AP+ nový vizuál Dvojročná záruka teraz aj pre firmy

Výčapné zariadenia

Zobraziť katalóg
Cena
-
Dostupnosť
Stav tovaru
Určené na
KEG sudy
(20)
Plechovky
(1)
Výkon čerpadla
25 l/h
100 l/h
-
Funkcie
Nastaviteľný tlak
(3)
Manuálne nastavenie teploty
(11)
Čapovanie piva
(20)
Najnovšie objednávky

Obľubujete zlatý mok? Ešte predtým, ako ukojíte svoje vyprahnuté hrdlo, potrebujete pivo správne načapovať. Na tento účel slúži výčapné zariadenie, ktoré zároveň pivo vychladí. Správna teplota sa totiž pohybuje medzi 5 a 8 °C. Ako postupovať pri samotnom výbere? Pozrite sa, čo zahŕňa výber pípy na pivo.

Pokračovať

Aké výčapné zariadenia nájdete v ponuke?

Výčapné zariadenia vyberajte podľa príležitosti podávania nápoja a podľa toho, ako často ho budete používať. Výčap na pivo alebo pípy na pivo sú tak k dispozícii pre veľké sudy, malé sudy, a dokonca aj pre naozaj miniatúrne nádoby.

 • Pípy na pivo s chladením na veľké KEG sudy, ktorých obvyklý objem je 15, 30 a 50 litrov.
 • Výčapné zariadenia na menšie súdky, ktoré majú najčastejšie objem 5 litrov.
 • Mobilné čapovacie zariadenie na plechovky bežného typu, teda 0,33 l, 0,35 l alebo 0,5 l.

Pivný výčap na KEG sudy
Pípa na pivo na KEG sudy

Výčapné zariadenie na 5 l súdky
Výčapné zariadenie na 5 l súdok

Pivný výčap na plechovky
Výčap na pivo na plechovky

Koľko kohútov by malo mať výčapné zariadenie?

Výčapné zariadenie môže mať aj niekoľko kohútov. Počet kohútov voľte podľa množstva rôznych nápojov. Čapovať môžete tiež limonádu či víno. Bežné domáce pípy na pivo mávajú jeden až dva. To pokryje potreby bežného používateľa. Výčapné zariadenia do reštaurácie ale môžu mať dokonca osem aj viac kohútov.

Bez tlaku by to netieklo. Ktorý typ tlakovania je pre výčapné zariadenia s chladením lepší?

Výčapné zariadenia s chladením sa rozlišujú na dva druhy podľa spôsobu tvorby tlaku. Práve tlak dostáva nápoj z nádoby a cez pípu do pohára. Ktorý druh je najvhodnejšou voľbou?

Výčapné zariadenia s kompresorom sú ideálne pre domáce použitie

Výčapné zariadenia s kompresorom vytvárajú tlak tak, že do nádoby s nápojom vháňajú vzduch. Tým pádom sa skvele hodia na rôzne večierky a ďalšie akcie. Vďaka tomu, že sa veľmi ľahko ovládajú, ide o skvelý prístroj do domácnosti. Majte však na pamäti, že pivo z narazeného súdka je nutné spotrebovať v ten istý deň. Už druhý deň stráca svoju penivosť. Preto takéto domáce výčapné zariadenie neodporúčame pre profesionálne použitie.

 • Jednoduchší princíp.
 • Nevyužíva ťažké plynové bomby.
 • Hodí sa do domácnosti a na večierky.
 • Pivo stráca penivosť a celková kvalita je horšia.

Máte radi nepasterizované a nefiltrované pivá? Kúpte si kvalitné výčapné zariadenie na pivo s chladením a reguláciou tlaku

Ak vždy radšej siahnete po nepasterizovanom a nefiltrovanom pive, dajte si na výbere chladenia na pivo obzvlášť záležať. V tomto prípade sa vám určite neoplatí šetriť. Najlacnejšie pípy na pivo nedisponujú reguláciou tlaku. Nepasterizované a nefiltrované pivá potrebujú tlak až 3 bary. Bez regulácie tlaku špeciály nenačapujete.

