Naše predajne zostávajú otvorené a obslúžime všetkých zákazníkov. Viac informácií o aktuálnych opatreniach nájdete tu.

Vánoční trháky BIS2225N

VR3100 Robotický vysávač 2 v 1 RoboCross Laser Soft

Zobraziť katalóg
VR3100 Robotický vysávač 2 v 1 RoboCross Laser Soft
111x
0
Robotický vysávač sací výkon 3 300 Pa, s mopom a na čistenie kobercov, na všetky druhy podláh, automatické dobíjanie, predvoľba miestností na upratovanie, pokračovanie upratovania po samostatnom dobití, senzor proti pádu zo schodov, senzor proti nárazu, vysávanie viacerých miestností a prispôsobenie povrchu podlahy, objem nádoby 0.6l, počet bočných štetcov: 2, navigácia: laserová, BLDC motor, typ ovládania: na tele, spôsob čistenia: kefy, programy a mopovanie, čas nabíjania 4h, doba chodu 180min, hepa filter, hlučnosť 64dB(A), mobilná aplikácia, batéria Li-Ion, diaľkové ovládanie, HEPA filter, indikátor nabíjania, kefa, kefa na podlahu/koberce, kefka na čistenie prístroja, mopovací modul s mopovacou tkaninou, mopovací nadstavec, mopovacia textília, nabíjací adaptér, nabíjacia stanica, náhradná bočná kefa, ovládanie smartfónom, penový filter, regulácia výkonu, zásobník na nečistoty na vysávanie a zásobník na vodu, čierna farba
Variant
Predĺženie záruky + 3 roky 58,57 €
Poistenie na 2 roky proti rozbitiu a krádeži 37,28 €
Možnosť vrátiť tovar do 60 dní 24,49 €
Cena s DPH
349,90 €
Cena bez DPH
291,58 €
alebo
Kúpiť zrýchlene Nakupujte jedným klikom bez nutnosti opakovane vyberať dopravu a platbu
Pridať do zoznamu
Záruka 24 mesiacov Kód:  CORV935 Produktové číslo:  VR3100 Stránky výrobcu
VR3100 Robotický vysávač 2 v 1 RoboCross Laser Soft 349,90 € Na sklade > 5 ks
Kúpiť

VR3100 Robotický vysávač 2 v 1 RoboCross Laser Soft

Hľadáte kvalitný robotický vysávač, ktorý za vás bez problémov vysaje celú vašu domácnosť? Potom sa určite pozrite na vysávač Concept VR3100 2 v 1 RoboCross Gyro SoftRobotický vysávač Concept je totiž vhodný na všetky podlahové krytiny a poradí si aj s členitými priestormi. Výkonný BLDC motor a kvalitné LG BYD batérie sa postarajú až o 180 minút upratovania. Robota Concept VR3100 môžete ovládať prostredníctvom inteligentnej aplikácie alebo pomocou priloženého diaľkového ovládania. Vysávač je vybavený niekoľkými režimami, ktoré vám pomôžu dokonale upratať celý váš domov. Concept VR3100 nájde využitie v úplne každej domácnosti.

2 v 1

ROOMPLAN

Trojstupňová filtrácia


Kľúčové vlastnosti robotického vysávača Concept VR3100 2 v 1 RoboCross Laser Soft

 • Laserová technológia LaserTec 2.0 zaistí presnú navigáciu v priestore
 • Vysávač Concept VR3100 je vhodný na všetky podlahové krytiny
 • Keď bude všetko upratané, vysávač sa automaticky vráti do nabíjacej stanice
 • Concept VR3100 Disponuje pokročilým filtračným systémom TripleAirClean
 • Vysávajte a umývajte naraz
 • Výkonný BLDC motor vysávača Concept VR3100
 • Až 180 minút upratovania vďaka kvalitnej LG BYD batérii
 • Inteligentná aplikácia na ovládanie robota
 • Priložené diaľkové ovládanie s displejom
 • ROOMPLAN plánovač do každého detailu
 • Funkcia Total Surface
 • Kompletné automatické upratovanie
 • Concept VR3100 ponúka zóny upratovania
 • Lokálny režim na upratovanie menších plôch
 • Tichý režim

