športy

Túry alebo bicykel, plávanie alebo posilňovňa, lyže alebo behanie – vždy pre vás máme to pravé riešenie.

Sledovanie pomocou GPS, kompasu a barometra

Priamo v teréne môžete sledovať aktuálne údaje o výške, 3D vzdialenosti, rýchlosti, alebo tempe na vašom zápästí.

Integrovaný monitor tepu srdca

Prezrite si svoj tep srdca na zápästí.

Objavovanie nových trás

Plánujte a s istotou objavujte nové chodníky a nájdite cestu späť na začiatok.

Integrovaný hudobný prehrávač (3 GB)

Doplňte svoje dobrodružstvá hudbou.

Automatická detekcia lanoviek

Zobrazte súhrn svojho posledného zjazdu na lyžiach, alebo snowboarde.


REŽIMY PRE VONKAJŠIE ŠPORTY

Turistika

Turistika

Merajú tep srdca, nadmorskú výšku, zmenu nadmorskej výšky, stúpanie, 3D vzdialenosť, rýchlosť, priemerné tempo, spálené kalórie, čas trvania, poskytujú navigáciu a predinštalované chodníky a dlhšiu výdrž batérie (viac ako 20 hodín).

Beh na chodníku

Beh na chodníku

Merajú tep srdca, nadmorskú výšku, zmenu nadmorskej výšky, stúpanie, 3D vzdialenosť, rýchlosť, priemerné a okamžité tempo, spálené kalórie, čas trvania, poskytujú navigáciu a predinštalované chodníky.

Lyžovanie

Lyžovanie

Merajú tep srdca, zostup, počet jázd, vzdialenosť, čas trvania a rýchlosť. Vďaka automatickej detekcii lanoviek vám hodinky zobrazia najvyššiu rýchlosť, zostup a najvyšší sklon vášho posledného zjazdu na lyžiach, zatiaľ čo stúpate na zjazdovku.

Jazda na snowboarde

Jazda na snowboarde

Merajú srdcový tep, zostup, počet jázd, vzdialenosť, čas trvania a rýchlosť. Vďaka automatickej detekcii lanoviek vám hodinky zobrazia najvyššiu rýchlosť, zostup a najvyšší sklon vášho posledného zjazdu na snowboarde, zatiaľ čo stúpate na zjazdovku.


REŽIMY PRE OSTATNÉ ŠPORTY

Beh. Posilňovňa. Bicykel. Plávanie. Bežecký pás. Voľný štýl. Sledujte všetky svoje športy pod strechou aj v prírode. Špeciálne modely sa postarajú, aby ste mohli sledovať všetko.

Běh

Beh

Merajú tep srdca, rýchlosť, tempo, vzdialenosť, stúpanie, sklon, čas trvania, spálené kalórie, poskytujú navigáciu a predinštalované chodníky.

bežecký pás

Bežecký pás

Merajú tep srdca, tempo, vzdialenosť, spálené kalórie a čas trvania.

Jazda na bicykli

Jazda na bicykli

Merajú tep srdca, rýchlosť, tempo, 3D vzdialenosť, sklon, stúpanie, spálené kalórie, čas trvania, poskytujú navigáciu a predinštalované chodníky (kadencia – prostredníctvom voliteľného snímača kadencie).

Halová cyklistika

Halová cyklistika

Merajú tep srdca, spálené kalórie a trvanie (kadencia, rýchlosť, tempo a vzdialenosť – prostredníctvom voliteľného snímača kadencie).

plávanie

Plávanie

Merajú dĺžku, vzdialenosť, rýchlosť, čas trvania, spálené kalórie a zábery.

voľný štýl

Voľný štýl

Merajú tep srdca, nadmorskú výšku, zmenu nadmorskej výšky, sklon, stúpanie, zostup, rýchlosť, tempo, 3D vzdialenosť, spálené kalórie, čas trvania, poskytujú navigáciu a predinštalované chodníky.

posilňovňa

Posilňovňa

Merajú tep srdca, čas trvania a spálené kalórie.

stopky

Stopky

Merajú čas trvania.