Kompresor môže byť externý, ale často sa stretnete aj s integrovanými modelmi. Výčapné zariadenie s kompresorom (vstavaným) je ľahko prenosné a ľahko dostupné.

Profesionálne výčapné zariadenia na pivo s dôrazom na kvalitu nápoja

Profi výčapné zariadenie na pivo využívajú reštaurácie či krčmy a tiež vyžaduje tlak. Ten je ale tvorený pomocou plynu, ktorý sa uchováva v plynových bombách. Na tento účel sa najčastejšie používa potravinársky dusík alebo oxid uhličitý. Najlepším riešením je však biogon kombinujúci oba plyny. Výsledkom je najkvalitnejší nápoj.

 • Kvalita nápoja.
 • Vhodné pre veľké množstvo piva.
 • Použitie v krčmách a reštauráciách.
 • Zložitejšia montáž a ťažké plynové bomby.

Sládek radí: dávajte prednosť mixu dusíka a CO2

Stále sa môžete stretnúť s tým, že sa v niektorých prevádzkach používa iba dusík alebo oxid uhličitý. Avšak používanie týchto plynov samostatne sa príliš neodporúča. CO2 pivo presycujú, takže potom môže nafukovať. Ak použijete iba dusík, stráca pivo tú správnu chuť a rýchlo zvetráva. Preto je najoptimálnejšia kombinácia oboch.

Toto výčapné zariadenie bez kompresora načapuje chutnejšie a kvalitnejšie pivo. Aj tak je ale dobré mať pípu s kompresorom po ruke, a to v momente, kedy vám dôjde plyn.

Suché chladenie piva, alebo kontaktné?

Chladenie piva vyberajte podľa toho, kde a ako budete čapovacie zariadenie používať. Suché, teda integrované chladenie využíva hliníkový blok. Ľahko sa používa, je ľahko prenosné a nevyžaduje vodu. Zároveň však spotrebuje viac energie. Vodné chladenie piva funguje na princípe vodného kúpeľa a používa sa v krčmách a reštauráciách. Je náročnejšie na údržbu a inštaláciu, ale z dlhodobého hľadiska je výhodnejšie.

i

Externé chladenie na pivo sa využíva v podnikoch. V takom prípade je potrebné zvoliť vodné pivné chladenie, ale stretnete sa aj s chladením suchým. Kúpeľ, ktorý pivo obklopuje, produkuje ľad. Pípa na pivo potom čapuje perfektne vychladený mok.

Aké ďalšie parametre zohľadniť, ak vyberáte výčapné zariadenie?

Ak hľadáte to najlepšie výčapné zariadenie, zoznámte sa aj s ďalšími bodmi, ktoré je nutné zohľadniť.

Výkon chladenia pípy na pivo: Akým tempom budete čapovať?

Pípy na pivo majú určitý chladiaci výkon. Ide o veľmi dôležitý parameter, ktorý určuje, koľko litrov piva je schopné zariadenie schladiť. Podľa toho rozlišujeme domáce a profesionálne použitie.

 1. Domáce chladenie piva na grilovačky a pod. Doplňte prístrojom, ktorý má výkon 15 až 25 l za hodinu.
 2. Na rôzne akcie a do podnikov sa hodí pípa na pivo s chladením s výkonom do 50 l za hodinu.

Sládek radí: ak radi skúšate nové pivá, bude sa vám hodiť bajonet aj plochý narážač

Radi ochutnávate nové značky? V tom prípade by ste doma mali mať ako bajonet, tak plochý narážač. Narážače ľahko vymeníte. Vďaka tomu predídete možným ťažkostiam. Pozor! Narážač kombi nepredstavuje náhradu za predošlé dva narážače. Nie je univerzálny. Je to samostatný typ, ktorý nie je kompatibilný pre iné uzávery sudov.

