Vyberte prvok na stránke, ktorého sa chyba týka

TrueCam A6

Zobraziť katalóg
PREDAJ SKONČIL -
91x
0
TrueCam A6 - Záznamová kamera do auta
PREDAJ SKONČIL
Záznamová kamera do auta rozlíšenie 1920 x 1080 p, zadná kamera, CZ menu, LCD displej, G-senzor, Video Timelapse, parkovací režim, nočný režim, detekcia pohybu, funkcia časovej slučky, zamykanie záznamu, slot pre MicroSD až 32 GB, HDMI, USB, GPS/CPL a UV filtre - doplnkovo
Kód:  CH550x2
Helpdesk Vytlačiť
Porovnať s alternatívami

Alternatívy

TrueCam A5 Pro WiFi

Kvalitná kamera do auta TrueCam A5 Pro ponúka záznam videa v rozlíšení Full HD 1080p pri 30 snímkach za sekundu. Vďaka tomu rozpoznáte aj najmenšie detaily.

€166,90
Kamery
-6%
TrueCam A7s

Špičková profesionálna záznamová kamera do auta TrueCam A7S vyhotovuje záznam vo Full HD až vo 45 FPS a v rozlíšení 1296p alebo 1080p...

€143,90 €152,36
Kamery
NAVITEL R1000

Záznamová kamera do auta NAVITEL R1000 pre stály monitoring diania pred vozidlom je ideálna bezpečnostná pomôcka, ktorá môže poslúžiť ako jasný dôkaz v prípade nehody.

€96,90
Kamery
Niceboy Q5

Niceboy Q5 je kamera do...

€84,90
Kamery
TrueCam A5s

Kvalitná kamera do auta TrueCam A5s so záznamom videa v rozlíšení Full HD 1080p pri 30 snímkach za sekundu je vybavená GPS modulom a aplikáciou, ktorá spolupracuje s Google Maps.

€123,90
Kamery
TrueCam A6

Autokamera TrueCam A6 natáča kvalitný Full HD záznam, na ktorom vo dne aj v noci rozpoznáte ŠPZ ostatných vozidiel i tváre ľudí. Jej súčasťou je aj zadná kamera.

€132,90
Kamery
Všetko príslušenstvo

Najobľúbenejšie príslušenstvo

Polarizačný filter TrueCam A5, A7 CPL filter

Polarizačný filter TrueCam A5...

€20,90
Držiak do auta TrueCam A5 DVR Mount

Držiak do auta TrueCam A5 DVR Mount

€14,90
UV filter TrueCam A5, A6, A7 UV filter

UV filter TrueCam A5, A6, A7 UV...

€9,70
Pamäťová karta Kingston micro SDHC 16 GB UHS-I U3 + SD adaptér

Pamäťová karta Kingston micro...

€12,90
Pamäťová karta Kingston micro SDHC 32 GB UHS-I U3 + SD adaptér

Pamäťová karta Kingston micro...

€20,90
Držiak do auta TrueCam A5 držiak 3M

Držiak do auta TrueCam A5 držiak 3M

€7,39
4,8
Hodnotilo 91 užívateľov
5 73x
4 18x
3 0x
2 0x
1 0x
100+ zákazníkov už zakúpilo
100 % zákazníkov odporúča

TrueCam A6

vypnuté
Profesionální kamera, která ochrání Váš vůz

Profesionálna kamera, ktorá ochráni vaše vozidlo

Autokamera TrueCam A6 nahráva kvalitný Full HD záznam, na ktorom vo dne aj v noci rozpoznáte ŠPZ ostatných vozidiel aj tváre ľudí. Jej súčasťou je aj zadná kamera, s ktorou získate dokonalý prehľad o dianí za vaším vozidlom.