Laserová technológia LaserTec 2.0

Robotický vysávač Concept VR3100 sa pýši novou laserovou navigáciou LaserTec 2.0, vďaka ktorej starostlivo naskenuje celú vašu domácnosť a vytvorí si tak presnú mapu, takže budete vždy vedieť, kde sa práve nachádza. Všetky miesta budú perfektne upratané a nestane sa tak, že by opakovane prechádzal na už upratané miesta. Vysávač Concept VR3100 je vhodný na všetky podlahové krytiny a členité priestory. Prekážky do výšky 1,8 cm nie sú pre vysávač žiadny problém. Keď bude všetko upratané, robotický vysávač Concept VR3100 sa automaticky vráti do nabíjacej stanice.

Žiadne baktérie a vírusy

Odteraz už žiadne baktérie a vírusy, ktoré by vás v domácnosti trápili. Vysávač Concept VR3100 vás všetkých týchto nepríjemností zbaví. Stačí pridať do zásobníka na vodu vhodný dezinfekčný prostriedok a robot môže začať vytierať. Vďaka tomu budete mať krásne čisté a dezinfikované podlahy.

Concept VR3100 vysáva a umýva naraz

Vysávač Concept VR3100 disponuje dvoma zásobníkmi, na suché aj mokré upratovanie. 600-mililitrový zásobník slúži na klasické upratovanie. V prípade, že budete chcieť vysávať aj umývať zároveň, stačí nasadiť mopovací modul s elektronicky riadeným vytieraním. Vďaka tomu získate hŕbu času, ktorý môžete tráviť niečím, čo máte radi. Praktický zásobník na umývanie je osadený textíliou z mikrovlákna, ktorá dokáže zachytiť všetky nečistoty a počas upratovania robotický vysávač Concept VR3100 podlahu tiež vyleští. Textíliu veľmi ľahko zložíte a následne vyperiete v práčke.

Výkonný motor vysávača Concept VR3100

Vysávač Concept VR3100 sa pýši výkonným a veľmi kvalitným BLDC motorom, ktorý je digitálny a bezkartáčový. Oproti bežným motorom je tichý a zároveň energeticky úsporný, takže vám zaručí dlhšiu životnosť. Sacia sila 3300 Pa vám zabezpečí dokonalé čistenie celej vašej domácnosti. 3 úrovne výkonu sa automaticky menia v závislosti naspustenom režime upratovania. V prípade potreby si môžete sací výkon sami nastaviť tak, aby to vyhovovalo miere znečistenia.

Concept VR3100 zvládne až 180 minút upratovania

Vysokokapacitná 3200 mAh batéria LG BYD vám zaistí až 180 minút upratovania. Počas tejto doby stihne upratať celú vašu domácnosť. Kvalitná batéria vyniká svojou dlhou životnosťou, vysokým výkonom, stabilným cyklom a zároveň svojou bezpečnosťou. Batéria LG BYD sa využíva tiež v automobilovom priemysle, čím vám zaručuje vysoký výkon. Ak klesne kapacita batérie pod 15 %, vysávač Concept VR3100 sa sám vráti do dokovacej stanice.

Kefy na perfektné upratovanie

Robotický vysávač Concept VR3100 je vybavený hlavnou kefou a dvoma bočnými kefami. Špirálová kefa v kombinácii so štetinami a gumovými lamelami je ideálna na všetky druhy podláh vrátane kobercov. Vďaka bočným kefkám má robot Concept VR3100 ešte väčší záber pri vysávaní. Dokonale tak uprace aj ťažko prístupné miesta ako sú rohy miestností, nábytkov či priestory okolo stien.