Keď už je reč o chladení, využiť môžete aj chladenie piva v mrazničke. Ide pochopiteľne o jednotlivé fľaše. Navlhčite obrúsky a oblepte nimi fľašu. Potom ju uložte do mrazničky.

Ako vyberať výčapné zariadenia s ohľadom na materiál a vyhotovenie

Výčapné zariadenia sa vyrábajú z rôznych materiálov. Pípa na pivo s chladením a kompresorom sa zvyčajne vyrába z ocele či nehrdzavejúcej ocele, keďže ide o odolnejšie materiály. Často sa stretnete s čiastočne plastovou konštrukciou. Profesionálne riešenia sú ale takmer výhradne z nehrdzavejúcej ocele. Ak hľadáte prenosný výčap na pivo s chladiacim zariadením a kompresorom, tým skôr dbajte na kvalitné vyhotovenie. Výčapné zariadenie na pivo s kompresorom z lacnejších materiálov by časté prenášanie nemuselo prežiť.

i

Zaujímate sa o domáce chladenie piva? A čo takto, keby ste si skúsili pivo doma aj uvariť. V našom článku Domáce varenie piva nájdete užitočné tipy a rady nielen pre začiatočníkov.

Každý sud potrebuje naraziť. Vyberte si správny narážač pre výčapné zariadenia

Výčapné zariadenia s chladením potrebujú narážač, ktorým sud narazíte. Rozlišujeme niekoľko druhov:

 1. Bajonet je najpoužívanejšou narážacou hlavou. Tiež sa označuje ako korb.
 2. Plochý narážač je druhým najpoužívanejším narážačom. Často sa mu hovorí žehlička.
 3. Kombi narážač je najmenej používaným typom. Nenechajte sa pomýliť, nejde ale o univerzálne riešenie.
 4. Narážacia hlava pre 5 l súdky je samostatným typom. Prvé tri sú len pre väčšie nádoby.

Narážač Bajonet
Narážač Bajonet

Pípa na pivo s plochým narážačom
Plochý narážač

Kombi narážač pípy na pivo
Kombi narážač


Len z čistých trubičiek tečie dobré pivo: Ako na čistenie pípy na pivo?

Pípy na pivo je potrebné poriadne vyčistiť, a to vrátane rúrok. Zamedzíte tak šíreniu mikróbov, ktoré môžu byť zdraviu škodlivé a zároveň negatívne ovplyvňovať chuť piva. Preto výčapné zariadenia s chladením preplachujte. Ideálne pred a po každom použití pomocou sanitačného adaptéra (nie je súčasťou balenia, musíte ho objednať zvlášť). Nezabúdajte ani na kohúty a narážače, ktoré sa dajú rozobrať.

Tipy a rady, ako natočiť pivo ako profesionál

Ak si chcete na natočenom pive pochutnať ako vo vašej obľúbenej krčmičke, musíte dodržiavať určité pravidlá.

 1. Dbajte na riadnu údržbu a čistotu. Preplachujte rúrky a pravidelne čistite tiež kohúty a narážače.
 2. Sud by mal byť na mieste čapovania najmenej jeden deň vopred, aby odstál. Ideálna je chladnejšia miestnosť.
 3. Najskôr narazte sud, mierne odčapujte a až potom zapnite chladenie, aby nedošlo k zamrznutiu vedenia.
 4. Pivo vždy čapujte do čistého a studeného pohára. Lepšie tak udrží teplotu a tiež penu.
 5. Existuje niekoľko štýlov čapovania. Ak chcete, môžete pivo natočiť na dvakrát. Najskôr penu a potom pivo.

Hľadáte to najlacnejšie výčapné zariadenie? Bazár je miesto, kde môžete nájsť skvelé ponuky.