vypnuté
Větší přehled, snadnější parkování

Väčší prehľad, ľahšie parkovanie

Zadná kamera patrí medzi hlavné prednosti tohto modelu. Po prepojení s hlavnou kamerou totiž uvidíte obraz zadnej kamery na prehľadnom LCD displeji, takže vám pri zložitejších situáciách môže uľahčiť parkovanie, ale hlavne vždy zistíte, čo sa za vaším vozidlom deje. Kamera môže nahrávať videozáznam rovnako ako predná kamera, takže vám v prípade nárazu vozidla zozadu poskytne dôležitý dôkazový materiál.


vypnuté
Prémiové funkce

Prémiové funkcie

Časová slučka sa stará o to, že je záznam nahrávaný nepretržite. Špičkový G-senzor dokáže detekovať náraz a uzamkne tak aktuálny videozáznam proti zmazaniu. Parkovací režim umožní strážiť vaše vozidlo bez potreby napájania a spustiť záznam aj pri drobnej kolízii. Vďaka českému menu možno kameru ľahko ovládať, a využiť tak naplno jej potenciál. Kamera TrueCam A6 sa pýši jednoduchou inštaláciou aj manipuláciou. Pri každodennej inštalácii stačí kameru jednoducho „nacvaknúť“ a môžete vyraziť.

vypnuté
Vylepšete svoji kameru

Vylepšite svoju kameru

Ku kamere TrueCam A6 možno dokúpiť GPS modul, vďaka ktorému získate okrem údajov o vašej jazde aj zaujímavé funkcie, ako sú tachometer či detekcia rýchlostných radarov. Ďalej možno vyberať až z 8 typov hlasových upozornení.

vypnuté
Natáčení v rozlišení Full HD 1080p

Nahrávanie v rozlíšení Full HD 1080p

Autokamera TrueCam A6 nahráva záznam v maximálnom rozlíšení FULL HD 1080p. Výsledné zábery sú také kvalitné, že dokážu zachytiť aj tie najmenšie detaily - ľahko z nich prečítate ŠPZ ostatných vozidiel, rozpoznáte tváre ľudí aj dopravné značky. Nezáleží na tom, či nahrávate vo dne alebo v noci, pri dobrých či zlých svetelných podmienkach. Kamera nahráva vždy v najvyššej kvalite a s maximálnou ostrosťou.

Zadná kamera

Súčasťou balenia je aj zadná kamera, vďaka ktorej získate ešte lepší prehľad o vašej jazde. Zadná kamera vám môže pomôcť pri parkovaní, ale predovšetkým poslúži pri bežnej jazde. Môže totiž nahrávať videozáznam rovnako ako hlavná kamera, takže zaznamená všetko, čo sa deje za vaším vozidlom. To oceníte napríklad v situáciách, kedy do vás zozadu niekto narazí. Vďaka kamere získate jednoznačný dôkazový materiál. Parkovacia kamera nahráva v rozlíšení HD 720p a je vybavená prisvietením. S prednou kamerou ju prepojíte jednoducho pomocou kábla. Použitie zadnej kamery je navyše voliteľné, prednú kameru možno používať aj samostatne.

vypnuté
Zadní kamera
vypnuté
Rychlá každodenní instalace a intuitivní ovládání

Rýchla každodenná inštalácia a intuitívne ovládanie

Kamera je prispôsobená na každodenné používanie, preto jej inštaláciu zvládnete v priebehu niekoľkých sekúnd. Držiak do vášho vozidla umiestnite iba pri prvom použití, rovnako ako zadnú kameru. Potom už sa pripájaním napájania a nastavovaním správnej pozície na nahrávanie nemusíte znovu zaoberať. Kameru jednoducho „nacvaknete“ do držiaka a ihneď môžete vyraziť.