Sledujte svoju frekvenciu tepu priamo na zápästí

Doprajte si voľnosť vďaka meraniu pulzu bez hrudného pásu. Monitor tepu srdca integrovaný do týchto outdoorových GPS hodiniek vám umožní dať zbohom nepohodlným a obmedzujúcim pásom.

INTENZITU VÁŠHO TRÉNINGU MERIA IBA TEP SRDCA

Meranie tepu srdca je dôležité, pretože rovnaký beh môže každý deň vyžadovať inú námahu. Vplyv na to majú faktory ako sú stres, spánok, doba regenerácie a hydratácie.


OBJAVTE SVOJE ZÓNY TEPU SRDCA

Pochopte svojich 5 zón tepu srdca a to, aký zdroj energie používate a maximalizujte svoj výkon. Vaše zóny vychádzajú z percent vášho maximálneho tepu srdca.

MONITOR TEPU SRDCA 24/7

Hodinky TomTom Adventurer môžu merať tep srdca 24 hodín denne, 7 dní v týždni. Zistite, ako sa váš tep srdca mení v priebehu dňa a skontrolujte svoj tep srdca v pokoji, aby ste zistili, ako ste si od poslednej aktivity oddýchli.

POKOJOVÝ TEP SRDCA

Pokojový tep srdca verne vypovedá o tom, ako ste fit: čím nižší je váš pokojový tep srdca, tým lepšia je vaša kondícia. Zistite svoj pokojový tep srdca pomocou aplikácie TomTom MySports companion. Sledujte svoj pokojový tep srdca a zistite aký ste dosiahli pokrok.


VŽDY OBJAVUJTE NOVÉ TRASY

PRESKÚMAJTE S ISTOTOU NOVÉ TRASY

Hodinky TomTom Adventurer vám vždy ukážu, kam ste sa na trase dostali, aby ste našli cestu späť do východiskového bodu.

NAHRAJTE SI DO HODINIEK NOVÉ CHODNÍKY

Nahrajte si do hodiniek TomTom Adventurer trasy a držte sa ich pri svojich nových dobrodružstvách. Získajte chodníky z ľubovoľných webových stránok a nahrajte si ich do hodiniek pomocou počítačovej aplikácie TomTom MySports.


OBJAVUJTE S HUDBOU, NE S TELEFÓNOM

SPÁROVANIE SO SLÚCHADLAMI BLUETOOTH JE TAKÉ JEDNODUCHÉ

Hodinky TomTom Adventurer sú kompatibilné s rôznymi slúchadlami Bluetooth. Spárovanie slúchadiel s hodinkami je jednoduché.

TOMTOM SPORTS S ROZHRANÍM BLUETOOTH

Vodotesné a odolné voči potu (IPX4) s výdržou batérie až 6 hodín. Slúchadlá TomTom Sports s rozhraním Bluetooth sú určené pre šport a dokonale sa spárujú s hodinkami. K hodinkám TomTom Adventurer môžete tiež pripojiť širokú paletu iných slúchadiel Bluetooth.

PRIDAŤ SI HUDBU DO HODINEK JE TAKÉ JEDNODUCHÉ

Z hodiniek TomTom Adventurer môžete prehrávať viac než 500 skladieb. Uložte si do hodiniek zoznamy skladieb a prehrávajte si ich bezdrôtovo počas dobrodružstva. Je to jednoduché.

ŠPORTUJTE PRI SVOJEJ OBĽÚBENEJ HUDBE

Prepínanie skladieb a zmeny zoznamov skladieb počas športovania nikdy neboli jednoduchšie.


ZOSYNCHRONIZUJTE SVOJE ŠTATISTIKY S APLIKÁCIOU TOMTOM MYSPORTS COMPANION

Synchronizujte, ukladajte, zdieľajte a študujte svoje aktivity v aplikácii TomTom MySports, alebo v ľubovoľnej obľúbenej aplikácii ako Strava, RunKeeper, MapMyFitness, Nikeplus či Endomondo.