Skryť popis
Pomohla vám táto informácia?
Tento formulár slúži len na hodnotenie informácií v popise vyššie.
Ak máte otázku k produktom, službám, doprave, či inú požiadavku, využite zákaznícku podporu.
Čo by sme v ňom mali zlepšiť? Chýba vám tu niečo? Je niečo uvedené zle? Podeľte sa.

Najpredávanejšie

1.
Výčapné zariadenie – s chladením, určené na KEG sudy, výkon čerpadla 50 l/h, príkon 322 W, manuálne nastavenie teploty, 2 kohútiky, na 2 druhy chladených nápojov, tlak kompresora 3,2 bar, chladivo R290, teplený spád 10 °C
729,90 €

2.
LINDR PYGMY 25/K Green Line Na sklade > 5 ks
Výčapné zariadenie – s kompresorom, s chladením, určené na KEG sudy, výkon čerpadla 25 l/h, príkon 368 W, kompresor a odkvapkávač súčasťou, 1 kohútik, na 1 druh chladeného nápoja, tlak kompresora 3,2 bar, chladivo R290, teplený spád 10 °C, rozmery 368 × 155 × 281 mm (V׊×D), hmotnosť 16,5 kg
649,90 €

3.
Výčapné zariadenie – s kompresorom, s chladením, určené na KEG sudy, výkon čerpadla 25 l/h, príkon 322 W, kompresor súčasťou, 1 kohútik, na 1 druh chladeného nápoja, tlak kompresora 3,2 bar, chladivo R290, teplený spád 10 °C, rozmery 32,5 × 18,5 × 31,5 cm (V׊×D), hmotnosť 16,5 kg
577,90 €