Video Timelapse

Zrýchlené Video Timelapse nahrávanie umožňuje nahrávať vaše záznamy v zrýchlenom režime. Kamera nahráva videozáznam pri nižšom počte snímok za sekundu vďaka čomu je výsledný záznam kratší a vy tak nemusíte tráviť hodiny pri prezeraní záznamov. Ľahko tak zistíte, čo sa okolo vášho vozidla dialo pred vaším príchodom alebo počas jazdy. Zrýchlené nahrávanie rozširuje kapacitu pamäťovej karty a okrem praktického využitia so sebou prináša aj veľa zábavy.

vypnuté
Video Timelapse
vypnuté
Časová smyčka, G-senzor a zamykání záznamů

Časová slučka, G-senzor a zamykanie záznamov

Časová slučka zaisťuje možnosť nepretržitého nahrávania. Vo chvíli, keď dôjde miesto na pamäťovej karte, je vždy prepísaný najstarší záznam. Dôležité záznamy môžete zamknúť, a to buď už pri nahrávaní, alebo spätne, a zabrániť tak ich nechcenému prepísaniu. G-senzor v trojrozmernom priestore zaznamenáva smer vašej jazdy, pričom tieto údaje je možné si kedykoľvek zobraziť pomocou grafu v softvérovej aplikácii. V prípade, že dôjde k nehode, kamera to vďaka senzoru spozná a uzamkne aktuálny záznam proti zmazaniu.

Parkovací režim

Vďaka parkovaciemu režimu môžete vaše vozidlo s kamerou TrueCam A6 nechať zaparkované až 24 hodín bez nabíjania. Kamera pritom bude automobil neustále strážiť a v prípade, že do neho niekto len ľahko narazí, začne automaticky nahrávať. Vďaka tomu získate dôležitý dôkazový materiál pre políciu a poisťovňu.

vypnuté
Parkovací mód
vypnuté
GPS modul s detekcí rychlostních radarů (doplňkově)

GPS modul s detekciou rýchlostných radarov (doplnkovo)

GPS modul je vybavený detekciou rýchlostných radarov a ohlási vám polohu radarov a križovatiek s detekciou jazdy na červenú. Pomocou hlasových pokynov a funkcie tachometer budete upozornení aj na úseky, v ktorých je potrebné dbať na zvýšenú pozornosť, a to voliteľne aj vtipnými komentármi herca Karla Zimu, čo vám cestu dokonale spestrí. Databáza obsahuje 33 000 miest v desiatkach európskych krajín a aktualizácie sú k dispozícii zadarmo. Vďaka GPS modulu získate detailné informácie o vašej jazde. GPS spolu s rýchlosťou jazdy zaznamenáva trasu vašej cesty a vy si ju neskôr môžete pozrieť v softvérovej aplikácii, ktorá spolupracuje s Google Maps.

LCD displej a české menu

Dôležitou súčasťou výbavy je prehľadný 2,7" LCD displej, ktorý vám spríjemní a uľahčí nastavenie parametrov nahrávania či kontrolu záberov z autokamery TrueCam A6. Menu kamery je kompletne v českom jazyku a je koncipované jednoduchou štruktúrou, ktorá zaisťuje jeho intuitívnosť, takže vás pri jej obsluhe nečakajú žiadne prekážky.

vypnuté
LCD displej a české menu
vypnuté
Výměnné polarizační a UV filtry (doplňkově)

Výmenné polarizačné a UV filtre (doplnkovo)

Autokamera umožňuje jednoduché a rýchle nasadenie polarizačných CPL filtrov alebo UV filtrov, ktoré vám zabezpečia ešte vyššiu kvalitu záberov. Polarizačný CPL filter odstraňuje odlesk z palubnej dosky, takže vaše videozáznamy zbaví nežiaducich svetelných odrazov. UV filter zvyšuje sýtosť a živosť farieb, stmavuje oblohu a odstraňuje opar vzdialeného obzoru. Výmenné filtre nie sú súčasťou balenia.

