1) Lze powerbanku používat v náročných podmínkách - například ve skleníku, kde je vysoká teplota (až 50°C) a vlhkost (až 95 %)? 2) Je nutné po plném dobití zařízení a další potřebě dalšího nabití za stálého připojení k powerbance tuto znovu zapínat nebo dojde k nabíjení automaticky? Příklad: Mám k zařízení připojenou tuto powerbanku, zařízení se nabije do 100% kapacity, po čase za začne zařízení vybíjet, avšak powerbanka je stále připojená. Je nutné znovu zmáčknout power tlačítko na powerbance nebo nabíjení začne automaticky po klesnutí kapacity dobíjeného zařízení?