Ďalšie najpredávanejšie
21 položiek
5,0 19×
LINDR PYGMY 25/K Green Line
Výčapné zariadenie – s kompresorom, s chladením, určené na KEG sudy, výkon čerpadla 25 l/h, príkon 368 W, kompresor a odkvapkávač súčasťou, 1 kohútik, na 1 druh chladeného nápoja, tlak kompresora 3,2 bar, chladivo R290, teplený spád 10 °C, rozmery 368 × 155 × 281 mm (V׊×D), hmotnosť 16,5 kg
649,90 €
Na sklade > 5 ks
Do polnoci objednáš, ráno v AlzaBoxe máš!
Info
Objednávací kód: LINVZ004
4,5
LINDR PYGMY 20/K Green Line new
Výčapné zariadenie – s kompresorom, s chladením, určené na KEG sudy, výkon čerpadla 25 l/h, príkon 322 W, kompresor súčasťou, 1 kohútik, na 1 druh chladeného nápoja, tlak kompresora 3,2 bar, chladivo R290, teplený spád 10 °C, rozmery 32,5 × 18,5 × 31,5 cm (V׊×D), hmotnosť 16,5 kg
577,90 €
Na sklade > 5 ks
Do polnoci objednáš, ráno v AlzaBoxe máš!
Info
Objednávací kód: LINVZ023
LINDR PYGMY 25/K Exclusive Green Line 2× kohútik new - Výčapné zariadenie Doručenie do
Alzaboxu zadarmo
5,0
LINDR PYGMY 25/K Exclusive Green Line 2× kohútik new
Výčapné zariadenie – s kompresorom, s chladením, určené na KEG sudy, výkon čerpadla 35 l/h, príkon 345 W, kompresor súčasťou, manuálne nastavenie teploty, 2 kohútiky, na 2 druhy chladených nápojov, tlak kompresora 3,2 bar, chladivo R290, teplený spád 10 °C, rozmery 380 × 185 × 335 mm (V׊×D), hmotnosť 20 kg
824,90 €
Na sklade > 5 ks
Do polnoci objednáš, ráno v AlzaBoxe máš!
Info
Objednávací kód: LINVZ022
5,0
LINDR KONTAKT 40 Green Line new - Bez kompresora
Výčapné zariadenie – s chladením, určené na KEG sudy, výkon čerpadla 50 l/h, príkon 322 W, manuálne nastavenie teploty, 2 kohútiky, na 2 druhy chladených nápojov, tlak kompresora 3,2 bar, chladivo R290, teplený spád 10 °C
729,90 €
Na sklade 2 ks
Objednávací kód: LINVZ028
4,8
LINDR Párty pípa ručná pumpa
Narážač – ručné, určené na KEG sudy, rozmery 340 × 220 × 55 mm (V׊×D), hmotnosť 1,43 kg
Super cena
69,90 €
Na sklade > 5 ks
Do polnoci objednáš, ráno v AlzaBoxe máš!
Info
Objednávací kód: LINVZ041
LINDR PYGMY 25/K Exclusive Green Line 1× kohútik new - Výčapné zariadenie Doručenie do
Alzaboxu zadarmo
LINDR PYGMY 25/K Exclusive Green Line 1× kohútik new
Výčapné zariadenie – s kompresorom, s chladením, určené na KEG sudy, výkon čerpadla 35 l/h, príkon 345 W, kompresor súčasťou, manuálne nastavenie teploty, 1 kohútik, na 1 druh chladeného nápoja, tlak kompresora 3,2 bar, chladivo R290, teplený spád 10 °C, rozmery 380 × 185 × 335 mm (V׊×D), hmotnosť 19 kg
824,90 €
Na sklade > 5 ks
Do polnoci objednáš, ráno v AlzaBoxe máš!
Info
Objednávací kód: LINVZ021
LINDR PYGMY 35 / Kprofi Green Line new - Výčapné zariadenie Doručenie do
Alzaboxu zadarmo
LINDR PYGMY 35 / Kprofi Green Line new
Výčapné zariadenie – s kompresorom, s chladením, určené na KEG sudy, výkon čerpadla 40 l/h, príkon 368 W, kompresor súčasťou, s nastaviteľným tlakom, 1 kohútik, na 1 druh chladeného nápoja, tlak kompresora 3,5 bar, chladivo R290, teplený spád 10 °C, rozmery 380 × 190 × 315 mm (V׊×D), hmotnosť 20 kg
839,90 €
Na sklade 5 ks
Do polnoci objednáš, ráno v AlzaBoxe máš!
Info
Objednávací kód: LINVZ027
LINDR PYGMY 25 Green Line new - Bez kompresora
Výčapné zariadenie – s chladením, na oxid uhličitý, určené na KEG sudy, príkon 253 W, odkvapkávač súčasťou, 1 kohútik, na 1 druh chladeného nápoja, chladivo R290, teplený spád 10 °C
505,90 €
Na sklade 4 ks
Do polnoci objednáš, ráno v AlzaBoxe máš!
Info
Objednávací kód: LINVZ024