Kľúčové vlastnosti

 • Zadná kamera na monitorovanie prevádzky za vozidlom
 • Funkcia WDR zaistí kvalitný a ostrý obraz pri akýchkoľvek svetelných podmienkach
 • Kvalitný nočný režim rozpozná ŠPZ áut aj pri nízkej viditeľnosti
 • Detekcia pohybu zapne záznam, len čo sa niekto priblíži k vášmu automobilu
 • Intuitívne ovládanie zaistí jednoduché nastavenie a obsluhu kamery
 • Rýchle vypnutie LCD displeja pomocou jedného tlačidla kamery alebo v menu kamery
 • Rýchle vypnutie zvuku pomocou tlačidla na kamere aj v menu
 • Okamžitá fotografia aj v priebehu nahrávania videozáznamu
 • Kontrola jasu, ktorá umožní prispôsobenie obrazu aktuálnym svetelným podmienkam
 • Zobrazenie mena vodiča na displeji aj vo videozázname
 • Otočenie obrazu o 180° umožňujúce umiestnenie kamery do ľubovoľnej polohy
 • LED prisvietenie pri zdokumentovaní dopravnej nehody alebo pri nízkej viditeľnosti
 • Podsvietenie tlačidiel na bezproblémovú obsluhu
 • Voliteľné zobrazovanie rýchlosti a polohy nahrávania záznamov
 • Spolupráca s mapami zaisťuje prehľad o priebehu trasy
 • Softvérová aplikácia umožňujúca sledovanie nahrávaného záznamu, trasy, grafu rýchlosti a záznamu z akcelerometra súčasne (iba s GPS modulom)

Balenie obsahuje

 • Full HD kameru TrueCam A6
 • Zadnú HD kameru
 • Nalepovací 3M držiak
 • Prísavný držiak 2x
 • Nadstavec A6 (použiteľný s 3M držiakom aj prísavkou)
 • Prepojovací kábel medzi prednou a zadnou kamerou
 • USB kábel
 • Autonabíjačku
 • Ochranný obal
 • Manuál

Parametre a špecifikácia

Obrazový snímač:

 • 3M CMOS Senzor umožňujúci špičkový nočný režim

Videozáznam:

 • Rozlíšenie: až 1920 x 1080 (Full HD), 30 fps
 • Rozlíšenie fotografií: až 12 Mpix

Uhol záberu v 1080p:

 • 130°

Formát a kompresia:

 • Formát MOV, kompresia H.264

Zvuk:

 • Vstavaný mikrofón s možnosťou vypnutia tlačidlom počas záznamu alebo v menu

LCD displej:

 • 2,7" 16:9 s možnosťou vypnutia tlačidlom počas záznamu a aj v menu

Batéria:

 • Vstavaná 250 mAh

Funkcie:

 • G-Senzor
 • Nahrávanie v slučke
 • Zamykanie súborov proti prepísaniu
 • Funkcia automatického spustenia
 • Detekcia pohybu
 • Výmenné filtre
 • Video TimeLapse
 • Parkovací režim

Rozhranie:

 • USB 2.0
 • HDMI
 • Slot pre Micro SD (až 32 GB)

Rozmery:

 • 103 x 51 x 40 mm

Parametre a špecifikácia
Farba
Čierna Hotovo!
Šírka
103 cm Hotovo!
Výška
51 cm Hotovo!
Hĺbka
40 cm Hotovo!
Podporované formáty
JPEG Hotovo!
Vstupy a výstupy
Audio/Video
HDMI Hotovo!
Hlavný
Typ snímača
CMOS Hotovo!
Rozlíšenie snímača
12 Mpx Hotovo!
Uhlopriečka displeja
2,7" Hotovo!
Parametre videa
Ozvučenie videa
Stereo Hotovo!
Typ a funkcie
Typ
Rodinné Hotovo!
Funkcie
Akumulátorové napájanie, GPS Hotovo!
Batéria
Typ napájania
Akumulátor Hotovo!
Kapacita batérie
250 mAh Hotovo!
Viac parametrov

Online chat

Vážený zákazník, ak máte otázky k službe, môžete ich s nami vyriešiť online. V prípade že chcete chat využiť prihláste sa prosím.

Technické špecifikácie sa môžu zmeniť bez výslovného upozornenia. Obrázky majú iba informatívny charakter. Bežná cena znamená výrobcom/dodávateľom odporúčaná koncová cena.

