Skúste naše cookies My, spoločnosť Alza.cz a.s., IČO 27082440, používame súbory cookies a ďalšie údaje na zabezpečenie funkčnosti webovej stránky a s Vaším súhlasom aj okrem iného na personalizáciu reklamy a obsahu našich webových stránok. Kliknutím na tlačidlo „Rozumiem“ súhlasíte s využívaním cookies a predaním údajov o správaní na webe na zobrazenie cielenej reklamy na sociálnych sieťach a reklamných sieťach na ďalších weboch.
Alzak icon
Zobraziť katalóg

ZOWIE by BenQ EC2-A

4,8 53 hodnotení
Herná myš drôtová, optická, odozva 0.98ms, 3200DPI, 5 tlačidiel, vhodná pre pravákov, veľkosť L, USB, dĺžka kábla 2m, čierna, tlačidlo na zmenu DPI
Kód:  ZW001b1 Stránky výrobcu

ZOWIE by BenQ EC2-A

Parametre a špecifikácia

Rozmery a hmotnosť

Šírka
6,4 cm
Výška
4 cm
Hĺbka
12 cm
Hmotnosť
0,09 kg

Rozhranie myši

Rozhranie myši
USB

Použitie myši

Typ
Herná
Určenie
Pre pravákov

Senzor

Citlivosť
3 200 DPI
Doba odozvy
0,98 ms

Ďalšie vlastnosti myši

Podsvietenie
Bez podsvietenia
Dĺžka kábla
2 m

Farba

Farba
Čierna
Viac parametrov

BenQ Europe B.V., Meerenakkerweg 1, 1-17, 5652 AR, Eindhoven, Nizozemsko, [email protected], www.benq.eu

Poznámka:

Technické špecifikácie sa môžu zmeniť bez výslovného upozornenia. Obrázky majú iba informatívny charakter.

Diskusia a poradňa k ZOWIE by BenQ EC2-A
Príslušenstvo pre ZOWIE by BenQ EC2-A

Súvisiace kategórie

Chcete doručit zboží do Česka? Prohlédněte si ZOWIE by BenQ EC2-A
Für Versand nach Deutschland, besuchen Sie bitte ZOWIE by BenQ EC2-A Mouse
Für Versand nach Österreich, besuchen Sie bitte ZOWIE by BenQ EC2-A Mouse
Magyarországra történő kiszállításért tekintse meg ezt a termékoldalt: ZOWIE by BenQ EC2-A
P-DC1-WEB22