LINDR PYGMY 25/K Exclusive Green Line 1× kohútik new, bajonet, plochý, spojovací set 1× nápoj - Výčapné zariadenie Doručenie na
predajňu zadarmo
LINDR PYGMY 25/K Exclusive Green Line 1× kohútik new, bajonet, plochý, spojovací set 1× nápoj
Výčapné zariadenie – s kompresorom, s chladením, určené na KEG sudy, chladiaci výkon 35 BTU/h, príkon 345 W, kompresor, odkvapkávač a narážacia hlava súčasťou, manuálne nastavenie teploty, bajonetová, plochá narážacia hlava, 1 kohútik, na 1 druh chladeného nápoja, tlak kompresora 3,2 bar, chladivo R290, teplený spád 10 °C, rozmery 379 × 182 × 324 mm (V׊×D), hmotnosť 19 kg
873,90 €
Na sklade > 5 ks
Objednávací kód: LINSET01610
LINDR PYGMY 35/Kprofi Green Line new, bajonet, plochý, sanit. adaptér bajonet SET, sp. set 1× nápoj - Výčapné zariadenie Doručenie na
predajňu zadarmo
LINDR PYGMY 35/Kprofi Green Line new, bajonet, plochý, sanit. adaptér bajonet SET, sp. set 1× nápoj
Výčapné zariadenie – s kompresorom, s chladením, určené na KEG sudy, chladiaci výkon 40 BTU/h, príkon 368 W, kompresor, odkvapkávač, manometer, držadlo a narážacia hlava súčasťou, s nastaviteľným tlakom, bajonetová, plochá narážacia hlava, 1 kohútik, na 1 druh chladeného nápoja, tlak kompresora 3,6 bar, chladivo R290, teplený spád 10 °C, rozmery 433 × 189 × 311 mm (V׊×D), hmotnosť 19,5 kg
923,90 €
Na sklade 5 ks
Objednávací kód: LINSET01667
LINDR PYGMY 35/Kprofi Green Line new, bajonet, plochý, spojovací set 1× nápoj - Výčapné zariadenie Doručenie na
predajňu zadarmo
LINDR PYGMY 35/Kprofi Green Line new, bajonet, plochý, spojovací set 1× nápoj
Výčapné zariadenie – s kompresorom, s chladením, určené na KEG sudy, chladiaci výkon 40 BTU/h, príkon 368 W, kompresor, odkvapkávač, manometer, držadlo a narážacia hlava súčasťou, s nastaviteľným tlakom, bajonetová, plochá narážacia hlava, 1 kohútik, na 1 druh chladeného nápoja, tlak kompresora 3,6 bar, chladivo R290, teplený spád 10 °C, rozmery 433 × 189 × 311 mm (V׊×D), hmotnosť 19,5 kg
893,90 €
Na sklade 5 ks
Objednávací kód: LINSET01666
LINDR PYGMY 25/K Exclusive Green Line 2× kohútik new, bajonet, plochý, spojovací set 2× nápoj - Výčapné zariadenie Doručenie na
predajňu zadarmo
LINDR PYGMY 25/K Exclusive Green Line 2× kohútik new, bajonet, plochý, spojovací set 2× nápoj
Výčapné zariadenie – s kompresorom, s chladením, určené na KEG sudy, chladiaci výkon 35 BTU/h, príkon 345 W, kompresor, odkvapkávač a narážacia hlava súčasťou, manuálne nastavenie teploty, bajonetová, plochá narážacia hlava, 2 kohútiky, na 2 druhy chladených nápojov, tlak kompresora 3,2 bar, chladivo R290, teplený spád 10 °C, rozmery 379 × 182 × 324 mm (V׊×D), hmotnosť 20 kg
923,60 €
Na sklade > 5 ks
Objednávací kód: LINSET01609
LINDR PYGMY 20/K Green Line new, bajonet, plochý, spojovací set 1× nápoj
Výčapné zariadenie – s kompresorom, s chladením, určené na KEG sudy, chladiaci výkon 25 BTU/h, príkon 322 W, kompresor a odkvapkávač súčasťou, manuálne nastavenie teploty, bajonetová, plochá narážacia hlava, 1 kohútik, na 1 druh chladeného nápoja, tlak kompresora 3,2 bar, chladivo R290, teplený spád 10 °C, rozmery 376 × 181 × 311 mm (V׊×D), hmotnosť 15,5 kg
634,90 €
Na sklade > 5 ks
Objednávací kód: LINSET01604
LINDR PYGMY 25/K Green Line, bajonet, plochý, sanitační adaptér bajonet SET, spojovací set 1× nápoj