Máte otázku? Vyhľadajte si odpoveď.

dobry den. prosím vas zadni i predni kamera nahrává současne na jednu kartu? dekuji

Dobrý den. Mám dotaz kameru jsem zapojil nechal nabíjet cca 1h poté jsem auto nastartoval a chtěl zapnout kameru ale svítí mi jen bocni tlačítka a display zůstal černý. Podle návodu jsem udělal vše dobře ale kamera se ne a ne zapnout... tedy display, protože po zapnutí mi svítí jen tlačítka po stranách.

Chcem sa spytať ze ked mam vzadu tonovane sklo.. ci mi ta zadna kamera nebude zbytocna.. bude to aj tak dobre zaznamenavať?dakujem za odpoved ak s tym ma niekto skusenosť.

Dobrý den, neustále se mi při nahrávání zobrazuje tachometr a to i když jej dle návodu vypnu krátkým stisknutím hlavního vypínače. Tachometr sice zmizí, ale do minuty je zpět. Věděl by někdo co s tím? Případně dělalo to taky někomu? Je to velice otravné. Díky za odpověď

Dobrý den, co je to za typ USB od zadní kamery co se připojuje do přední. Hlavně prosím netvrďte, že jeto USB mini. Koupil jsem několik redukci USB mini samice pravoúhlé ani jedna nesedí. Je tu teda nějaký odborník prosím, který specifikuje konektor? (Oficiální www: Technická podpora neodpovídá a na jejich stránkách nejsou specifikace, ale jen reklamní keci co nic neříkají)

Dobry den, zarazil me rozmer udavany na karte vyrobku 103x51x40 cm? To bude asi nesmysl. Jaky je skutecny rozmer kamery? Dekuji

Dobrý den. Jak zajistím nahrávaní, když je auto zaparkované? Když v tom případě není kamera nabíjena? Děkuji.

Dobry den. Chapu spravne, ze kamera muze nahravat, i kdyz je auto zaparkovane? Jde mi o to, ze potrebuji porizovat zaznam celou noc, kdyz v aute nejsem. A to nejen pri pripadnem narazu, ale i jen to, kdyby se k autu nekdo blizil. Dekuji.

Dobrý den, chtěl bych si koupit tuto kameru ale mám VW T 4 Caravellu a všude se dočítám že je krátký kabel na propojení přední a zadní kamery jde tento kabel nastavit nebo koupit delší. Díky za informaci