Carpet Turbo na perfektne uprataný koberec

Máte doma koberce? Potom pre vás máme skvelú správu. Robotický vysávač Concept VR3100 má k dispozícii funkciu Carpet Turbo, ktorú môžete využiť v prípade, že máte v robote vloženú Carpet kefu. Vo chvíli, keď vysávač Concept nabehne na koberec, automaticky sám zvýši sací výkon na maximum a perfektne ho vysaje. Potom, čo z koberca opäť zíde, vráti sa vysávač Concept VR3100 späť na pôvodnú hodnotu.

Inteligentná aplikácia na ovládanie robota Concept VR3100

Aby ste mali vášho robota Concept VR3100 vždy pod kontrolou, ľahko ho môžete ovládať pomocou inteligentnej aplikácie Concept Robot, ktorá je zadarmo dostupná pre zariadenia iOS a Android. Aplikácia je plne v českom jazyku, takže je použitie úplná hračka. Pomocou aplikácie Concept si ľahko naplánujete upratovanie kedykoľvek a odkiaľkoľvek budete potrebovať. Zistíte tiež koľko toho robot Concept VR3100 upratal a kde sa práve nachádza. Táto aplikácia je skvelá, pretože vám umožní robota ovládať z práce, dovolenky či z kaviarne. Akonáhle prídete domov, budete mať dokonale uprataný celý váš domov. Ak však nie ste priaznivci inteligentných aplikácií, použite priložený diaľkový ovládač.

ROOMPLAN plánovač do každého detailu

Pomocou praktickej funkcie ROOMPLAN budete mať upratovanie naplánované do každého detailu. V aplikácii si nastavíte presný čas upratovania alebo si môžete sami vyznačiť upratovaciu zónu, režim upratovania alebo úroveň sacieho výkonu. Potom, čo nastavíte všetky detaily, robot Concept VR3100 sa o ostatné už postará sám. V daný čas sa sám spustí, začne upratovanie a po upratovaní sa vráti späť do nabíjacej stanice.

Funkcia Total Surface

V prípade, že sa robot Concept VR3100 vybije v priebehu upratovania, sám vďaka funkcii automatického pokračovania Total Surface vyhľadá nabíjaciu stanicu. Tam sa plne nabije a potom vyjde a bude pokračovať presne tam, kde prestal. Váš domov tak bude vždy dokonale uprataný.

Kompletné automatické upratovanie

Robotický vysávač Concept VR3100 je vybavený režimom kompletného automatického upratovania, ktorý prehľadá a zároveň vygeneruje mapu, ktorú si rozdelí na menšie zóny. Jednotlivé zóny následne jednu po druhej dôkladne vysaje pozdĺž stien, a potom ich vysaje aj v líniách a uprace zvyšné priestory. Potom, čo robotický vysávač Concept VR3100 dokončí upratovanie, vráti sa späť do nabíjacej stanice.

Concept VR3100 ponúka zóny upratovania

Vysávač Concept VR3100 je vybavený zónovým režimom, ktorý uprace vašu domácnosť len tam, kde naozaj potrebujete. Nemusíte tak čakať, kým uprace celý byt. Vysávač Concept VR3100 dokáže definovať a pomenovať až 15 zón vrátane zakázaných oblastí. V zvolenej zóne robot Concept uprace rovnakým spôsobom ako pri automatickom upratovaní. Túto skvelú funkciu oceníte predovšetkým v prípade, že nechcete, aby vám v režime vytierania nešiel na koberce alebo miesta, kam nechcete. Využiť môžete aj praktickú funkciu DOUBLE, kedy robot Concept VR3100 po dokončení bežného upratovania zopakuje upratovanie v líniách naprieč svojej prvotnej dráhy a TURBO, ktorá zvýši sací výkon na najvyšší stupeň.