Výčapné zariadenie – s kompresorom, s chladením, určené na KEG sudy, chladiaci výkon 35 BTU/h, príkon 368 W, kompresor, odkvapkávač, držadlo a narážacia hlava súčasťou, manuálne nastavenie teploty, bajonetová, plochá narážacia hlava, 1 kohútik, na 1 druh chladeného nápoja, tlak kompresora 3,2 bar, chladivo R290, teplený spád 10 °C, rozmery 326 × 167 × 281 mm (V׊×D), hmotnosť 16,5 kg
736,90 €
Na sklade > 5 ks
Objednávací kód: LINSET01608
LINDR PYGMY 25/K Green Line, bajonet, plochý, kombi, spojovací set 1× nápoj
Výčapné zariadenie – s kompresorom, s chladením, určené na KEG sudy, chladiaci výkon 35 BTU/h, príkon 368 W, kompresor, odkvapkávač, držadlo a narážacia hlava súčasťou, manuálne nastavenie teploty, bajonetová, plochá narážacia hlava, 1 kohútik, na 1 druh chladeného nápoja, tlak kompresora 3,2 bar, chladivo R290, teplený spád 10 °C, rozmery 326 × 167 × 281 mm (V׊×D), hmotnosť 16,5 kg
752,90 €
Na sklade > 5 ks
Objednávací kód: LINSET01607
LINDR PYGMY 25/K Green Line, bajonet, plochý, spojovací set 1× nápoj
Výčapné zariadenie – s kompresorom, s chladením, určené na KEG sudy, chladiaci výkon 35 BTU/h, príkon 368 W, kompresor a odkvapkávač súčasťou, bajonetová, plochá narážacia hlava, 1 kohútik, na 1 druh chladeného nápoja, tlak kompresora 3,2 bar, chladivo R290, teplený spád 10 °C, rozmery 326 × 155 × 281 mm (V׊×D), hmotnosť 16,5 kg
706,90 €
Na sklade > 5 ks
Objednávací kód: LINSET01597
LINDR PYGMY 20/K Green Line new, bajonet, plochý, sanit. adaptér bajonet SET, spojovací set 1× nápoj
Výčapné zariadenie – s kompresorom, s chladením, určené na KEG sudy, chladiaci výkon 25 BTU/h, príkon 322 W, kompresor a odkvapkávač súčasťou, manuálne nastavenie teploty, bajonetová, plochá narážacia hlava, 1 kohútik, na 1 druh chladeného nápoja, tlak kompresora 3,2 bar, chladivo R290, teplený spád 10 °C, rozmery 376 × 181 × 311 mm (V׊×D), hmotnosť 15,5 kg
665,90 €
Na sklade > 5 ks
Objednávací kód: LINSET01606
LINDR PYGMY 20/K Green Line new, bajonet, plochý, kombi, spojovací set 1× nápoj
Výčapné zariadenie – s kompresorom, s chladením, určené na KEG sudy, chladiaci výkon 25 BTU/h, príkon 322 W, kompresor a odkvapkávač súčasťou, manuálne nastavenie teploty, bajonetová, plochá, kombinovaná narážacia hlava, 1 kohútik, na 1 druh chladeného nápoja, tlak kompresora 3,2 bar, chladivo R290, teplený spád 10 °C, rozmery 376 × 181 × 311 mm (V׊×D), hmotnosť 15,5 kg
680,90 €
Na sklade > 5 ks
Objednávací kód: LINSET01605
LINDR PYGMY 25 / K Green Line new kohút NOSTALGIE - Výčapné zariadenie Doručenie do
Alzaboxu zadarmo
5,0
LINDR PYGMY 25 / K Green Line new kohút NOSTALGIE
Výčapné zariadenie – s kompresorom, s chladením, určené na KEG sudy, výkon čerpadla 35 l/h, kompresor súčasťou, 1 kohútik, na 1 druh chladeného nápoja, tlak kompresora 3,2 bar, chladivo R290, teplený spád 10 °C, rozmery 325 × 185 × 315 mm (V׊×D), hmotnosť 17,5 kg
824,90 €
Na sklade 2 ks
Objednávací kód: LINVZ026
Alum Rozvádzač/nalievač na pivo 1 L
Výčapné zariadenie – ručné, určené na plechovky, výkon čerpadla 100 l/h, rozmery 480 × 140 mm (V׊), hmotnosť 845 g
18,37 €
Na sklade > 10 ks u dodávateľa
Objednávací kód: ALMvcz01
LINDR KONTAKT 40/K Green Line new - Výčapné zariadenie Doručenie na
predajňu zadarmo
3,7
LINDR KONTAKT 40/K Green Line new
Výčapné zariadenie – s kompresorom, s chladením, určené na KEG sudy, výkon čerpadla 50 l/h, príkon 391 W, manuálne nastavenie teploty, 2 kohútiky, na 2 druhy chladených nápojov, tlak kompresora 3,2 bar, chladivo R290, teplený spád 10 °C, rozmery 425 × 230 × 335 mm (V׊×D), hmotnosť 29 kg
899,90 €
Na objednávku – termín upresníme
Objednávací kód: LINVZ029