12
Nenašli ste odpoveď na svoju otázku?
Položiť otázku
Fórum TrueCam A6
4,8
Hodnotilo 91 užívateľov
5 73x
4 18x
3 0x
2 0x
1 0x
100+ zákazníkov už zakúpilo
100 % zákazníkov odporúča
Emil, Plzeň 8.8.2016
Kameru mám cca 14 dní. Jako řidič MHD používám denně až deset hodin a každý den v jiném voze. Zpočátku problém s nahráváním. Přestože se kamera chovala, jako že nahrává, na kartě pak bylo pouze pár prvních videí. Vyřešeno jiným typem karty (ta první mohla být také vadná). Záběry z hlavní kamery jsou bezvadné, jen ten držák by mohl být masivnější. Na dlážděných a rozbitých zastávkách se obraz silně roztřese. Přísavka s páčkovým zámkem drží spolehlivě. Naopak druhá přísavka s otočným zámkem je k ničemu. Chtěl jsem jí použít pro její jednoduchost (držák vypadá pevněji, kamera by se jistě třásla méně, navíc GPS modul nepotřebuju), ale nedrží na okně. Zadní kameru používám na záběr levého zrcátka kvůli "nepouštěčům" a jako doplňkový záběr je zcela dostačující. Držák jsem si musel samozřejmě vyrobit vlastní, s tím pochopitelně výrobce nepočítá. Zamknutá videa se ukládají do samostatné složky, ale jen ta, která zamknete během záznamu. Ta dodatečně zamčená při prohlížení v kameře se do oné složky nepřesunou. Může se tak stát, že si pak večer u počítače smažete některá potřebná videa, pokud se spoléháte pouze na onu složku. Kabel od druhé kamery, jak již jiní psali, by mohl jít do onoho držáku a né do kamery. Ale je fakt, že konektor mezi kamerou a držákem by pak byl o to komplikovanější. Noční záběry za pouličního osvětlení jsou dostačující. Diody se mi leskly v čelním skle, zlepšení záběrů nepřinesly, mám je tedy vypnuté. Bez pouličního osvětlení jsem ještě neměl možnost testovat. Vespod na kameře je tlačítko Reset, které je ale volné a ve videích na nerovnostech chrastilo. Přelepeno kousíčkem samolepky z balení a je klid. Celkově jsem s kamerou spokojen, snad vydrží každodenní několikahodinové využití. Čtyři hvězdy dávám jen kvůli těm držákům.
Malé rozměryKvalita záběrůMikrofon v kameře má velký dosahKvalita zpracování kamery Oba držáky mají mouchy. Jeden má nefunkční přísavku, druhý kameru nedrží tak pevně.Pozor na dodatečně zamykané záznamy, nepřesouvají se do samostatné složky.
Tereza 13.4.2016
Dostala som od priateľa ako darček do auta. Na kameru som si hneď rýchlo zvykla a veľmi dobre sa mi s ňou jazdí.
jednoduché používanie s českým menuväčší prehľad o situácií na cestepekný vzhľad
Zakaznik 15.1.2017
kvalita zaznamu a česke menu výdrž baterie sa rovna nule
Josef, Valašská Polanka 2.8.2016
Kvalitní obraz obou kamer i v noci. Dostatečně dlouhý připojovací kabel zadní kamery, i pro SUV. Dva držáky. Malá. Polarizační fitr by vzhledem k ceně, mohl být v příslušenství. Nepochopitelné je umístění mini USB pro připojení zadní kamery k přední kameře. Je zespodu. Tudíž kabel visí k palubní desce, nebo tvoří hroznou smyčku ke zpětnému zrcátku. Lépe z boku, nebo z hora
AFrankota 17.8.2017
veľmi kvalitný obraz a farbypevná konštrukciaLCD displejGPS modulčeské menujednoduchá práca s nastavením obrazu
štěpán dubjel 18.7.2017
plně funkčnívelikost nemám výhrady
Kamil 14.7.2017
Jsem velmi spokojený.
přední i zadní kameralze přikoupit UV filtryCZ menu
henďo 4.7.2017
truecam ma nesklamal pri židnom modely z ich kamier takže nemôžem hodnotiť inak ako 5 hviezdičiek. Inak veľmi sa mi u nich páči že sú tam dva druhy tých držiakov na sklo. Nezanechávajú skoro žiadne stopy a šmuhy na skle.
možnosť nainštalovať cpl filtre prehľadné rozmiestnenie ikoniek na displeji a celkovo veľmi dobre spracovaný displej jednoduchá inštalácia gps modulu
emil t. 27.6.2017
prvá duálna kamera ktorú som kúpil som rád za to rozhodnutie. Obraz je dobrý z obidvoch kamier takže nemám čo vytýkať, čo sa týka kvality obrazu. Gps modul je spolahlivý, čo zvykne byť problém u kamier ale u tejto našťastie nie :)
veľký LCD displejparkovací mód
smolko 22.6.2017
Kamera plní všetko čo slubuje. Točí vo fullHD naozaj ostro takže som za ňu rád.
veľmi pevný držiak na sklodá sa rýchlo zložiť zo sklanestalo sa mi že by pri manipulácií nastali nejaké záseky ani opozdené reakcie neviem
123 ...
 
Recenzia TrueCam A6
Príslušenstvo pre TrueCam A6
Pomôžte ostatným pri výbere
Napísať recenziu

Odkaz k produktu na stránkach výrobcu: Zadajte odkaz recenzie produktu

Poznámka:

Skúste nové Alza Premium Moja Alza Prihlásiť Ako nakúpiť
WEB6