Lokálny režim na upratovanie menších plôch

Okrem iného môžete využiť tiež lokálny režim, ktorý slúži predovšetkým na upratovanie menších plôch. Jednoducho možno tento režim spustiť priamo na vysávači Concept VR3100. Robot na stredný sací výkon vykoná dvojaké upratovanie v oblasti 2 × 2 m so stredom vo svojej štartovacej polohe. Aby ste dosiahli starostlivejšie upratovanie, ľahko určíte pomocou aplikácie bod na mape a aktivujete upratovanie v TURBO režime. Vysávač Concept VR3100 prejde na miesto, ktoré si určí ako stred. Následne vykoná upratovanie s maximálnym výkonom v oblasti 1,5 × 1,5 m.

Vysávač Concept VR3100 s tichým režimom

Concept VR3100 je vybavený tichým režimom, ktorý si môžete sami nastaviť v prípade, že nechcete byť rušení pri vašom obľúbeného programe či filme. Všetky hlasové oznámenia sa vypnú, takže vás nebudú nijako obťažovať. Počas aktivovaného tichého režimu nebude robot Concept VR3100 vykonávať naplánované upratovanie.

Concept VR3100 využijú aj alergici

Robotický vysávač VR3100 je ideálny pre alergikov. Disponuje totiž pokročilým filtračným systémom TripleAirClean. Ide o trojstupňovú filtráciu s HEPA filtrom 13, ktorý dokáže zo vzduchu odstrániť až 99,9 % častíc, vrátane baktérií a vírusov. Váš domov tak bude perfektne čistý a bez zbytočných škodlivín.


Príslušenstvo:

 • Nabíjacia stanica
 • CARPET hlavná kefa
 • 2× HEPA filter 13 + penový filter
 • Diaľkové ovládanie s displejom
 • Čistiaca kefka
 • 4× bočná kefa
 • 1× textília na umývanie + 1× náhradnáParametre a špecifikácia

Porovnať
Typ povrchu
Na všetky druhy podláh, Na koberce, Na tvrdé podlahy, Na mäkké povrchy, Na linoleum, Na drevené podlahy, Na plávajúce podlahy Hotovo!
Určenie
S mopom, Na čistenie kobercov Hotovo!
Funkcie
Automatické dobíjanie , Predvoľba miestností na upratovanie , Pokračovanie upratovania po samostatnom dobití , Senzor proti pádu zo schodov , Senzor proti nárazu , Vysávanie viacerých miestností , Prispôsobenie povrchu podlahy Hotovo!
Objem nádoby na prach
0,6 l Hotovo!
Počet bočných štetcov
2 Hotovo!

Typ povrchu

Typ povrchu
Na všetky druhy podláh, Na koberce, Na tvrdé podlahy, Na mäkké povrchy, Na linoleum, Na drevené podlahy, Na plávajúce podlahy Hotovo!

Určenie

Určenie
S mopom, Na čistenie kobercov Hotovo!

Vlastnosti

Funkcie
Automatické dobíjanie , Predvoľba miestností na upratovanie , Pokračovanie upratovania po samostatnom dobití , Senzor proti pádu zo schodov , Senzor proti nárazu , Vysávanie viacerých miestností , Prispôsobenie povrchu podlahy Hotovo!
Objem nádoby na prach
0,6 l Hotovo!
Počet bočných štetcov
2 Hotovo!
Spôsob navigácie
Laserová Hotovo!
Typ motora
BLDC Hotovo!
Typ ovládania
Na tele, Diaľkový ovládač, Aplikácia Hotovo!
Spôsob čistenia
Kefy, Programy, Mopovanie Hotovo!

Filtre

Typ filtra
HEPA filter Hotovo!

Výbava a príslušenstvo

Príslušenstvo
Batéria Li-Ion, Diaľkové ovládanie, HEPA filter, Indikátor nabíjania, Kefa, Kefa na podlahu/koberce, Kefka na čistenie prístroja, Mopovací modul s mopovacou tkaninou, Mopovací nadstavec, Mopovacia textília, Nabíjací adaptér, Nabíjacia stanica, Náhradná bočná kefa, Ovládanie smartfónom, Penový filter, Regulácia výkonu, Zásobník na nečistoty na vysávanie, Zásobník na vodu Hotovo!