Osobný tréning

Získajte perfektné možnosti nastavenia vašich športových aktivít priamo na vašich hodinkách s funkciou Osobné tréningy. Vďaka nej budete schopní presne si nastaviť intenzitu, tempo, vzdialenosť, trvanie a počet súborov. Pridajte si toľko segmentov koľko je potrebné aby ste si vytvorili cvičenie šité priamo pre vaše potreby. Máte k dispozícii viac ako 50 jedinečných tréningov pre beh a cyklistiku, a to všetko vo vašich hodinkách.

Fitness vek

Hodinky TomTom vám pomocou tejto funkcie dokážu povedať v akej ste kondícii a tiež spôsoby, ako ju ešte zlepšiť. To všetko vďaka vašej hodnote VO2max, v porovnaní s globálnym priemerom pre váš vek. Počas tréningu získavate fitness body a pomocou monitorovania vašej fyziológie môžete počas neho zistiť, aký typ je pre vás najlepší.

Parametre a špecifikácia
Vodotesnosť
50 m (5 ATM) Hotovo!
Hodinkové funkcie
Deň v týždni, Stopky, Budík, Osvetlenie Hotovo!
Senzory
GPS, Kompas, Akcelerometer, Výškomer Hotovo!
Priemer ciferníka
33,3 mm Hotovo!
Sklíčko
Minerální Hotovo!
Hmotnosť
Hmotnosť
55 g Hotovo!
Strojček
Strojček
Dobíjací Hotovo!
Vhodné pre aktivity
Vhodné pre aktivity
Beh, Cyklistika, Plávanie, Turistika, Fitness, Lyžovanie Hotovo!
Kompatibilný OS
Kompatibilný OS
Android, iOS Hotovo!
Smart funkcie
Smart funkcie
Indikátor stavu batérie, Hudobný prehrávač, Monitoring spánku, Notifikácie z telefónu, Vibrácie Hotovo!
Športové funkcie
Športové funkcie
Meranie tepovej frekvencie, Krokomer, Intervalový tréning, Meranie rýchlosti, Meranie vzdialenosti, Meranie tempa Hotovo!
Konektivita
Konektivita
Bluetooth Hotovo!
Výdrž batérie
Max. výdrž batérie v pohotovostnom režime
504 h (21 d) Hotovo!
Výdrž batérie (bežné používanie)
11 h Hotovo!
Displej
Uhlopriečka displeja
1,31 " Hotovo!
Typ displeja
LCD Hotovo!
Hardware
Frekvencie procesora
0 GHz Hotovo!
Počet jadier procesora
0 × Hotovo!
Operačná pamäť
0 MB Hotovo!
Veľkosť úložiska
3 000 MB Hotovo!
Meranie tepovej frekvencie
Meranie tepovej frekvencie
Priame meranie TF (zápästie), Priame meranie tepovej frekvencie Hotovo!
Viac parametrov

Online chat

Vážený zákazník, ak máte otázky k službe, môžete ich s nami vyriešiť online. V prípade že chcete chat využiť prihláste sa prosím.

Technické špecifikácie sa môžu zmeniť bez výslovného upozornenia. Obrázky majú iba informatívny charakter. Bežná cena znamená výrobcom/dodávateľom odporúčaná koncová cena.

Máte otázku? Vyhľadajte si odpoveď.

su v baleni aj bluetooth sluchatka?

notifikace? sms, email,... nikde nepisou

Zdravim kupoval som od vas hodinky tomtom adventure a podarilo sa mi poskodit remienok. viete mi poradit ako ziskot opat novy a funkcny? vopred dakujem s pozdravom Kratochvil

Je k dispozici ochranná folie a náhradní řemínek?

Spolupracuje s Windows10 a telefony Lumia?

Jak z toho dostat předpověď počasí? Na hory potřebuji výstrahy

Dobrý den, dá se na hodinkách nastavit upozornění při překonání určité vzdálenosti při běhu? Např. že mi hodinky budou vibrovat každé dva kilometry (popř. jak si to nastavím). Děkuji.