Výčapné zariadenia

vodaAko filtrovať pitnú vodu Filtrovaná voda je nielen lahodná a zdraviu prospešná, ale aj šetrná k prírode aj naši peňaženke. Aké výhody získate, ak si zaobstaráte filtračnú kanvicu na vodu, čo všetko zvládne odstrániť z vody a aké možnosti filtrácie vody sa ponúkajú? Prečítajte si náš článok a...
V horúcich letných mesiacoch hľadáme každú príležitosť, ako sa ochladiť. Veľmi účinným – a často tiež chutným – spôsobom, je ľad v nápoji alebo zmrzlina. Veľmi jednoducho si oboje v dostatočnej miere môžete vyrobiť doma. Stačí mať tie správne zariadenia...
Pokiaľ človek usporadúva letnú párty u seba na záhradke alebo si chce dopriať chuť čapovaného piva z pohodlia vlastného domova, je pre neho ideálnou voľbou domáce výčapné zariadenie. Na čo všetko si ale pri jeho výbere musíte dať pozor a na čo sa sústrediť?
Výrobník ľaduVýrobník ľadu SENCOR SIM 3500SS (RECENZIA) V horúcich letných dňoch príde na chuť akýkoľvek chladený nápoj, ktorého teplotu udržia cinkajúce kocky ľadu. Aby sme ich mali stále dostatok a mohli si tak dopriať alkoholické aj nealkoholické osviežujúce nápoje, oplatí sa mať doma funkčný výrobník ľadu. Ako sa...
Domáce varenie piva je nový trendy koníček, ktorý si získal veľa zapálených priaznivcov aj u nás. Uvariť si dobré pivo vyžaduje určité znalosti a tiež veľa času. Ak nemáte ani jedno, prečítajte si náš článok. V ňom sa totiž dozviete nielen, ako uvariť pivo tradične....
Viac článkov

Výčapné zariadenia

V kategórii Výčapné zariadenia máme práve teraz na Alza.sk celkom 21 produktov.

Výčapné zariadenia – osvedčené značky

Pozrite sa na produkty zoradené podľa ceny od najlacnejšieho v kategórii lacné výčapné zariadenia Produkty zoradené od najdrahšieho po najlacnejší hľadajte v kategórii najdrahšie výčapné zariadenia Tovar zoradený podľa predajnosti od najviac po najmenej predávaný nájdete v kategórii najpredávanejšie, najlepšie výčapné zariadenia Produkty zoradené podľa hodnotenia používateľov od najlepšieho nájdete v kategórii výčapné zariadenia recenzie
P-DC1-WEB14
Zavoláme Vám a odborne poradime
+421 2 5710 1800
Otázka na objednávku
Otázka na tovar
Prosím, zadajte svoj telefón:
Zavolajte mi
Na vašom súkromí nám záleží My, spoločnosť Alza.cz a.s., IČO 27082440, používame súbory cookies na zaistenie funkčnosti webu a s vaším súhlasom o. i. aj na personalizáciu obsahu našich webových stránok. Kliknutím na tlačidlo „Rozumiem“ súhlasíte s využívaním cookies a predaním údajov o správaní na webe na zobrazenie cielenej reklamy na sociálnych sieťach a reklamných sieťach na ďalších weboch.
Viac informácií Menej informácií