Mobilné aplikácie

Mobilné aplikácie
áno Hotovo!

Farba

Farba
Čierna Hotovo!

Napájanie

Doba nabíjania
4 h (4 h) Hotovo!
Doba prevádzky
180 min (180 min) Hotovo!

Hlučnosť

Hlučnosť
64 dB(A) Hotovo!

Rozmery a hmotnosť

Šírka
35 cm Hotovo!
Výška
35 cm Hotovo!
Hĺbka
10 cm Hotovo!
Hmotnosť
3,1 kg Hotovo!

Typ

Typ vysávača
Robotický Hotovo!

Vlastnosti

Kompatibilita
Wi-Fi Hotovo!

Energetický štítok

Hlučnosť
64 dB Hotovo!

Typ zásuvky

Krajina
Česko Hotovo!
Viac parametrov

Česká značka Concept patrí medzi popredných výrobcov a dodávateľov domácich elektrospotrebičov v Českej republike, na Slovensku a v Poľsku. Hlavnými prioritami sú vysoká technická kvalita produktov, moderný dizajn a rýchly servis. Vďaka dlhodobým odborným skúsenostiam vyvinula spoločnosť vlastný komplexný súbor pravidiel, dohliadajúci na vysokú kvalitu a praktickosť všetkých produktov. Luxusný vzhľad novej kuchyne za rozumnú cenu si teraz môže dopriať takmer ktokoľvek. Všetky tri dizajnové línie s názvom SINFONIA (nehrdzavejúca oceľ decentne kombinovaná s čiernym prúžkom), BLACK (čierne sklo) a WHITE (biele sklo), umožňujú súhru veľkých a malých spotrebičov, ktoré kuchynský priestor elegantne spoja do jedného harmonického celku.


Online chat

Vážený zákazník, ak máte otázky k službe, môžete ich s nami vyriešiť online. V prípade že chcete chat využiť prihláste sa prosím.

Varianty VR3100 Robotický vysávač 2 v 1 RoboCross Laser Soft:

Concept VR3110 - Robotický vysávač 2 v 1 RoboCross Laser, sací výkon 3 300 Pa

Robotický vysávač maximálna sacia sila 3 300 Pa, s mopom, na čistenie kobercov, na zvieracie chlpy a antibakteriálny, na všetky druhy podláh, automatické dobíjanie, pokračovanie upratovania po samostatnom dobití, odolnosť kief proti namotávaniu vlasov, senzor proti nárazu a prispôsobenie povrchu podlahy, objem nádoby 0.6 l, počet bočných štetcov: 2, prekoná prekážku do 1,8 cm, motor BLDC, typ ovládania: na tele, čas nabíjania 4 h, doba chodu 180 min, filter HEPA a penový filter, hlučnosť 70 dB(A), mobilná aplikácia, bočná kefa, diaľkové ovládanie, HEPA filter, kefa na podlahu/koberce, kefa PET na zvieracie chlpy a penový filter, čierna farba
Kúpiť
329 €
Na sklade > 5 ks
 

Varianty VR3100 Robotický vysávač 2 v 1 RoboCross Laser Soft:

VR2100 Robotický vysávač 2 v 1 RoboCross Gyro Soft

Robotický vysávač sací výkon 2 200 Pa, s mopom, na tvrdé podlahy, automatické dobíjanie, objem nádoby 0.6l, počet bočných štetcov: 2, prekoná prekážku do 1,5cm, navigácia: gyro, BLDC motor, typ ovládania: diaľkový ovládač, spôsob čistenia: kefy, čas nabíjania 4h, doba chodu 150min, hepa filter, hlučnosť 65dB(A), mobilná aplikácia, bočná kefa, čistiaca kefka, diaľkové ovládanie, HEPA filter, nabíjacia stanica a penový filter, sivá farba
Kúpiť
195,90 €
Na sklade > 5 ks
 

Technické špecifikácie sa môžu zmeniť bez výslovného upozornenia. Obrázky majú iba informatívny charakter. Bežná cena znamená výrobcom/dodávateľom odporúčaná koncová cena.