Nenašli ste odpoveď na svoju otázku?
Položiť otázku
Fórum TomTom Adventurer Cardio + Music, čierny
4,4
Hodnotilo 8 užívateľov
5 4x
4 3x
3 1x
2 0x
1 0x
50+ zákazníkov už zakúpilo
87 % zákazníkov odporúča
Radim, Šumperk 19.5.2017
Super navigace v terénuMěření tepu na ruceAutomatická synchronizace i s konkurenčními tracking aplikacemi Při aktivitě není možné vidět aktuální časNa ultramaratonu mi baterie vydržela jen prvních 60 km, na zbylých 50 km bych potřeboval druhé hodinky, uvítal bych konfigurovatelnost záznamové frekvenceTepové čidlo na ruce nejspíš nebude tak přesné jako hrudní pásGPS někdy chytnu i v budově, ale někdy se venku chytne až po 5-10 minutáchMéně praktický pásek než u předešlých verzí. Hodinky se nasazují značně déleMusic player a s ním i větší paměťový modul si mohl výrobce odpustit. Hudbu při běhu poslouchají jen barbíny, než je v lese něco sežere.
Zakaznik, Kladno 12.4.2017
Líbivý design (černá je nenápadná, oranžová je geniální),Příjemně se nosí,Týden provozu naprosto v pohodě. S GPS a měřením tepu dostatečně dlouho i na delší vyjížďky.Plavání v pohodě, sprcha v pohodě ... zatím :-)Náhrada cyklopočítače (rychlost už mám na ruce).Velmi příjemné menu s navigačními klávesami do čtverce (nesrovnatelné s Garminem).E-ink je na slunci naprosto skvělý (příjemnější než Amoled) a noční režim dotykem na chvilkové podsvícení je velmi praktický.Aplikace MySport se neustále vyvíjí. Ta původní s tragickou funkcionalitou, kdy se vyplatil spíš connect na 3rd party appky již neplatí. Vlastní aplikace již dospěla a není problém konektivita z PC i mobilního zařízení (spolehlivě s nízkou spotřebou). Možná cena oproti verzi Runner (přidaná hodnota jen v nabídce sportů a tlaku)Na Alza nejsou samostatně k prodeji BT sluchátka TomTom.Velmi chudé příslušenství v balení (v podstatě jen kabel). Alespoň pouzdro, dokovací stanici nebo držák na kolo přibalit mohli.Ceny příslušenství samostatně za TomTom ceny.Návrh pro aplikaci je lepší management hudební knihovny (kdo dnes používá proboha Windows media player?). Postrádám import playlistů z Google Play Music nebo Spotify.
Tomáš, Praha 8 - Kobylisy 3.1.2017
Splnilo očekávání, super vychytávka na lyže a detekce vleku. Je dobré, že výsledky jsou jednoduše exportovat do jiných sportapps jako endomondo apod. Složitější nahrávání hudebních souborů do sporttesteru, pokud chcete mít rozdělenou hudbu např. po albech nejde to jen tak jednoduše nahrát ve složkách do hodinek - to je to pak všechno spatlané dohromady. Musí se udělat nejprve seznam stop např. ve WMP a pak to jde. No prostě něčím tu jednoduchost zkazit museli :)
Štefan, Levice 5 30.1.2017
super dizajn v orange prevedeni... jednoduche ovladanie presne hodnoty... moznost volitelnosti vela sportovych aktivit...pri beznom pouzivani bez GPS vydrz baterie az 10 dni... zatial som nenasiet ziadne no mozno ma trosku mrzi ze nakolko je to najdrahsi resp najlepsi model tak v balenie neobsahuje drziak na bycikel...
Firma, Poprad 8.3.2018
  nepresnosť v meraní zlé ovládanie
Filip, Praha 9 - Hostavice 20.7.2017
dobře čitelný displejdobrá výdrž bateriejednoduché ovládánísynchronizace s PC/Mac a telefonem pro nabití je nutno vyndat hodinky z řemínku (oproti Garmin a Suunto)
 
Recenzia TomTom Adventurer Cardio + Music, čierny
Pomôžte ostatným pri výbere
Napísať recenziu

Odkaz k produktu na stránkach výrobcu: Zadajte odkaz recenzie produktu

Poznámka:

Skúste nové Alza Premium Moja Alza Prihlásiť Ako nakúpiť
WEB20