Dobrý den, u produktu robotický vysavač Concept VR3110 byla ještě včera možnost ho objednat v akci "Jarní úklid" a dnes už tam tato akce není. Byl výrobek špatně označen nebo teď omylem sleva zmizela? Uvažoval jsem o koupi při ceně s "Jarním úklidem". Předem mockrát děkuji za odpověď

Dobrý den, HEPA filtr je omyvatelný?

Dobrý večer jak je vysavač vysoký v popisu jsem nenašel žádné parametry?

Dobrý den, jaký je rozdíl mezi stroji Concept VR3100 Robotický vysavač 2 v 1 RoboCross Laser Soft a Concept VR3100 Robotický vysavač 2 v 1 RoboCross Laser? Děkuji za informaci.

Dobrý den, rozdíl mezi Concept VR3100 a Concept VR3110

Dobrý den, chci se zeptat jaký je rozdíl mezi tímto modelem a Concept VR3100 Robotický vysavač 2 v 1 RoboCross Laser Soft. Myslel jsem, že tento je pro antibakteriální vytření/ vysátí, ale když jsem oba dal do vašeho srovnávače, tak je zde uvedeno, že tento oiproti předchozímu nemá: Předvolba místností k úklidu a Vysátí více místností. Dále bych se chtěl zeptat jaký způsob navigace používá, v jakém jazyce je aplikace a jaký typ baterie má (Ni-Mh, Li-ion)? Děkuji.

Dobrý den, mohu se prosím zeptat je možné každou místnost vysávat zvlášť ? vždy bych přenesl robota i s dokovací stanící do další mistnosti. důvod jsou vysoké prahy a zavřené dveře skrz tepelné zpráty. Děkuji Pavel

Dobrý den, mám dotaz ohledně výšky vysavače. V parametrech je psaná výška 10 cm, ale nikde jsem se nedočetl (ani podle technického výkresu) jestli je to výška vysavače na okraji svého těla nebo je to výška i s věžičkou s laserem uprostřed. Máme totiž litinové radiátory cca 9,5 cm nad podlahou, tak by mě zajímalo jestli zajede i pod ně. Děkuji za odpověď.

Dobry den, dokaze sa vysavac orientovat aj v tmavych miestnostiach alebo potrebuje dostatok svetla?

Dobrý den, po zapnutí vysavače se jen točí a nejezdí dopředu.

123...
Diskusia a poradňa k VR3100 Robotický vysávač 2 v 1 RoboCross Laser Soft
Príslušenstvo pre VR3100 Robotický vysávač 2 v 1 RoboCross Laser Soft
Pomôžte ostatným pri výbere
Napísať recenziu
Chcete doručit zboží do Česka? Prohlédněte si Concept VR3100 Robotický vysavač 2 v 1 RoboCross Laser Soft. For shipping to other EU countries visit this page Concept VR3100 Robotic Vacuum Cleaner 2-in-1 RoboCross Laser Soft. Für Versand nach Deutschland, besuchen Sie bitte Concept VR3100 Saugroboter 2in1 RoboCross Laser Soft. Für Versand nach Österreich, besuchen Sie bitte Concept VR3100 Saugroboter 2in1 RoboCross Laser Soft. Magyarországra történő kiszállításért tekintse meg ezt a termékoldalt: VR3100 Robotporszívó 2 az 1-ben RoboCross Laser Soft.

Odkaz k produktu na stránkach výrobcu: Zadajte odkaz recenzie produktu

Poznámka:

Skúste nové Alza Premium Moja Alza Prihlásiť Pre organizácie Ako nakúpiť
P-DC1-WEB01
Zavoláme Vám a odborne poradime
+421 2 5710 1800
Otázka na objednávku
Otázka na tovar
Prosím, zadajte svoj telefón:
Zavolajte mi